Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Tényleg abszolút készen állna a hardver hozzá, jó látni: [link]
Gondolom az official még jobb lenne.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#39702) Szmoki válasza tescodr (#39695) üzenetére


Szmoki
senior tag

PA-nak semmi baja, nem tudom milyen hibáról beszéltek. Sőt még a régebbi buildek se voltak hibásak.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#39703) norbert1998 válasza Jeffi (#39699) üzenetére


norbert1998
veterán

bagyusz xda cm11-e kommentjeiben mrsteve-é, 2014 8 23-as, azthiszem

(#39704) Jeffi válasza norbert1998 (#39703) üzenetére


Jeffi
aktív tag

És ezzel mi a helyzet?

X1X

(#39705) norbert1998 válasza Jeffi (#39704) üzenetére


norbert1998
veterán

hát, tudod, szerintem felesleges azzal szórakozni, kamera + zárképernyő, aztán nagyjából ennyi is a változás, cserébe egy szerintem nem túl gyakran update-ol romért. ráadásul a felső kettőt meg is lehet mókintani a sima cm11-re

(#39706) Jeffi válasza norbert1998 (#39705) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Köszi!

X1X

(#39707) tescodr válasza Szmoki (#39702) üzenetére


tescodr
tag

Pa-nak az a baja hogy alatta a hang recsegett szó szerint! aztán Random alkalmazásleállásokat produkált és tuti én vagyok hülye de akár milyen launchert raktam is fel nem engedte a képernyőt szerkeszteni,ja igen és walkman alkalmazás ugye nincs benne hát raktam fel kb 5 félét próbáltam ki ami 4.4 re volt abból 4 fagyott 1 működött csak recsegett a hang... Igaz én a Nexus féle PA-t próbáltam :))

(#39708) Palesz191


Palesz191
aktív tag

ki miylen verziot haznál a telon?
haverom most rakta ujra legfrisebbel, és lefagy neki elég sokszor...

ötlet? ) tanács?

(#39709) Classius válasza Palesz191 (#39708) üzenetére


Classius
aktív tag

Nekem gyári minden és a hivatalosan kiadott legfrissebb verzió van fent (4.3). Tökéletesen megy minden, több, mint egy éve :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#39710) bajzal válasza Palesz191 (#39708) üzenetére


bajzal
őstag

Én .205 mióta megjelent, asszem nyár eleje óta, hibátlanul, gyorsan, jó aksi idővel. Ha nem akarsz kikat-et akkor a gyárit használd, legújabb 207-el vagy az egyel régebbi 205-el.

[ Szerkesztve ]

(#39711) 22balu


22balu
aktív tag

hello

baratnom stock 207ese annyira szar hogy netezik kepeket nezeget telon es ha megy a walkman akkor bezarja vagy a net megy el stb..es van szabadon 40ramja( nyilvan elfogy a ram azert zarja be)...mintha egyes alkalmazasok beszorulnanak ugymond es csak telitodik a ram :) ujrainditas megoldja akkor megint lesz 260ram korul de allandoan ezzel foglalkozni feletteb bosszanto..nekem most pa 12built van ,ha fut 20 alkalmazas egyszerre megse kottyan neki.(400ram szabadon atlagba) eg es fold a gyari es egy custom rom kozott a kulonbseg .hiaba irjak itt sokan hogy jo lett a 207 szerintem kozel se van igy.

[ Szerkesztve ]

(#39712) #22743424


#22743424
törölt tag

Kiherélt 207-es. Nem fagy, nem sárgul. Pöpecül megy :)

(#39713) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Ha tr-el rootoltam a telefont és mindent újra raknék, akkor gyári beállításokat elég megcsinálni? Hátha megoldja az értesítési problémákat és minden mást. Az törli a rootot egyébként?

(#39714) air válasza malibu (#39713) üzenetére


air
nagyúr

Nem törli. Csak akkor törlődik, ha Flashtoollal felteszel egy gyári romot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39715) norbert1998 válasza 22balu (#39711) üzenetére


norbert1998
veterán

Telepitse ujra. Esetleg akkor tedd fel neki a pat, aztán tiltsd le a rootot, Nehogy elrontson valamit.

