Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) jenei1994 válasza gabosz02 (#28321) üzenetére


jenei1994
addikt

Én pier cardin univerzális börtokot használok hozzá. A dokoló miatt énse használok, csak univerzális álló tokot.[link]

(#28352) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Sziasztok az 5.1 rootolható a kingroot-al?

Üdv Szabi

(#28353) kszthly válasza szaszaboy0 (#28352) üzenetére


kszthly
senior tag

Valószínűleg igen. Más típust már rootoltam vele.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28354) Deck válasza kszthly (#28353) üzenetére


Deck
titán

Nem jó!

PS5

(#28355) kszthly válasza Deck (#28354) üzenetére


kszthly
senior tag

Sajnos nincs jobb ötletem. Én recoveryből szoktam su-t telepíteni, de az csak nyitott bootloaderrel megy.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28356) kszthly válasza Deck (#28354) üzenetére


kszthly
senior tag

Kingroot-nál ugye engedélyezve volt az USB hibakeresés és az ismeretlen források?

(bocs, kifutottam az 5 percből)

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28357) Deck válasza kszthly (#28356) üzenetére


Deck
titán

Nem vagyok noob.

Csak előrerootolt rommal rootolható az 5.1.

PS5

(#28358) gabosz02 válasza nexion218 (#28345) üzenetére


gabosz02
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséged, meg fogom gondolni. :)

(#28359) gabosz02 válasza MaxxDamage (#28346) üzenetére


gabosz02
csendes tag

Megkérdezhetem, hogy honnan rendelted?

(#28360) lakospeti


lakospeti
csendes tag

Sziasztok!
Érdekes dolgokat művel mostanában a telefonom, kb. 1 hete, mindig újraindul, ha felteszem töltőre. Teljesen mindegy, hogy 2, 20, vagy 50%-on, mindig ezt csinálja. Ezt mi okozhatja?
Android 5.0.2

[ Szerkesztve ]

(#28361) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Én ugyanolyan halknak érzékelem mint az 5.0-át. Lehet az existenz után nem meglepő. Az ikonok pedig nem nagyok hanem inkább normál méretűek.

Üdv Szabi

(#28362) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Sziasztok!
Nagyon nagy segítségre lenne szükségem!
A párom betörte a Z kijelzőjét és Flegga ( bocs haver, ha nem így írod! :D ) kollégával kicseréltük délután, de 3 hónap állás után elfelejtettük a feloldó kódot! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám visszahozni? Myxperia nem működik, mert nincs bekapcsolva a helymeghatározás, 5.0.2 alatt nincsen már elfelejtett jelszó, de én arra gondoltam hogy vissza teszem a 4.4.4 -et flashtoolal, data törlés nélkül, ez így mehet?
Mielőtt még valaki nekem esne, nem loptam, nem találtam a sajátunk, csak nem szeretném a rengeteg adatot lenullázni...
Köszönöm a segítséget előre is! :R

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28363) kszthly válasza DefJamHUN (#28362) üzenetére


kszthly
senior tag

Recovery nincs?

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28364) DefJamHUN válasza kszthly (#28363) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

nincsen sajnos, már Ő használja nem buherálom neki, de már bánom...
próbáltam a flashtoolos 4.4-et de szerintem a minta miatt vagy nem tudom miért, de nem engedi feltenni....a myxperia nem találja meg szerintem nem is volt bekapcsolva ( pedig a Z2esemnél kipróbáltam, ha ott nyomsz egy zárolást és adsz új jelszót akkor az felülírja a gyárit... )
eszembe jutott a google védelme, ott is volt zárolás, de kidobta, hogy már van rajta zár így nem szükséges..
kezdek kifogyni... :W

[ Szerkesztve ]

