Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) bolcsodal válasza nightshadow (#850) üzenetére


bolcsodal
addikt

Igen közben rájöttem... ;)

A Dual SIM-es Tipo lényegében identikus készülék a szimplával nem?

They drew first blood....

(#852) darvinya válasza bolcsodal (#849) üzenetére


darvinya
titán

Nem lehet a telefon előfizetéséhez olyan net mint amit leakartál mondani?

Mond le a stickkest és aktiváld a teloshoz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#853) nightshadow válasza bolcsodal (#851) üzenetére


nightshadow
veterán

A Dual SIM-es Tipo lényegében identikus készülék a szimplával nem?

Ugyanaz a két készülék, csak a két Sim-es kezelésben különböznek.

(#854) Lac83 válasza Lac83 (#745) üzenetére


Lac83
csendes tag

Nos,a Viber kifogástalanul működik,legalábbis a szöveges üzenet része.. :))

Kicsi a bors, de főleg az őrölt......

(#855) bolcsodal válasza darvinya (#852) üzenetére


bolcsodal
addikt

Az egyik SIM céges, a másik a 3G-s. Szóval bonyolult. :U

They drew first blood....

(#856) zord01


zord01
senior tag

Ma volt ez a kezemben, méretre tök frankó cucc. Kicsi vékonyabb lenne, kicsit combosabb hardverrer, egy normális kamerával, 100k-t simán megérne. Így egy ruppót sem, de a mérete bejött...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#857) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

Helló
nemrég vettem egy sony xperia tipo-t és a következő gondok vannak vele valamiért nem sikerül beállítani az internet használatot..mobil netem van és ha azt a kártyát belerakom akkor se működik pedig a régi gagyi nokia-mal is ment..:) amit még észre vettem van olyan csengőhang amivel a telefon pár csengés után behalkul ez miért van? vagy ezt ilyen törődjek bele?..:S:) köszi a segítséget!!! ;)

(#858) Tommee válasza kamikaze88 (#857) üzenetére


Tommee
aktív tag

Kártyafüggetlen vagy szolgáltatófüggő a telefon?
Valószínűleg be kell állítani az APN-t az internetbeállításoknál ugyanarra mint ami a mobilnetnél használatos.

(#859) Apooca válasza kamikaze88 (#857) üzenetére


Apooca
tag

Sziasztok !
Most vettem a barátnőmnek, és a csengőhanggal ugyanaz a gondom :(
10 mp normálisan cseng, utána mintha vízbe esett volna :(
Neten olvasva több embernek gondja, de megoldást nem találtam rá.
Frissítés a telefon szerint nincs rá.

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#860) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

az "N7 Music Playerről" mi a véleményetek? :D :D :D

A PowerAmp már lejárt ( legszívesebben megvenném már most ) , de szeretnék kipróbálni más fajta zene lejátszó progit.
Ez az N Seven elég jónak hangzik , sokan szedték már le a Playről így rossz program nem lehet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#861) szponzor válasza LyonnaisFan1 (#860) üzenetére


szponzor
senior tag

Én még mindig Google Play Music-kal nyomom. Szép és kezelhető felület, de amit nagyon szoktam ajánlani a PowerAmp mellett az a Neutron.

(#862) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

AZ MITŐL van hogy a google playen nem tölti be a telefonom az alkalmazások "kép screen shotjait" ?

Például ennek az alkalmazásnak

https://play.google.com/store/apps/details?id=fishnoodle.clock&feature=featured-apps#?t=W251bGwsMSwyLDIwMywiZmlzaG5vb2RsZS5jbG9jayJd

Rámegyek a képre hogy kicsit nagyobban is láthassam és nem hajlandó behozni a telefon.
Csak a "betöltő kör" pörög percekig , aztán meg jön a képernyőzár.
Wifiről használom a legtöbbször a google playt , de nem hiszem hogy a wifi miatt nem töltődnek be a képek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#863) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Köszi a választ! A powerAmp-ben a trial verzió alatt nem csalódtam!

szép , használható könnyű felület , jó skinek :D :D :D

Az equalizer tetszett a legjobban a programnál.

