Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

Sziasztok!

Biztos hülyeséget beszélek, de ez a Tipo képes ingyenes GPS használatára ?

(#602) szponzor válasza Kukcaman (#601) üzenetére


szponzor
senior tag

Megfelelő programmal igen, pl. Navigon, Sygic, Copilot.

(#603) g@bo


g@bo
nagyúr

sziasztok egy játék (bard s tale) vagy még 3 gigát lekapna a netről, annyi belső memóriám nincs, de 16 gb micro sd lakik benne, magától nem tölt oda, választani nem enged.

megoldás? :R

(#604) darvinya válasza g@bo (#603) üzenetére


darvinya
titán

Egyáltalán megy ekkora felbontás mellett?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#605) wwenigma válasza darvinya (#604) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha hagyta megvenni marketbol akkor igen. Egyebkent nem tudok megoldast a kerdesre pillanatnyilag. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#606) Kukcaman válasza Kukcaman (#601) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Köszi!
Meg is vettem a gépezetet :D
eddig elég jónak tűnik, de majd az idő...

(#607) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Akit érdekelt eredeti gyári füles leírom infóként hogy tegnap megjött az ebayen rendelt gyári mikrofonos, felvevőgombos cuccos és tökéletesen működik. (Sony MH-410c, 12 USD, ingyen posta, tracking, 10 napos szállítás!!) Úgyhogy aki ilyenen gondolkodik, nyugodtan rendeljen. [link]
Tudom hogy van olcsóbb és jobb zenehallgatásra, de feleségemnek fontos volt a teljesértékű használhatóság, amúgy sem vájtfülű. Remélem nem olvassa :D

(#608) darvinya válasza Sanyaman (#607) üzenetére


darvinya
titán

Hát ha a címben szereplő telok pont normál láb kiosztásuak akkor ezt bár melyik jó lenne Sony-ból.

Original SONY MH410C BLACK Handsfree Earphone for Sony Xperia arc S ray neo V

Nem csak ebay-n.[link]

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#609) Sanyaman válasza darvinya (#608) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Én a típust néztem mert ez tudtam, hogy jó hozzá. Telenor nem adott, Sony márkaboltban horror áron volt másmilyen. Az én másfél éves SE Xperia mini-hez való fülesem pedig nem ment a lábkiosztás problémája miatt.

Szerk: igaz, ez itthoni, nem találtam eddig, de nem is 12 dollár :D

[ Szerkesztve ]

(#610) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

mennyire szól jól zenehallgatásnál? vagy arra inkább más milyent vegyek?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#611) Kukcaman válasza Ramoskaa (#610) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Szerintem zenére elég gyenge, sennheiser mx170-el próbáltam ki.

(#612) darvinya válasza Kukcaman (#611) üzenetére


darvinya
titán

Evvel a fülhallgatóval nem is csoda.
Adatai:
Frekvencia átvitel:22-20.000 Hz
Impedancia: 32 ohm
Érzékenység: 109 dB

Ilyen készülekekhez ajánlott:
Frekvencia átvitel:17-22.000 Hz
Impedancia: 16-17 ohm
Érzékenység: 95-103 dB

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#613) Kukcaman válasza darvinya (#612) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Értem!
Köszi az adatokat, akkor kipróbálom egy hozzá illővel.
Sajna a gépezethez nem mellékeltek headset-et, amit nagyon hiányolok.

(#614) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Üdv mindenkinek! A teszt elolvasása után nagyon megtetszett ez a telefon.
A másik volt Sony Ericsson W595 szépen balesetet szenvedett ( elszakadt a slideot összetartó szalag és működésképtelenné vált , 2 szép darabban van jelenleg ) , így új telefon után kellesz néznem így október vége felé.

A legjobban ez a tipo tetszik,sonys akarok maradni a duplavés teló után :D :D :D

Ahogy olvastam az itteni hozzászólásokat,meg videónézések alapján úgy ítélem meg hogy egy jó kis összerakott , megbízható telefon a tipo.
Kézben még nem tapizhattam meg,pedig az lenne a fő...
-

Egy pár pici kérdésem lenne: Ha mobilszolgáltatónál vásárolnám meg (telenor) akkor milyen tartozékok kerülnének bele a dobozba? ( Például headset kerülne-e a dobozba )

A zenelejátszó szoftvere elég jó sok hangszínnel ellátva de tudtommal megabass hangszín nincs rajta. :(
AZT BELE LEHETNE VALAMILYEN MÓDON VARÁZSOLNI? A w595-ben mindig azzal volt használva.

