Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:22:55

LOGOUT.hu

SONY ERICSSON XPERIA X8
A téma összefoglalóban igyekeztem/tünk összeszedni minden, a telefonnal kapcsolatos információt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Ronin- válasza JoolsNOS (#896) üzenetére


Ronin-
senior tag

már kijött hivatalosan a 2.1 pénteken.. csak nálunk még valami oknál fogva visszatartják.. akinek van egy kis sütnivalója,az viszont már telepítette.

(#902) Alex91 válasza GEPESZ66 (#897) üzenetére


Alex91
félisten

Nalunk egyszeruen atkuldtuk bluetooth-on a nevjegyzeket :).

Amugy van rajta tobb fajta sync. Valami SE-s, meg a gmail-lel szinkronizal.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#903) Alex91 válasza lori65 (#899) üzenetére


Alex91
félisten

Emelkedo nincs, ha jol lattam (1.6 alatt legalabbis).

Ja Beallitasok->Adatszinkron->es ott kiveszed a kapcsolatok szinkronnal a pipat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#904) JoolsNOS válasza Ronin- (#901) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Csak ha esetleg vmi gebasz van akkor ba***tod a garit és jajjgathatsz a szolgáltatónál. Én megvárom a hivatalosat inkább. ;)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#905) Ronin- válasza JoolsNOS (#904) üzenetére


Ronin-
senior tag

miért is ugrana a gari ? magyarázd már el.. kiváncsi lennék rá :) azért,mert frissítesz ?

(#906) Dave1984 válasza Ronin- (#905) üzenetére


Dave1984
őstag

HA nem állítod vissza a product kódot mielőtt visszavinnéd a szervizbe,tuti észreveszik,hogy buheráltad.Tehát mielőtt szerviz,magyar costum productot vissza kell írni!De No warez

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#907) Ronin- válasza Dave1984 (#906) üzenetére


Ronin-
senior tag

ja szerintem is.. biztos az lesz az első nekik, ha mondjuk beég a képernyő, hogy leellenőrzik, hogy átírta e a user :D főleg ha csak csere után tudják megnézni.. meglátják,hogy átírtad, akkor gyorsan visszarakják a régi kijelzőt és azt mondják,hogy bocs, ez a 2 szám át van írva.. mert ugye ők fejből azt is tudják, hogy annak a pár számnak pontosan minek kéne lennie.. ugyan már, ne röhögtess..
ahol leadod szervízre a telót, ráírják a papírra, hogy mi a hiba, szervízben megkapják, kicserélik az alkatrészt, aztán visszaküldik.. marhára nem érdekli őket,hogy 2 szám valahol a szoftverbe el dugva át van írva.. nem fognak minden egyes telón lévő kitudja hány féle titkos menübe belépkedni és mindet átellenőrizni, van azoknak jobb dolguk is..
Amúgy meg ebbe mi a WAREZ ? tudod mit jelent az a szó ? :D

[ Szerkesztve ]

(#908) silvergod


silvergod
őstag

sziasztok
Valaki megnézné vagy megírná hogy a lejátszó tud m3u kezelni vagy playlist lehetséges könyvtárból? vagy van-e rá program marketen?
köszi :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#909) Dave1984 válasza silvergod (#908) üzenetére


Dave1984
őstag

Rengeteg program van rá :D pl Mixzing,de egy tucat létezik.A beépített lejátszót nem is használom,mert elég gyengus...

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#910) JoolsNOS válasza Ronin- (#905) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azért ugrik a gari, mert esetleges gebasz van akkor eléggé elfosódik a telefon. És mivel nem a hivatalos frissítést tetted fel ezért azt fogják mondani, hogy ez nem hiába nincs még itthon, meg hogy nem szakemberrel rakattad fel. Nem ismered az eladókat? Ezek ilyenek. :K

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#911) Dave1984 válasza Ronin- (#907) üzenetére


Dave1984
őstag

de naív vagy(nem megbántani akarlak).Fogalmazzunk úgy,hogy ha akarják észreveszik ;)
Ok nem Warez :B

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#912) silvergod válasza Dave1984 (#909) üzenetére


silvergod
őstag

köszi
ebben van akkor lista szerkesztő? mert nekem fontos lenne hogy könyvtárból lehessen listát gyártani mert sok a zene.. :)
egy jobb fülessel a hangja milyen?

