Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) darvinya válasza Studi (#27247) üzenetére


darvinya
titán

Ja…
Chrome, FB, stb. mind ébreszgetni fogja.
Beállításokban háttér szink. miatt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#27252) #03372544


#03372544
törölt tag

Ezt adta be ma :)

(#27253) MaxxDamage válasza Repsol600 (#27250) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én sem kaptam hozzá, de Telekom felületen (bár a te vásárlási körülményed nem ismerem) megtalálható volt a dokumentum, azt letöltöttem, kinyomtattam és bevittem a szervízbe. Javítás megtörtént! ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#27254) kalmancsaba válasza Repsol600 (#27250) üzenetére


kalmancsaba
tag

sziasztok kérdésem a következő hívás után lemegy a térerő 0.ra aztán 10mp-re rá vissza áll mitől lehet ?

Üdv Kálmán

(#27255) ambrust válasza kalmancsaba (#27254) üzenetére


ambrust
tag

Ez jó kérdés, nekem is csinálja! De ha egyből tárcsázok akkor "lesz" térerő.

(#27256) kalmancsaba válasza ambrust (#27255) üzenetére


kalmancsaba
tag

de egyébként jó mindig fullon van a térerő csak abban a 10mp-ben nincs kicsit idegesítő szoft hiba vajon ?

Üdv Kálmán

(#27257) szityu161 válasza Repsol600 (#27238) üzenetére


szityu161
tag

Ismétlem magam:
Ez a hiba bármelyik romnál előfordul xpériákon. Z-n is, annó Ray-en is, roottal, rootnélkül, akár vegytiszta romnál is. Majd megszokod. Nekem 4 különböző xpérián is jelentkezett ez atünet. Z, Ray, U, Z1c
Nem hiszem hogy közelség érzékelő hibája. Bekapcs gombot nyomogatod mint állat, egyszer csbk visszajön a képernyő

(#27258) VeryByte válasza kalmancsaba (#27256) üzenetére


VeryByte
őstag

LTE-t használsz?
Ha igen, akkor elég egyszerű a dolog, a hívás 3g-n megy, tehát van egy sávváltás és azt látod.
Az elején engem is zavart, de már nem figyelem.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#27259) Stard72 válasza #03372544 (#27252) üzenetére


Stard72
tag

Ezt már én is láttam, de ha hagyod néhány másodpercig, akkor kiírja a helyes értéket

(#27260) Repsol600 válasza szityu161 (#27257) üzenetére


Repsol600
addikt

Ha a kijelző fölött megnyomkodom akkor néha pár percig jó, kapcsolgat ki-be, aztán megint bekapcsolva marad. :) Ez nem szoftver hiba.

(#27261) harry3 válasza #03372544 (#27252) üzenetére


harry3
őstag

Jól kispórolták. :D

(#27262) HunDoma


HunDoma
csendes tag

Sziasztok.
Lenne egy problémám a Z-mel.
A problémám hogy olyanszinten akadozok a telefon hogy az valami hihetetlen. Ha írni akarok egy üzenet vagy akarmit a billentyűzetre kb 6 masodpercet várnom kell,utana a gépelis is akadozik. De nem csak ez akadozik hanem az egész telefon. A másik, az új android óta nagyon melegszik a készülék.
A családban 3 Z van és mindegyik ezt csinálja!
Valaki találkozott mar ilyennel? Hogyan lehetne orvosolni.
Már csak két készüléken van gari az egyik 16.an a masik 17.én jar le.
Természetesen már újra indítottam indítottam,de semmi.
Jópárszór újra lett rakva,akkor jó is volt kb 1 óráig.
Most is csak az android álltal felrakott dolgok vannak rajta.
Android 4.4.4
Kernel 3.4.0-perf-g1bb39c2
Buildszám 10.5.1.A.0.292
Rootolva nem volt se ez se a masik kettő!
Előre is köszönöm a segítséget!

(#27263) Deck válasza HunDoma (#27262) üzenetére


Deck
titán

Megkéne tanulni használni, hogy ne akadjon.

Root meg alap, hogy kéne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27264) harry3 válasza Deck (#27263) üzenetére


harry3
őstag

A kapát itt ne hagyd!

(#27265) D013


D013
aktív tag

Sziasztok,

A töltőnyílás dugóról levált a legkülső fényes borítás, most még vissza tudtam tenni, de le fog újra válni.
Volt valakinek hasonló tapasztalata? Jelenleg vízhatlan pillanatragasztóval próbálkoznék, de ha esetleg van valakinek jobb ötlete azt szívesen fogadnám :)

(#27266) Deck válasza D013 (#27265) üzenetére


Deck
titán

Garancia, szerviz.

