Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39997) vika1010


vika1010
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, pár hete Nyaralni voltam a családdal és a nyaralás során ráraktam a telefonra a tokot mert, nehogy valami baja legyen míg oda vagyok teltek múltak a napok és egyik nap befagyott a telefon leállt és a sony logón egyszerűen nem jutott túl, levettem a tokot utána minden oké volt, gondoltam biztos csak melege van ugyinas ahol nyaraltunk átlagosan 60-70%-os a páratartalom, gondoltam ez is közre játszhat, ment így még 1-2 napot rendesen utána a töltés során játszotta el ugyan ezt, amikor bedugtam lefagyott és bootloop ha kihúztam ment rendesen, hazaértem gyári rom fel megint jó egy pár napig, majd töltésnél megint meghülyül feltettem a sslimkat-et nekem eddig ez a rom vált be a legjobban, gondoltam hátha most is de ezzel is ment pár napig majd egy messenger-youtube-játék kombónál leállt és a sony logón megint nem akart csak vagy 5.-jére tuvább jutni, próbáltam lejjebb venni az órajelet de ez is csak átmeneti megoldás, a problémám az hogy nekem ez nagyon hardwares problémának tűnik, de a kijelzőm kicsit be van törvé és ugye a T-nél úgy is azt mondják, hogy a betört kijelző közre játszik benne mert ugye biztos akkor romlott el a belseje mikor elejtettem (ami nyilván nem igaz).

Valaki tud valami megoldást vagy fizessem ki a T-nél a 35.000 Ft-os kijező cserét!!!! :Y vagy kuka xD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.