Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) jemy válasza szponzor (#947) üzenetére


jemy
tag

köszi a válaszokat neked és tommeenak, sikerült.

(#952) achon válasza hriska (#949) üzenetére


achon
aktív tag

11.0.A.4.22. firmwarrel nem működik az a root, mert a Sony eltávolította a backup/restore apk-t.

A legszebb múzsa a határidô.

(#953) hriska válasza achon (#952) üzenetére


hriska
aktív tag

Akkor mit lehet tenni?

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#954) achon válasza hriska (#953) üzenetére


achon
aktív tag

Flashtool programmal fel kell tenni a 11.0.A.0.26 (előző hsz-ben elrontottam) romot.

ROM

[ Szerkesztve ]

A legszebb múzsa a határidô.

(#955) hriska válasza achon (#954) üzenetére


hriska
aktív tag

Ez független?Mert az enyém pannonos.
És ha ezt felrakom akkor ugye nem igen kell frissítenem utánna 0.22-re,mert akkor bukik a root
És köszi a segítséget!
SII-vel megküzdök,xperia mini pro-val megküzdök,de ez most kifogott rajtam :W

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#956) hriska válasza achon (#954) üzenetére


hriska
aktív tag

Bocsi,elírtam,4.22-öt akartam írni.
Esetleg valakinek van eredeti telenoros rom-ja?
Bocsi a bénázásért,de ezt most rohadtul elszúrtam,hogy előbb frissítettem pcc-vel,minthogy root-oltam volna :O

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#957) Geri985


Geri985
tag

Hellow!
Na megvan a telefon, tegnap átvettem! :D
Első felmerülő problémám: Hogyan lehet az energiatakarékos módot bekapcsolni?

(#958) vitemerius


vitemerius
tag

A következő a problémám:
A telefonos címlistám a gmailes listával van szinkronizálva, ahol ugye ha valaki, akarja, van fotó is a névjegyhez. Ez azonban annyira kis felbontású, hogy ha hív az adott személy, akkor nagyon bénán fest kinagyítva a képernyőn. Be lehet állítani, hogy ne húzza szét a fotót a képernyőn, hanem csak eredeti felbontásában mutassa?

(#959) darvinya válasza vitemerius (#958) üzenetére


darvinya
titán

Vágd újra a képet.

Sajna a Google 96x96-os képet tárol.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#960) vitemerius válasza darvinya (#959) üzenetére


vitemerius
tag

Ezt csináltam eddig, de reméltem, hogy meg lehet egyszerűbben is oldani. Köszi a gyors választ!

(#961) vitemerius válasza darvinya (#959) üzenetére


vitemerius
tag

Ja, azt elfelejtettem kérdezni, mekkorára kéne igazából vágni a képet, hogy arányában/felbontásában pont jó legyen híváskijelzéskor?

(#962) darvinya válasza vitemerius (#961) üzenetére


darvinya
titán

Bemész a névjegyébe és módosítás.
Akkor a képre tapp, kiválasztod pl: galéria fénykép(én 3Mp-esből vágom újra) kiválasztott kép és vágás, oké mentés és kész.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#963) vitemerius válasza darvinya (#962) üzenetére


vitemerius
tag

Én arra gondoltam, hogy számítógépen előre kivágom a képeket, s csak aztán töltöm fel a tipóra. Azért kérdem az arányt és felbontást.

(#964) darvinya válasza vitemerius (#963) üzenetére


darvinya
titán

Az mindegy, mert vágás nélkül nem teszi be.
Ezért azt inkább végeze ő, és így szebb marad.(vágás után vágás, azaz 2x átméretezni)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#965) jemy válasza Geri985 (#957) üzenetére


jemy
tag

az energiatakarékos alkalmazásban az energiatakarékos mód előtt rányomsz a villámra

(#966) Beca1990


Beca1990
senior tag

Akció a T-Mobile-nál! :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#967) vitemerius válasza darvinya (#964) üzenetére


vitemerius
tag

Rátaláltam a legjobb megoldásra: a facebookos fotókból vágom ki a portrét, így nem kell felmásolgatni mindenkiről képet.

(#968) foxymaci


foxymaci
senior tag

Fekete péntek a t-nél 875 ft ért meg is rendeltem remélem nem csalódok :)))

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#969) vitemerius válasza foxymaci (#968) üzenetére


vitemerius
tag

Ha nem romozol meg rútolsz, szerintem nem. Csak a fényképezőjét ne próbáld ki! :)

[ Szerkesztve ]

(#970) MKLS válasza vitemerius (#969) üzenetére


MKLS
aktív tag

Hogy érted, hogy romozás rootolás? Szvsz, ha csak fele akkora commmunity jön majd össze a tipora mint anno (és még mindig) az X8-ra akkor ez a kis telefon is "csodákra" lehet még képes. Az is igaz, hogy a kamerát leszámítva, gyári állapotában is teljesen jó kis telefon, főleg ár érték-arányt nézve. :)

