Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Vardar válasza Mobulla (#2300) üzenetére


Vardar
tag

Addig eljutottam, hogy lefutott a TWRP .bat-ja, de a bootmenübe sehogy se tudok belépni. Nyomtam folyamatosan/szaggatottan a hangerő le és fel gombokat, a Sony felirat alatt, előtt, közben, de semmi. Lehet, hogy nem jól futott le a telepítő? Vagy még próbálkozzak? Néha felvillant egy zöld meg egy kék led, az jelent valamit?

[ Szerkesztve ]

(#2302) Mobulla válasza Vardar (#2301) üzenetére


Mobulla
csendes tag

Szia!

Nincs sok ötletem, a TWRP leírásában van egy olyan, hogy:

How to use

Power off your phone (for fw version less than 11.0.A.4.22 will need to connect charger. Others need not connect charger )
Power on
When you see sony logo repeatedly press vol - button
Now you should be inside recovery

Vagyis 4.22 alatt legyen töltőn mikor bekapcsolod.

Illetve eszembe jutott, hogy ilyen apróságok nem baj ha fent vannak, mint a Busybox, azt még próbáld meg feltenni, majd utána próbálkozni.

(#2303) baltamas


baltamas
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan tudom a telefonban lévő sms üzeneteket átmásolni a PC-re?

(#2304) Mobulla válasza baltamas (#2303) üzenetére


Mobulla
csendes tag

pl: Sms backup + feltolja neked a gmail fiókodba.
Hasonlóak: Sms saver

(#2305) baltamas válasza Mobulla (#2304) üzenetére


baltamas
csendes tag

Thx!

(#2306) Weeman1


Weeman1
veterán

Sziasztok

Gyári recovery-be milyen billentyűkombinációval tudok eljutni?

Xiaomi 11T Pro

(#2307) Zolly444 válasza Weeman1 (#2306) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Nincs gyári recovery :/
Edit: Legalábbis én két év után sem tudok róla :D

[ Szerkesztve ]

(#2308) Weeman1 válasza Zolly444 (#2307) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkor factory reset sajnos csak menüből érhető el igaz?
Sajnos elfelejtette a gazdája a feloldókódot. :)

Xiaomi 11T Pro

(#2309) eladohardver válasza Weeman1 (#2308) üzenetére


eladohardver
őstag

Ha netán lenne rajta gyárilag recovery akkor kikapcsolás után vagy a be kapcsoló gomb és hang+ együttes nyomva tartása míg be nem lép recovery-be. Vagy a be kapcsoló gomb és hang -. Ha ez nem jön össze újra köll húzni a szoftvert. Fentebb valahol a topicban asszem említve van párszor az a 2 Windowsos program amivel ezt végre hajthatod. Nekem részemről nem jut eszembe a neve, mert nincs előttem.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2310) Zolly444 válasza Weeman1 (#2308) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Sony PC Companion :) Magyar.. :) Keress olyasmit hogy szoftverfrissítés.. Ha elérhető ha nem ;] :DD

(#2311) Weeman1


Weeman1
veterán

Köszönöm nektek. :R

Kipróbálom.

Xiaomi 11T Pro

(#2312) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Nekem a dual simes verzió van, de állandóan befagy, mikor kilőttem mindent. Illetve újraindulgat 2-3 naponta+állandóan újrakéri a pin kodot. Nincs erre a telefonra valami olyan rom, ami nem eszi meg a telefont? Illetve hogyan tudok nagyobb helyet csinálni az alkalmazásoknak? Hogy ne a belső tárhelyet terhelje? Meg az 512mb rambol miért csak 300 valamennyi érhető el?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2313) eladohardver válasza kalozhun100 (#2312) üzenetére


eladohardver
őstag

Link2sd... Greenify

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2314) szumoo


szumoo
senior tag

Sziasztok.

Hogy tudom visszaállítani azt a funkciót, ami lekapcsolja a kijelzőt telefonálás közben?
Korábban teljesen jól működött, csak most sikerül ilyet produkálnia.
Agyrém miket képes az ember füle előhozni. :D

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Sz.

A nyúlon túl?

(#2315) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali, a visszhangzást, a másik oldalán lehet valahogy orvosolni? (a lehalkított hang, ill. a mikrofon előtti kis szűrű eltávolítása megvolt,) van rá egyáltalán valami szotweres megoldás? root-tal megoldható? üdv

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#2316) zeorsdfd válasza kicsizee (#2315) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Van -e tokja a telefonnak? Az is tud ilyet csinálni...