Bízom abban hogy a két kicsi kérdésre jönni fog valami okosság! :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#615) darvinya válasza LyonnaisFan1 (#614) üzenetére


darvinya
titán

1. nem (még a függetlenhez sem jár, akkor a szolgátatóiba pláne miért lenne)
2. lehet, csak root kell hozzá. De ez android így tehetsz fel olyan app-ot ami tudja alapból. pl: PowerAmp (nagyon javasolják, de én szeretek mokolni ezért az nálam nem pálya)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#616) tDr1v3r válasza LyonnaisFan1 (#614) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szia!

Füles nincs hozzá (saját T-s példányomhoz se kaptam, ahogy olvastam más se Telenornál), MegaBass meg nincs rajta alapba, de pl. ezt használva lesz olyan funkciód is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#617) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm az eddigi válaszokat :D

A powerAMP-ről én is elég jókat hallottam.
ÚJABB JÓ INDOK HOGY MIÉRT EZ A TELÓ legyen a következő!

Legalább méltó utódja lenne a W595 telefonnak :D :D
A sony Tipo.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#618) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Tipo vs Sola párosnál(10e FT különbség ) melyiket ajánlanátok? Solán elvileg nincs jégkrémszendvics, azt lehet frissíteni?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#619) szponzor válasza Ramoskaa (#618) üzenetére


szponzor
senior tag

Sola-ra elvileg lesz ICS, de a JB-t valószínűleg egyik telefon sem kapja már meg, pedig mindkettőn futna, gyorsabban, mint az ICS. Amúgy a két telefon nem egy kategória, egyértelmű, hogy a Sola mindenben jobb, ICS-re nem sokat kell várni ott szerintem.

(#620) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Jb? ICS? nem igen vagyok benne a témába.. ps3 JB-ről tudok csak..

Hol találok ezekről kezdőknek valami infót? mert mindenképpen sony telefonom lesz és szeretném majd picit "módolni" :)

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#621) juzerjuzer


juzerjuzer
csendes tag

Sziasztok, a "zenetár üres" problémakörbe futottam bele, egyedi csengőhangot szeretnék állítani telefonszámokhoz. a belső SD-n van music, ringtones, alarm, My Tone mappa is, mindegyikben ott csücsülnek az mp3-ak, de nem tudom bevarázsolni őket sehogy. A külső SD-n szintén van music mappa 2 Gb zenével, azt se látja. Mi lehet a megoldás?

(#622) szponzor válasza Ramoskaa (#620) üzenetére


szponzor
senior tag

Ice Cream Sandwich az Android 4.0 "beceneve", a Jelly Bean pedig a 4.1-é, de lehet, hogy a 4.2-é is marad. Ezekről itt tudsz olvasni.
Jó a Sony, de itt már rég nem kell ennyire márka hűnek lenni szerintem, mivel itt nem az van, mint régen, hogy egy adott felületet megszoksz, akkor olyat szeretnél. Az összes Android-os telefonnak lehet teljesen hasonló és teljesen eltérő felülete, attól függően, hogy a user hogy alakítja. Emiatt is mondom, hogy nyugodtan nézz körül más gyártóknál is. Megjegyzem, hogy jelenleg a Sony van legjobban elmaradva a többitől, nekik még nincs túl nagy kijelzővel szerelt telefonjuk, sem 4 magos gépük.
A módosítás sem feltétlenül könnyű. A szolgáltatóknál vásárolt készülékek nagy részét nem lehet módosítani, mert a bootloader-t nem lehet feloldani, ami miatt nem lehet másik kernel-lel futtatni a telefont, csak a gyárival, szóval itt hamar vége a módosítás lehetőségeinek.

(#623) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

jah ,hogy a JB a verzió elnevezése :D azt hittem valami Jailbreak :D

Nekem Nokiám volt , és nagyon f*s kezelőfelülete van , nem felhasználóbarát, szinte semmit se találok meg rajta, pedig több telefonom is volt és általában egyből tudom mi hol van rajta, itt meg össze-vissza volt minden.. Ezért választanék Sony-t, na meg mert nagyon tetszik a külsejük is..