PS5

(#27267) polcsy1 válasza D013 (#27265) üzenetére


polcsy1
tag

ha van garancia akkor szerviz, ha nincs akkor ebay-en olcsón meg lehet venni az ajtókat hozzá

(#27268) HunDoma válasza Deck (#27263) üzenetére


HunDoma
csendes tag

Köszönöm, a semmit!
Nem tudom mit kéne megtanulni, ahhoz hogy ne akadjon.....?Ha újra rakom akkor is akad, szóval csak az én hibám lehet, igaz?
De igazából a válaszodból kiderül hogy milyen kis......vagy!
A rootolás meg számomra felesleges!
De még egyszer köszönöm semmit!

(#27269) #03372544 válasza HunDoma (#27268) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nincs véletlen bekapcsolva az energiatakarékos mód?
Az visszaveszi a teljesítményt.
Bár ez nem rémlik hogy 4.4.4 alatt is lett volna, de lehet tévedek.

Beállítások / Energiagazdálkodás / Akkumulátorhasználat / Jobbfelül 3 pötty / Akkumulátorkímélő mód.

(#27270) HunDoma válasza #03372544 (#27269) üzenetére


HunDoma
csendes tag

Gondolom a Staminára gondolsz! Az ki van kapcsolva.
Én az oprendszerre gondolok mert 4.2 alatt jó volt.

(#27271) Deck válasza HunDoma (#27268) üzenetére


Deck
titán

Ha akad és 9mp mire bejön a billentyűzet az elég gáz egy ilyen telefonnál. A telefonnal meg semmi baj csak az userrer. User hiba. Tudom nehéz elfogadni de az. Sok szeméttel tele a telefon, fut egyszerre minden, biztos teleszemelted mindennel. Sőt lehet még szolgáltatósat használsz ami még rosszabb.

Root nélkül nincs gyári app pucolás, se greenify. Utána kéne olvasni az androidnak és megtanulni használni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27272) #03372544 válasza HunDoma (#27270) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem a stamina-ra gondolok, hanem arra amit leírtam hogyan éred el.
Ha az nincs bekapcsolva akkor nincs több ötletem, esetleg valami alkalmazás pörgeti a gépeket nagyon.
Van olyan külső alkalmazás ami mindegyik belassult telón fent van?

(#27273) HunDoma válasza Deck (#27271) üzenetére


HunDoma
csendes tag

De ha újra van rakva akkor milyen szemét van rajta?
Az energiatakarékosságnál csak a stamina van, merülő akku mód, helyalapú Wifi,Háttéradatok várólistára.
Az utóbbi ki van pipálva. Más opció nincsen!

[ Szerkesztve ]

(#27274) kaszaf válasza HunDoma (#27273) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Csináltál gyári visszaállítást?

Mit értesz az alatt, hogy "újra lett rakva"?

Azért kicsi a valószínűsége, hogy 3 teló is rossz legyen, ne vedd sértésnek de tényleg gyanús az user error.

[ Szerkesztve ]

(#27275) kalmancsaba válasza VeryByte (#27258) üzenetére


kalmancsaba
tag

nincs LTE-M ez a mód van beállitva WCDMA (ELÖNYBEN RÉSZESITETT)/GSM de bméket állitom be dobja

Üdv Kálmán

(#27276) Csövy válasza kalmancsaba (#27275) üzenetére


Csövy
tag

Sziasztok, nem tudjátok, hogy itthon lehet-e kapni újratöltős tokot z-hez, vagy mindnenképpen rendelnem kell? Esetleg valakinek van tapasztalata az ilyen akkukról?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Privátokra illik válaszolni...