(#2317) kicsizee válasza zeorsdfd (#2316) üzenetére


kicsizee
aktív tag

igen, van egy s-line gumitok

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#2318) zeorsdfd válasza kicsizee (#2317) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Szedd le és tegyél próbát...nekem konkrétan ez okozta a problémát.

(#2319) kicsizee válasza zeorsdfd (#2318) üzenetére


kicsizee
aktív tag

köszi szépen. még ilyenről sem hallottam. és valamilyen tok, amivel használni tudom?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#2320) zeorsdfd válasza kicsizee (#2319) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ezt sajnos nem tudom, asszem sajnos a telefon lesz a ludas, nem csupán a tok. Pl masszívabb házú telefonnál nem okoz ilyen gondot..az már nem rezonál be vagy valami ilyesmi lehet a háttérben.

Illetve láttam olyat, hogy valaki kivágott a tok hátuljából, szabadon hagyva a telefon hátát, talán az még segít.

(#2321) eladohardver válasza kicsizee (#2319) üzenetére


eladohardver
őstag

hali! nekem ilyen szilikon tokom van: Klatty és soha nem panaszkodott senki semmilyen visszhangra, és én se tapasztaltam... 4.1.2 android verziókat használtam leginkább... Talán próbáld meg fel dobni a gyári 27-es verziójú indiai firmware-t.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2322) eladohardver válasza eladohardver (#2321) üzenetére


eladohardver
őstag

ahoz meg csak gratulálni tudok h le barbárkodtad a szűrőt... ha majd el kezdik mondani neked hogy nagyon halk vagy nem hallok semmit gondolj rá h ki tisztítsd a mikrofont.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2323) zeorsdfd válasza eladohardver (#2321) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Tény, hogy nekem egy Samun van egy ugyanilyen S-Line típusú tok és azzal sincs gond. Szóval ezek szerint mégis a bizonyos típusú tokok a hibásak.

(#2324) eladohardver válasza zeorsdfd (#2323) üzenetére


eladohardver
őstag

mennyél már a tokoddal... ez is SLány

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2325) kicsizee válasza eladohardver (#2321) üzenetére


kicsizee
aktív tag

na nekem is ez az s-line van, azt az indiai romot hogy tudom megszerezni felrakni? simán sd-ről tudom telepíteni?nekem minden eredeti még rajta

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#2326) eladohardver válasza kicsizee (#2325) üzenetére


eladohardver
őstag

lehet elég ha újrahúzod a romot sanyi pc companionnal...
Ha mégse, akkor itt van az indiai sony gyári rom frissítés... Flashtoolal kell fel rakni... biztos le van írva a menete ebben a fórumban is.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2327) zeorsdfd válasza eladohardver (#2324) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

jaja, na, léptem is innen

[ Szerkesztve ]

(#2328) eladohardver válasza zeorsdfd (#2327) üzenetére


eladohardver
őstag

Hahaha

Azt nem értem hogy ha ezt ki voltál képes keresni a jóótubon miért nem találtad amit most linkeltem... Ja hogy egyszerűbb ha más törli ki ? xD

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2329) zeorsdfd válasza eladohardver (#2328) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ok, látjuk, hogy nagyon szeretnél trollkodni, de ez nem ideillő, nem is foglalkozunk vele.

A probléma nem általános bár gyakori, a szoftveres megoldás pedig nem minden esetben működik és ez látszik az általad linkelt cikk hozzászólásaiból is.
Igenis hardveres ok is lehet a háttérben és valakinek éppen ez jelentette a megoldást.

(#2330) eladohardver válasza zeorsdfd (#2329) üzenetére


eladohardver
őstag

Rá nyomtál a linkre ami ott legfelül van? Update, Check this link to resolve the tipo echo problem, keep your phone updated to 11.0.a.4.27

Ezek a hozzászólásaidat meg nyugodtan rakhattad volna offba, EZ EGY SONY topic! Nem muszály másnak is utánad csinálni amit a videón láttunk. vagy amit leírtál, tekintve azt a tényt, hogy az a firmware ezt a hibát javítja.

"Sony Today Released 11.0.A.4.27 For Tipo ST21i To Fix Echo Problem in the Phone, I just ran the update of 11.0.A.4.27 and it went through successfully. Folks who are facing the echo problem in Tipo, I recommend to update your phone software to 11.0.A.4.27 "

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2331) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Na frankó, most meg eldobálja néha-néha a micro sd-t -.-

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2332) fasyrt válasza eladohardver (#2271) üzenetére


fasyrt
őstag

Akinek nem jönne be a leirasban a masodik oldal, az ne szerencsetlenkedjen vele annyit, mint en... :D

Kitkat, leiras, masodik oldal

(#2333) fasyrt válasza fasyrt (#2332) üzenetére


fasyrt
őstag

Oke, kernek egy kis segitseget.

