Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Alias LaLee válasza NY_A (#9597) üzenetére


Alias LaLee
tag

13w18
Nálam már látszódik

[ Szerkesztve ]

(#9602) SkyS1gn válasza NY_A (#9597) üzenetére


SkyS1gn
félisten

13W16
enyhén magasabb

ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9603) userxy


userxy
őstag

13W23 Se villogás se hátlap válás. Eddig és kopogom is le. :)

(#9604) gti16v válasza Deck (#9588) üzenetére


gti16v
őstag

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#9605) sno14 válasza Zsmester89 (#9540) üzenetére


sno14
tag

úgy rémlik a napokban (talán az expansyson, de pontosan nem emlékszem) találtam olyan fóliát amin volt sony logo, de csak szettben lehetett rendelni egy szilikonhoz hasonló védőkerettel volt 3eFt ért és 6-ért is, bár őszintén szólva nem láttam különbséget a két szett közt, viszont azthiszem mindkettőnél ki volt emelve, hogy gyári sony tartozék.
(holnap átnézem a böngésző előzményeit és linkelem)

(#9606) Hegyirabló válasza Deck (#9570) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Vajon azoknak is ez a véleménye róluk, akik teleírták a Panaszfalat és a Tékozló Homárt arról, hogyan bánt el velük a Cordon, hogyan alkalmazta a "garancia megvonás" nevű jogi képtelenséget?

Aquila non captat muscas.

(#9607) zermi


zermi
aktív tag

13w08, semmi gond. Nem villog, hátlap nem válik, . 244-es frissítéssel.

(#9608) Deck válasza Hegyirabló (#9606) üzenetére


Deck
titán

Ez saját tapasztalat. Nem fogok hazudni.. Jó munkát végeztek vele.

PS5

(#9609) Mr.Silkó válasza NY_A (#9597) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem 13W20, és nincs hátlap leválás, pedig aktívan használom.

(#9610) Hegyirabló válasza NY_A (#9597) üzenetére


Hegyirabló
veterán

13W10. Nincs gondom semmi vele, csak néhány szoftver gyogyót.

De ez még csak 3 hetes.

(#9608) dekrer

Nem azért, a P-t nekem is szuperül javították, kábé olyan hibával, mint a tesódét, de nem tudom, hogy azért-e, mert tisztességesek, vagy azért, mert velem jött egy jogász.

Akárhogyan is van, azokat, akikkel elbántak, egyikünk kedvező tapasztalata sem vígasztalja.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#9611) gti16v válasza Mr.Silkó (#9609) üzenetére


gti16v
őstag

ezek a számok gondolom a régiót jelentik?

ha igen,ha nem a T milyet ad? köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#9612) Deck válasza gti16v (#9611) üzenetére


Deck
titán

13w26= 2013. 26.héten gyártották

Benne van a kiemeltben is mit jelent.

Az si szám jelöli a régiót.

PS5

(#9613) gti16v válasza Deck (#9612) üzenetére


gti16v
őstag

ok ,köszi,még csak ismerkedek,puhatolózok...olvastam már az első hszt pár napja,de csak átfutottam rajta(ezek szerint)többször megteszem,csak túl sok az infó :-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#9614) Deck válasza gti16v (#9613) üzenetére


Deck
titán

Igyekeztem mindent beleírni :D

PS5

(#9615) Mr.Silkó válasza gti16v (#9611) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Dekrer már válaszolt a kérdésedre. :-)

(#9616) sno14


sno14
tag

Zsemester89
[link]
A tokok és fóliák közt a 2. termék...bár nem egyértelmű, hogy a fólia vagy a keret sony logos :))

[ Szerkesztve ]

(#9617) davidsz válasza NY_A (#9597) üzenetére


davidsz
őstag

12w26 0 hiba.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#9618) Zsmester89


Zsmester89
őstag

13w20 - Hátlap a keret széléig enyhén emelkedett a kamera melletti résznél, villogás pedig előjön.

Ha nagyon tele lesz a tököm a vibrálással, hátlappal és fólia cserével, akkor isten ments, hogy egy harmadik személy összetörje a telefonomat, mert akkor a biztosításom kéne használni :D

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#9619) mrbigfoot


mrbigfoot
tag

13w26
Eddig semmi baj szerencsére.. Remélem így is marad :D

Leleményes a Magyar... Sörösdobozokból építenek napkollektort... Újabb ok az ivásra emberek!! - Te má megint be vagy b@szva?! Kell a melegvííz... Nem látod mit meg nem iszok a családér???