-

Igaz nem egy High Tech fülhallgatót használtam mellé , de rossz hangzása nem volt

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#864) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

bármit csinálok a Tipo nem akar netezni kezdem azt hinni rossz választás volt....:( :)

(#865) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

am VPN-hálózatot ír ott meg azt írja VPN hálózat szerkesztése..oda meg tipust kér hát ritka szar teló meg is válok tőle ha nem lesz jó tuti..

(#866) bolcsodal válasza kamikaze88 (#865) üzenetére


bolcsodal
addikt

Mi köze a VPN-nek a 3G-nethez? :U Írd már le részletesen, hogy mit csinálsz....

Én is szeretnék egy dual SIM-es megoldást, de ha nem megy a net, akkor nem erőlködöm (bár szerintem nálad user error).

They drew first blood....

(#867) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

ok hát nem vagyok nagy androidos szakértő ez az első ilyen telóm leírom mit ír ki amikor nem fogadja el az internet kapcsolatot..Sorry an unexpected error occured.Please try again later.connection to http://
ez írja mindig pedig ha más nem akkor a mobil internetes kártyámmal mennie kéne mivel a régi nokia telóm is ment vele és normál net volt rajta..:)

(#868) szponzor válasza kamikaze88 (#867) üzenetére


szponzor
senior tag

Te sima mobilnetet akarsz használni? Melyik szolgáltatónál vagy? APN-eket nem állítottad át? A térerő mellett nincs valami ikon, ami jelzi, hogy milyen hálózaton vagy?

(#869) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

valmi hasonló lehet hogy sajnos ez egy váratlan hiba próbáljam újra de mit próbáljak mikor már mindent próbáltam szinte...lehet a dual sim miatt csinálja vagy nem tudom de ha nincs netem rajta felesleges megtartanom....érdekes az biztos..lehet tipus hibás vagy nem tudom.. :W :(

(#870) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

igen sima mobil net és a t-mobilnál van a netem de pld mikor haver zte-atlasába átraktuk a kártyámat azon egyböl volt rendes net ezt nem értem igazság szerint nem is tudom már hol és mit állitsak be a beállítások menübe pontosan-.- :( az APN eket hol tudom állítani pontosan??

[ Szerkesztve ]

(#871) szponzor válasza kamikaze88 (#869) üzenetére


szponzor
senior tag

De hol írja ezt ki? Amikor bekapcsolod a mobilnetet, akkor maga a rendszer írja ezt ki?

(#872) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

akkor írja ki mikor pld facebook ra karok belépni a böngészőt meg sem nyitja az írja a lap nem jeleníthető meg...a mobilhálózat beállításainál pedig az adatbeállítások mobilhálózaton keresztüli adatelérés engedélyezve van meg az adatbarangolást is bekapcsoltam..

(#873) x-tipo válasza kamikaze88 (#870) üzenetére


x-tipo
csendes tag

Lehet, hogy nyitott kapuk, de: beállítások/adathasználat-on belül mobil adatforgalom be/ki :)
Amúgy nekem 2 napos a telóm, első androidom, vodás (füles is járt hozzá) de semmi olyan hibát nem tapasztalok, mint amiket itt előhoztok néhányan :) Tehát netet simán tudom használni, wifit is, mobilnetet is. Csengése is normális, nem halkul, a beszédhang is rendben van telefonáláskor. Lehet, egyszerűen csak szerencsém van? :)

(#874) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

lehet hogy szerencséd van mert az enyém is vízbe esett hangot ad mikor hívnak a net meg szerintem nem ias lesz rajta pedig a mobil adatforgalom be van kapcsolva tegnap egy haverom sim-ével is kipróbáltuk neki meg a kártyán van előfizetve internet de azzal se ment :F

(#875) x-tipo válasza kamikaze88 (#874) üzenetére


x-tipo
csendes tag

Tuti, hogy valami beállítás baja van... ha szolgáltatói, vidd be és beállítják.

(#876) szponzor válasza kamikaze88 (#872) üzenetére


szponzor
senior tag

És amikor bekapcsolod a Settings/Data Usage/Mobile data-t, akkor milyen ikon jelenik meg az értesítési sávon?

(#877) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

az a gáz hogy független és még vissza se tudom cserélni ex csajom-tól kaptam és a drága :D voolt olyan rendes és elégette a papírjait így még oda se tudom vissza vinni ahonnan vette... :( :U

(#878) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

a Settings/Data Usage/Mobile data-t, ez a beállítási opciót hol is kellene keresnem? nem vagyok nagy szakértő sorry ezért is próbáltam haverokkal beállítatni de nekik sem sikerült..

