Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Norbeee01 válasza martin1369 (#2000) üzenetére


Norbeee01
tag

Akkor nincs mese le kell cserélnem egy P910-re, azon üvöltött a zene ;]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#2002) martin1369 válasza Norbeee01 (#2001) üzenetére


martin1369
aktív tag

ja én is rádugtam a skullcandy fejesemet alig szólaltatta meg nem egy zenetelefon mondjuk nekem elég a 3k-s headset is :) ha zenetelót akarsz vegyél nokia 6300-át az úgy szól headsettel/fejessel hogy majd megsüketülsz :D

(#2003) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

A Live Walkman is jó választás

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#2004) martin1369 válasza Jon Mathias (#2003) üzenetére


martin1369
aktív tag

az is jó cucc csak nem biztos hogy lehet kapni

(#2005) Jon Mathias válasza martin1369 (#2004) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

tele van vele az apró

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#2006) martin1369 válasza Jon Mathias (#2005) üzenetére


martin1369
aktív tag

tudom 20-25k-ért egész jók vannak csak azok nem újak

(#2007) Amur válasza Met (#1983) üzenetére


Amur
addikt

ebay-en nézz szét millió féle szilikon tok van!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2008) Amur válasza Paul14 (#1951) üzenetére


Amur
addikt

A párom tipoján tegnap óta nincs semmilyen hang.(sem a média fájlok,alkalmazások,csengőhang nem adnak hangot)
hangerő maxon mindenhol.Próbáltam fülest rádugni,úgy volt hangja,de ha kihúztam újra néma volt a teló.
A gyerköcöknek adta oda játszani,azóta nincs hangja.
Tippek?
(én arra szavaztam hogy leejthették és kaput hangszoró,de ezt tagadják)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2009) martin1369 válasza Amur (#2008) üzenetére


martin1369
aktív tag

próbáld meg újraindítani én a fényérzékelővel jártam már kezdtem félni hogy kampec a telónak újraindítottam és jó lett

(#2010) Amur válasza martin1369 (#2009) üzenetére


Amur
addikt

újrainditás már volt.
Gyerekek közben bevalloták hogy leesett..
egy szervízt azért bepróbálok garanciában!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2011) martin1369 válasza Amur (#2010) üzenetére


martin1369
aktív tag

a garanciát nyugodtan megpróbálhatod én is mikor leejtettem és betört a kijelző rá 3 hónapra vittem be a vodához és megcsinálták ingyen a tipushibája miatt :)

(#2012) hekathe válasza martin1369 (#2011) üzenetére


hekathe
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémába futottam bele, hogy eltűnt a gps funkció a telefonból. :(( A főmenüből is törlődött az ikonja, sehol se találom. Előtte néhány más alkalmazást frissítettem (köztük a térképet is), bár ennek elvileg nem lehetne köze a dologhoz.
Valaki találkozott már ezzel a problémával, vagy van esetleg valamilyen ötlete, hogy mi lehet a gond és hogyan varázsolhatom vissza? :F
Előre is köszönöm!

(#2013) martin1369 válasza hekathe (#2012) üzenetére


martin1369
aktív tag

Próbáld meg hard resetelni,először újraindítani én a trackid widegetjével jártam így újraindítottam és jó lett

(#2014) foxymaci válasza hekathe (#2012) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nincs semmi gond a telefonnal nekem is eltunt terkep frissitese utan nyugodj meg a navigacio mostmar a terkepbol erheto el nem kell hardreset ra

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2015) Atimen33


Atimen33
tag

Sziasztok!
Szerettem volna felrakni a Tipomra a Jelly Bean-t, de sajnos nem nyitható a bootloaderrem, a kérdésem tehát az lenne, hogy nincs-e rá valami téma, vagy valami, amivel, eltudnám érni azt hogy úgy nézzenek ki az alkalmazások, (pl Kapcsolatok, SMS, tárcsázó) mint a Jelly Bean -es telefonokon..

A válaszokat előre köszönöm!

(#2016) tDr1v3r válasza Atimen33 (#2015) üzenetére


tDr1v3r
veterán

XDA-n vannak olyan ROM-ok amik nem cserélnek kernelt, azok közt biztos van olyan ami JB kinézetű.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2017) Atimen33 válasza tDr1v3r (#2016) üzenetére


Atimen33
tag

Köszi, egyenlőre a Paradox-ot raktam rá, és nagyon bejön... sokkal gyorsabb lett tőle a tipó, ég és föld a különbség :D

(#2018) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

A készülékemnél néha elfordul a visszhang probléma. Jelenleg 11.0.A.6.5 verziójú rom van a készülékemen és olvastam, hogy jött ki egy újabb rom amivel ez a hiba megszűnik. Ezt a romot honnan tudom letölteni? Köszi!

