Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:22:55

LOGOUT.hu

SONY ERICSSON XPERIA X8
A téma összefoglalóban igyekeztem/tünk összeszedni minden, a telefonnal kapcsolatos információt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) norbesz74


norbesz74
aktív tag

Sziasztok.

szeretnék venni egy ilyen x8 at-
azért mert ez capacitives és most adtam el a gt540 készülékemet.
Kérdésem, hogy itt van e olyan jó ember aki gyártja a romokat 2.1-et?
Ahhoz van root jog és app2sd mármint, hogy a sd re telepitse a programokat? köszönöm.

(#852) Brutális eb válasza Ronin- (#850) üzenetére


Brutális eb
addikt

Öhöm 2.1 alatt alap a live wallpaper használat.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#853) silvergod


silvergod
őstag

sziasztok!

Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban....
1. milyen az anyag használat? nyikorgás illesztés ropogás stb.
2. a zenelejátszó,hangzás,hangerő mennyire jó? mondjuk egy hpm 70 féle fülessel...
3.lehet lejátszási listát csinálni könyvtárból?
4.az uj 2.1 nél menthetsz a kártyára?
5.akku mennyit bír?
6, wifi mennyire erős?
7 lehet változtatni a kinézetet témákkal,widgetel,vagy launcher pro vagy más ?

ha mondjuk ezeket gyárilag nem lehet ,akkor a marketen vannak programok hozzá?
a választ köszi :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#854) Alex91 válasza silvergod (#853) üzenetére


Alex91
félisten

1. Bal felso sarok mozog, amugy szerintem rendben van.
4. Nem.
5. Keveset :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#855) Danny750


Danny750
őstag

[link]
Valaki megtudná mondani ennek a proginak a nevét?(amitől villog az állapotjelző led, de érdekes nekem a fehéren pont a másik sarokban van XD)
Amúgy Neocore-ban 39,2 FPS-t ért el most ami azt hiszen nagyon jó teljesítmény! Pulse-m csak néha hozta a 25fps-t!XD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#856) JoolsNOS válasza silvergod (#853) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Átlag használatnál akár 2.5nap. De ha teszteled akkor 1 nap. se :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#857) nggabi válasza Alex91 (#854) üzenetére


nggabi
nagyúr

törölve

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#858) qsmyle válasza Szpisti (#833) üzenetére


qsmyle
csendes tag

Én írtam azt a használati utasítást.
Nekem úgy is műkdött, ahogy leírtam.

(#859) babosmiki


babosmiki
addikt

Ha valaki tud már valamit függetlenítésről, megköszönném! PÜ-ben.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#860) Szpisti válasza qsmyle (#858) üzenetére


Szpisti
addikt

Oké rendben, akkor így is úgy is jó...
Rootolást találtál már rá működőképest?
A z4root-ot próbáltam, mert több helyen is azt olvastam, hogy megy, de nálam nem csinál semmit...

(#861) silvergod


silvergod
őstag

köszi a válaszokat ezekre még valami:

2. a zenelejátszó,hangzás,hangerő mennyire jó? mondjuk egy hpm 70 féle fülessel...
3.lehet lejátszási listát csinálni könyvtárból?
6, wifi mennyire erős?
7 lehet változtatni a kinézetet témákkal,widgetel,vagy launcher pro vagy más ?

marketen van olyan program amivel kártyára menthetsz?
ha mondjuk ezeket gyárilag nem lehet ,akkor a marketen vannak programok hozzá?
a választ köszi :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#862) hossszú


hossszú
őstag

Kedden kapom meg az X8-at a T-től remélem azon már a 2.1 lesz. :U

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#863) Dave1984 válasza silvergod (#861) üzenetére


Dave1984
őstag

Baromi szèpen szól egy minóségi üléssel,és egy jó lejátszóval.baromi hangos is:-D

Wifi:röviden jó.
Témák: Roöviden TELJESEN testreszabható!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#864) Ati3120


Ati3120
tag

Tényleg 720p-be rögzít videót a 2.1gyen?

http://www.engadget.com/2010/11/27/android-2-1-rolling-out-to-sony-ericcson-xperia-x8-depending-on/

(#865) #TOTTI válasza hossszú (#862) üzenetére


#TOTTI
őstag

Kizárt dolog.. :) De majd frissíted..

