Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) student


student
őstag

Ha 30 rugó lenne vinnék mint a cukrot karácsonyfa alá

(#2) tjb007 válasza student (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Így is vinni fogják, mivel a 30-40e forintos árkategóriában best buy.

(#3) motoflug válasza tjb007 (#2) üzenetére


motoflug
őstag

Vártam már az írott formát, bár a videóban szinte minden kérdésre fény derült. Kérdés: a gyenge wifire lehet megoldás egy utólag csatlakoztatható antenna? Ha igen, hogyan működik? :R

nem válasz akart lenni :B

MuzikJunkie erre kitérnél, hogy mi volt a gond?

[ Szerkesztve ]

(#4) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

A Wayteq xTab 700QCI-vel úgy rohantam vissza a Media Marktba, mint a huzat, borzalmas egy cucc volt.
Sebességre ez jóval jobbnak tűnik annál, de 34 ezer sok érte. Akkor inkább HP Slate, vagy tényleg Nexus.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#5) FET-MEN válasza student (#1) üzenetére


FET-MEN
veterán

Simán viszik 40-ért is szerintem. Én nem bántam meg és tuti megmarad jó hosszú távon. Nagyon elégedett vagyok vele.
-Látom a hangszóró nálatok sem erőgép. De a 700QCI-hez kapott fülessel könnyedén tudok végre skypeolni :)

Iphone 7

(#6) djvoyager


djvoyager
tag

..."HDMI kijárat"... - Az miaz?!? :DD

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#7) gerii


gerii
addikt

Netezéssel mennyi ideig bírja az akksi?
Az a fura hogy az Alcor tabletre 12 órát írtatok, ez viszont a felét sem hozzá?

(#8) tjb007 válasza motoflug (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudsz antennát csatlakoztatni hozzá.

(#9) MuzikJunkie válasza motoflug (#3) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Azzal kezdte, hogy első bekapcsolás után teljesen lefagyott. Összesen 6-7 órát használtam, azalatt még vagy 8-10 alkalommal. Eldobálta folyamatosan a wifi jelet, belakás nélkül, csupaszon laggolt a főképernyőn és sosem ott érzékelte a érintést, ahová nyomtam, e-mail címemnek vagy 10x kellett nekifutni, mire sikerült begépelnem.
Egy óra használat után olyan mérges voltam, hogy majdnem földhöz vágtam, szóval képzelheted...

Lehet egy hibás darabot fogtam ki, nem tudom, de becseréltem egy HP Slate-re. Ez a maga két magjával gyorsabb, mint az volt (AnTuTu). Bár nincs HD kijelző.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#10) motoflug válasza MuzikJunkie (#9) üzenetére


motoflug
őstag

Reméljük egyedi eset volt, várok még pár felhasználói véleményt,de én a 79qci-re szívesen beruháznék,mint első tabletre.

(#11) NGA


NGA
addikt

" filmnézéssel három óránál többre ne számítsunk"

Ez tényleg ennyit tud csak? Mennyit birhat skype-on bekapcsolt kamerákkal, vagy mondjuk GTA-val?

(#12) MuzikJunkie válasza motoflug (#10) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Nem hiszem, hogy egyedi eset volt, mert a Media Marktban az eladó meg sem lepődött és szó nélkül írta a pénzvisszaadós papírt. Talán ők kaptak egy hibás szériát.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#13) lacuspapus válasza MuzikJunkie (#12) üzenetére


lacuspapus
tag

A media marktban semmin nem lepődnek meg... :D

amúgy nem tűnik rossz kütyünek, ha volna Hspa kivitel vennék egyet, mert ez így utazáshoz hasztalan. (máv start wifi? persze ha működne is...)

