Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Rigel77 válasza SkyS1gn (#5791) üzenetére


Rigel77
tag

Nem vagy egyedül. A második Z-m fehér lett. Az első fekete volt. _

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#5802) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Készülget a videóm is lassan, csak bekavar az idő is...
Itt egy kis részlet ;)

Timelapse trailer

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5803) cassius.clay válasza SkyS1gn (#5791) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Hamarosan jövök :DDD

Rigel77: Így, hogy volt már mindkét színben birtokodban, melyiket találod szebbnek? ( Nálam volt pár napig fekete, mert ismerős vett még február-március környékén újonnan egyet a T-től és 8 napig vissza vihette ezért meg kaptam tesztelésre 3-4 napra, hogy nézzem át minden oké-e vele). Fehéret még élőben nem láttam.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#5804) sno14 válasza adamssss (#5784) üzenetére


sno14
tag

Igazad lett! Azért ez szomorú, én kereskedelemben dolgozom, de nálunk nincs olyan, hogy x-be kerül amikor beteszi a vásárló a kosárba aztán tologatja picit a kocsit és y lesz az ára a kasszánál, ha pedig valami súlyos hiba folytán mégis akkor mélyen megalázkodva javítjuk a hibát az ügyfél javára.

(#5805) kali válasza sno14 (#5804) üzenetére


kali
legenda

bár nem látok rá a mostani folyamatra, de a z megjelenése után volt egy t-mobile webshop elírás, miszerint 1 év előfizetéses és díjcsomagos hűséggel 146 e ft helyett 46 e ft-ot írtak ki, sokan rendeltek úgy gyorsan telefont, és meg is kapták!
hirtelen ő jut eszembe, aki igazlni tud; link, de sokan írták még aezen fórum különböző témájában, hogy megkapták az elírt olcsó áron!

(#5806) csacsi67 válasza kali (#5805) üzenetére


csacsi67
addikt

Látom árulod Te is teszel egy probát?

(#5807) kali válasza csacsi67 (#5806) üzenetére


kali
legenda

milyen próbára gondolsz? árulom a z-t, mert már a kezemben az utód!
nézegettem már korábban is az s4-et, csak röcögött az első firmware alatt, de azóta kijött az újabb rom (t-s is), azzal már okés, ezért tegnap vettem a szolgáltatónál egy i9505 verziósat.
ja, akkor nem próba már, z megy, s4 marad!

[ Szerkesztve ]

(#5808) csacsi67 válasza kali (#5807) üzenetére


csacsi67
addikt

A s4 kapcsolatba gondoltam a probára?

(#5809) adamssss válasza sno14 (#5804) üzenetére


adamssss
veterán

Sajnos mivel meg volt hirdetve az akció időtartama ezért esélytelen a reklamálás. Ugye ha bemész a boltba és veszel vmit, de idő közben kicserélik az árcédulát, akkor jogos a panasz. Viszont nyugtatás képen írom, hogy nem fogod megbánni, és ne azon a 1xk-n rágódj, hanem várd a telót, mert nem mindennapi darab, és tuti örülni fogsz neki. ;)

kali: azért ugye maradsz a topikban, mert kelleni fog a segítséged... :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5810) NY_A válasza kali (#5807) üzenetére


NY_A
őstag

Áruló! ;]
Ez most hatványozottan érvényes rád. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5811) darvinya válasza adamssss (#5809) üzenetére


darvinya
titán

Hamar vissza fog jönni, mert nem is olyan jó az a fw. :)

Főleg egy hónap után tusfürdő flakon megadja magát. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5812) Begi válasza kali (#5805) üzenetére


Begi
senior tag

Igy történt. Én is a szerencsések közé tartozom, bár azóta már túladtam rajta. sajnos a kijelzővel nem tudtam megbarátkozni, pedig gyönyörű a telefon.

(#5813) Szombó válasza kali (#5805) üzenetére


Szombó
senior tag

Meg én is!Február 26-án hozta a futár.