ADW ,HELIX vagy hasonló kinézet átalakítót használsz?
ezek mennyit fogyasztanak?
mennyire merül ezek futása mellett + napi 1 ora zene hallgatás mellett?

ilyet vennék..összességében neked mi a véleményed röviden róla?
van nagy negatívuma vagy pozitívuma a telefonnak?
köszi :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#913) Ronin- válasza JoolsNOS (#910) üzenetére


Ronin-
senior tag

ez mind szép és jó, de nem erről beszéltünk.. mivel a hivatalos frissítés van rajta!! csak annyi,hogy 1 régió kód vagy mi a fene lett átírva a telefonban.. attól még a hivatalos 2.1 van rajta.

Dave1984: naív ? persze, ha nagyon unatkoznak, akkor kiszúrhatják. de mint már írtam, elvileg ez a 4 számjegy minden szolgáltatónál és minden órszágban különböző és azért arra igencsak kiváncsi lennék, hogy melyik az a szervizes, amelyik minden készüléknél ellenőrzi ezeket.. ennek mi köze a naívsághoz ?

Nem azt mondom, hogy nincs rá esély, hogy észrevegyék, de szerintem igen kicsi, ezeknek a szervizeknek nem az a dolguk,hogy a szoftvereket ellenőrizgessék meg ilyen hülyeségekkel bohóckodjanak, hanem hogy megjavítsák a készüléket minél hamarabb...

na részemről ez a téma lezárva :D

most jövök a telenortól, utolsó darabot sikerült megkaparintanom :D

[ Szerkesztve ]

(#914) Dave1984 válasza silvergod (#912) üzenetére


Dave1984
őstag

ebben van akkor lista szerkesztő?Van :)
ADW ,HELIX vagy hasonló kinézet átalakítót használsz?
mindkettőt próbáltam,de a Helix jobb (nekem) kevesebbet fogyaszt.
mennyire merül ezek futása mellett + napi 1 ora zene hallgatás mellett?
Ha nem nyúzod annyira és nem 3G hálózaton vagy akár 3 napig is kibírhatja,de ez nem arra van.Egyszerűen nem lehet letenni :D
Fontos egy jó task killer használata,igencsak megnövelheti az Akku élettartalmát.Ebből is többet próbáltam,nekem az Automatic task killer jött be a legjobban.Persze attól is függ,mennyi Widgetet,programot raksz ki a kijelzőre.
Nálam jó ha egy napot kibír,de én nyúzom.3G-net,folyamatos Online,és buzerálom egész nap :DD Pont most rakom újra az egész rendszert :DDD

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#915) silvergod válasza Dave1984 (#914) üzenetére


silvergod
őstag

köszi
egy hpm70 féle fülessel jól szól?

mit csináltál vele?? :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#916) Dave1984 válasza silvergod (#915) üzenetére


Dave1984
őstag

leteszed a hajad,annyira jól szól.W910esem sehol nincs hozzá,csak jó lejátszó kell!!
Mit is csináltam vele..picit összeomlasztottam a rendszert :DD

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#917) Ronin-


Ronin-
senior tag

most nézem, telenorra már elérhető a frissítés trükk nélkül is, most frissítem 2.1 -re. ti mire vártok ? :D

(#918) csontho


csontho
tag

Linket adj hogy telenornál hol érem el.

(#919) Ronin- válasza csontho (#918) üzenetére


Ronin-
senior tag

bocsi,vak lárma volt, frissített, de maradt 1.6 :((( sorry.
amúgy telenornál sehol nem fogod elérni, sony ericsson honlapjáról le kell tölteni az update service -t és azzal lehet frissíteni majd

(#920) Alex91 válasza Ronin- (#919) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, en is irtam vagy 2 napja, hogy frissitettem, csak maradt az 1.6 :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#921) lori65 válasza Alex91 (#903) üzenetére


lori65
csendes tag

köszi a választ, az emelkedőt akkor nem keresem.
ellenben ha ezt az adatszinkront kicsit részletesebben leírnád megköszönném.

én úgy próbáltam, hogy
háttéradatok pipa
automatikus szinkron pipa
gmail pipa
naptár, kapcsolatok no pipa.
ilyen beállítással pakolta tele a névjegyzéket e-mail címmel.

mit kellene csinálnom pontosan?