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#14) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Korrekt kis gépnek tűnik:) Családban van kettő WayteQ tablet is,mindkettő szuper,egyedül a wifijük az ami brutálisan gyenge...azoknál is igaz az 1méterre a wifitől nem max erősség

(#15) Maxentius


Maxentius
addikt

A WiFi-antenna lehetne erősebb is, ezt leszámítva (számomra meglepően) korrekt masina.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#16) Classius


Classius
aktív tag

Ha a Wi-Fi erősebb lenne benne, egész korrekt kis gép lenne, őszintén megmondom, meglepődtem azon, milyen jó kis kütyüt dobtak itt össze. Köszönjük a tesztet és a videós bemutatót, jól sikerültek. :R

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#17) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...Az akkumulátoros üzemidő... ...standby állapotban viszont elég sokáig húzza a masina..." -> nagyon "életszerű" helyzet h így, standby állapotban akarná használni valaki :F Ezeket a kütyüket nem ezért vesszük...szerintem

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#18) smkb


smkb
őstag

3 óra videólejátszás. Vicc.

(#19) gkris3


gkris3
tag

Hasonlit a koobe x8 slimre, de nem ugyanaz, vagy megis?

(#20) #79335424 válasza tjb007 (#8) üzenetére


#79335424
törölt tag

Antennát nem, de egy usb -s wifi adapter némi kernelheggesztéssel talán megoldható. Ugyanezeket a SOC -okat használják az Android miniPC -k. MK808 -hoz (RK3066) Vargalex fordított kernelmodult. A 3188 más kernelt használ, de azt írta Vargalex, hogy ha kérjük, akkor megcsinálja. Egy fajta TP-Link adapterrel működik, viszont az 300 -as. Sajnos, a wifi egyik ilyen RK -s cuccban sem brillírozik. Ha bluetooth 4.0 van benne és a wifi nem látja az 5Ghz -es hálókat, akkor majdnem 100%, hogy Broadcom alapú, AP6210 -es modul van benne. Ez viszont csak 65Mb/s -el csatlakozik. De legalább nem dobálja a bluetooth eszközöket (a kékfog és a wifi AP6210 esetében egy integrált egység).

(#21) tjb007 válasza #79335424 (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, ha van aki megcsinálja (általában nincs), és -mint azt írtad is- akkor is csak egy bizonyos típussal (jobb esetben többes szám) fog működni.
Mondjuk az MK808 is egy elég népszerű és elterjed típus, szóval ott azért nagyobb a tábor.

(#19) gkris3

Köze nincs hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#22) Tejes Pite


Tejes Pite
aktív tag

Nagyon gondolkozok, hogy megvegyem-e, de az üzemidő kevés nekem! 3 óra videólejátszás? Akkor inkább Memopad HD 7... Gyengébb hardver, de cserébe jó üzemidő és HD felbontás + Asus. :D
Másik versenyző az Alcor Zest Q813i. Nagyon szép papíron, csak azzal van tele a topikja, hogy kinek hányszor kellett kicserélnie, mire kapott egy elfogadható darabot...
Alcor vs. Asus ... :O

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#23) gerii válasza Tejes Pite (#22) üzenetére


gerii
addikt

Én is pont ezen vagyok fennakadva.
Alcor tök jó lenne, ha nem egy selejthalmazból kéne válogatni...

(#24) siti válasza Tejes Pite (#22) üzenetére


siti
senior tag

Az asus +10k HUF, 7-8"-on meg kb mindegy hogy 1280x800 vagy 1024*768, bár talán pont nem mindegy, mert ppi-ben szebb lesz az asus, de ha meg úgy nézem, 25%-al drágább, filmeknek meg jobb a képarány, ááááá

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#25) gerii válasza siti (#24) üzenetére


gerii
addikt

Filmeknél ugyanolyan széles (kb) a kijelző a 7-8"-nél.

(#26) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Ezek a gépek igazán jó indikátor ai lesznek a belépő szintű tábla gépek közti különbségek nek. 10 e Ft árban, 1 GB RAM, 8 GB Flash, wifi, össze szerelés, support. Karácsony ra tele lesz tapasztalatok kal a fórum.
Bocs az elválasztás ért, mobil.