Sony Xperia Z
Havidíjas előfizetéses csomagban 44 271 Ft 1 db
44 271 Ft
Cikkszám: Sony Xperia Z/SL telefon, fekete 43 509 Ft
120 díjmentes perc hálózaton belül 0 Ft
SIM 3FF DINAMIKUS 64K 3G HLR30 0 Ft
Belépési díj 762 Ft
AZ ELŐFIZETÉS JELLEMZŐI
Díjcsomag: Mozaik S
1 év hűség az előfizetésre
1 év hűség a Mozaik S díjcsomagra

Jó vétel volt. :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#5814) SzőkeKapitán válasza Szombó (#5813) üzenetére


SzőkeKapitán
tag

Arra mindenképp jó volt ez az akció, hogy sok ember olyan mobilhoz juthasson, amit egyébként nem engedhetne meg magának. :C

(#5815) sno14 válasza adamssss (#5809) üzenetére


sno14
tag

Dühömben visszamondtam a rendelést..Inkább megyek homokot zsákolni a Dunára, attól lenyugszom meg jót is teszek...

(#5817) Szombó válasza SzőkeKapitán (#5814) üzenetére


Szombó
senior tag

Savanyú a szőlő!
Nekem már megvolt rendelve mikor felhívták rá a figyelmem itt a fórumon.A t-s ügyintéző készségesen törölte az első rendelésemet és vette fel az újat.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#5818) SzőkeKapitán válasza Szombó (#5817) üzenetére


SzőkeKapitán
tag

Szerintem félreértetted, nem panasznak szántam az előző hozzászólásomat. Többek között én is így jutottam hozzá. :)

(#5819) adamssss válasza naturepalmer (#5816) üzenetére


adamssss
veterán

Várós. Ha van changelog, akkor valaki linkelje pls. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5820) naturepalmer válasza adamssss (#5819) üzenetére


naturepalmer
tag

Az nincs, XDA-n annyit bírtak eddig leírni, hogy a kamera gyorsabban indul lockscreen-ről. :)

(#5821) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hihetetlen a telefon beszélgetési képessége - több, mint fél órát beszéltem és 3%-ot ment le a töltöttség... :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5822) zoli62 válasza bolondember (#5821) üzenetére


zoli62
addikt

Bizony. :) A mai világban ezt kevesen gondolnák, pedig egy telefon főleg mégiscsak beszélgetésre való. Amúgy ugyanezt elmondhatnám az SGSA-ra is.

(#5823) Szombó válasza SzőkeKapitán (#5818) üzenetére


Szombó
senior tag

OK.Peace!

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#5824) SkyS1gn válasza SzőkeKapitán (#5818) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor rohadjatok meg mindketten! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5825) kali válasza adamssss (#5809) üzenetére


kali
legenda

még itt a z, de utána is benézek majd néha, bár van azért itt más is - nem is egy ember -, aki tud segíteni. :)

nyakoati; korábban is írtam már, hogy nézegettem az s4-et, csak idő - illevtve firmware - kérdése volt, kell a jobb kijelzős üzemidő (is), de attól még jó telefon marad számomra a z, bátran ajánlom mindenkinek, aki nem úgy kezdi, hogy; mondta a főnököm fiának a bejárónője, hogy ennek a telefonnak fakó a kijelzője, bár ő nem konkrétan nem látta, de megbízható forrásból tudja, mert az unkájának a mostohaapja mondta, hogy a keresztlánya látott egy ilyesmi telefont egyszer egy kirakatban! :DDD

darvinya; duplán nem valószínű, mivel egyrészt nem véletlenül vártam az újabb firmware verziókat, nem látatlanban ugrottam bele, másrészt hiába jó telefon a z, nálam olyan még nem volt, hogy bármire is visszatérjek, és ez nem csak a mobiltelefonokra igaz!
más irányban nézelődnék, ha nem jönne be az s4, de egyelőre nem félek ilyesmitől.