Más:
korábbi hozzászólásokban ajánlottátok a Rockplayert, mint videolejátszót.
nekem tökéletes, de a feliratban az ékezetes karakterek helyén kínai írásjelek vannak.
ez a probléma másnak is felmerült? létezik rá megoldás?

köszi.
lóri

(#922) Ronin- válasza lori65 (#921) üzenetére


Ronin-
senior tag

na ezaz, ezt szoktam én is beszívni.. 1700 kapcsolatot bepakol nekem :D
én letiltottam az adatforgalmat meg az automatikus szinkronizálást meg a háttéradatokat és így nem pakolja be ezeket. de amúgy a 2.1 -be már be lehet állítani,hogy csak a telószámokkal rendelkezőket jelenítse meg.

(#923) Ronin-


Ronin-
senior tag

no, jól sejtettem,hogy a 2.1 -el már mindenféle launchert fel lehet tenni, hurrá :D bár hiányzik nekem a füles rész, de így a menü sokkal jobb és gördülékenyebb.. kár érte

(#924) talpalavalo válasza lori65 (#921) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

A kínai karakter az a felirat betűkészlete miatt van nekem is előfordul odahaza, némely feliratnál, valahogy magában az SRT fileban át lehet állítani vagy próbáld meg a felirat beállításoknál és karakter kódolást keress, úgy szerintem mennie kell ;)

Elméletileg napokon belül mindenhol elérhető lesz a 2.1 ohh jeehhh :D :D
Nem bánnám ha a pinch to zoomra is jönne valami update jövőre ;)

(#925) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Rendeltem a feleségemnek ilyen telefont.Van-e hozzá magyar nyelvű leírás?
Ha beüzemelem a telefont, akkor le kell-e tiltani azt,hogy kapcsolódhasson az internetre, vagy alapból tiltva van?

(#926) choosen


choosen
tag

kicsit mostohán bánik velünk az SE :(

Gyula

(#927) Alex91 válasza GEPESZ66 (#925) üzenetére


Alex91
félisten

Van a telon egy alap utmutato magyar nyelven. Le kell tiltani minel hamarabb!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#928) Ronin- válasza GEPESZ66 (#925) üzenetére


Ronin-
senior tag

nőnek androidos mobil ? :(

(#929) Alex91 válasza Ronin- (#928) üzenetére


Alex91
félisten

Miert? Paromnak is ez lett veve. Es tudja hasznalni, meg szereti is :). (Pedig csak par napja van meg neki.) Mar nagyon varja a 2.1-et ra :DD.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#930) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Ma benn voltam a t-mobilnál és a szervizes azt mondta, nyugodtan frissítsem a telót az se oldaláról. Ilyenkor repülő módba kell rakni? Mert gondolom nem tesz neki jót ha közben hívnak.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#931) Ricardo válasza Ronin- (#928) üzenetére


Ricardo
félisten

Párom most kapott egy X10 minit. Semmi gondja nincs vele.
nem minden nő választ úgy telefont hogy, "Jujj de cuki cicás telcsi, ez kell nekem."

Alex91: Most esett át a frissítésen a mini. Kíváncsi leszek mennyit javul az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#932) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na próbáltam frissíteni de azt írja, hogy a legfrissebb verzió van fenn :(((

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#933) Alex91 válasza JoolsNOS (#930) üzenetére


Alex91
félisten

Kikapcsolva fog frissiteni :).

Meg varatnak egy kicsit bennunket :).

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#934) JoolsNOS válasza Alex91 (#933) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ki kell kapcsolni a telót? Mondjuk azért írhatná...

Csak úgy meg nem csatlakozik a teló :(
(A pc companion progival próbálom.)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#935) aggleány válasza Ronin- (#928) üzenetére


aggleány
addikt

Ne abból indulj ki, hogy Neked fiúként sem megy :DDD

(#936) Alex91 válasza JoolsNOS (#934) üzenetére


Alex91
félisten

Nem kell, mindent kiir, hogy mit kell csinalni. A tied friss, ezert nem tudsz vele semmit se tenni :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#937) JoolsNOS válasza Alex91 (#936) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Tehát akkor elvileg a t-s hálózatra nem engedi fel a 2.1et?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#938) Ronin- válasza aggleány (#935) üzenetére


Ronin-
senior tag

aha.. :DDD
:C

(#939) Alex91 válasza JoolsNOS (#937) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem ITTHON jelenleg egyikre se.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#940) nandi007


nandi007
csendes tag

Akkor most mi az igazság? Fenn van a 2.1? Én már mindent olvastam! Csak függetlenre lehet frissíteni? Valaki irja már le hogy akkor most mi a helyzet!