(#27277) csuzda válasza Csövy (#27276) üzenetére


csuzda
aktív tag

Szia. Nekem van egy ilyen töltős tokom, 4 óra feltölteni a tokot, kb 2 óra alatt feltölti a telefont. 4200mAh-s. Egyszer leejtettem és azután nem töltött. Szétszedtem és el volt szakadva egy kábel, megforrasztottam és azóta működik tökéletesen. A legnagyobb, hogy az aksira az van írva, hogy 3700mAh :DDD

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve vele, jól védi a telefont, bár nagyon vastag, így zsebben való hordás nagyon zavaró. eBayről rendeltem, itthon (Miskolcon) kerestem, de még rendelni sem tudtak volna.

dekrer:
"Sőt lehet még szolgáltatósat használsz ami még rosszabb." Nagyon igaz :D Lassan szervizbe viszem a telefont, így azt raktam fel tegnap este, de egy katasztrófa. :(((

[ Szerkesztve ]

(#27278) hrvp


hrvp
aktív tag

Sziasztok!
LB-hez milyen rom-ot ajánlanátok? Eddig a Miui-t szerettem legjobban, de abból már jó ideje nem adják ki az új verziókat Z-re, szóval váltottam tOrNadO Stock+ V3-ra, hiába volt tiszta telepítés (előtte minden wipe stb) semmivel nem jobb mint egy gyárilag "felfrissített". Sőt egy stock tiszta telepítéssel még talán jobb is. Szóval nem igazán jött be, de már felajánlja a lollipop telepítését.
CyanogenMod nem volt még rajta, azt a régi Samsung-omon használtam csak. Nagyon sajnálom, hogy a Miui nem frissül, az passzolt leginkább szerintem a Z-hez.

Szóval várom a javaslatokat, megbízható, stabil, gyors rom-ra, lollipop előny, de nem ragaszkodom hozzá.
Előre is köszi!

(#27279) Deck válasza hrvp (#27278) üzenetére


Deck
titán

Stock + root + kiegészítők + xposed + greenify

PS5

(#27280) #03372544 válasza hrvp (#27278) üzenetére


#03372544
törölt tag

Stock lollipop, mókolás nélkül.

(#27281) Deck válasza #03372544 (#27280) üzenetére


Deck
titán

Az elég gyenge.

PS5

(#27282) Deck


Deck
titán

Öcsém most adta ide a telefonját épp flashelem a Lollipopot aztán root :C

PS5

(#27283) Reverting válasza Deck (#27282) üzenetére


Reverting
őstag

Akkor lesz kiemelt frissites? :) root meg nalam sincs, fuggetlen ce rom...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#27284) Deck válasza Reverting (#27283) üzenetére


Deck
titán

Igen, fog lenni. Már kész volt csak ki is próbálom a módszereket aztán a legkönnyebbet írom bele.

PS5

(#27285) madd dogg válasza Deck (#27271) üzenetére


madd dogg
senior tag

Tényleg suttyó szinten nyomod!

Egy k.va telefont nehogy már rootolni meg irtani kelljen, hogy értelmesen használjam. Volt anno nekem is rootolt 4.4, ugyanúgy akadt, + rendszeresen leállt a com.android alkalmazás.

Most stock rendszer, semmit szemét, és az xperia billentyűzet nekem is hulladék! Ha bekapcsolom a staminát, az egész telefon hulladék módon lassul, és hiába kapcsolom ki, csak újraindítás után talál magára.

Egy telefon akkor JÓ telefon, ha nem kell nyűglődni vele a kényelmes használathoz. Legyen instant. A Z nem az.

(#27286) Deck válasza madd dogg (#27285) üzenetére


Deck
titán

Semmi baj nincs a Z-vel egy jó telefon. Ha nem tetszik a root akkor ne rootold, használd a stock rendszert de akkor ne nyafogjál. Sőt akár mehetsz wp-re is az való neked az értelmi szinted alapján.

PS5

(#27287) M_AND_Ms válasza Deck (#27286) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ugye azért az értelmi szint és a rootolás között nincs szoros összefüggés?

Kezdem én is szégyelni magam a rootolatlan stock telefonommal.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#27288) kaszaf válasza Deck (#27286) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Mint laikus kérdezném: mi az összefüggés a root és a használhatóság között? Játsszunk el a gondolattal, hogy van akit kielégít a stock rom mindenféle rootolás mókolás nélkül. Szerintem ez kb a telefon tulajok 95%-a.
Ha "almás" lennék simán mondhatnám, hogy értelmi szintednek teljesen megfelel az android. Sértőnek találnád ugye?

(#27289) Deck válasza kaszaf (#27288) üzenetére


Deck
titán

Nem én voltam aki személyeskedni kezdett és akinek problémája van a rendszerrel. Én bóknak venném mivel a droid sokkal jobb és érteni kell hozzá valamennyire, hogy teljesen testreszabható legyen. Igen az emberek többsége nem rootol aztán jönnek a gyorsan merül a telefon, meg a sok a reklám szöveggel, meg hogy akad stb. Összefüggést vond le. Nem fogom elmagyarázni.