Begi; köszi a megerősítést, tényleg sokan vettek akkor a nagyon akciós z-ből.
kivárhattad volna a *.253 firmware verziót, a kalibráció megjelenése miatt; link

Szombó; neked is köszi, tényleg sokan jól jártak akkor azzal a z akcióval!

bolondember; nem semmiért írtam le annyiszor, hogy mennyire jónak számít a z 16 órás 3g beszélgetési ideje, hiába sok telefon dupla kijelzős akkumulátoros üzemideje, ha beszélgetésben csak a felét bírja...
nehéz is volt olyan telefont találnom, ami úgy jobb kijelzős üzemidőben, hogy beszélgetésben sem szűk keresztmetszet.

(#5826) spawn21 válasza Nodika88 (#5798) üzenetére


spawn21
veterán

Minek szeretnéd annyira?

Mitől lenne több ez a telefon? A laggoktól? Nem kell, majd meg kapjuk, egyre jobban kezd tele lenni a .... ezzel a miért nem a legújabb van ..... :(((

Jó, működik, gyors, stabil. Ezek nagyon jó érvek ez a telefon mellett. Ráadásul mind ezt mókolás nélkül. :C

iPhone 13p

(#5827) attilabart4


attilabart4
csendes tag

mondjuk hogyha a sony berakott volna egy ips panelt a hardver mellé akkor egy elegge jo masina lenne :D

(#5828) Nodika88 válasza spawn21 (#5826) üzenetére


Nodika88
tag

Valahol jogos amit mondasz, de azért már itt lenne az ideje, én így gondolom!

Samsug S22 Ultra

(#5829) kyru74 válasza kali (#5805) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!
Egy Kis segítség.Én is a szerencsések között voltam. :)
A Xperia U-val volt felcserélve az ára,ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#5830) spawn21 válasza Nodika88 (#5828) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem pedig felesleges.

Csak a nexuson lagg mentes. Minden más telefonon vannak vele bajok.

iPhone 13p

(#5831) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

A Z alapból tudja az LTE-t ugye? Nincs rá külön verzió, mint mondjuk S3-nál?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#5832) darvinya válasza spawn21 (#5830) üzenetére


darvinya
titán

Khm…khm… nexus sem lag mentes.

(#5831) cassius.clay

De van.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5833) cassius.clay válasza darvinya (#5832) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Tehát akkor nem minden verzió tudja alapból az LTE-t? Melyiknek melyik a verziószáma?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#5834) kali válasza kyru74 (#5829) üzenetére


kali
legenda

köszi, én sajnos sosem nézem azokat az ajánlatokat, ahol a díjcsomagra is hűséget kell aláírni, meg jellemzően az 1 év hűségeseket sem, illetve korábban is rendeltem kicsivel, szóvaln én kimaradtam a jóból...

spawn21; én sem mindig értem, hogy miért várják a legújabb firmware verziót, ami egy vagy két - más gyártójú - telefonra már kijött, hiszen sokszor össze sem hasonlítható az eltérő gyártói felület miatt, persze kellenek a frissítések, ha valamivel probléma van, de a z esetén erre nem lehet panasz, szépen javítgatnak mindent, még a külön felhasználói igényekre is adnak, korábban ez nem volt jellemző a sony esetében.

cassius.clay; a c6603 az lte képes, a c6602 pedig nem.

[ Szerkesztve ]

(#5835) csacsi67 válasza darvinya (#5832) üzenetére


csacsi67
addikt

Nézd meg egy nexust utánna mondj bármit minden droidnak olyannak kéne lennei a P-meg Z is elbujhat mellette. :P

(#5836) spawn21 válasza darvinya (#5832) üzenetére


spawn21
veterán

Jól van na. :DDD

iPhone 13p

(#5837) darvinya válasza csacsi67 (#5835) üzenetére


darvinya
titán

Ja, mint mindenki Stock Google használ rajta meg alufóliázza, hogy legyen GPS jele meg ne forrjon fel.
4.2.1 gmail hiba, stb értési hiba, GSM antenna hiba, ICS 4.0.1/2 nincs mobil kapcsolt/újraindulások sorra.