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#624) szponzor válasza Ramoskaa (#623) üzenetére


szponzor
senior tag

A felületi kérdés már nem gyártó, hanem oprendszer szintre redukálódott. Azért mert az eddigi SonyEricsson-odon tudtad, hogy mi hol van, az nem jelenti, hogy egy Android-oson is tudod...persze mivel minden logikus, ezért pikk-pakk rájössz, de nem biztos, hogy egy Windows-os telefonról is elmondható ugyanez.

(#625) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

le akarsz beszélni róla ? :D

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#626) darvinya válasza szponzor (#624) üzenetére


darvinya
titán

Bizony egy Nokia felület inkább káosz mint értelmes.
Windows Phone meg nagyon hasonló a droid-ra.

(#621) juzerjuzer

Tölts le egy file kezelőt(pl: Total Commander) és a külső SD-ről helyezd át a belső SD a kivánt hangokat a megfelelő mappába.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#627) szponzor válasza Ramoskaa (#625) üzenetére


szponzor
senior tag

Bár nem tudom, hogy nálad mit jelent a moddolás, de az említett két telefonra nincsenek custom ROM-ok, kernelek. Kettő közül pedig csak a Sola.

(#628) Ramoskaa válasza szponzor (#627) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

még nincsenek, nem? amúgy nagyon nem akarom, de az jó lenne ,ha lehetne telepíteni alkalmazásokat a külső mem.karira..
Sola-nak az op.rendszerét még nem lehet frissíteni 4.0-re vagy újabbra?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#629) szponzor válasza Ramoskaa (#628) üzenetére


szponzor
senior tag

A Sola-ra még nincs ICS, de biztos lesz. A külső telepítés talán megoldható, de ROM-okat szerintem nem nagyon kell várni, elvileg ezeknek a T-Mobile-os verzióinál nem lehet nyitni a bootloader-t.

(#630) lodel válasza callmeakos (#50) üzenetére


lodel
csendes tag

a tipoval lehet filmeket nézni vagy nem ? Gondolom át kell konvertálni előtte de lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#631) Tommee válasza lodel (#630) üzenetére


Tommee
aktív tag

Megfelelö programmal(mx player,vlc)lejátszható bármilyen video, de hd v fullhd-t már valoszinű nem birja.

(#632) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ránéztem már párom telójára, mizujs vele. Jatek/wifi/mobilnet/telefonalas/gmail/bongeszes/gtalk megy rajta altalaban. Nekem ne szidja senki a kis Tipo-t! :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#633) darvinya válasza wwenigma (#632) üzenetére


darvinya
titán

És ebben hány töltés szerepel?
Mert itt a bekapcsolás/újraindítás-tól eltelt időt mutatja és nem a töltéstől eltelt időt.
A töltéstől eltelt idő az akkumulátor menüpont alatt található.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#634) wwenigma válasza darvinya (#633) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy szóval nem mondtam hogy egy töltéssel. :) Csupan azt hogy ennyi idő alatt egyszer nem kellett ujrainditani es nem is lassult be.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#635) csl1982


csl1982
tag

Sziasztok,

root-olta már valaki a Tipo-ját? Vissza lehet állni a gyári állapotra a fentebb 4shared-en linkelt ftf file-lal (Telenor)?
Sonynál hogyan kell?
Ezt találtam rootoláshoz, ahol a Tipora is írják, hogy működik.
Nem sürgős, a reklámok + backup miatt csinálnám.

Köszönöm

(#636) szponzor válasza csl1982 (#635) üzenetére


szponzor
senior tag

Én root-oltam, már nem emlékszem, hogy Linux vagy Windows alól, de egyszerű volt...a visszacsináláson még nem gondolkoztam, amúgy én is Adfree és Titanium Backup miatt csináltam, meg az alap bloatware szolgáltatói hülyeségek eltávolítása miatt.

(#637) xmacko válasza darvinya (#615) üzenetére


xmacko
tag

A Vodánál járt hozzá a füles.

(#638) Tommee


Tommee
aktív tag

Skype-ot használva nálatok nem szaggat a hang(WIFI-n)? Engem hallanak jól, de én másokat szaggatottan hallok.

[ Szerkesztve ]

(#639) darvinya válasza Tommee (#638) üzenetére


darvinya
titán

A letöltés lassú.