Szepen mentem az instrukciok utan, Minimal ADB & Fastboot segitsegevel felflasheltem a boot.img-t. A para az az, hogy amikor azt mondja, hogy Now when your device is booting up, press power button or volume up/down to enter recovery mode, nem tudok belepni a recovery modba. Beindul a telefon, a cyanogen mod kezdö logoja bejön, magenta led, aztan rateszi az akkutöltes ikonjat (a kezdölogot nem mindig veszi el), zöld led villan, ha gepre van kötve akkor marad egve a zöld. Kikapcsol.

Valakinek ötlet hogyan tamasszam fel?

A troubleshootingnal elegetett Phone is stuck in bootloop workaroundot is probaltam mar, nincs CWM mod, mert nincs felteve. Hat nem volt benne a cikkben, na.

(#2334) razorka777 válasza fasyrt (#2333) üzenetére


razorka777
veterán

Tölts le egy a telefonhoz valo firmware-t, majd flashtool-lal tedd fel.
Amúgy a bootloadert kinyitottad?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2335) zetecR válasza fasyrt (#2332) üzenetére


zetecR
addikt

Mivel jobb, mint a gyári?

(#2336) fasyrt válasza razorka777 (#2334) üzenetére


fasyrt
őstag

Bootloadert rend szerint elötte megnyitottam.

zetecR: momentan, hogy nem müködik, semmivel. :D
Egyebkent azert kezdtem el baszogatni, mert megint meghülyült a kepernyö megint. A gari alatt mar emiatt 2x frissitettek a szoftvert.

(#2337) razorka777 válasza fasyrt (#2336) üzenetére


razorka777
veterán

Akkor marad a flashtool, azzal tudod életre kelteni.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2338) fasyrt válasza razorka777 (#2337) üzenetére


fasyrt
őstag

Rajta vagyok.

13/059/2015 11:59:41 - INFO - Start Flashing
13/059/2015 11:59:41 - INFO - Processing loader.sin
13/059/2015 11:59:41 - INFO - Checking header
13/059/2015 11:59:41 - ERROR - Processing of loader.sin finished with errors.
13/059/2015 11:59:41 - INFO - Ending flash session
13/059/2015 11:59:41 - ERROR - Error in processHeader : 1 : Unzulässige Funktion.
13/059/2015 11:59:41 - ERROR - Error flashing. Aborted

A fajl korrupt amit letöltöttem volna? :U

(#2339) fasyrt válasza fasyrt (#2338) üzenetére


fasyrt
őstag

Ok, MD5 szerint a fajl nem korrupt. Kar. :I

Ez a teljes nyügje a Flashtool-nak:

13/057/2015 12:57:05 - INFO - Selected Bundle for Sony Xperia Tipo (ST21i). FW release : 11.0.A.4.27. Customization : Indian
13/057/2015 12:57:05 - INFO - Preparing files for flashing
13/057/2015 12:57:16 - INFO - Please connect your device into flashmode.
13/057/2015 12:57:29 - INFO - Device connected in flash mode
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Opening device for R/W
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Reading device information
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Unable to read from phone after having opened it.
13/057/2015 12:57:30 - INFO - trying to continue anyway
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Start Flashing
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Processing loader.sin
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Checking header
13/057/2015 12:57:30 - ERROR - Processing of loader.sin finished with errors.
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Ending flash session
13/057/2015 12:57:30 - ERROR - Error in processHeader : 1 : Unzulässige Funktion.
13/057/2015 12:57:30 - ERROR - Error flashing. Aborted
13/057/2015 12:57:30 - INFO - Device connected in flash mode
13/058/2015 12:58:19 - INFO - Device disconnected
13/058/2015 12:58:28 - INFO - Device connected with USB debugging off
13/058/2015 12:58:28 - INFO - For 2011 devices line, be sure you are not in MTP mode

Valaki talalkozott mar ilyen problemaval?

(#2340) eladohardver válasza fasyrt (#2339) üzenetére


eladohardver
őstag

hmm bootloadert be zár utána flashtool ... talán?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2341) fasyrt válasza eladohardver (#2340) üzenetére


fasyrt
őstag

3 különbözö ftf-fel is ugyanazt dobja. Kene egy origi boot.img, azt fastboottal visszaflashelve igazabol akar meg mehetne is. :)

Romot nem tudom, hogyan zarolhatnam. Nem csinaltam rola biztonsagi mentest nyitas elött, mert minek ugye, a lama... a Sony official oldalarol kertem/kaptam kodot.