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28365) kszthly válasza DefJamHUN (#28364) üzenetére


kszthly
senior tag

Flashtool-lal ha nem törlöd a data partíciót, akkor megmarad a kód is. Szerintem.
Talán fel lehet tenni így is egy recoveryt. Ha a hibakeresés be van kapcsolva...
Vagy ha nyitva van a bootloader, akkor egy recoverys kernel mehet rá fastboottal.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28366) DefJamHUN válasza kszthly (#28365) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

szolgaltato t-s igy zart a loader...
mit kellene csinalnom, ha fent van a recovery?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28367) kszthly válasza DefJamHUN (#28366) üzenetére


kszthly
senior tag

Factory reset.
Nincs jobb ötletem.
A végeredmény ugyanaz mint a flashtool. Már ha működik.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28368) DefJamHUN válasza kszthly (#28367) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

egyenlőre attól elzárkóznék...

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28369) kszthly válasza DefJamHUN (#28368) üzenetére


kszthly
senior tag

Pedig a kód a DATA partíción lesz.
Ennél csak az jobb, ha mégis sikerül kitalálni.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28370) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Van nekem egy olyan problémám, hogy a Frissítések ikon nincs meg az 5.0 óta. Valaki tudna valami használható segítaéget adni, hogy most hogyan frissítsem az androidot? Most kaptam e-mailt, hogy megkaptam az új verziót. Sajna gépem nincs, hogy azzal frissíteném. HELP

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#28371) Deck válasza BLUE TORNADO (#28370) üzenetére


Deck
titán

Beállítások - A telefonról - Szoftverfrissítés

PS5

(#28372) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

A chat.hu-t szeretném elindítani. Sajna kiír, valami olyat, hogy a megtekintéshez bővítmény szükséges. Azt hol tudom letölteni?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#28373) szaszaboy0 válasza DefJamHUN (#28368) üzenetére


szaszaboy0
tag

Egy ismerősömnek is volt ilyen gondja csak neki mintával. Ha többször elrontod akkor felajánlja a google fiókkal való belépést. Lehet kódnál is így van nem tudom nem használok ilyen zárat.

Üdv Szabi

(#28374) DefJamHUN válasza szaszaboy0 (#28373) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

minta van Nekunk is, de 4.4 tol felfele eltoroltek ezt az elfelejtettem a mintat.... :(((

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28375) szaszaboy0 válasza DefJamHUN (#28374) üzenetére


szaszaboy0
tag

Akkor nem tudom talán egy reset segít.

Üdv Szabi

(#28376) DefJamHUN válasza szaszaboy0 (#28375) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

az adatok kellenenek rola.... :(( egyszeruen nem hiszem el, hogy sehogy nemlehet letiltani azt a retkes kodot........ :@@@@@@

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28377) #03372544 válasza DefJamHUN (#28376) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ha le lehetne tiltani a kódot akkor kb. semmi értelme nem lenne a kódnak.
Ezt azért gondolom belátod.

[ Szerkesztve ]

(#28378) DefJamHUN válasza #03372544 (#28377) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

perszeee, de a gmailemmel betudnek lepni, ha felhozna az elfelejtett jelszot! en ez ellen lazadok, hogy kivettek! erted! esetleg aki 5.1 et hasznal az nem tudna kiprobalni, hogy ott sem tettek vissza?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28379) #03372544 válasza DefJamHUN (#28378) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem találtam ilyet, 5 rontás után kizár fél percre.
Többször nem mertem.

(#28380) DefJamHUN válasza #03372544 (#28379) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

akkor nincsen már ötletem... :S

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28381) #03372544 válasza DefJamHUN (#28380) üzenetére


#03372544
törölt tag

ADB módba nem lehet valahogy belökni?
Kikapcsolt állapotban talán hangerő le + bekapcs egyszerre és úgy tenni gépre, valami ilyesmi, fastboot mód talán.
Ha meg kapsz ADB konzolt azzal elvileg le tudod kapkodni a fájlokat.

Valaki hozzáértőbb emberke le tudná ezt jobban írni.