(#637) xmacko

Tévedtem.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#640) Tommee válasza darvinya (#639) üzenetére


Tommee
aktív tag

20/10Mbit - tesztelve mobilon Speedtest.net-el 20/16Mbit 22ms ping szóval ez kizárt.
Párom Huawei X3-asával simán megy a Skype szaggatás nélkül ugyanazon routeren.
Ezért vagyok kíváncsi, h a többi Tipo tulajnál is jelentkezik-e.

(#641) darvinya válasza Tommee (#640) üzenetére


darvinya
titán

A teszt az teszt, semmi több.
Rakd fel Network Speed app-ot az valós időben mutatja a net sebességet.
Skype melyik verzió?
Nincs beragadva youtube vagy ilyesmi? (hosszan home gomb jobbra-balra kitolva ami nem kell app)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#642) Tommee válasza darvinya (#641) üzenetére


Tommee
aktív tag

Letöltéssel nincs gond, 3MB-os alkalmazást kb 1-2mp alatt letöltött, Skype a legfrissebb, semmi felesleges nem fut. Esetleg arra tudok gondolni, hogy a telefon az órajelét a minimumon hagyja , régebben notebookomon is szaggatott a legkisebb szorzón, fixálva maximumra már nem szaggatott a Skype.
A kérdésemre továbbra is várom a tapasztalatok alapján a választ: Tipo-n a Skype hangja másnál is szaggat-e?

Ez tulajdonképpen mit is csinál: (hosszan home gomb jobbra-balra kitolva ami nem kell app)?

[ Szerkesztve ]

(#643) darvinya válasza Tommee (#642) üzenetére


darvinya
titán

„ Ez tulajdonképpen mit is csinál: (hosszan home gomb jobbra-balra kitolva ami nem kell app)?”

Ez az ICS taskmaneger-e, app bezárása.

Mivel nem használok Skype-t, ezért nem tudom.
De lehet, hogy a kamerát akarja indítani ami nincs.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#644) desolator


desolator
senior tag

Kijelző karcosodással ti hogy álltok? Elvileg most olvastam, hogy a tipoban a Gorillához hasonló "scratch-resistant glass" nevű üveg van. Ennek ellenére nekem egy hónap után már sikerült valahonnan beszednem rá egy apró hajszálkarcot annak ellenére, hogy végig tokban használom és még csak le sem ejtettem. Szóval lövésem sincs, hogy hogyan sikerült beszednem.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#645) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hátha Ti tudjátok mi a megoldás. A probléma a következő: egyszer csak a feleségem Tipo-ján a galéria widgetben (de nem csak a widgetben, hanem a menüből belépve sincsenek meg) eltűntek a képek. Ki-bekapcsolás, widget törlés-újrarakás nem segített. Egyébként más programok (pl. JustPictures) sem látja őket! Mi lehet a baj? Találkozott már valamelyikőtök ilyennel?

jav: Amúgy pl. az Astro látja, de a mini-képekre (amik nem látszanak, csak a nevük) koppintva lefagy a program.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#646) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Megoldódott. Egy alkalmazás okozta (Shazam). Letöröltem, újraindítottam a telót, és működik! Az viszont meglepett, hogy ilyen előfordulhat! Akkor ezek szerint nem telepíthetek(tünk) azt erre a telóra, amit szeretnénk, mert vannak olyan alkalmazások, amik ilyen hibát okoznak? A Shazam ráadásul nem is valami sufni-app, hanem egy híres és népszerű alkalmazás.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#647) g@bo válasza desolator (#644) üzenetére


g@bo
nagyúr

még a gorilla glasst is összekarcolhatod, amúgy mi a terved? ha 1 hónap alatt lett 1 hajszálkarc, 1 év múlva lesz 12, és? elakarod adni új árban? ;] a kijelző karcmentes lesz, miközben az egész háza a kézben már össze vissza kopott. elhasználódik, csere.

(#648) opeter87 válasza desolator (#644) üzenetére


opeter87
senior tag

Nekem se tok, se semmi és nem is bánok vele óvatosan és kb. tiszta karc már a kijelző.
Szóval én örülnék ha csak egy hajszálkarc lenne rajta :DDD

(#649) tDr1v3r válasza SpeedHUNGARY (#646) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam Shazammal is tökéletesen jelennek meg a képek...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#650) wwenigma válasza opeter87 (#648) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Végülis 1200ft 6db fólia, minek vegyunk rá...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.