Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) x1port válasza Deck (#10099) üzenetére


x1port
addikt

Szó sincs sértődésről :)
....hát igen ,minden ami jó azt elcseszik.
Nem is értem a google-t... ez a play áruház is siralmas lett. :(

(#10102) gabi123 válasza Zsmester89 (#10091) üzenetére


gabi123
senior tag

Szia!

Köszi a választ! Xperia S-hez ugyanilyen tokom van, azon elég korrektül bírja. ;)

A dilemmám inkább az lenne, hogy visszacseréljem-e a Note 2 méretet az elvileg gyári Z méretre (nagyon nehezen akart belemenni), mert kitágul különösebb gond nélkül, vagy ne kockáztassak, hanem maradjak a Note 2 méretnél, és vigyázzak mindig, hogy nehogy kicsússzon a telefon a tokból.

Forza Ferrari!

(#10103) soldier2 válasza gabi123 (#10088) üzenetére


soldier2
őstag

Én is a nagyobbat vettem, de nem kellett volna. Ha bele lehet tuszkolni egy tokba (úgy, hogy a telefon teljesen benne legyen és ne lógjon ki semmi belőle) akkor pár nap alatt könnyedén fog ki-be járni, de nem esik ki magától. A nagyobbik tokkal vigyázni kell, mert pl az én ArcS-em a legtöbb leesést úgy abszolválta, hogy fordítva tartottam a tokot és kiesett. Egyébként a linkelt PierreCardin tok nekem bejött (ha cserélni akarod nézd meg a Samsonite hasonló tokokat is, én anno túl szűknek találtam, de így utólag lehet jó lett volna.

A félévente új csúcsmobil témához pedig csak annyit, hogy amíg a konkurencia ezt csinálja (S4 Snapdragon800-al, LG G2, és biztos vagyok a HTC is villantani fog valamit) addig a Sony is kénytelen ezt csinálni. A Honami pedig egyre inkább tűnik egy Faceliftnek, mint annak a nagy durranásnak amiről a korai pletykák szóltak. Gyanítom, hogy sokan többet várnak tőle mint amit valóban nyújtani tud. Nekem viszont akkor is kell, bár most, hogy az LG G2 már 500 euróért előrendelhető komoly konkurenciát fog jelenteni biztosan.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#10104) gabi123 válasza soldier2 (#10103) üzenetére


gabi123
senior tag

Köszönöm a gyors választ, akkor kicseréltetem! :R

Forza Ferrari!

(#10105) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

sziasztok! valaki pontosan letudná irni a rootolást az xperia z-re nem látok bele hogy kell flashelni!!! hogy kell fel flashelni az 3 dolgot?

(#10106) Smiro válasza soldier2 (#10103) üzenetére


Smiro
senior tag

Kijelző fronton azért valószínű nagy dobás lesz...

(#10107) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Na szereztem csiptetőt, mivel érdemes izzítani a telót? ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10108) Deck válasza Vjankovics82 (#10105) üzenetére


Deck
titán

Kiemelt hozzászólás.. Szerinted dísznek van?

Részletesen benne van minden. Na meg nem ártana magyarul fogalmaznod..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10109) w333 válasza SkyS1gn (#10107) üzenetére


w333
félisten

Modern Combat / Real Racing ! ;]
De azért tudod hogy ez is csak fél megoldás :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10110) SkyS1gn válasza w333 (#10109) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ugyse fogja már új fw óta annyira, szóval majd megcsinálom utána szerintem jólesz, nekem amugyse nagyon komoly.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10111) Snacky


Snacky
tag

Hy.
Lenne egy olyan problémám, h szeretnék valami gyors launchert de ugyanakkor tudja kezelni a gyári widgeteket főleg a képnézegető widgetje ami számomra nagyon tetszik épp ezért ha azt nem tudja a launcher akkor nem is kell.

A másik meg, hogy nem találok semmi tokot ami számomra jó lenne. Olyan kéne mint egy silicon tok csak védje valami a kijelzőt is.
Remélem tudtok valamit.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#10112) Deck válasza Snacky (#10111) üzenetére


Deck
titán

Honami launcher..