[ Szerkesztve ]

(#28382) nexion218 válasza DefJamHUN (#28380) üzenetére


nexion218
tag

https://www.youtube.com/watch?v=PP3JLKUgTJY

Esetleg ez?

Vagy ha flashtool-nál nem pipálodbe wipe data opciót? Bár akkor lehet a zár is megmarad...

(#28383) harry3 válasza DefJamHUN (#28380) üzenetére


harry3
őstag

Még megpróbálhatod, hogy gépen bejelentkezel az Android eszközkezelőbe azzal az email címmel, amivel a telefon használva volt és ott kiválasztod a zárolást és azzal megpróbálsz új kódot adni.

(#28384) DefJamHUN válasza harry3 (#28383) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

adb be csak akkor tudok belépni, ha ub s a készülék, vagy az anélkül is megy, ha fastbootba tudom tenni??

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28385) kszthly válasza DefJamHUN (#28384) üzenetére


kszthly
senior tag

Zárt bootloaderrel nincs fastboot, de az adb-hez nem is kell.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#28386) DefJamHUN válasza kszthly (#28385) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Koszonom az otleteleseket, de megkapta az 5.1et :)

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#28387) nexion218


nexion218
tag

Éjszaka nekem is megjött. Mármint az 5.1 :D Azt a bizonyos ikonméret-beállítást hol találom?

Megvan, köszi:)

[ Szerkesztve ]

(#28388) harry3


harry3
őstag

Nektek milyen az 5.1?
Nekem ugyan úgy pillanatok alatt meleg lesz és merül. :W

(#28389) nexion218 válasza harry3 (#28388) üzenetére


nexion218
tag

Nem merek mondani semmit... Egyrészt még csak pár órája van fentt, másrészt az eddigi tapasztalatomat ha leírom, azt fogjátok mondani, hogy a SONY fizetett embere vagyok...

(#28390) #03372544 válasza harry3 (#28388) üzenetére


#03372544
törölt tag

Az android operációs rendszer nevű folyamat sokszor ébreszti a telefont (fekete robot) elég nagy ettől a készenléti fogyasztás.
Nálam a stamina segített valamennyit és mintha kicsit kezdene beállni, most a play szolgáltatás és a fekete robot váltakozik mint fő fogyasztó.
Factory reset megvolt, nincs változás.

Ettől függetlenül "annyira" gyorsan azért nem merül, nap végére marad vagy 70-80% bár én keveset használom.

(#28391) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok , hát én nem kínlódtam tovább a lollipoppal , sokkal jobb az uzemido , homerseklet .. amit szerettem volna csinálni a rendszerrel azt megtudom így .. elmulasztott hivasok rendben vannak a led ertesito is hibátlan .. és nekem FELTŰNŐEN jobban bírja az akksim is .. sokkal jobb , szerintem ... ez még mindig nagyon béta változat a lollinak .. hívás közben is rendesen ténylegesen inaktivalodik a kepernyo mikor a fulemhez teszem a telefont , es nem csak a kijelzovilagitas megy el , a lollival ellentétben !!! Az ikonokat roottal akar milyen picire is vehetem :) messenger is hibátlan :) :) szóval , hagyjuk ezt a hülyeséget a lollival kapcsolatban én olyan 20-25 % al jobb üzemidoben..

[ Szerkesztve ]

(#28392) lmisi válasza harry3 (#28388) üzenetére


lmisi
senior tag

Ha valami folyamat kéri akkor rákapcsol, melegszik és merül is kb. mint sok másik. Amúgy nekem ez a legjobb rom edig (4.1ről indult). Készenlétbe veri a 4.3 -at is.
Blútyúk, wifi, 3g, 3 mail fiók mindíg be, No stamina. Így kevesebb mint 1%-t merül óránként este (reggelig)
Ami forró volt 5.0 alatt már az most sokszor csak langyos.
Navigálásnál meleg, de 5.0 alatt forró volt már és kevesebbet is bírt. Persze nálam alap az autóban munkába menet/jövet blútyúk bekapcsolva (Autórádióra kapcsolódva) és rajta valamilyen scifi audiobook folyamatosan megy és párhuzamosan ritkásan ugyan waze forgalomelkerülés miatt.
Az alap, fölös sony-s crapware (Playstation, social live és barátai) letiltva vagy jegelve titanium backup-al.
Greenify facebook, összes játék meg mind ami fölösleges hogy fusson a háttérben.
Ha nem akarsz root-olni akkor letilt minden arckönyv is (Chromeból is megy az) és messenger is van már.