(#39716) Szmoki válasza tescodr (#39707) üzenetére


Szmoki
senior tag

Walkmant nem próbáltam, a többi hibát még nem láttam. Itt is nexus PA , mivel csak az van :D

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#39717) n00n válasza tescodr (#39695) üzenetére


n00n
őstag

CM11 van fent (MrSteve féle), most tartok 2 nap 20 óra üzemidőnél és van még 40% az akksiban. Jó én nem vagyok egy hardcore user, van hogy napokig csak telefonálásra használom a telefont (meg kb 3-4 óránként frissítem a gmailt, FB-t), de gyárival se nagyon értem el jobb értékeket.

(#39718) bajzal válasza n00n (#39717) üzenetére


bajzal
őstag

Nekem gyári .205 Root után kitakarítva, csomó google-s szemét letörölve (Hangouts, Google+ stb..)

és tegnap néztem, 1 nap 8 óra volt az aksi idő és 3,5 órás kijelző idővel.
Mobilneteztem, facebook, viber, meg zenét hallgattam, játék nem volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#39719) tutuhawer válasza 22balu (#39711) üzenetére


tutuhawer
őstag

Nekem is bezárja a zenelejátszót, mindig bezárta, néha-néha tett kivételt a készülék. Ez bosszantó dolog nagyon, mert az új Madden NFL mellett megy a winamp simán, de ha nyitok egy firefoxot, máris bezárja a zenét. Szerintem ez nem normális, de már késő bánkódnom rajta, legközelebb megpróbálom megvenni a csúcskategóriás gépet inkább.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#39720) 22balu válasza tutuhawer (#39719) üzenetére


22balu
aktív tag

tegyél fel custom romot azzal jó lesz :) az is lehet hogy direkt írják meg szarul a gyári szoftvereket hogy ezzel a drágább telefonokat vegyen az ember :) én már erre is gondoltam :D

(#39721) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!

Nekem gyári .205 van a telefonon, és mostanában ha kikapcsolom a wifit, és csak a mobilnetről netezek, egy idő után magától visszakapcsolja a wifit, és csatlakozik is az adott wifi jelre. Ez mitől lehet? :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#39722) oliwire válasza andy83 (#39721) üzenetére


oliwire
őstag

Én arra tippelnék, hogy be van kapcsolva a hely alapú wifi szolgáltatás. Energiagazdálkodás menüpontban kapcsolható ki.

(#39723) rumos14


rumos14
nagyúr

az normális, ha az akksi üzemidejére 93%-ös töltöttség mellett 4 órát saccol a settings - power management?

(#39724) andy83 válasza oliwire (#39722) üzenetére


andy83
aktív tag

Tényleg! :B
Köszi a gyors választ!!! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#39725) oliwire válasza rumos14 (#39723) üzenetére


oliwire
őstag

Arra nem érdemes hagyatkozni, nem igazán mutatja jól, csak használd a telefont :) 5 óra kijelzőidő egy napra az jónak mondható, de kihozható 6-6.5 is. Ha 5 óra alatt van és egy nap alatt lemerül a telefon, akkor van gond.

(#39724) andy83

Szívesen :)

(#39726) rumos14 válasza oliwire (#39725) üzenetére


rumos14
nagyúr

egy napot sem bírja.
korábban nem is ilyen értékeket mutatott. na 100%-nál felment 5 órára, de tényleg egy vicc, hogyan merül ez a teló, lekapcsolt képernyőnél is.

(#39727) oliwire válasza rumos14 (#39726) üzenetére


oliwire
őstag

Az viszont nem feltétlenül a telefon hibája rögtön. Lehet csak olyan alkalmazásokat, beállításokat használsz, ami meríti és még nem is tudsz róla. Ilyen esetekben mindig a gsam battery monitort ajánlom, ami még meg tudja azt is mondani, hogy a legutolsó képernyő lezárás után mi merítette a telefont. Emellé még a wakelock detectort ajánlom, ott meg legyen bekapcsolva az advanced mode.