(#2342) fasyrt válasza fasyrt (#2341) üzenetére


fasyrt
őstag

Müködik! :C

Termeszetesen user error. :DDD :W Azt nem volt az user guide-ban, hogyan lepjek be a recovery mode-ba. Meg kellett varni, mig felgyullad a magenta led, addig nyugi.

Fut. Viszont az alapproblema megmaradt, azaz a kijelzö a szar, nem a sw. Egyebkent lehet valahogy ujrakalibralni? Csak en szivok tiponal a kijelzövel?

(#2343) eladohardver válasza fasyrt (#2342) üzenetére


eladohardver
őstag

mimimi? az mit jelent h meghülyült a kijelző?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2344) foxymaci válasza fasyrt (#2342) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nem nekem 3 szor cserélték gari alatt sőt még pixelhibásakat is rakott bele a cordon..... Most még jó bár a gari már lejárt róla.....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2345) foxymaci válasza eladohardver (#2343) üzenetére


foxymaci
senior tag

Össze vissza érzékel legalább az enyém ilyen volt

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2346) eladohardver válasza foxymaci (#2345) üzenetére


eladohardver
őstag

nincs felrakva semmilyen app a gyári dolgokon kívül amikor ezt csinálja?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2347) fasyrt válasza eladohardver (#2343) üzenetére


fasyrt
őstag

Pl. nem lehet nyomva tartani es huzni valami ikont. Gyors dupla erintesek majd lehetetlenek. (pl. telefonszamhoz 00 > +). Gyakran 1 erentest kettönek vesz.

Semmi plusz appot nem tettem meg ra, ez egy ilyen olcso husnak hig a leve telefon.

(#2348) eladohardver válasza fasyrt (#2347) üzenetére


eladohardver
őstag

Más nem panaszkodott ilyenre.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2349) fasyrt válasza eladohardver (#2348) üzenetére


fasyrt
őstag

Akkor csak engem tisztel meg vele. :(((

(#2350) eladohardver válasza fasyrt (#2349) üzenetére


eladohardver
őstag

meg a foxy ... téneg nem is emlékszem ilyenre, h említették volna... h meghülyül a kijelző... Anno ilyesmi hibát Huawei ideos S7 slim-nél ismertem... tapasztaltam, ott csak akkor csinálta mikor a töltőn volt... lehúztad minden ok volt...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2351) xmacko


xmacko
tag

Gyári visszaállítást csináltam pár napja a Tipo-n és azóta nem hajlandó "meglátni" a fülest, tehát a rádió használhatatlan ("csatlakoztassa a headsetet" üzenettel) ha pedig zenét nyomnék be azt csakis hangszórón keresztül játssza le.
Mit lehet ezzel csinálni?
Sajnos nagyon sokat használom (-nám) rádiózásra és zenehallgatásra, így fontos lenne a dolog. :(((

(#2352) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek van egy ilyen telója s folyamatosan dobálja le a hálózatról. Szerintetek mi lehet a baja?

(#2353) Norbeee01 válasza bgyg1 (#2352) üzenetére


Norbeee01
tag

Régi típusú sim kártya, hibás szoftver(legkevésbé valószínű), elöregedett/elromlott antenna... Másra nem igazán tudok gondolni. Sima 2g hálózatra kapcsolva mit produkál?

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#2354) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Van egy Sony Tipo (ST21i) Build szám:11.0.A.4.22 telefon.
Megpróbáltam feltenni a telóra ezt a Recovery-t "TWRP_tipo.zip - [Kattintson a QR Code]" innen. Képen látszik mit írt ki.
Ezután rácsatlakoztattam a töltőt a telefonra. Telefon kikapcs majd vissza és mikor a sony felirat megjelent akkor egyszer megnyomtam a hangerő - gombot de semmi nem történt. Valakinek valami ötlete hogy mit rontottam el?
Ha esetleg sikerülne behozni a recovery-t akkor ezt szeretném feltenni. Ennél van újabb? Vagy ez a legjobb? Valami hibája van neki amúgy?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#2355) Davebowman válasza Directors (#2354) üzenetére


Davebowman
senior tag

A felfelé gombot sokszor nyomogasd

Vargalex 1.1.7

(#2356) Directors válasza Davebowman (#2355) üzenetére


Directors
senior tag

Megpróbálom, köszi.