(#9620) kbadam83


kbadam83
senior tag

Most készük lecserélni az iPhone 5-t :) A Sony Xperia Z és a Galaxy Note 2 illetve Galaxy S4 között vacilálok. Vidéki vagyok így sajnos nem meholdható, hogy be tudjam vinni szervízbe ha baja lenne, már pedig ahogy olvastam a forumot eleg sokszor előfordul ennél a készüléknél. A Samsung mellett nekem a házhoz jövő szervíz szólna:) Győzzetek már meg ha lehet :))) Illetve nyugodt szívvel bele lehet tenni vízbe a kicsikét?

[ Szerkesztve ]

(#9621) soldier2 válasza kbadam83 (#9620) üzenetére


soldier2
őstag

Nyugodt szívvel beleteheted, nem lesz semmi baja, ha az ajtócskákat becsuktad, és valami azt súgja, hogy a hőség elmúltával a problémák száma is csökkenni fog. Mindkét telefon mellett vannak pro és kontra érvek is, hamarosan jönnek majd a Z kijelzőjét fikázók, ne higgy nekik. Menj el egy boltba, nézd meg, és döntsd el magadnak hogy jó neked vagy nem. Állítólag az erősebb hardver ellenére az S4 laggol ha sok alkalmazás fut (márpedig bezárni őket macerás, és hadd ne kelljen egy csúcstelón bezárogatni appokat manuálisan, az csak másfél-két éves telóknál elfogadható). A Note2 kicsit kilóg ebből a sorból, ha méretben az jön be a Sony nem nagyon árul abban a méretben telefont, hacsak nem akarsz beruházni egy Z Ultrába, ami körberöhögi a NoteII-t (még szép, egy évvel újabb modell) cserébe le kell mondanod a vakuról és még egy fokkal nagyobb.
A hátlapleválás bár kétségkívül gyakoribb mint szeretnénk azért nem annyira vészes. A panaszosok sokkal gyakrabban osztják meg tapasztalataikat mint a termékkel megelégedettek. Ha jól számoltam 5-6 embernél jött elő a fórumon, és rájuk több száz megelégedett felhasználó jut akik többsége nem is ír a fórumba amíg nincs gond a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#9622) Azbesz válasza NY_A (#9597) üzenetére


Azbesz
csendes tag

Nekem 13w06 alig látszik nálam is, de magasabban van a kamera felőli oldal.

(#9623) kali válasza soldier2 (#9621) üzenetére


kali
legenda

az állítólag rész nem igaz - anno, az első firmware verziók alatt voltak ilyen gondok -, egy ideje nem akadozik jobban a z-nél az s4, viszont amíg a z-n valóban csak külön bezárható minden alkalmazás, addig az s4 esetén egy pöttyintéssel az összes.
a z kijelzőjét nem tudom, hogy miért húzzák le - inkább csak az elfogultak , vagy a más technológiájú kijelzők hívői fakózzák le -, szerintem nincs azzal semmi gond, pláne a *.253 firmware verzió óta.

[ Szerkesztve ]

(#9624) Deck


Deck
titán

Olyan gyönyörű telefon a Z. Már csak fogni is isteni érzés :D

A viták elkerülése végett hagyjuk a milyen telefont vegyek témát.. Van erre topik itt csak a feszültséget kelti mint legutóbb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9625) szucsy89


szucsy89
tag

Na, ezzel a hátlap leválás dologgal így vásárlás előtt (már épp végleg eldöntöttem, hogy a One helyett ezt veszem), megint parázok. :DD

Csak az nem világos, ugye ez a készülék már lassan 1 éves, akkor miért csak most jön ez elő mindenkinél?

(#9626) kali válasza szucsy89 (#9625) üzenetére


kali
legenda

6 hónapja került forgalomba a z.

(#9627) kigyi_23 válasza szucsy89 (#9625) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mert most volt huzamosabb ideig olyan meleg, hogy ez problémát okozzon.
Majd azoknál akik most vásárolnak kisebb arányban, vagy nem is jelentkezik ez a probléma mivel nem lesz olyan magas a külső hőmérséklet így nem melegszik fel annyira a hátlap.

Amúgy talán kijavítja a Sony a gyártósoron a hibát (remélem legalábbis) és a következő készülékek talán már jobb ragasztással jönnek ki.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#9628) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Mikor megjelent a Z, már akkor eldöntöttem, hogy nekem ez kell. De mindenképp, akartam várni vele, hogy mik a tapasztalatok, esetleges széria hibák (ha vannak). Ez a hátlap leválás, hát nem tudom... Lehet megvárom a HONAMI-t.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#9629) szucsy89 válasza jaszy91 (#9628) üzenetére


szucsy89
tag

Na ja, a kezdő ára kérdés lesz, no meg akkor a Z ára jóval le fog menni.

Tényleg, valaki emlékszik a Z megjelenéskor milyen áron futott?