Proud X8 owner! :D

[ Szerkesztve ]

(#971) foxymaci válasza vitemerius (#969) üzenetére


foxymaci
senior tag

fényképezőbe nem várok csodát az alcatel ot 991 es amilyen pocsék képeket készít nha meg a működése borzalmas .... azért választottam inkább ezt ennyiért meg :))

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#972) vitemerius válasza MKLS (#970) üzenetére


vitemerius
tag

Romozás-rútolás alatt azt értem, hogy pl. a ph-fórumon is leginkább azoknak van baja az egyes okostelókkal, akik nem a gyári szoftvert és frissítéseket használják hozzá. Fagy, leáll, nem talál hálózatot stb. De lehet, hogy csak kicsit konzervatív vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#973) MKLS válasza vitemerius (#972) üzenetére


MKLS
aktív tag

Semmi baj nincs a konzervatív hozzáállással. Én csak azért kérdeztem vissza, mert nem értettem, hogy mit értesz a romolás - rootolás alatt.
Én az X8-amat régóta custom rom-al és custom kernellel használom, de nem azért mert valami tuning mániás vagyok, hanem azért mert a régi 2.1-es tényleg nagyon kevés volt már, gyári frissítésre meg már nem lehetett számítani(nekem azóta sem volt gondom a telefonommal). Egy gyárilag ICS vagy JB-vel érkező telefont én sem babrálnék, mert nem nagyon van értelme. :)

(#974) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Tipo-nal megoldodott mar a Deezeer probléma? Most neztem OT995-ön az SD kartyara alakitja ki a filerendszert, nem a belso memoba.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#975) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Nem rég vettem ezt a készüléket és azt a hibát találtam hogy a kijelzo bal oldalán 3-4 mm-es fuggoleges sávban a kijelzo nem érzékel szóval az a betűt nem tudom már nem tudom leütni. Találkozott már valaki ilyen problémaval, mi okozhatja ?

(#976) tDr1v3r válasza balazs8907 (#975) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szia!

Nálam tökéletesen érzékel, valószínüleg hibás készüléket kaptál... cseréltesd ki.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#977) hurrikan válasza foxymaci (#968) üzenetére


hurrikan
addikt

Én kemény 7ft-ért :D
a hűség pontok beváltásával :D
ebben a csomagban ennyiért megéri :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#978) martin9800


martin9800
csendes tag

holnap jön 25k-ért vodától :)

(#979) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintetek az miért van hogy hol látja a memókarin a zenéket a teló hol meg nem.

(#980) hurrikan válasza kmisi99 (#979) üzenetére


hurrikan
addikt

Hülye kérdésnek hangozhat.
De nem lehet hogy nincs benne teljesen a helyén a kari?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#981) csl1982


csl1982
tag

Sziasztok,

van arra mód, hogy a híváskori visszautasító SMS-t letiltsam? A beállítását már megtaláltam...
Arra gondolok, ami alul jelenik meg, amikor hívnak, felvétel előtt (sikerült véletlenül küldeni, nincs rá szükség...).

Köszi

(#982) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Biztos, hogy lerágott csont amit kérdezek, de döntenem kellene két telefon között. Az egyik a xperia tipo a másik galaxy mini 2. 18 éves lányomnak lenne karácsonyra, és én egyszerűen nem tudok dönteni a két telefon között. Egyébként ezt a kérdést felteszem a másik fórumban is, hátha valaki tudna valami saját maga által tapasztalt dolgokat mondani.

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#983) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

vettem itt a fórumon 09 22 én egy tipo-t, ma már nem hajlandó fellépni a hálózatra, próbálom manuálisan így úgy, de nem.

- a kiválasztott hálózat nem érhető el

sem kézzel sem autó nem megy

tipp?

esetleg letiltották? :((

(#984) g@bo válasza voktor (#431) üzenetére


g@bo
nagyúr

most ugyanezt produkálom, kakukk a telónak???

(#985) szponzor válasza szmayer1 (#982) üzenetére


szponzor
senior tag

Ugyanaz a hardver van mindkettőben, kijelzőméret is majdnem egyezik, kijelzőfelbontás is ugyanolyan. A Galaxy Mini 2 kameráját még nem láttam, arról nem tudok mit írni. A Tipo-ra már van 4.0-s Android, a Galaxy Mini 2-re meg ígérik a 4.1-et (ígéret szép szó, de szerintem nem lesz betartva), mindenesetre azon most 2.3 van. Én azt választanám, amelyik külsőre jobban tetszik.

(#986) Tommee válasza g@bo (#983) üzenetére


Tommee
aktív tag

Repülőgépes üzemmód kikapcsolva?
Kikapcs/bekapcs próbáltad?
Nálam is előfordult olyan helyen, ahol nem/alig volt térerő, hogy nem kapcsolódott vissza a hálózatra, csak ki- és bekapcs segített.