Grat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5838) csacsi67 válasza darvinya (#5837) üzenetére


csacsi67
addikt

Azért a jelen pillantban piacon lévö telefonok közül nem sokat találni ami lekörözi stabilitásban és gyorsaságban.

(#5839) kali válasza csacsi67 (#5838) üzenetére


kali
legenda

a gyorsaság - android szinten - tényleg okés, de a stabilitással már ott is vannak/lehetnek problémák...
a z is jónak mondható stabilitásban is, bő 3 hónap alatt egy lassulásom, fagyásom, folyamatszintű leállásom nem volt, pedig android alatt régebben ez szinte elképzelhetetlen volt.

(#5840) Tyer


Tyer
őstag

Hali!
Miylen tokot használtok a telefonhoz?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#5841) csacsi67 válasza kali (#5839) üzenetére


csacsi67
addikt

Majd a s4 lesz :P

(#5842) kali válasza Tyer (#5840) üzenetére


kali
legenda

szia,

keress rá a tok szóra a témában, linkeltek nagyon jókat, például; link

csacsi67; kötve hiszem, ilyen problémák már az első firmware verzió alatt sem voltak, nem gányolt firmware verziókat használok, ahol sok/több a hibalehetőség, meg nem telepítgetek/frissítgetek rá mindenre csak úgy, ezt a z is megháláta, és korábbi telefonjaim is.

[ Szerkesztve ]

(#5843) csacsi67 válasza kali (#5842) üzenetére


csacsi67
addikt

:P Engem nem versz át. [link] :P

(#5844) Tyer


Tyer
őstag

Akkor pontositom a kérdést:
Ilyen stílusú tokot szeretnék Xperia Z méretben. Tud valaki segiteni, vagy van valakinek tippe?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#5845) kali válasza csacsi67 (#5843) üzenetére


kali
legenda

továbbra sem értelek! írtam többször is, hogy azért nem kellett az s4 mert röcögött az első firmware verzió alatt, a z már az induló firmware alatt is folyamatosabb volt, ezért vártam az újabb s4 firmware verzióra.
azt most is vallom, hogy a címtár/névjegyzék megnyitása lomhább a samsung android felületén, mint sok más gyártó esetében, pláne ha csak google direkt névjegyzék van beállítva, abban most is gyorsabb kicsivel a z, ha hasonlítgatom, de ez legyen a legnagyobb problémám, viszont az akkumulátoros üzemidő döntőbb nálam, abban jobb az s4, kijelzős használattal pláne.

(#5846) Zsmester89 válasza csacsi67 (#5843) üzenetére


Zsmester89
őstag

:DD

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#5847) pepe091 válasza Tyer (#5844) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha nem akarsz sokat szívni vele, nem rendelsz ilyet. Vettem többfélét is ebből, volt ami igazi bőr, de nincs megfelelő méret a Z-re. Túl kicsik hozzá ezek a tokok, mert csak L XL, XXL méretben vannak és az XXL is kicsi. Pedig mindig olyat vettem ami a Z-hez volt. Ezekből mind refund lett... Most a Roxfit tokot használom, amit Kali linkelt.

(#5848) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Ki milyen programot (akár játékot) használ a telefonján (Z-n :D ), amiről úgy gondolja, hogy nagyon jó hasznát veszi, vagy zseniális a telefonon.
Progi/játék neve, mire való, miért tetszik?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#5849) Tyer válasza pepe091 (#5847) üzenetére


Tyer
őstag

Nem az a gond, hanem hogy One X-em van szilikonburokkal, és igy akkora mint egy Z.
Van börtokom hozzá, de oylna kéne, ami kétoldalt kihuzhato..

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#5850) adamssss válasza Zsmester89 (#5848) üzenetére


adamssss
veterán

Youtube, CNN, Temple Run, SoundHound, MIndig TVm AdobeReader, Speedtest, Drive,Total Commander, AstridTasks. Kb ennyi,

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.