Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) this is life válasza Clemi (#1850) üzenetére


this is life
Ármester

Kiprobalhatod az all in one toolboxot is , azzal is lehet tiltani bootbol...persze azert van nehany app ami nem reagal a tiltasra, ellenben a system-bol is tilthatsz.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1852) joiner007 válasza Clemi (#1850) üzenetére


joiner007
aktív tag

Tisztában vagyok vele, hogy van több letölthető modul is. Azonban a legtöbbhöz oda van írva hogy mely készülékékkel működik, és melyikekkel nem.

Én csak a gravity boxot tárgyaltam ki....ami nálam működik is. (igaz a mai frissítés elrontotta a reboot menüt)

Fontosnak tartom még elmondani, hogy az Xposed framework+gravity box használata elég mélyen belenyúl a rendszerbe. Ezért kipróbálása és használata hibákat eredményezhet és kizárólag saját felelősségre történjen!

Greenify-ban a helyes kifejezés fagyasztás helyett: hibernálás.

[ Szerkesztve ]

(#1853) Clemi válasza joiner007 (#1852) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi, kipróbáltam a Greenify-t és ez tényleg jó, ez az amit kerestem :)

(#1854) hippo0315


hippo0315
senior tag

(#1855) fausto


fausto
addikt

Ti tapasztaltatok olyat, hogy ha több user-t használtok és átváltotok egyikről a másikra, belassul a gép? Mi lehet erre a megoldás?

(#1856) joiner007 válasza hippo0315 (#1854) üzenetére


joiner007
aktív tag

Nem jó benne a kikapcsoló menü, az előző verzióban jó volt.

(#1857) hippo0315 válasza joiner007 (#1856) üzenetére


hippo0315
senior tag

Eddig nem tapasztaltam semmi gondot. Te mit tapasztaltál?

[ Szerkesztve ]

(#1858) joiner007 válasza hippo0315 (#1857) üzenetére


joiner007
aktív tag

Már jó! Egy újraindítás kellett neki.

fausto
Nálam 2 felhasználó van. A felhasználó váltástól nem lassul be, de normál használat mellett néha be-be lassul. Néha egy belső tárhely tisztitást szoktam csinálni, az átmenetileg segít, de még nem sikerült egyértelműén megállapítanom hogy mi okozza a lassulást.

[ Szerkesztve ]

(#1859) fausto válasza joiner007 (#1858) üzenetére


fausto
addikt

Néha én is tapasztaltam lassulást, de a greenify progi sokat segített. Valami biztos nem kerek felhasználó váltás, mert ahogy nézem, a másik user folyamatai futnak a háttérben és szerintem ez fogja meg a gépet. Az is érdekes, hogy az értesítéseket hiába törlöm ki, ott marad a "helye", amíg újra nem indítom. Ha érthetetlenül fogalmaztam, majd csatolok képet, hogy mire gondolok :)

Más: vettem egy 16gb-s kártyát és szeretném felcserélni a belső tárhellyel a 79tweak progival. Ennek van veszélye? Lassulás, ilyesmi.
Mi lesz azokkal az app-okkal, amik már telepítve vannak a belső tárhelyre?

(#1860) joiner007 válasza fausto (#1859) üzenetére


joiner007
aktív tag

Nálam szintén futottak a másik felhasználó háttérfolyamatai, de csak mikor beállítottam. Arra gondoltam, hogy azért mert a galéria bélyegképeit szinkronizálta google+-ról. Több 1000 képről van szó.

Én egy 32 Gb-os class 10-es kártyát tettem bele. A belső nand tartalmát számítógépen áthúztam az sdre, a rejtett fileokat láthatóvá kell tenni és azokat is átrakni. Utána a 79tweaks appban be kell állítani alapértelmezettnek az sd-t. Ezutána a belső tárhelyet fogja sdnek látni. Lassulást emiatt nem tapasztaltam. Nem lett tőle lassabb. Az appok ugyanúgy futnak továb

(#1861) fausto válasza joiner007 (#1860) üzenetére


fausto
addikt

Köszi a választ. Nekem sajnos nincs pc-m, erre a tabra cseréltem le :) de gondolom az is menni fog, ha file kezelővel átmasolok mindent az sd-re és utána cserélem meg.

(#1862) joiner007 válasza fausto (#1861) üzenetére


joiner007
aktív tag

Szerintem megy, de a rejtett fileokat file kezelővel láthatóvá kell tenni!

(#1863) Paul14


Paul14
tag

Sziasztok!
Van egy Logitech K400 okostv billentyűzetem, nagyon jól működik a tabbal de milyen programmal tudom beállítani hogy játékokhoz is jó legyen?

(#1864) air válasza Paul14 (#1863) üzenetére


air
nagyúr

Semmivel. Androidos játékokat nem lehet billentyűzettel irányítani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1865) Clemi válasza hippo0315 (#1854) üzenetére


Clemi
veterán

Nos, nekem nem jött be ez a buhera.... azon kívül, hogy a kikapcsoló menüt kiegészítette az újraindítással, és a hangerőszabályzásnál külön csúszkát kaptak a csengőhangok, a média hangok, és a rendszerhangok, az égvilágon semmilyen hatást nem tudtam vele elérni.