[ Szerkesztve ]

(#39728) gmark86


gmark86
tag

http://www.sonymobile.com/us/software/phones/xperia-sp/

Remélem csak véletlen, hogy tök üres a legfrissebb szoftverinfó. Jó lenne Kitkatbe harapni, end of support üzenet helyett...

iPhone 11 128GB; Huawei Mediapad T1 8.0 Pro, Huawei Mediapad T3 10, Lenovo C340 IML; Lenovo M73 SFF; Mac Mini Late 2014

(#39729) oliwire válasza gmark86 (#39728) üzenetére


oliwire
őstag

Bennem még itt van a remény, hogy megkapjuk. Lehetséges, hogy szép csöndben megjelenik, esetleg egy bugfix (vagy ha ennyi időt vártunk, akkor rögtön jól) és utána vége a supportnak

(#39730) n00n válasza gmark86 (#39728) üzenetére


n00n
őstag

Angol oldalon nem üres: [link]

Mondjuk itt a .207 fel sincs tűntetve... :U

[ Szerkesztve ]

(#39731) Fighting


Fighting
csendes tag

Arra tud valaki magyarázatot, hogy a Skype miért zárja be magát beszélgetés közben, ha megnyitok egy másik alkalmazást? Azt gondolnám, ezzel a hardveres háttérrel a Skype melletti böngészésnek már nem szabadnak gondot okoznia még a gyári szoftvernek sem. Vagy tévednék?

Play like a champion today

(#39732) norbert1998 válasza rumos14 (#39726) üzenetére


norbert1998
veterán

Hogy ezeket az embereket hogy imádom!! :U :W

[ Szerkesztve ]

(#39733) oliwire válasza Fighting (#39731) üzenetére


oliwire
őstag

Erős processzor meg GPU van, de ne felejtsd el, hogy ramból csak 1 GB! Skype mellett ha Chromemal akarnál böngészni, akkor esélytelen a multitasking, főleg ha fent van neked a Facebook meg a messenger.

(#39734) Danesz94 válasza oliwire (#39725) üzenetére


Danesz94
senior tag

ez hülyeség, hogy ha 5 óra alatt van akkor gond van, nekem soha nem volt 5 órás képernyőidő és még is az aksimmal semmi baj sincs. Attól is függ a merülés mértéke, hogy mit csinálsz a telefonnal egyfolytában. Mert azt ne mond nekem, hogy te simán játszol 5 órán keresztül pl a Mostwantedel vagy bármelyik ilyen hardver igényű játékkal. Ha mégis akkor az én telóm szar!

(#39735) Ryan8056


Ryan8056
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogy tapasztaltatok e már ilyen problémát amivel én szembesültem a mai napon.
Tehát a következő: azzal kezdődött, hogy youtube-on szerettem volna megnézni egy videót, kép megy hang nincs ( gondoltam le van némítva valami) ,felhangosítom max. hangerőre és továbbra is süket a hangszórója.
Jó mondom akkor restart, utána is ugyan az a helyzet. Mondom ok, biztos a youtube szórakozik valamit,elindítom a zenelejátszót az se szól... (szuper mert pont most járt le az 1 év garancia...).
Híváskor pedig, ha engem hívnak csörög a telefon, van hang :F , de nem hallok semmit sem a belső hangszórón, viszont ha kihangosítom akkor hallom a másik felet.
Gyári 4.3 van rajta, nem bűvészkedtem rajta semmit sem.

Ha valaki tud valami megoldást előre is köszönöm.