(#879) x-tipo válasza kamikaze88 (#878) üzenetére


x-tipo
csendes tag

ez ugyanaz, amit én mondtam, csak külföldiül :D tehát beállítások/adathasználat/mobil adathasználat :) ha be van kapcsolva akkor a térerőikon felett egy kis légypiszokszerű valaminek kell lennie

[ Szerkesztve ]

(#880) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

:) :)) most raktam össze angol nem erősség..:) be van kapcsolva mondanám hogy a mobil netes szimmel nem műkszik ok de haver előfizetett netével sem az már gáz..

(#881) x-tipo válasza kamikaze88 (#880) üzenetére


x-tipo
csendes tag

Mégiscsak vidd be valami szervízbe... tök mindegy, hogy független a telefon, a szolgáltatóhoz azért beviheted, mondjanak rá valamit

(#882) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

hát ott nincs légypiszok max ha teszek rá....leírom mit csináltam pontosan:beállítások-adathasználat -ott van hogy továbbiak-kat-megnyitom-ott ugye az van hogy:repülőgépes mód-VPN megosztás és csat.pont és alul mobilhálózatok.-arra is kat- és ott adatok engedélyezve(mobilhálózaton keresztüli adatelérés engedélyezése) az kipipálva meg alatta az adatbarangolás az is és hát semmi... :U ;)

(#883) x-tipo válasza kamikaze88 (#882) üzenetére


x-tipo
csendes tag

katt rá, hogy adathasználat, ott kijön egy olyan oldal, ahol grafikonszerűen mitatja az adathasználatot, és ezen az oldalon felül kell bekapcsolni... tehát ne menj továbbiakra, hanem az adathasználatra kattints

(#884) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

igen ott is be lehet hogy mobil adatforgalom be és kéken mutatja hogy be van kapcsolva..a mobil adatkorlát pedig ki van kapcsolva az hogy mutat 106mg letöltött valamit az is érdekes.. :( pedig netezni nem enged :W :) bevinni bevihetem de ingyen hozzám se szolnak főleg hogy független a teló és pld nem a t-mobil-tól van..:)

(#885) wwenigma válasza kamikaze88 (#884) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hivast tudsz rola inditani? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#886) darvinya válasza kamikaze88 (#884) üzenetére


darvinya
titán

Elsőre azt mondanám user error.

Csak a fő kártyán van net, mint a legtöbb Dual-SIM-esnél.
És ahhoz kell beállítani a net-et.
Azaz a belsőbe rakd be a kártyát.

Menü gombBeállításokVezeték nélküli vezérlőkMobil hálózatokHozzáférési pont-nevek web’n’walk (vagy menu gombÚj hozzáférési pont)

Név T-Mobile Net GPRS 
APN internet 
Proxy <not set> 
Port <not set> 
Felhasználónév <not set> 
Jelszó <not set>
Szerver <not set> 
MMS-központ <not set> 
MMS proxy <not set> 
MMS port <not set> 
MCC 216 (honos hálózat esetén autómatikusan kitöltésre kerül) 
MNC 30 (honos hálózat esetén autómatikusan kitöltésre kerül)
Hitelesítés típusa PAP 
Hozzáférési pont típusa internet

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#887) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

ok megpróbálom am hívást igen tudok de a csengőhang van amikor jó van amikor előadja a vízbe :F :F :F :F merült verziót.. :F

(#888) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

ááá kiidegel... :W nincs olyan hogy hozzá férési pontok csak mobilhálózatok ha oda kattintok akkor annyi van:adatok engedélyezése az beven meg az adatbarangolás de ezek bevannak ahogy írtam is korábban a sim-kártya az elsődlegesbe van a kijelzőn mutatja is sim 1..