A gyors melegedés persze lehet egy kiörgedő akku is. Nekem már más telefonokkal többször is előfordult, kétszer még meg is dagadtak. A pörgős gyors reagálású rendszer nyilván nehezebb feladat egy öreg aksinak.

(#28393) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam is felajánlotta a rendszer updatet, 414.2 MB
Majd észrevételeket / véleményeket szívesen olvasok ezzel kapcsolatban, akik már updatelték (Telekom) :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#28394) Jumapili válasza MaxxDamage (#28393) üzenetére


Jumapili
tag

Mit veszíthetsz?

Állítható az ikonméret (kisebbre lehet venni).
Előzmények bezárására gomb van a szöveg helyett.
Töltésnél már nem írja a várható időt.
Mintha kevésbé melegedne készenléti helyzetben.

A telepítéshez türelem kell!
Néha úgy tűnik, hogy „nem csinál semmit se”.
Kb. fél órát ír, de 20 percnél nem volt több.
Telepítés közben nagyon meleg lett.
Közvetlenül utána 60 fok felett volt, ami még nem fordult elő.
Lehetőleg ne tokban, és jól szellőző helyen indítsd el a telepítést.
Természetesen jól feltöltve.

(#28395) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Tudnátok ajánlani valakit aki meg tudja csinálni a kijelzőmet? Mert sehogy se sikerül beszerezni olyan oem kijelzőt ami nem döglik meg pár hét alatt vagy olcsón esetleg beszerezni gyárit?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#28396) nexion218 válasza MaxxDamage (#28393) üzenetére


nexion218
tag

És sztem ne OTA legyen... Úgy nekem is 400 MB körül írta, de PCC-vel gépen majd' 10 percig töltötte lefelé az új szoftvert, gyanús, hogy nem 400 mega volt hanem legalább egy giga. Nekem T-mobilos, egyelőre szuper. De kb. az elmulasztott hívások értesítéseit leszámítva eddig se volt semmi bajom vele, szóval nem tudom mit mondjak..

(#28397) Jumapili válasza nexion218 (#28396) üzenetére


Jumapili
tag

Szerintem lehet OTA.
A Sony csak tudja, hogy kell-e számítógép hozzá vagy nem.
Felesleges plusz munkát végezni nekünk és végeztetni a telefonnal,
ha ugyanazt az eredményt kapjuk.

[ Szerkesztve ]

(#28398) #03372544 válasza nexion218 (#28396) üzenetére


#03372544
törölt tag

Beállítások / hang és értesítés menüben "ha az eszköz le van zárva" opciónál mi van neked beállítva?

(#28399) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm a válaszokat!
Amint otthon leszek már kezdek is neki az updatenak. :R
/nekem eddig egyik rendszerrel sem volt gondom/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#28400) nexion218 válasza #03372544 (#28398) üzenetére


nexion218
tag

Az összeset jelenítse meg. De már az 5.1 van fent és most okésnak tűnik a dolog... Igaz hajnalban bütyköltem és Beállítások/Alkalmazások/Mind környékén vhogy kiadtam a 2 db Telefon nevű alkalmazásnak az engedélyt, hogy kibújhasson a Prioritás üzemmód alól (lényegében whitelist-re tettem őket), de egyrészt már nem találom ezt az opciót (:D) másrészt nem tudom, hogy változatott-e vmit...:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.