(#2019) GoZoL


GoZoL
senior tag

Megoldottam a frissítést de pár fura dolog történt. Találtam egy romot amit fel is raktam a flashtoolal, ez elvileg javította a visszhang problémát. De mikor elindult a rendszer nem ismerte fel a sim kártyámat, még akkor sem amikor átraktam a másik sim foglaltba. (tipo dual). Találtam egy másik romot a 11.0.A.6.8 ezt felrakva azóta tökéletes és még frissebb is mint ami fent volt előtte! A legelőször felrakott rom lehet csak a sima tipo-hoz volt jó, a dualhoz nem?

(#2020) eladohardver


eladohardver
őstag

Flashtool 0.9.11.0-val gyerek játék a loader nyitás-zárás. :C

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2021) tDr1v3r válasza eladohardver (#2020) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szolgáltatós telón is megy?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2022) eladohardver válasza tDr1v3r (#2021) üzenetére


eladohardver
őstag

Próbáld ki... De ha jól láttam van mód függetlenítésre... Valamelyik fórumban olvastam, gőzöm sincs melyik, természetesen angolul....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2023) sanyie70


sanyie70
tag

Sziasztok !
T-mobilos tipo-hoz melyik a legújabb firmware ?
Nekem 11.0.A.4.22 van és azt írja, hogy a legfrissebb ,de visszhangzik telefonáláskor.
Másik kérdés ha t-hez beadnám a telefont garanciába, mennyi idő alatt kapnám vissza és,hogy kapnák-e cseretelefont ? Hibái: elvált az előlap és a képernyőhöz bement a kosz + a hangszóróhoz is bement és recseg telefonáláskor és fehér folt van képernyő alján.

(#2024) tDr1v3r válasza eladohardver (#2022) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Inkább nem próbálom ki, nem akarom téglásítani a telómat.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2025) eladohardver válasza tDr1v3r (#2024) üzenetére


eladohardver
őstag

akkor olvasd el a changelogot, annak a verziónak, vagy az előzőnek... a change logját... gondolom a készítők le írták hogy mit tud.. és mit nem..

Sááányi! 27-es a vége a legutolsó hivatalos firmware-nak...

De ha gariztatni akarod, akkor ne foglalkozz ezzel a firmware frissítéssel szvsz
add be oszt jóvan...

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2026) Jon Mathias válasza sanyie70 (#2023) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

2hét minimum ha a szolgáltatóhóz viszed. a központi szervízbe hamarabb kapod vissza (tapasztalat)

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#2027) Atimen33 válasza tDr1v3r (#2021) üzenetére


Atimen33
tag

Szerintem szolgáltatós telónál nem működik , mert a Bootloader unlock allowed - nél ilyenkor No van , és azt sajnos sehogy se lehet kinyitni, legalább is eddig nem találtam rá megoldást, pedig minden vágyam az, hogy rakjak egy CM10 a tipomra :(

(#2028) komyka


komyka
tag

Azt tudja valaki, hogy hogyan tudom az akkumlátor töltöttségi szintjét %-ban kiíratni a felső sávba, mint az újabb sony telefonoknál?

(#2029) Jon Mathias válasza komyka (#2028) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

külön app

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#2030) sanyie70 válasza komyka (#2028) üzenetére


sanyie70
tag

Szia én a Power Toggles használom. Nekem nagyon bevált a wifit, a netet, a gps,és sok mindent be lehet vele kapcsolni és mindig kiírja az akut %-ban.

(#2031) komyka válasza sanyie70 (#2030) üzenetére


komyka
tag

Eddig én iss app-ot használtam, de nélküle gyorsabb a telefon.ezért gondoltam, hogy rákérdezek.

(#2032) tDr1v3r válasza sanyie70 (#2030) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam is az van, tökéletes.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2033) Atimen33 válasza komyka (#2028) üzenetére


Atimen33
tag

Esetleg ha felrakod a paradox romot, akkor kiírja .... Meg a notification bar is megváltozik és ott is be tudod kapcsolni a wifit, Bluetooth stb..


(#2034) Amur válasza komyka (#2031) üzenetére


Amur
addikt

nekem a battery widget van.nem lassít semmit.
állapotsávra rakja ki a kis töltöttségjelzőt amibe kétjegyű számmal kiírja a százalékos töltöttséget,a pro verzió időben is megsaccolja mikor fogsz lemerülni. Mint írtam : nem lassít.
ilyen néven elég sok van,erről van szó:
battery widget

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2035) skot92


skot92
csendes tag

Üdv!
Egy barátom fel akarta fel akarta rakni a Tipo-jára a Miui romot,de valami nem sikerült neki.
Amikor be akarjuk kapcsolni nem csinál semmit. Vagyis egyet rezzen és ennyi.
T-mobils,bootloader nem volt nyitva, csak rootolva.
Ha bedugjuk tölteni se jelez semmit se a led.
Meg lehet-e menteni a telefont vagy kuka?

(#2036) skot92 válasza skot92 (#2035) üzenetére


skot92
csendes tag

Közbe sikerült megcsinálni.
ha valakinek hasonló gondja lenne itt a megoldás.