(#889) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

amiket írtál beírom és kipróbálom
Név T-Mobile Net GPRS 
APN internet 
Proxy <not set> 
Port <not set> 
Felhasználónév <not set> 
Jelszó <not set>
Szerver <not set> 
MMS-központ <not set> 
MMS proxy <not set> 
MMS port <not set> 
MCC 216 (honos hálózat esetén autómatikusan kitöltésre kerül) 
MNC 30 (honos hálózat esetén autómatikusan kitöltésre kerül)
Hitelesítés típusa PAP 
Hozzáférési pont típusa internet

not set:ezekhez kell (-jel vagy valami vagy csak simán beírom és kész?..:)

(#890) darvinya válasza kamikaze88 (#889) üzenetére


darvinya
titán

Adatbarangolást kapcsold ki.

no set -azaz nem írunk oda semmit, üres marad

Ha nincs meg a adatfiók(Beállítások-Továbbiak-Mobilhálózatok-Hozzáférési pontok-új fiók)

A meglevőt írd át.

1. SIM-re kapcsolva kell bekapcsolni a Mobilnet-et.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#891) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

ok akkor oda ahová a not set-et írtad nem írok semmit..:)
APN protokol ott ez van IPv4
hozzáférési pont nevének barangolási protokolja:
IPv4 vagy IPv6 ?

(#892) darvinya válasza kamikaze88 (#891) üzenetére


darvinya
titán

Kapcsold ki a barangolást!
IPv4 alap

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#893) szponzor válasza kamikaze88 (#880) üzenetére


szponzor
senior tag

Bocs, csak én angolul használom.

(#894) xmacko


xmacko
tag

Valami nagyon gyorsan meríti a Tipo aksimat. Google szolgáltatások 40%, Facebook 10%.
Nem tudjátok hogy lehet beállítani, hogy ezek alapból ne induljanak el a telefon bekapcsolásakor? Nem is használom őket, mégis mindig futnak. :(

(#895) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

még mindig nem működik..:(

hálózati üzemmódnak mit állítsak be?
csak WCDMA
csak GSM
GSM/lehetőleg WCDMA ?

amit beálítottam:
sim 1 kikálasztva
hozzáférési pontok nevei:
ott már mutatja T-mobil Net GPRS
rákatintok:
név:T-mobil Net GPRS
hozzásférési pont neve :web'n'walk
proxy nincs megadva
port: nincs megadva
felhasználónév nincs megadva
jelszó nincs megadva
kiszolgáló nincs megadva
MMSC nincs megadva
MMS-proxy nincs megadva
MMS-port nincs megadva
MCC(mobil ország kód) 216
MNC(mobil hálózati kód)30
hitelesítés tipusa PAP
Hozzáf.pont név tipusa:internet
APN protokoll IPv4
hozzáférési pont nevének barangolási protokolja IPv4
hozzáférési pont neve negedélyezve ott van egy pipa..és semmi..:S:( :)

(#896) darvinya válasza xmacko (#894) üzenetére


darvinya
titán

Tiltsd le a gyári FB.
Teljesítmény segéd-FB tiltás

(#895) kamikaze88

Hányszor írjam le!!

Kapcsold ki az adatbarangolást!

Web'n'Walk -helyett írd be amit idéztem, internet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#897) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

ahogy írták korábban a térerő ikon felett lenni kellene egy kis pontnak vagy minek akkor aktív a net hát ez nem csinál semmit mivel 1 az sem látszik megpróbáltan böngészni nem tudja megjeleníteni fecebookra is megpróbáltam belépni az írja amit eddig..Sorry,an unexpected error occurred stb stb.. :F

(#898) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

okééé az adatbarangolás ki van kapcsolva
arra gondolsz amit a mobilhálózat beállításoknál ír..
ott adtok engedélyezve: van (mobil hálózaton keresztüli adateléréshez)
az alatt írja:adatbarangolás:adatszolgáltatókhoz kapcsolódás barangolás közben ez nincs bekapcsoltva nincs itt pipa kipróbálom beírom a Web'n'Walk -heylet hogy internet és kiderül

(#899) kamikaze88


kamikaze88
csendes tag

nem csinál ez semmit...
ott hogy név: az van T-mobil Net GPRS
hozzáférréssnél meg: internet átírtam ahogy írtad de semmi...

androidos teló és nincs netem annyi ebbe igen csak bele kell törődni... :((( :U

(#900) darvinya válasza kamikaze88 (#899) üzenetére


darvinya
titán

Menj be a tárcsázóba és nyomj az 1-es SIM-re, utána home gomb és kapcsold be a mobilnet-et.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.