Bár erre is lehetett volna keresni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10113) Smiro válasza Deck (#10112) üzenetére


Smiro
senior tag

:D Fogy a türelem :F :K Pingving ilyenkor inkább igyon jó hideg söröt és ne bosszankodjon az hüle kérdéseken. Inkább segíj, mert én is vennék valami jó tokot, ami nekem tetszik, de nem olyat, hanem másikat, ami véd is, meg nem is, mert nem akarom elrejteni a formatervet, de jó is legyen, ha leesik, meg lássák is, hogy ez nem gagyi teló, de ne olyat. Szóval milyyen tokot ajánlasz? Vagy aki már vett? Nem baj, ha nem olcsó, de túl sokat nem költenék. Vagy 1. hsz-t olvassak? Vagy ezt több hsz-ben kellett volna írnom, hogy hamar őstag lehessek? Na menek és belövök egy Drehert...

(#10114) Deck válasza Smiro (#10113) üzenetére


Deck
titán

Az zavar csak, hogy sokan (tisztelet a kivételnek) szarnak az első hozzászólásra pedig abban szinte biztos, hogy választ kapnának a kérdésükre vagy fenn van a kereső amivel lehet keresni a fórumon itt. Nem nehéz kb pár másodperc lenne az egész. És ezt képzeld el minden nap. Nem csak ebben a topikban hanem mindenhol máshol is. Azt persze szeretem ha pörög a topik de nem úgy..

A sör viszont jó ötlet bontok is egyet :) megint.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10115) Smiro válasza Deck (#10114) üzenetére


Smiro
senior tag

Dobnék, de messze vagyol. Majd ha egyszer lesz monfjuk egy topiktali... ami nem is lenne rossz ötlet szerintem. Bár gondolom Pest központtal igen szervezni kellene a vidékiek miatt, de tuti felenne a fene egy szakmai összejövetelre. (volt már ilyen Swiss órák, PUG 307 fórumán is)

[ Szerkesztve ]

(#10116) draco84 válasza Smiro (#10115) üzenetére


draco84
tag

Egy topik talira én is elmennék ott aztán lennének ismétlödő kérdések!!:))) Na akkor lehetnék én az első meghívott?? Hozzunk már össze egy ilyen témás sörözgetést!:))

[ Szerkesztve ]

(#10117) Deck válasza Smiro (#10115) üzenetére


Deck
titán

Köszi. De van is itthon mindig jó hideg sör ;) A topik tali viszont nem lenne majd rossz ötlet mondjuk baráti sörözésként, bár még vidéki vagyok messze Pesttől de hamarosan úgy néz ki go Pest. Bár szeretek utazni szóval mindenképp mennék majd :D

Bár aki nem sörözik az meg kólázna bár az nagyon egészségtelen ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10118) Palesz191 válasza SkyS1gn (#10107) üzenetére


Palesz191
aktív tag

mert,mi? ez mi?: d lemaradtam

(#10119) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

KLón-telefon?
[link]

(#10120) Deck válasza lionshamlet (#10119) üzenetére


Deck
titán

A képen egy kiállított modell van. Az adatok meg róla vicc.

Berakom a többieknek is had röhögjenek:

Sony Xperia Z 64Gb új - eredeti - nyitva 52 000 Ft

Kijelzo típusa kapacitív érintoképernyo, 16M szín
Méret 1080 x 1920 pixel, 6.4 inches (~ 344 ppi pixel suruség)
Multitouch Igen, akár 10 ujját
Védelem törhetetlen és karcálló üveg
- Triluminos kijelzo
Hang Ébreszto Rezgés, MP3 csengohangok
Hangszóró Igen
3,5 mm-es jack Igen
Memóriakártya-nyílás microSD, akár 64 GB-os
A belso 16 GB, 2 GB RAM
DATA GPRS Akár 107 kbps
EDGE Akár 296 kbps