(#1866) joiner007 válasza air (#1864) üzenetére


joiner007
aktív tag

Ez nem igaz! Valamelyik autós játékot, azt hiszem a gt racing 2-t próbáltam billentyűzettel és tudtam irányítani az autót. Ezt az 1 játékot próbáltam, és ment vele. Ha jól emlékszem swiftkey alatt lehet beállítani hardveres billentyűzettel.

(#1867) janos1988


janos1988
addikt

Ahogy olvasom a 8 GB-ból 6,5 GB érhető el, de ez egyben vagy felosztva?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#1868) tjb007 válasza janos1988 (#1867) üzenetére


tjb007
nagyúr

Felosztva (2GB data, 4,64GB sd).

(#1869) Nutshell


Nutshell
csendes tag

A legfrissebb androidokban gazdag, lefagyásoktól mentes boldog új évet kívánok minden márkatársnak és szeretteinek! :-)

L520

(#1870) Notalab


Notalab
tag

Boldog Új Évet Mindenkinek!

...

(#1871) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

BUÉK mindenkinek:)
egy ilyen masina vásárlása előtt vagyok,és sajnos nem volt időm tovább olvasni 400 hozzászólásnál(tudom lusta vagyok:D) ezért kérdezhetnék pár véleményt?úgy gondolom 40ért megéri,főleg csak filmezni venném,a kijelző elvileg szép,az ami ipad mini 1 ben igaz?akksi hogy bírja?sok a probléma a géppel?külföldön használnám és gariztatás nem tudom megoldható e pl görögországban
wifiről olvastam hogy sok a gond.hotelben egy falra a routertől 5 max 6méterre azért még látja ugye?páromnak vettem 70qci-t de az valami borzalom wifiben,konkrét a wifitől 2 méterre felére esik az erősség,és néha el is dobja így is.Köszönöm a válaszokat!:)

(#1872) rob210 válasza Giorgio1313 (#1871) üzenetére


rob210
nagyúr

Ennyiért szerintem ez a favorit.

Nekem a wifivel sincs bajom, de (sokk)aknak igen.
Én este megnéztem rajta 2 filmet egy 1:48percest és egy 2:02percest.
A két film végén még nem sírt a atöltőért.
Ezt saját hangszóróval fullra hangosítva és max fényerőn.
Egyszóval nekem nagyon bevált.
:R

Renault power

(#1873) maxxi71


maxxi71
csendes tag

BUÉK, minden kedves fórumozónak és családjának.

Elakadtam a szoftver-frissítéssel,
A SWITCH gomb után a szám nem vált zöldre több perc után sem, így nem tudom elindítani a frissítést.

A Driver- assistens-t használtam.

Mi lehet a gond?

(#1874) kelzsoca


kelzsoca
félisten

BUÉK Mindenkinek!

*******

(#1873) maxxi71

Az első hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1875) keszo válasza Giorgio1313 (#1871) üzenetére


keszo
őstag

B.U.É.K mindenkinek

Szerintem neten rendeld, vidd haza, és legalább 1hétig teszteld az akksiját és a wifijét mielőtt kivinnéd.
Ez a két dolog az achillesz pontja a tabnak.

Attila

(#1876) maxxi71 válasza kelzsoca (#1874) üzenetére


maxxi71
csendes tag

Köszönöm a gyors segítséget, sajnos így sem sikerül. :W

(#1877) FET-MEN válasza maxxi71 (#1876) üzenetére


FET-MEN
veterán

Milyen op rendszert használsz a számítógépen?

Iphone 7

(#1878) maxxi71 válasza FET-MEN (#1877) üzenetére


maxxi71
csendes tag

XP-t.

(#1879) FET-MEN válasza maxxi71 (#1878) üzenetére


FET-MEN
veterán

hmm XP-n mennie kellene a segédprogrammal amit kelzsoca linkelt :( megfelelő xp-s mappát választottad ki a driverinstallerben?

Tableten pedig a beállításokban ha még nem jelent meg a fejlesztő lehetőségek, akkor nyomkodd a buildszámot míg ki nem írja ön már fejlesztő. Ha megjelentek a fejlesztői beállítások ott kapcsold be az USB Hibakeresést. :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#1880) maxxi71 válasza FET-MEN (#1879) üzenetére


maxxi71
csendes tag

Köszönöm, bekapcsoltam.
Nem megy így sem, egyenlőre feladom. :(

(#1881) kelzsoca válasza maxxi71 (#1880) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor próbáld meg PC nélkül a frissítést.

https://vertigostore.eu

(#1882) FET-MEN válasza kelzsoca (#1881) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ezt mindíg elfelejtem :W :C :R

Iphone 7

(#1883) Giorgio1313 válasza keszo (#1875) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

ok ez lesz!köszönöm a válaszokat!:)

(#1884) maxxi71 válasza kelzsoca (#1881) üzenetére


maxxi71
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm, így sikerült.
:R :R

(#1885) joiner007


joiner007
aktív tag

Talán már nem kell sokat várni[link]

(#1886) FET-MEN válasza joiner007 (#1885) üzenetére


FET-MEN
veterán

:C no hátha nincs már sok hátra :)

Iphone 7

(#1887) fausto válasza joiner007 (#1885) üzenetére


fausto
addikt

Tulajdonképpen a WayteQ-en múlik, hogy kap-e frissítést?