(#987) mrlujoak válasza g@bo (#984) üzenetére


mrlujoak
veterán

milyen idős a SIM-ed?

A telefon hálózateldobálós, újraindulós problémákat meglepően nagy százalékban az idősebb SIM-ek okozzák.

Első, hogy bemész a szolgáltatódhoz, és SIM cserét kérsz, mert eldobálja a hálózatot a telefon.

Ha relatíve új a SIM-ed, akkor gyári visszaállítás, hátha valami beakadt.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#988) martin9800


martin9800
csendes tag

nem tudja valaki hogyan kell kezdőképernyőt hozzáadni/eltüntetni?

(#989) g@bo válasza mrlujoak (#987) üzenetére


g@bo
nagyúr

repcsi mód nincs.

sim lehet vagy 8 éves.... tegnap délután hirtelen produkálta a hibát volt soft reset, most minden beállítás visszaállítását próbálom / törölt minden stuffot - hard /.

vagy, megdöglött a gép.... hát elég hamar akkor.

nem jött be a teljes törlés, nem lép hálóra... :O

[ Szerkesztve ]

(#990) mrlujoak válasza g@bo (#989) üzenetére


mrlujoak
veterán

...akkor szépen sétálj el...

No nem innen (vagyis de) hanem a szolgáltatódhoz.

Ismert "hiba", hogy az új telefonok néha nem szívlelik a régi SIM-eket.
Vázold a hibát, és díjmentesen kell, hogy cseréljék a SIM-ed.

(#988) martin9800:

A kezdőképernyő fixen 5.

Csak más, alternatív launcher esetén tudod azt módosítani.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#991) g@bo válasza mrlujoak (#990) üzenetére


g@bo
nagyúr

de 2 hónapig ment.........

(#992) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Na, megvolt az első bugom... ma délelőtt lecsatolta az USB-t a készülék, se tölteni se adatot rátenni nem tudtam. Reset megoldotta...

Valamikor szeptember végén volt újraindítva utoljára... azért ráfért már.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#993) szponzor válasza tDr1v3r (#992) üzenetére


szponzor
senior tag

Nekem is beadta ezt már többször is.

(#994) g@bo válasza mrlujoak (#990) üzenetére


g@bo
nagyúr

beleraktam új sim et, nem lép fel a hálózatra.

kakukk? :O

persze itt vettem a ph-n, elvben van rá gari, gyakorlatban meg most jön a félrebeszélés.....

(#995) wwenigma válasza g@bo (#994) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kerdezz ra azert... milyen fuggo, mit mondot kartyas vagy szamlas? Telenor csak sajat halozatan tilt, masik ketto globalba asszem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#996) g@bo válasza wwenigma (#995) üzenetére


g@bo
nagyúr

vodás, ajándék teló. hát, már kezdődik a terelés, pedig akkor még volt garancialevele... :((

(#997) wwenigma válasza g@bo (#996) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

mondd meg neki hogy letiltottak, penz vissza. Meg amugy is, ha nincs garlevel es szamla.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#998) g@bo válasza wwenigma (#997) üzenetére


g@bo
nagyúr

összevissza hazudozik, már nicns garlevél a könyvelésen.

honnan tudom, hogy letiltották a telót a hálórol, vagy szimplán megdöglött, mi a difi?

most azt irja ki, hogy nem engedi a sim a regisztrációt. kipróbáltam egy vadiuj sim el is.

ha beviszem a készüléket a vodához, onnan van, de nicsn garlevél, elhajtanak a náthába?

(#999) g@bo válasza g@bo (#998) üzenetére


g@bo
nagyúr

nos, a telefont letiltották a hálózatról, ezt az üfsz mondta, de pontos infót a szerviz ad, miért is.

látja a telefon a hálózatokat, de mikor kiválasztom hogy pl vodafone 2g v 3g akkor a sim nem engedi a regisztrációt...

az eladó válasza, ő nem vállalt garanciát a letiltásra. :U mobilfanclub az úr, tele van a hirdetésével a net, aki infót tud róla első körben, megköszönném.

(#1000) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. A következő a helyzet: tesóm Xperia Tipo-járól a kamera képeket nem tudtuk közvetlenül menteni a számítógépre adatkábellel. A belső memóriát nem látta, és hiába állítottam át SD kártyára és lőtte le újból ami neki kellett nem láttuk. Csak úgy sikerült, hogy Bluetooht segítségével átraktuk az én Symbian-os Nokia 500-amra és onnan le tudtuk szedni. Erre egyszerűbb megoldás nincs mert ez eléggé gáz.

A második: minden egyes adatkábel csatlakoztatásnál a telefon mindig elfelejti a csengőhangot amit beállít. Erre is van megoldás?

Köszönöm a segítséget!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.