[ Szerkesztve ]

(#27) dsr


dsr
senior tag

Nem rossz gép , főleg ebben az árban :))

(#28) plaszy


plaszy
őstag

Tetszetős darab ebben a szegmensben. Pár tapasztalat után lehet, hogy én is rábólintok egyre.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#29) Sify


Sify
senior tag

Volt wayteq tabletem. Eleg is volt belolle, tobbet nem lesz. Persze akinek erre van igenye(penze) annak jo is lehet.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#30) motoflug válasza plaszy (#28) üzenetére


motoflug
őstag

erre várok én is ;)

(#31) Taranti


Taranti
senior tag

Mondjuk tényleg nem értem, hogy a leggagyibb 0Ft-os nemokos telefonok is teljesen korrektül tudják a 3G-t (tehát valszeg van bennük valami 3G modem ;] ), a tableteknél meg 20-40% felárral adják az ilyen verziókat....Az OK, hogy van OTG, de csak elegánsabb bepattintani egy SIM-et, ami talán le sem törik, el sem hagyom... :F

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#32) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Jó kis TAB lesz a karácsonyfa alá :DDD

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#33) IpiBcsi


IpiBcsi
tag

Sziasztok! Megakadtam a frissítés elején. Csatlakoztattam a tabletet a géphez, elindítottam a RKBatchTool.exe-t, az első gomb lila volt, majd rányomtam a Switch-re. Kiírta, hogy "Switch done success (1) Fail (0), de a gomb nem váltott zöldre, hanem szürke maradt. (a tablet képernyője elsötétedett) Aztán próbált illesztőprogramot telepíteni, de ez egy üzenettel végződött: "Azeszközillesztő telepítése sikertelen volt - Nem található illesztőprogram".

Mi lehet a hiba oka?

[ Szerkesztve ]

(#34) SUPREME7 válasza motoflug (#10) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ma az extreme digitalban az előttem álló csóka épp egy ilyet hozott vissza valami hibával, de azt nem hallottam mi baj volt vele, de cseredarabot kapott :)

(#35) motoflug válasza SUPREME7 (#34) üzenetére


motoflug
őstag

"Ne haragudjanak, rájöttem, hogy ez a tablet túl jó nekem, kérem hozzanak egy gyengébbet" ;]

(#36) SUPREME7 válasza motoflug (#35) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem úgy tűnt, amíg nekem kitúrták a raktárból a cuccomat (~20perc) addig rendíthetetlenül vizsgálgatta a pultnál szanaszét pakolva az összes papírt, alkatrészt, dobozt és hülye kérdésekkel kiborította az egyik eladót, legalábbis úgy tűnt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) Lambach válasza NGA (#11) üzenetére


Lambach
tag

Na ez az ami arcpirító, és nem is az első eset. Emlékszek mindegyikkel ez volt a gond. A Wayteq miért nem tud rendes akkut beletenni a tabletjeibe?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#38) air válasza Taranti (#31) üzenetére


air
nagyúr

"leggagyibb 0Ft-os nemokos telefonok is teljesen korrektül tudják a 3G-t"

Nevesítenél egy párat, hogy konkrétan mikre gondolsz?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39) air válasza Lambach (#37) üzenetére


air
nagyúr

Miért ne tudna?
100QCR-ben 10000mAh-s van. 9-10 óra körül van a filmlejátszás üzemidő, ha jól emlékszem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40) apeelme válasza IpiBcsi (#33) üzenetére


apeelme
addikt

Olvasd el újra a 3-as pontot. ;) Nem találta meg a drivert ami kell neki. Ha nem ugrott fel a kívánt ablak akkor próbáld manuálisan Eszközkezelőből megadni neki.

(#41) DemonDani


DemonDani
addikt

Miért zsugorodnak folyamatosan a tesztek? Régen legtöbb 6 oldal volt átlagban, aztán 5, most pedig sorban jönnek már a 4 oldalasok.

Hírekben réges-régóta probléma van a minőséggel, de már a tesztek is elindulnak a lejtőn? :F

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42) motoflug válasza DemonDani (#41) üzenetére


motoflug
őstag

Itt részletesebben hallhatsz róla.