(#39736) David_DD válasza Ryan8056 (#39735) üzenetére


David_DD
tag

dugj be egy fülest aztán húzd ki. ha még mindig nem jó ismételd meg, esetleg forgasd meg benne a jacket. ha ezután se jó akkor passz

[ Szerkesztve ]

(#39737) 22balu


22balu
aktív tag

hello

Pc companioban melyik opció csinálja azt hogy vissza állítja a rendszert és úgy telepíti rá az új romot ??? mint susba :D
:R

(#39738) David_DD válasza 22balu (#39737) üzenetére


David_DD
tag

#39687

(#39739) HartgeH3-2.8 válasza gmark86 (#39728) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én találtam olyan információt vagy listát amiben benne van ez a készülék. Fene tudja lehet direkt hamisítanak ilyen kamu info-t.

Tudom ilyet bárhol találni, de azért én bizakodom.

Kép és forrás: Sony SP Facebook közösség

[link]

Nekem egyébként az akksi iszonyat jól bírja. Igaz csak facebook ami megy, lehet az nem számít "aktív" használatnak. Stamina mód is teszi a dolgát ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#39740) David_DD válasza HartgeH3-2.8 (#39739) üzenetére


David_DD
tag

itt 9 hónappal ezelőtti komment is van, nem egy mai cikk :D (szerintem ekkor még a sony oldalán nem under investigation alatt volt az sp-nél a kitkat)

(#39741) 22balu válasza David_DD (#39738) üzenetére


22balu
aktív tag

"úgy nyomd meg a csatlakozás gombot, amennyiben teljesen újrta akarod tenni a szoftvert úgy katt a kék színnel kiemelt részre a telefon/táblagép javítása." hát itt nincs ilyen :

jo mondjuk most egy z1 et próbálok de nem hiszem hogy különbségnek kéne lenni

(#39742) Ryan8056 válasza David_DD (#39736) üzenetére


Ryan8056
csendes tag

köszönöm,sikerült, nem is gondoltam erre :R

(#39743) HD5570


HD5570
aktív tag

Cm11-ben van Over The Air Update?

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#39744) David_DD válasza 22balu (#39741) üzenetére


David_DD
tag

akkor passzolom, csak emlékeztem h pont nemrég volt szó erről :) én legutóbb még sust használtam

(#39745) air válasza HD5570 (#39743) üzenetére


air
nagyúr

Nincs. Nem is lehet.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39746) oliwire válasza Danesz94 (#39734) üzenetére


oliwire
őstag

Jó, bocs, ha olyan játékkal játszol, ami közel max órajellel járatja a CPU GPU párost, akkor nincs meg az 5 óra sem. Akkor kb 4 óra folyamatos játék van. De ennyire sok lenne ez ilyen felhasználó, aki 4 óránként tölti a telefont, mert egyfolytában játszik? 1-2 óra után csak elfárad az ember. Én pl fél óránál tovább nem játszok ilyenekkel, mert eléggé melegszik. De így van, ez a teljes igazság, hogy csak játékkal 5 óránál kevesebb idő alatt is le lehet meríteni.

(#39747) bogil99


bogil99
aktív tag

Azt meg tudja valaki mondani, hogy hol van a készülékben a mobil tel. antennája? Csak hogy telefonálás közben mit ne takarjak el a kezemmel.
A leírásban a GPS antenna és az NFC helyét szépen bejelölték, na és a többi?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#39748) tomp válasza bogil99 (#39747) üzenetére


tomp
félisten

Mobilhálózat antennája? A plexi! ;)
Ha hátulról megnézed a plexit akkor a bal felén van egy kis szürke "izé". Az az antenna "háló" :)

(#39749) tescodr válasza Szmoki (#39716) üzenetére


tescodr
tag

Ja és ami a legidegesítőbb volt se a simkártyáról se vcardból nem sikerült a telefonkönyvem elővarázsolni

tuti én vagyok h*lye de sehogy nem sikerült :D na majd most teszek egy próbát a mr steve féle cm11 el :)

(#39750) #22743424 válasza 22balu (#39741) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az a PCC fel van felfrissítve a legújabb verzióra ? Teljesen mindegy mit akarsz vele frissíteni, a legújabb és a régi telók is elérhetők benne. Én kipróbáltam az SP-vel M2-vel, l telóval is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.