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10121) lionshamlet válasza Deck (#10120) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Sztem kérek egy személyes találkozót a csóritól:)

(#10122) Deck válasza lionshamlet (#10121) üzenetére


Deck
titán

Az adatai össze vissza vannak róla írva szinte semmi sem jó benne majdnem. Meg a telefonról a kép miért egy kiállított modellről van?
Nem hiszem, hogy elmenne élő talira :D

PSX meg nem elérhető magyarországon. És ez egy kiállított modell akkor ha magyar, hogy hogy ott van rajta? Na meg már biztos láttam máshol azt a képet :D

szerk. Az egy CES-es kép. Meg is találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10123) Reverting válasza SkyS1gn (#10107) üzenetére


Reverting
őstag

Foliadra vigyazz... nagyot nyom az a klipsz:) navigacio meg tudja izzasztani:) de en 35 fokos melegben neztem... szerencse mar nincs ilyen meleg... tegyel ala/fole papirt vagy valami bankkártya szerut... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#10124) boogie84 válasza Deck (#10120) üzenetére


boogie84
veterán

Kihagyhatatlan vétel. Már az adatátviteli sebességek miatt is. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10125) darvinya válasza Deck (#10120) üzenetére


darvinya
titán

Csak ennyit kellett volna idézni:
Kapcsolat nekem e-mailben.

Magyarra fordítva:
Küldeni előre pénzt, aztán nézni az én gazdagságom.

Istenhozott Goia

:D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10126) MMt#k#D


MMt#k#D
tag

na leadtam a drágát a szervizbe...ha 2 hét után nem csinálnak vele személyesen megy be a Cordonba és feldugom a seggükbe. ;]
Addig is valaki ajánlana valami szép igényes nem flippes tokot.az ár mindegy,a dizájn a fontos meg a praktikum.bújom a guglit meg az íbéjt,de eddig csak egy krussel volt ami talán bejön. :F
előre is köszi.
amúgy egy lumia 800ast kaptam cserének de hánynom kell tőle.undorító egy platform...pedig próbálom a magam képére formálni,de Xarból nem lehet várat építeni. :K

Eat Sleep JDM

(#10127) Rigel77 válasza Deck (#10122) üzenetére


Rigel77
tag

Én jelentettem az apródnak. Hátha leveszi, mert itt biztos valami kamu van a dologban.

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#10128) Deck válasza Rigel77 (#10127) üzenetére


Deck
titán

Egyértelmű, hogy az :)

PS5

(#10129) szucsy89


szucsy89
tag

(#10130) darvinya válasza szucsy89 (#10129) üzenetére


darvinya
titán

Miért nem kérdezed meg?
Amúgy korrekt ár.

Én itt PH apróban találtam ZL+SmartWatch, de most nem tudtam elintézni, más elfoglaltság miatt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10131) kyru74 válasza Deck (#10122) üzenetére


kyru74
aktív tag

Ez csak lehúzásról szól.
Az apród tele van ilyen eladó 40E Z-vel.

Én keresek Z-hez kijelzőt mert be repedt vagy el akarom adni ,és napi szinten fárasztanak a hülyeséggel minap felhívtak ,hogy van egy szoftver hibás Fehér készülékük és 20 E Ft elpostázza nekem .
Kértem hogy akkor küldjön képet róla erre az apródról belinkelt ugyan olyan repedt kijelzős mások által hirdetett Fekete Z-t.

A másik jóképű meg ezt küldte üzenetbe.

( űdvözlöm meg vásárolnám a készüléket. 50ezret megadóm érte. Adásvételivel. Ha lehet személyesen veném meg ha jár pesten vagy postán. Ha postára adja akor a feladoszelvény képét meg kapó akor elutalom a pénzt. A posta kölcségel együt azaz 53ezret. DE NEM ÚTALOK ELÖRE!!!!!!! ) :)

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#10132) njnl válasza California1 (#10084) üzenetére


njnl
aktív tag

Jogos, félre értettelek akkor. :U Pont most írtam be az SP' topikba, érdeklődni...