(#941) 2105


2105
tag

Itt meg tudod nézni, hogy frissíthető-e már a telód 2.1-re:
http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/11/27/update-roll-out-started-also-for-xperia-x8/

A telefonod verziószámát így tudod megnézni:
Billentyűzár a telón, megvárod amíg elsötétül a kijelződ és nyomod :D :
(Kijelző alatti gombok: bal oldali: 1; középső: 2; Vissza gomb: 3)
Tehát: 1, 2, 3, 2, 3, 2, 3, 3, 2, 3, 2, 2, 3

Bejön egy rejtett szerviz menü:
Service info -> Software info
És itt kikeresed a "Customazation Vesrion"-t.

Légy Önmagad! Mindenki más már foglalt!

(#942) aggleány


aggleány
addikt

Ha ez esetleg számít, akkor a T-mobilos X10 Minire már megvan a hivatalos 2.1. Tulajdonképpen az X8 is majdnem ugyanaz a téma, csak a kijelző felbontása és a kamerarész más, szóval elvileg már a küszöbön toporog az X8-ra is a frissítés. Másrészről az X10 Mini frissítése elég sokat késett a beígérthez képest.

(#943) 2105 válasza nandi007 (#940) üzenetére


2105
tag

#941-es hozzászólásom :)

Légy Önmagad! Mindenki más már foglalt!

(#944) 2105


2105
tag

Egyébként új infók:
Nagy meglepetésemre az Xperia gyári videót nem tudja most lejátszani (2.1-el) a teló.
A rockplayer csak szoftveres "meghajtással" tudja, a hardveres támogatással az sem...de ami ennél jobban fáj, se xvid, se divx (csak szintén szoftveresen, de úgy a minőség enyhén szólva is katasztrófa) :O
Újrafrissítem, aztán kiderül megoldódik-e a probléma. :W

Légy Önmagad! Mindenki más már foglalt!

(#945) #TOTTI válasza JoolsNOS (#934) üzenetére


#TOTTI
őstag

Kikapcsolod a telefont nyomva tartod a vissza gombot a jobb oldalit és rádugod a telefont a gépre. Írja érthetően a program.. vagy nem ez a gond..? Aztán ha csatlakozott elengeded.

(#946) lori65 válasza talpalavalo (#924) üzenetére


lori65
csendes tag

köszönöm az infókat.
este majd belenézek a srt fájlba, illetve összehasonlítom egy jóval.

nekem igazából az emelkedő csengőhang hiányzik, amúgy jól el vagyok az 1.6-tal
persze az igazsághoz hozzá tartozik, hogy még csak ismerkedek az androiddal.

más:
nem tudtok olyan alkalmazást hozzá, amelyik az internetes forgalmat mutatja alkalmazásonként?
néztem már a network monitort és a 3g watchdog-t, de ezek az összforgalmat mutatják.
konkrétan arra lennék kiváncsi, hogy mely alkalmazások használják a netet.

(#947) 2105 válasza Alex91 (#939) üzenetére


2105
tag

Buherálással felengedi :D , egyébként (még) nem :N

Légy Önmagad! Mindenki más már foglalt!

(#948) JoolsNOS válasza #TOTTI (#945) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Semmi hasonlót nem ír :(

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#949) nordenmurg válasza 2105 (#944) üzenetére


nordenmurg
csendes tag

1.6-al is csak szoftveresen játszott le divix-et a rockplayer 2.1-el nálam szintén csak így. Egyébként nekem tökéletesen működik és jó a kép minősége is, egy gond van vele, kicsi. :D

(#950) Alex91 válasza JoolsNOS (#948) üzenetére


Alex91
félisten

Mert nem tudsz frisiteni, mert a legujabb van rajta! Majd, ha lesz ra ujabb, akkor engedni fogja, erted?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.