(#1888) kelzsoca válasza fausto (#1887) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rajtuk nem fog múlni.

https://vertigostore.eu

(#1889) Clemi


Clemi
veterán

Szerintetek? A látható grafikonon megint ott a kikapcsolásig merülés, miközben a gép úgy van beállítva, hogy alvás közben a Wi-Fi kikapcsol, ami meg is történik, mivel ébresztéskor látni amint a kapcsolatot felépíti.
A diagramon látható hosszú vízszintes szakasz eleje ahol kezdődik, onnan nem volt használva a tábla, csak ma reggel ébresztettem volna, és .....

(#1890) keszo válasza Clemi (#1889) üzenetére


keszo
őstag

Ahogy látom a tied is 50%-ról 20perc alatt merül le 0-ra
nem tudom másoknak hogy bír ki 6h működést

Attila

(#1891) FET-MEN válasza keszo (#1890) üzenetére


FET-MEN
veterán

V2-es szoftverrel mindez? Mert szabályos 100%-on való v2-es telepítéssel nem szabad előfordulnia. Az is lehet hogy valami app kavar be.

Iphone 7

(#1892) Clemi válasza FET-MEN (#1891) üzenetére


Clemi
veterán

Igen, V2-es szoftverrel. Ha jól emlékszem 100%-ra töltött állapotban telepítettem.

De akkor megint leírom. A 6 órás mozizást simán viszi a gép. Az előző wateq-et nem mertem készenlétben tartani, mert bekapcsolt wifi-nél 1 nap alatt csumára lemerült, ha meg engedtem hogy lekapcsolja a wifi-t, akkor meg a kikapcsolásnál beragadt (10-ből 8x) és csak az újraindítás után lehetett bármit kapcsolni.

Ezzel ilyen gond nincs, ellenben tuti az akku kijelzéssel lesz valami gáz, mert azt elfogadom, hogy nem bír ki még kikapcsolt wifinél sem 3-4 napot készenlétben, az viszont baromira zavaró, hogy este ha ránézek és az akku 50%-on áll, reggelre meg kikapcsolásig meríti magát. Mindezt úgy, hogy nem fut semmi a háttérben, a wifi alvás idejére lekapcsolva és egy task managerrel kilőttem mindent amit előtte használtam, így csak a rendszer programok futhattak.

Nem az esetleges rövidebb készenléti idő a gáz, hanem a becsapós. Ráadásul olyan szinten merül kikapcsolásig, hogy lenullázza az összes naplófájlt. Ez most másodszor fordult elő, az előző alkalomnál a Wi-Fi elméletileg ment a háttérben, de most átállítottam.

[ Szerkesztve ]

(#1893) IpiBcsi


IpiBcsi
tag

Sziasztok! Ma megérkezett a dx-ről [ez a kábel]
Várok egy kis bíztatást tőletek, hogy össze merjem-e dugni ezzel a tabletet és a laptopomat.

[ Szerkesztve ]

(#1894) Notalab válasza IpiBcsi (#1893) üzenetére


Notalab
tag

Én bíztatlak, de csak mert engem is érdekel a téma. Már én is nézegetem a kábeleket az ebay-en.
Kíváncsian várom hogyan sikerül...(és miért ne sikerülne).
Légyszives írd meg mi lett az eredmény.

...

(#1895) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Na holnap csatlakozom a csoporthoz,köszönöm az eddigi segítséget és válaszokat:) Ahogy kapom,utána csináljak szoftverfrissítést?van egyáltalán rá?
illetve kicsit más,de tud valaki ajánlani futár céget,vagy postázzák?görögországban vagyok és ide küldik utánam azért kérdem:)

(#1896) rycy


rycy
tag

Sajnos az én kijelzőm is meglazult és elkezdett szépen mozogni. Ezt cserélik azonnal vajon?

[ Szerkesztve ]

Huawei 8, Ipad 3

(#1897) Cucuska2 válasza IpiBcsi (#1893) üzenetére


Cucuska2
őstag

Tönkretenni tuti nem tudja, nincs hozzá elég áramerősség, és a feszültség is egyezik, sőt, a töltő is DC-t ír, mint az USB. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1898) air válasza IpiBcsi (#1893) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem fog menni, mert a töltő 12V, 2A, az USB pedig 5V 0,5A.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1899) albinolynx válasza air (#1898) üzenetére


albinolynx
őstag

Akkor a tiéd nagyon "elmatricázták", mert 5V / 2.000mA a gyári töltő.

Lehet használni a kábelt, csak lassabban fog tölteni, mint a gyárival (számítógépről).

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1900) keszo válasza IpiBcsi (#1893) üzenetére


keszo
őstag

én először megnézném a polaritás helyességét.

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.