(#866) Richee11


Richee11
senior tag

Most ugye már megjelent a 2.1. Ez már a 100%-osan megbízható verzió, vagy majd kell még várni hogy minden rendbe legyen? És am ezt hogy lehet frissíteni? Rádugom a telót a gépre, leszedek egy progit és annak a segítségével? ja emg hogy ezzel el lehet e cseszni a telefont? :D:D

És az előfordulhat a már a szolgáltató az új 2.1-es verzióval árulja a telefont? :D

Előre is köszi

(#867) mrlujoak válasza Ati3120 (#864) üzenetére


mrlujoak
veterán

A 2.1-es frissítés csak az X10 esetében hozott HD felbontású videófelvételi lehetőséget.
Sem az X10 mini, sem a mini pro, sem az X8 nem kapta/kapja meg...

Amit "forrásként" említenek, ott is csak a lap baloldalán az X10 esetében olvasható a HD felvétel, míg a jobb oldalon - X10 mini, mini pro és X8 - nem... :U

Richee11:

A frissítés menetéről több forrásból vannak információk. Videók, leírások...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#868) Ati3120 válasza mrlujoak (#867) üzenetére


Ati3120
tag

Azért kár, már kicsit beleéltem magam :U de nem ez az első ferdítés tőlük...

(#869) Ati3120 válasza Richee11 (#866) üzenetére


Ati3120
tag

Majd ha kijön M.o-ra is akkor majd így frissíts: http://www.youtube.com/watch?v=GPCTw_g1ja8
Lehet máshogy is de az kicsit nehezebb és kockázatosabb.

(#870) Mákosmetélt válasza Richee11 (#866) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Megjelent csak nem itthon. Legalábbis T-s telefonnál még nem írja, hogy lenne újabb verzió. PC Companiont telepíted a számítógépedre és összekötöd a telefont a géppel.
Ebben az írásban (a cikk végén) van egy screenshot a pc companionról:

[link]

Bal felső sarokban ott a pipa és a kiírás: telefonja naprakész.
Ha frissíteni akarod majd, akkor a második téglalapra rámész (support zone - kezdés gomb) és magyarul kiírja majd mindig, hogy mit csinálj. Csak el kell olvasni figyelmesen és azt csinálni amit mondd, akkor nem lesz baj a frissítésnél. De ha bizonytalan vagy akkor beviszed üzletbe (nem maszekhoz :) ) és szerintem ingyen frissítik.

Üdv.

Éljenek a nyulak!

(#871) doc


doc
nagyúr

nna, topicot vegigolvastam, aztan vettem en is egy X8-ast ebayen, remelem 1-2 nap es kezhez kapom :)

tudnatok ajanlani Market-bol letoltheto navigacios programot ami offline is mukodik (mobilnet nelkul)? ha nem tud utvonaltervezest, csak terkep + mutatja a poziciomat, az is eleg lehet. ingyenesek elonyben, de ha nem tul draga, akar fizetos is johet

(#872) Richee11 válasza Mákosmetélt (#870) üzenetére


Richee11
senior tag

Köszi a segítséget!!! :R

Majd ha bemegyek az üzletbe, akk megkérdezem, hogy megcsinálják e, hogyha nem akk megcsinálom magam :D

(#873) savoo válasza Richee11 (#872) üzenetére


savoo
addikt

Megcsinálják. :)

(#874) csontho


csontho
tag

Csá. Vajon Telenornál ráteszik a frissítést?

