Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) BRIKLY válasza sutszi (#8798) üzenetére


BRIKLY
veterán

Sajnos ilyen.Teljesen lekopott már a közepén egy foltban.

(#8802) California1 válasza fr3ntzen (#8754) üzenetére


California1
őstag

hm, én minden este kikapcsolom a telót ;-)

(#8803) California1 válasza L4Fleur (#8794) üzenetére


California1
őstag

pár hete már :-)

(#8804) becikem


becikem
tag

Aztaqrva! Milyen f@szán optimalizált ez a f@szbuk app is. Rápillantottam az alkalmazások között, a rohadt 180 mb ramot csócsálgatott pedig már nem voltam aktívan benne. És csodálkozunk hogy újratölt a launcher? Hát ennek semmi nem lenne elég!!! Ha 2 giga ramunk lenne, akkor 600 megát kérne az a sz@r? Legszívesebben letörölném, de a webes változat mobilon elég kezdetleges.

(#8805) Riuko válasza fr3ntzen (#8766) üzenetére


Riuko
senior tag

Gondolom az asztali gépedet sem kapcsolod ki soha......

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#8806) fr3ntzen válasza Riuko (#8805) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

de kikapcsolom, de napi 10orat min megy.... mellesleg basszus egy mobilrol beszelunk mi a .... köze van a pc-hez?

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#8807) w2


w2
csendes tag

Sziasztok, jó reggelt!

Egy hete van nálam a T-s Sp, és alapjában elégedett vagyok, azonban napokban az alábbi "problémát" tapasztaltam, a Stamina mód ki-be kapcsolására nem változik a becsült készenléti idő?! Találkozott már valaki ezzel a "jelenséggel"? Azt, hogy a tényleges üzemidőt ez mennyire befolyásolja, majd ma letesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#8808) counterbill válasza w2 (#8807) üzenetére


counterbill
senior tag

Pár ezerszer volt már téma. Újra indítod a telefont és már mást fog írni.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8809) w2 válasza counterbill (#8808) üzenetére


w2
csendes tag

Sajnos nem segített, és a gyári beállítások visszaállítását is próbáltam már, így kb. délutánig volt jó a tegnapi nap, de este mikor olyan 30-35%-os akkunál néztem már nem működött, ma teszek még egy próbát, de ha a tényleges üzemidőt nem fogja befolyásolni, akkor nem foglalkozom vele a továbbiakban :W

Azért köszönöm!

(#8810) counterbill válasza w2 (#8809) üzenetére


counterbill
senior tag

Elég sokan használják de nagyon sokan azt írják h felejtsük el baromság semmi értelme.
Én nem használom nekem így is bírja szépen az aksi de szerintem az h felesleges és nem ér semmit jó nagy hülyeség. Nem véletlen meg poénból rakták bele. Én abban se vagyok biztos h egyből más készenléti időt kéne kiírnia. Lehet h egy idő után átvált magától ha érzékeli h mennyi a fogyasztás.

Kedvedért bekapcsoltam most. Egyből 4 napot ír de ha kibe kapcsolgatom már nem változik. De ha kilövöm a beállításokat és újra belépek akkor már megváltozik. Attól hogy nem írja működik az még szerintem.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8811) w2 válasza counterbill (#8810) üzenetére


w2
csendes tag

Köszönöm,
Na, ezt a beállítás kilövést még kipróbálom :) THX

(#8812) bolondember válasza Riuko (#8805) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

havonta egy újraindítás azért van, hogy a frissítések felmenjenek... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8813) Riuko válasza fr3ntzen (#8806) üzenetére


Riuko
senior tag

Mi köze a pc-hez? :W
Hát szerinted az androidos "okostelefon" az micsoda?

Pc ez is ha nem is a szó szoros értelmében: alaplap procival, memóriával, hátértárral, grafikus gyorsítóval (GPU) linux kernelt használó oprendszerrel.
Hát csak ennyi köze van egy személyi számítógéphez.....,valóban nem sok.... :D

(#8812) bolondember:havonta jönnek frissítések a telefonhoz? Újraindítás nélkül nem érzékeli a frissítéseket?