Megnyugtatok mindenkit én nem váltok! :))

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#10133) Snacky válasza Deck (#10112) üzenetére


Snacky
tag

Bocs de inkább kérdezek, mert a T-mmel ugyan így jártam, kb20 launchert kipróbáltam és egyik se tudta ezt a gyári widgetet használni.
A tokokról meg annyit h bárhol kerestem nem találtam még olyat amire azt mondanám h ez kell. Munkába is viszem a kicsiket és emiatt kéne olyan tok ami védi teljesen. A kihuzhatos bőr tokokat meg nem akarok havonta venni, mert nálam tovább nem bírta még egyik sem.

(#10134) pászka válasza Snacky (#10133) üzenetére


pászka
aktív tag

Én már vettem pár tokot hozzá, most épp a héten egy első hátsó sima fóliát rendeltem a netről mert boltban nem találtam, és láss csodát a csomagban még az oldalára is volt vágva fólia, tehát full be tudod fóliázni a telefont. Így nem kell hozzá semmilyen tok. :))

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#10135) Deck válasza Snacky (#10133) üzenetére


Deck
titán

Leírtam már melyik launchert használd. Azt is, hogy használd a keresőt de látom nehezedre esik. Rá is jöhettél volna már.. A gyári widgetek csak xperia launcherrel mennek.

PS5

(#10136) Feketesz


Feketesz
csendes tag

Sziasztok!

Lehetőségem lenne megvenni egy angliai használt készüléket. Európai garancia szól rá. Ez pontosan mit jelent, Magyarországon hol/milyen módon érvényesíthető?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#10137) Snacky válasza Deck (#10135) üzenetére


Snacky
tag

A vicc h nem tudja azt a widgetet, gondolom csak roottal tudná.....
Na mind1.

(#10138) Deck válasza Snacky (#10137) üzenetére


Deck
titán

Olvasni luxus látom. Rakd fel a hozzá tartozó honamis widgeteket.

PS5

(#10139) Ferenczi Áko válasza Feketesz (#10136) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Expansys szerintem.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10140) frici90 válasza gabi123 (#10072) üzenetére


frici90
tag

Katt a linkre :) Onnan rendeltem.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#10141) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ez mitől? :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10142) Deck válasza SkyS1gn (#10141) üzenetére


Deck
titán

Valami google cucc beragadt biztos. Restart.

PS5

(#10143) w333 válasza SkyS1gn (#10141) üzenetére


w333
félisten

Google kereső / menü gomb / Google Asszisztens / "pipa ki"
Térkép / menü gomb / Hely / Tartózkodási hely jelentése és helyelőzmények "pipa ki"

Talán emiatt fogyaszt ennyit a "Google Szolgáltatások" ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10144) stilo18 válasza w333 (#10143) üzenetére


stilo18
addikt

Ez hasznos volt,kivettem én is őket...
Köszi!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#10145) Snacky válasza Deck (#10138) üzenetére


Snacky
tag

Nagyon köszi a segítséget sikerült.

(#10146) SkyS1gn válasza w333 (#10143) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem használt semmit.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10147) Assasin_


Assasin_
aktív tag

lehet hogy én vagyok hülye de nem találom a smileykat amikor üzenetet irok a régi ARc S-em külön gomb volt rá és biztos van a Z is csak nem találom már napok óta keresem valaki tudja? :R

:) :D ezeket keresem

(#10148) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#10146) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egy restart talán.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10149) darvinya válasza Assasin_ (#10147) üzenetére


darvinya
titán

Gyári billentyűzeten?
Ha igen, akkor az a gombot be kellene kapcsolni.

(#10150) Assasin_

Beállítások-Nyelv és bevitel-Xperia billentyűzet mellette beállítás gomb-Billentyűzet megjelenítése

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10150) Assasin_ válasza darvinya (#10149) üzenetére


Assasin_
aktív tag

igen gyári de nem találom a gombot ez a baj :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.