Tudnátok nekem segíteni?

Adott egy ilyen telefon és ha kap egy sms-t akkor azt még 3× 4× is megkapja a telefon. Pedig csak egyszer küldték el a telefonra.
A kártya jó mert másik telefonba nem jön elő a jelenség. A telefont teljesen letöröltem majd újra raktam frissítéssel együtt.

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#2357) xmacko


xmacko
tag

Sziasztok!

Vodafone függő Tipomra kértem a Vodánál egy függetlenítő kódot. Kifizettem. 1 hét múlva megkaptam, nem működött. Panaszt tettem, a Vodafone szerint "nem jogos" a panaszom, hiszem ők adtak egy kódot. Volt valakinek hasonló esete? Mit lehet ilyenkor tenni?
Teljesen hülyének érzem magamat, hiszen amikor igényeltem a kódot egy szóval se mondták, hogy esetleg nem fog működni. Nyilván nem fizettem volna ki a próbálkozás kedvéért. :(

(#2358) henny válasza xmacko (#782) üzenetére


henny
csendes tag

Megfejtés: Beállítások->Biztonság->Hitelesítési adatok törlése katt! ;) nekem is ez volt a gondom és működött.

"A fényképezőgép a munkaeszközöm. Általa adok értelmet mindannak, ami körülvesz." /André Kertész/ | "A képek ott vannak, csak meg kell őket örökíteni." /Robert Capa/

(#2359) docker válasza Mobulla (#2300) üzenetére


docker
csendes tag

Üdv!

Próbálom a Mobulla által javasolt úton cserélni a ROM-ot.
Tipo Dual 11.0.A.6.8

Az XDA-n található leírásban található TWRP linken letöltöttem a zip-et (TWRP v2.3.3.0 Recovery.zip)
Ebben nekem csak a /system könyvtár állományai vannak és egy META-INF könyvtár. Nincs benne .bat telepítő. Próbáltam csak simán felülírni a telefon rendszerállományait (gondolom a .bat is ennyit tenne) root módban.
Ha töltőn próbálom indítani a TWRP-t (Sony logonál Hangerő le gomb nyomvatartás) akkor bejön a töltő kép és annyi, ha töltő nélkül akkor elindul csökkentettt módban.

Mi lehet a gond, esetleg meg tudnád osztani az általad használt TWRP-t?

Köszi előre is!

(#2360) docker válasza docker (#2359) üzenetére


docker
csendes tag

Most látom, hogy a Performa V nem jó Tipo Dual-hoz.
A HOLO rom viszont jó Dual-hoz pedig Performa V-n alapul.

Ehhez viszont CWM kell. Saját hibámból kiindulva megjegyzem, hogy dual-hoz csak a 6-os verzió jó.

Egyenlőre még nem telepítettem, de ha van valakinek tapasztalata ezzel a ROM-mal akkor megköszönöm ha megosztja.

(#2361) docker válasza docker (#2360) üzenetére


docker
csendes tag

A HOLO ROM szépen fölment, remekül működik (2 napja próbálgatom)
Szignifikáns gyorsulást ugyan nem tapasztaltam. Egyetlen hibája amiről jelenleg tudok, hogy nem tudom megváltoztatni a telefon csengőhangját. Tudtommal ez nem csak ennél a ROM-nál fordul elő. Ha esetleg valaki tud erre megoldást annak örülnék.

(#2362) csinibá


csinibá
tag

Sziasztok!

A gyári romokon kívül, van esetleg másik magyar nyelvű is?

Előre is köszi!

A (2300) hsz.-ben leírtak csont nélkül működnek. Köszönet a közzétevőnek!

[ Szerkesztve ]

(#2363) csinibá


csinibá
tag

Sikeresen féltéglásítottam a telefont :C

Se bekapcs, se semmi.
bekapcsnál csak rezgett egyet, és kész.
Hangerő le + bekapcsnál zölden világított a led.

Flashtool nem ismerte fel.

A win7 ismeretlen eszközt mutatott, de csak ha ment a flahtool ha azt kilőttem, nem látott semmit.

A Sony PC Companion 2.1 xperia ray nak titulálta, viszont nem látott csatlakoztatott eszközt.

https://goo.gl/photos/M2yg2cM6ZQ3S2EjF7

Már azt hittem kuka.....

Végül a PC Companion (U)szoftver javítása(/U) oldotta meg, és állította helyre.

Csak azért írtam le, ha esetleg más is póruljárna........

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.