Amúgy meg semmi összefüggés közte de külön mondat. De nem látod a pontot ugye? Az értelmi szintjének a wp való és ez nem dicséret ;) Nem kell rootolni de akkor nyafogni se.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27290) #03372544 válasza Deck (#27289) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nálam nincs root mégsem merül gyorsan a telefon, nincsenek reklámok és nem is akadozik.
Jogos elvárás 2015-ben, hogy egy rendszert ne kelljen buherálni ahhoz, hogy jól működjön.
Úgy gondolom végre az android is eljutott erre a szintre, csak sok a beidegződés.

[ Szerkesztve ]

(#27291) Deck válasza #03372544 (#27290) üzenetére


Deck
titán

Nagyon sok "buhera" az az 1-2perc :D De bezzeg az illegális cuccokat majdnem mindenki beszerzi mikor az több idő.

Root nélkül nem tudod kiírtani a reklámokat még akkorse ha megveszed amit tudsz. A droid teljesen jó alapon is de úgy csak lebutított verzió. Amit igazán tud csak rootal jön ki. A greenify meg sajna nem alap a droidban.

Itt be is fejeztem a fentebb lévő emberkének írd, hisz nála akad minden stb.

További offolás jöhet pm-ben ne a topikot szeleteljük tele.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27292) lmisi válasza #03372544 (#27290) üzenetére


lmisi
senior tag

Egy barátom 4.2-ről teljesen stock rendszerrel OTA-zott valami 2-3 lépésben mert nagyon belassult a rendszere és Facrory Resethez nagyon nem volt kedve, mivel utálta volna újra rakni az app-okat.
Sikerült neki 5.02re és gyorsabb lett neki mint valaha. El is halasztotta a Z3 beszerzését annyira elégedett lett vele. No root, teljesen gyári állapot.

[ Szerkesztve ]

(#27293) ambrust válasza kaszaf (#27288) üzenetére


ambrust
tag

A második telefonom egy Xperia SP. Gyári 4.3-al ha leteszem az asztalra és hozzá sem nyúlok akkor max 3 napig is bírja. Ez ugye nem is rossz?!
Namost kapott egy rootolást, legyilkoltam a számomra (és az userek 98%-nak szintén) nem hasznos cuccokat, adblock, greenify és most így majdnem 7 napot tud ha nem piszkálom!!!
Természetesen sok értelme nincs egy okos telefonnak, ha csak az asztalon hever, de itt nem ez a lényeg.
Hanem az, hogy a számukra nem igényelt dolgok mennyire pazarolják az erőforrásokat. Feleslegesen merítik az akkut -> fele élettartam! Feleslegesen lassítják a telefont -> erős vas mellett is lassúságot érzékelsz
Visszatérve az SP esetére normál használat mellett gyári állapotban 2 naponta kellett töltenem. "Okosítás" után most minimum 3, de jellemzően minden 4. nap kell csak feltennem a töltőre.
Na most akkor jó a gyári megoldás és van értelme rootolni stb?
Költői kérdés, nem kell megírni a választ :)

(#27294) #03372544 válasza ambrust (#27293) üzenetére


#03372544
törölt tag

Volt benne sim kartya illetve most van benne?

(#27295) harry3 válasza #03372544 (#27290) üzenetére


harry3
őstag

Egyetértek.

Illetve ne hülyézzük már le azt, aki mondjuk nem szeret mókolni, szerintem ez mutatja az alacsony értelmi szintet.

[ Szerkesztve ]

(#27296) Maxon


Maxon
tag

Sziasztok lolipop android van most a telcsin vissza tudom flash-elni a sima kitkatott ? anélkül bármi gebasz legyen ?

(#27297) Deck válasza Maxon (#27296) üzenetére


Deck
titán

Flashtoolal.

PS5

(#27298) Maxon válasza Deck (#27297) üzenetére


Maxon
tag

oks Köszi!!! Tudsz nekem még abban segíteni hogy a Flashtoolt honnan szedjem le mert az a link nem megy ami itt a nyitó oldalon meg van adva. :R :R vagy ami nekem van a z3 hoz Flashtool az jó hozzá ?

[ Szerkesztve ]

(#27299) Deck válasza Maxon (#27298) üzenetére


Deck
titán

Az jó hozzá. Kiemeltet frissítettem de kis idő míg jóváhagyják.

PS5

(#27300) Maxon válasza Deck (#27299) üzenetére


Maxon
tag

Jaj köszönöm a gyors segítséget!!!!! :R :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.