(#2037) sanyie70 válasza sanyie70 (#2023) üzenetére


sanyie70
tag

Voltam a szolnoki t-mobilnál 15 perc alatt megcsinálták a képernyőt és lefrissítették a telefont, csak a hangszórót nem cserélték ki de azt rendeltek. Még a garancia papírok sem kelletek név alapján kikeresték.Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyors lesz a javítás.

(#2038) MoRT2195


MoRT2195
tag

1 éve van Sony Xperia Tipo-m, amivel eddig semmi gond nem volt a lassúságán kívül, viszont a napokban valami baja lett. Ha úgy kapcsolom be a telefont, hogy be van dugva a füles, akkor onnantól kezdve csak fülesen szól minden. Ha bekacsolt állapotban kihúzom a fülest, akkor nem szól a hangszórón semmi. De ha úgy kapcsolom be a telefont, hogy nincs bedugva a füles, akkor csak hangszórón szól. Tehát bekapcsolt állapotban hiába dugom be a fülest, akkor is hangszórón szól. Mi lehet a gond? Valaki tudna segíteni? Eddig mindig jó volt, a napokban kezdte ezt csinálni.

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#2039) Amur válasza MoRT2195 (#2038) üzenetére


Amur
addikt

páromnak ugyanez volt. Garanciában megjavították.
cserélt alkatrésznek hangszoró volt azt hiszem megjelölve.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2040) eladohardver válasza MoRT2195 (#2038) üzenetére


eladohardver
őstag

én csuklóból úrjahúznám a szoftvert:) leg inkább flashtool-al.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2041) MoRT2195 válasza eladohardver (#2040) üzenetére


MoRT2195
tag

Őszintén szólva nem nagyon értek én ezekhez az okos telefonokhoz, és nem is nagyon akarok belemélyülni a dolgokba, mert nem érdekel. Zene hallgatás, néha egy kis játék, esetleg böngészés a neten, telefonálás, SMS küldés, nagy ritkán facebook, azt kész. Ennyi amit tudok, és tudni akarok. :)

Szerintem az lesz amit corvette mondott, ha ingyen csinálják, akkor veszteni valóm nincs.

Ja és köszönöm a válaszokat!

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#2042) gabancs


gabancs
addikt

Mit nem állítottam be, hogy a zenelejátszó beválogatja a csengőhangokat is. Letiltottam a saját lejátszóját, leszedtem egy másikat, de az is beválogatja. Hol a bibi?

(#2043) eladohardver válasza gabancs (#2042) üzenetére


eladohardver
őstag

Poweramp Próbáld ezt! Beállítások/Mappák és könyvtár/Zenemappák-nál lehetséges ki jelölni honnan töltse be a zenéket.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2044) gabancs válasza eladohardver (#2043) üzenetére


gabancs
addikt

Köszi, megnézem. És a gyárira valami megoldás?

(#2045) eladohardver válasza gabancs (#2044) üzenetére


eladohardver
őstag

Amikor gyári rom-ot használtam, én kapásból ki szedtem belőle a gagyi lejátszót Titanium backuppal..:D Úgyhogy ehez nem tudok hozzá szólni, PowerAMP PÓWAAA!:D

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2046) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Tesómnak van egy ilyen készüléke. Kb. fél éves a telefon, de lehet, hogy több. Mostanában előjön egy olyan probléma, hogy nem elérhető néha. A hálózat szerint nem elérhető. A telefon nincs repülő módban, a kijelzőn látszik a térerő és a szolgáltatói felirat is. A problémát egy restart jó esetben, rossz esetben egy kikapcs és akksi ki-be oldja meg.

Szerintetek mi okozhatja? Van rá megoldás? Előre is köszönöm a segítséget!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#2047) foxymaci válasza Gery1987 (#2046) üzenetére


foxymaci
senior tag

Dettó ugyan ez szokott lenni csak egy sms jön hogy nem fogadott hivásom volt a tré mobilba a szervizes elzavart azzal hogy 3g hálózat nagyon érzékeny és 2g telefonáljak 3g meg csak netezésre majd egy időre elmúlt mostanába újra előjön tesód is t-s?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2048) Gery1987 válasza foxymaci (#2047) üzenetére


Gery1987
őstag

Igen...de itt annyira gázos hogy SMS se jön addig amíg nincs legalább újraindítva. 3G-t nem használ egyáltalán mert nem netezik...nagy ritkán Wifi.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#2049) foxymaci válasza Gery1987 (#2048) üzenetére


foxymaci
senior tag

Ez érdekes hát mindenképpen szervízt ajánlok enyém is ott csücsül majdcsak kezdenek valamit vele....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2050) eladohardver válasza Gery1987 (#2046) üzenetére


eladohardver
őstag

Nálam is volt ilyen gyári romon, és a Myui-os rom-on is. JB mini v5 rom-al nem volt ilyen, kb 3 hónapig használtam.. Illetve amit most használok pár hete Xperia Z Fire S5 XP-vel sincs semmi ilyesmi problémám.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.