(#43) SUPREME7 válasza DemonDani (#41) üzenetére


SUPREME7
őstag

Stock androidról mit lehet még írni? Inkább optimalizáltságra lehetne ráfeküdni, nem mindig a standard dolgokat nyomni. Kit érdekel milyen zenelejátszó-videólejátszó van benne? Senkit. Tölt le a play-ről amilyet akar. (de legalább az angry birds-ről leszoktak a srácok :) ) Szóval én inkább arra lennék kíváncsi, hogy pl játékok mennyire futnak jól (be lehetne szerezni egy-két populárisabb, izzasztóbb gémet és az ilyen négymagos cuccokat már komolyabb izzasztással tesztelni - ugyanis nem nagy titok, hogy négymagos és négymagos között is van különbség, és baromira nem hozzák ugyanazt, és legtöbben játék miatt veszik.)

+ GPS minőség meg ilyesmik, nem csak megemlíteni, hogy van, vagy nincs. Ebbe spec pont nincs, de a 15ezres gépbe meg van, de minek, ha kalapsz*r. Tehát papíron sok ugyanolyan gépet tesztelnek, de mégse tudjuk meg, hogy az áron kívül mi a különbség.

Valószínűleg az uncsi, meg sok idő, meg nekem se lenne kedvem xszázezres tabok után ilyen "nullforintos" masinákat napokig tesztelni, hogy részletes legyen.

[ Szerkesztve ]

(#44) quailstorm


quailstorm
nagyúr

jéé 4.2-es tablet nem telefon felülettel
Azt marhára nem értem hogy a nexus 10 és a galaxy tab3 miért néz ki úgy ahogy... ez az android tablet, a nexus 10 egy 10 colos telefon...

(#45) Tejes Pite válasza quailstorm (#44) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#46) IpiBcsi válasza apeelme (#40) üzenetére


IpiBcsi
tag

Köszi szépen! Az eszközkezelőből feltelepítettem a drivert, megvan a zöld szám is.

(#47) apeelme válasza SUPREME7 (#43) üzenetére


apeelme
addikt

Támogatnám én is ezek reformálását mert számomra is semmitmondóak. Persze nem ezen tesztek alapján döntök sosem.

Pl. amit zsoca is el szokott végezni akkuteszt ügyben: ugyanazon film végetelenítve, max fényerőn, max hangerőn, wifi, bluetooth be stb. idő mérése, vagy nem film hanem epic citadel, vagy antutu batt.test vagy akármi ami kivitelezhető.
Vagy wifi sebesség mindig ugyanazon helyen sebessége ellenőrízve speedtest-el...jelerőssége wifi analyzerrel.

A user pont azért vesz androidot hogy testre szabja Play-ből, persze említésnek jó hogy a stock cuccok működnek, de fél oldalakat regélni róla felesleges.

(#45) Tejes Pite : Ha privátot írsz gondolom nem olvastad az aláírásom. :U

[ Szerkesztve ]

(#48) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nem tudom már ki írta hogy visszavitte a 700-ast, de nem csodálom, nálunk is fos az egész. Elrontották a szoftvert. Nembaj kisöcsémnek az angry birds fussonoszt kész. :D
Az a lényeg a 79-es nagyon rendben van illetve a sima 70qci is

Iphone 7

(#49) quailstorm válasza Tejes Pite (#45) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem te vagy az akit már többször bannoltak innen csak most épp békén vagy hagyva? csak mert felesleges szítani a feszültséget

Mellesleg csak engem zavar hogy amit régen meg tudtam oldani két lusta ujjmozdulattal, ahhoz most egy kézzel meg kell támasztanom azt a szart és a közepén vakarni?

[ Szerkesztve ]

(#50) FET-MEN válasza quailstorm (#44) üzenetére


FET-MEN
veterán

Igen, szerintem is szebb egyéként ez a sima android felület :) főleg úgy hogy google keresés megfrissítésével megkaptam a 4.4 kitkat felületet.

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.