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#8814) Becksman válasza w2 (#8807) üzenetére


Becksman
őstag

van rá megoldás:
alkalmazások / öko mód vezérlő
adatok törlése és leállítás és restartolod a telót akkor jó lesz tuti!

2.254es frissítésed van? vagy a gyári 1.257?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8815) #13110016 válasza Riuko (#8813) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hagyjad... egyesek azt se tudják mi az az android. Írtam, hogy kétnaponta erősen javasolt újraindítani, de ő nem ezért vette... nem is reagáltam rá, mert nagy a tudatlanság, és minek erőlködjek... neked se kell szerintem.

(#8816) w2 válasza Becksman (#8814) üzenetére


w2
csendes tag

Köszönöm, ki fogom próbálni :C
2.254-van fent.

(#8817) bolondember válasza Riuko (#8813) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

te az előző hsz-edben asztali gépről beszéltél.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8818) fr3ntzen válasza Riuko (#8813) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

hajrá akkor te restartolj folyton. nem is tudom minek huzom le a mobilnetem arra hogy neked valaszolgassak... (én is tudom mi az a gpu). de köszi a sok "hasznos" infot.

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#8819) raziel01


raziel01
veterán

(#8820) Becksman válasza w2 (#8816) üzenetére


Becksman
őstag

1.257nél nekem előfordult ez a bug és ez segített. bár 2.254en még nem jött elő nekem..

Stamina nélkül 2 nap 6 óra jött ki.. ebbe volt net, sms, telefonálás, játék ps3 karral, wifi , 3g igaz a 3g nem volt folyamatos.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8821) jozso1989


jozso1989
őstag

1. kérdés: Mi a halál ez a com.sonyericsson.android.wakeup? Elég irónikus neve van, mert reggel 6-tól egészen eddig 3700x ébresztette a telefont (lol). Ilyenkor bőven 50-60% felett szokott lenni az akksim, pedig hazafelé még játszani is szoktam... Ezt letiltani sajnos nem tudom, leállítani igen, de gondolom a kis g*ci újraindul.
Valami úton-módon letörölni lehet, vagy megszabadulni tőle? Ahogy olvastam S-en is hajlamos bebugolni és meríti a telefont, mint állat (nem csodálkoznék ha ez is egy oka lehet az appok bezárásának).

2. kérdés: Viberen ki lehet kapcsolni az értesítést? Akárhányszor üzenetet kapok, megállítja egy pillanatra a zenét, baromi idegesítő.
Na meg ha üzenetet kapok, bekapcsolja a kijelző... ezzel lehet kezdeni valamit?:)

És pedig, akit érdekel egy nagyon hasznos app (ennek alapnak kéne lennie droidon szerintem:D): [link]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8822) Logeeen válasza jozso1989 (#8821) üzenetére


Logeeen
senior tag

Amint megláttam a wakelock detectorban, rögtön fagyasztottam TB-vel. Viszont nem segített, ugyanúgy ébresztgette a telefont. Hát letöröltem. Azóta nincs gond :DDD

#Xiaomi 13T#

(#8823) jozso1989 válasza Logeeen (#8822) üzenetére


jozso1989
őstag

Amióta megvan a telefon ez a 2. alkalom, hogy így lemeríti.

Viszont annyit sikerült eddig kiderítenem, hogy a helyalapú wifi miatt ragadhat be. Hiába nem vagy már router közelében, akkor is ébresztgeti a telefont. Akkor ez az "energiagazdálkodás" is kilőve. ^-^

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8824) PAINfájdalom válasza jozso1989 (#8821) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Viber
Jobb alul a 3 pötty - > további beállítások - > és ott a beállításokban azt állítod be, ami szimpi

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#8825) l.skywalker válasza jozso1989 (#8821) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem a Swiftkey a legfontosabb? :D :D :DD :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8827) jozso1989 válasza PAINfájdalom (#8824) üzenetére


jozso1989
őstag

Igen, csak ott nem lehet némítani és nincs olyan beállítás, hogy "kijelző feloldásának tiltása". Ma többször is előfordult, hogy azt hallottam a zsebemből, hogy tárcsázok a telefonon, mert az a szar bekapcsolta a kijelzőt. Én meg tárcsáztam gatyán át. xD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8828) PAINfájdalom válasza jozso1989 (#8827) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag


Józsi, legközelebb olvasd el rendesen (veszekedés helyett).
Némítást pedig úgy tudod megoldani, hogy a "rendszerhangok használata"

[ Szerkesztve ]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#8829) gonda1979


gonda1979
újonc

Én kb 2 hete vettem SP-t. Azt tapasztalom, hogy internetezés közben a zene lejátszás néha megáll. Találkozott valaki ilyennel?
Mi lehet a gond?

(#8830) jenei1994 válasza gonda1979 (#8829) üzenetére


jenei1994
addikt

Igen én. :D

(#8831) counterbill válasza gonda1979 (#8829) üzenetére


counterbill
senior tag

Igen találkoztunk. Megoldás nincs és nem tudjuk miért van.
Opera classic mellet egy 10 weblap megnyitásáig megy a zene vígan.

Használjátok a keresőt légyszíves :R

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8832) jozso1989 válasza PAINfájdalom (#8828) üzenetére


jozso1989
őstag

1. Szerinted nem tudok magyarul?:) Direkt leírtam, hogy a beállításokban NINCS ilyen opció. Amit te mutattál azt is próbáltam. Mindenképp feloldja a kijelzőt.

2. Ha pedig rendszerhangokra kapcsolom, akkor az üzenethangot játssza le. Ez nem némítás.

Még valami: A gombok miért nem átlátszóak, csak a felső status bar?!

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8833) jozso1989


jozso1989
őstag

Rá is jöttem, azt hiszem... ha nem a hagyományos módon rakod be a hátteret (beállítások hátterek, blabla), hanem pl. kiveszed belőle, hogy ne legyen scrollos, akkor nem lesz áttetsző. :(

Nem szokták tesztelni a dolgokat? -.-

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8834) gonda1979 válasza counterbill (#8831) üzenetére


gonda1979
újonc

Köszönöm :)

Szerintem azért ez komoly hiba.

Szervízben nem lehetne ezt orvosolni?

Ha erre nincs megoldás én visszaviszem.

[ Szerkesztve ]

(#8835) counterbill válasza gonda1979 (#8834) üzenetére


counterbill
senior tag

Ez nem szervizes kérdés. Rendszerben van valami elírva. Jönnek rá a frissítések sorba úgy is javítva lesz. Fölég h lassan érkezik a 4.3 is.
Komoly hibának nem nevezném. Max idegesítőnek.
De szervizbe biztos vagyok benne h kiröhögnének. Ilyenért tuti nem adják vissza a pénzed.

De mint írtam opera classic és vígan megy ha nem nyitsz meg 10 ablaknál többet.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8836) gonda1979


gonda1979
újonc

Kipróbálom a classicot, de ez nem két forintos készülék, a telefonálás és netezés mellett a zenét hallgatja az ember a legtöbbet.

(#8837) jozso1989 válasza gonda1979 (#8836) üzenetére


jozso1989
őstag

Opera mini-t használj és ne a walkmant, hanem pl. Powerampet.

Naponta-kétnaponta restartold és tudsz zenét hallgatni rendesen! :)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8838) counterbill válasza gonda1979 (#8836) üzenetére


counterbill
senior tag

Ez már csak felhasználói szokás kérdése. Én többet használom navigálásra mint zenélésre.
Legtöbben itt már hozzá szoktak h vagy zene vagy böngészés. De ki lesz javítva biztosan.
Esetleg indítsd el a telefont safe modban. De akkor egy appot se fogsz látni amiket te tettél rá csak a gyáriakat.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8839) PAINfájdalom válasza jozso1989 (#8832) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Érdekes...
Én kiszedtem abból a kettőből a pipát és nem oldja fel a képernyőt, és ablakba sem teszi ki.
A némítást pedig úgy tudod, hogy az egész telefonnal kell, külön nem tudom.
(de lehet a képernyő azért nem oldódik fel nálam, mert sok a szemét app, meg user error, meg Sony, meg Viber meg miegymás fán vagyok)