(#9630) kigyi_23 válasza jaszy91 (#9628) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ok, csak kérdés valójában mikor jön végre a Honami

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#9631) jaszy91 válasza szucsy89 (#9629) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Ha jól emlékszem kb. 200.000-210.000 Ft körül

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#9632) pepe091 válasza kigyi_23 (#9630) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szeptember 4-én mutatják be, így kb október elejétől lesz kapható.

(#9633) MMt#k#D


MMt#k#D
tag

209000-FTÉRT vettem előrendelve a SONY oldaláról + kaptam egy NFC-s hangszórót ami tutifrankó!ez volt Március 3-án.mármint akkor érkezett meg és azóta is hibátlan,csak a fólia karcos :F

Valaki nem talált még dockolós autóstartót ebay-on vagy máshol?vagy valami tutifrankó bl-os autós tartó vagy esetleg NFc-s...megihletett a főoldali Dension,de ez piszkosul drága... :U

[ Szerkesztve ]

Eat Sleep JDM

(#9634) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Valamit csinálhattak a Z kijelzőjével is érintés szempontjából mert eddíg ha vízcseppek voltak rajta alig vagy egyántalán nem tudtam vezérelni de mostmeg előkaptam a medencében a szebemből és ment...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9635) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Ki mivel néz rajta videót? Mkv-t akarok lejátszani, de nincs hang (beépített lejátszónál és bsplayernél sincs).

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#9636) SkyS1gn válasza Zsmester89 (#9635) üzenetére


SkyS1gn
félisten

MX Player ahogy már ajánlottunk sokszor! (mehetne összefoglalóba)

Ott aztán variálhatod hardver, szoftver, hardver + szoftver dekóder... hardver hang, szoftver hang

h + szoft. dekóder + szoftver hang a legjobb

meg a fényerőt is beállíthatod 100-ra

Viszi a 16GB mkv blueray filmet is a masina! ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9637) boogie84 válasza MMt#k#D (#9633) üzenetére


boogie84
veterán

Vótmá [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9638) GegenyA


GegenyA
csendes tag

A készülékem gyártási dátuma 13W25, kb. 1 hónapja használom, és jelenleg nincs semmilyen probléma vele (sem hátlap, sem kjelző). A készüléket a T-Mobile-nál vettem.
A 4.1.2-es szoftvernél még voltak laggolások a főképernyő lapozgatásnál és a programok menüben is, de amióta a 4.2.2 van rajta (SUS frissítés), azóta nincs semmi gond vele, folyamatos, gördülékeny, piszok gyors még akkor is, amikor 12 program fut a háttérben.
A kijelző vibrálással kapcsolatban elképzelhető SW+HW hiba is, hiszen 3 különböző kijelző típust szerelt a Sony az Z-be a gyártás időpontjától függően (amelyik éppen raktáron volt), amelyek jelölése JDC1, JDC2 és Sharp. (Az én készülékemben Sharp kijelző van)
Erről bővebb infót az XDA fórumon lehet olvasni.
Sőt, készítettek egy kis programot, amivel ki lehet olvasni a kijelző típusát: [link]

(#9639) boogie84 válasza GegenyA (#9638) üzenetére


boogie84
veterán

Hol találom a gyártás dátumát? Lehet h volt már, de a kereső nem dobta ki itt a fórumban.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9640) Azbesz válasza boogie84 (#9639) üzenetére


Azbesz
csendes tag

A telefon alján

(#9641) GegenyA


GegenyA
csendes tag

Megjegyzem, a kijelző típus kiolvasó program futtatásához ROOT jogosultság szükséges...

(#9642) Szombó


Szombó
senior tag

Az enyém 13W06.
Eddig semmi gond vele.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#9643) GegenyA válasza boogie84 (#9639) üzenetére


GegenyA
csendes tag

(#9644) boogie84 válasza GegenyA (#9643) üzenetére


boogie84
veterán

Közben megtaláltam, köszi mindenkinek. Enyém is 13w10-es. Nemtom ez jelent e valamit a hibákra vonatkozólag.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9645) busman


busman
addikt

Holnap csatlakozom a klubbhoz.S2-ről jövök,itt mennyire macerás a root,mert a leírtak alapján viszonylag egyszerű..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9646) Deck válasza boogie84 (#9639) üzenetére


Deck
titán

Kiemelt hozzászólás nem dísz :D

PS5

(#9647) SkyS1gn válasza busman (#9645) üzenetére


SkyS1gn
félisten

-

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9648) boogie84 válasza Deck (#9646) üzenetére


boogie84
veterán

Ki a fene tudta h az is naprakész. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9649) Deck válasza boogie84 (#9648) üzenetére


Deck
titán

Mindig az ;]

PS5

(#9650) w333 válasza Deck (#9649) üzenetére


w333
félisten

Nagyon helyes :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.