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#8841) Classius válasza gonda1979 (#8834) üzenetére


Classius
aktív tag

Ha ezért szervízbe viszed akkor szembe röhögnek. Ez nem ilyen probléma (sajnos?). Valószínűleg a következő frissítéssel javítva lesz a bug. Ha nem Chrome-t használsz akkor úgy tudom nem áll meg internetezés közben sem, legalábbis nem olyan gyakran.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#8842) gonda1979 válasza Classius (#8841) üzenetére


gonda1979
újonc

Nem hinném, hogy ilyen komoly hiba miatt kiröhögnének. Akkor elmennék a fogyasztóvédelemhez.
Ha senki nem jelzi a problémát, akkor nem fog megoldódni a dolog.
Nem gondolom, hogy egy méregdrága telefonnál alternatív lejátszókat és böngészőket kellene keresgéljek, ráadásul az opera mini nem is jó minden honlaphoz

[ Szerkesztve ]

(#8843) counterbill válasza gonda1979 (#8842) üzenetére


counterbill
senior tag

Ez nem komoly hiba mivel csak szoftveres. Ezért vannak a patchek. Fogyasztóvédelemhez hiába mennél. Mert nem 100% os a rendszer a telefonon? Egyiken se az elárulom. Probléma jelezve volt söt még xda-n is foglalkoznak vele.
Méreg drága telefon az iphone stb ez egy középkategóriás mellesleg jól árazott telefon. Nyilván az lenne a szép és jó hogy ha menne a chrome meg walkman együtt de valamiért összeakad.
Opera classicot rakd fel ne a minit az jó. Poweramp meg nem szükséges de megjegyezném h jobb mint a walkman.
De ha nem vagy hajlandó ,,alternatív" böngészőt és lejátszót felrakni h megoldódjon a gondot akkor nem értem a siránkozást.
Ha szeretnél netezni és zenélni kénytelen leszel. Vagy türelmesen vársz a kövi patchre vagy már magára a 4.3 ra ami valószínűleg hamar megérkezik.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8844) gonda1979 válasza counterbill (#8843) üzenetére


gonda1979
újonc

Mindenesetre nem győzött meg a Sony.
Kíváncsi vagyok, hogy mikor javítják ki a hibát, pláne h kijavítják valaha.

(#8845) counterbill válasza gonda1979 (#8844) üzenetére


counterbill
senior tag

Mi is várjuk hidd el. De biztos megfog szűnni. Sony oldalán benne is van a segítség résznél a hiba.
Az ,hogy ennyi miatt leírod a Sonyt érdekes.
Tökéletes telefont nem fogsz találni tök mind1 mennyibe kerül.
Jó buta telefont lehet mert az egyszerű ezekhez képest. De ezek kis számítógépek. Pcre is jönnek folyamatosan a frissítések stb mert ott is találnak mindig valami hibát.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8846) jozso1989 válasza counterbill (#8845) üzenetére


jozso1989
őstag

*köhög* Xperia P *köhög*

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8847) planbmokus válasza jozso1989 (#8846) üzenetére


planbmokus
senior tag

Egyik kollegina pont egy P-vel szív *köhög*

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#8848) jozso1989 válasza planbmokus (#8847) üzenetére


jozso1989
őstag

*köhög* "A mai napon befejeztük az Xperia P támogatását. *köhög*

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8849) pudingstyle válasza gonda1979 (#8842) üzenetére


pudingstyle
tag

T-s .254-be raktak egy másik böngészőt a chrome mellé, azzal nekem egyszer sem állt még le a walkman. Szóval valószínűleg a Sony tud a dologról, azért is kaptunk ideiglenesen egy másik böngészőt. ;)

Nexus 5 D821

(#8850) Chabi


Chabi
aktív tag

Csak megjegyzem hogy nekem a gyári böngészővel semmikor nem ált le a zene (kivéve nyilván ha valami hanganyag volt az oldalon), walkmannel, pedig elég sokszor használom énis a zene-net kombót.
Ui.: gyár böngésző alatt nem a chrome ot hanem a frissítés után belekerült böngészőt értem :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.