(#875) Dj Isti


Dj Isti
csendes tag

Sziasztok!
Valaki érdeklődött az iránt, hogy nálunk mikor lesz a fekete verzió...
Én ITT már találtam függetlenül! :Y
:C

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H, AMD Phenom II 955 BE @3,6Ghz, CM Hyper 212+, Kingston Hyperx 8GB DDR3 1600Mhz CL9 KIT, Sapphire Radeon R9 270X OC , WD500GB+WD Green 1TB, Logitech C270, Corsair CX400W, LG W2261VP-PF, Windows 8.1 X64 Sony Xperia M2 Aqua

(#876) bikeR1 válasza Dj Isti (#875) üzenetére


bikeR1
csendes tag

De kár, hogy a Voda nem árulja. A Vodánál 40,000 Ft-ért tudom megvenni, itt a fekete meg 56,000 Ft.

Azért a 16,000 Ft-ért lehet megbarátkozok a fehér színnel! :D

Max. majd később veszek hozzá fekete házat.

(#877) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Már írtam, hogy nálam folyamatosan megy a hátérvilágítás töltés alatt ha ki van kapcsolva a teló, (akkor egy válaszoló azt írta hogy nála nem) másnál esetleg?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#878) Sunyiló


Sunyiló
csendes tag

Na vettem a T-nél újba egy X8-at. Esetleg nem tud vki valami olcsó és jó fülest amivel tudnék is zenéthallgatni rajta?(vmi jól bevállt olcsó kéne)
Illetve olyasmit tapasztalok a képernyővel kapcsolatban hogy 1-2 alkalommal csak a másodjára érzékeil az ujjam utasításait...Ez lehet szoftveres lagg, vagy a képernyő érzéketlen?
(elnézést ha már volt ez fentebb, de 850 db komentet nem akarok most átvizsgálni...thx)

Háj Men... Áj fink icc túú ikszpenzív, iz disz méd of gold, or watt? Szó háu máccs du lyu engedsz a felébül? BY MISIRULEZ

(#879) Alex91 válasza Sunyiló (#878) üzenetére


Alex91
félisten

Illetve olyasmit tapasztalok a képernyővel kapcsolatban hogy 1-2 alkalommal csak a másodjára érzékeil az ujjam utasításait...

Nyomjad maskepp! :D

Ez mar sajnos ilyen...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#880) JoolsNOS válasza Sunyiló (#878) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Néha nálam is előfordul. Van hogy a hardver lassú, pl smsnél lenyomom 2szer háromszor és utána beírja mindet egyszerre, van, hogy simán nem érzékeli(lehet itt is hv lassú csak nem látszik mint az smsnél. De ritka és abszolute nem zavaró számomra.

Más: ki lehet kapcsolni, hogy usb kábelről ne töltsön, mert kb 1-2 percre szoktam rádobni és addig szerintem felesleges.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#881) #TOTTI válasza bikeR1 (#876) üzenetére


#TOTTI
őstag

Milyen jó, hogy amikor én vettem akkor még nem volt választásom, és tetszik az átmenetes fehér..

JoolsNOS: Nem árt neki a kis töltés de megnézem van ilyen USB álogatás a beállitásokban ott kéne megnézned, ki lehet e kapcsolni. De azért nem látok rá sok esélyt mert az adatkábelen tölt a hálózatról is. Mondjuk USB szabvány, van még 3 szál megkülönböztetni.. a dolgokat..

(#882) 2105


2105
tag

Android 1.6-tal gépelésnél általában az első karaktert csak lassan érzékelte, 2.1-nél ez a "hiba" megszűnt.

A változásokról írok, amint felfedezek még újakat.

[ Szerkesztve ]

Légy Önmagad! Mindenki más már foglalt!

(#883) JoolsNOS válasza 2105 (#882) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Esetleg komolyabb játékok amik eddig nem mentek (ha próbáltál ilyet) most mennek? Pl: nova, west coast, stb

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#884) 2105 válasza JoolsNOS (#883) üzenetére


2105
tag

Játszani nem sűrűn játszom a telón, de ha kell a héten rátelepítem őket.
Ja és még valami: tegnap rátoltam töltőre a telót és reggel pin kódot kérve "ébredt"...érdekes volt, kíváncsi vagyok, holnap reggelre mit mutat majd.

Légy Önmagad! Mindenki más már foglalt!

(#885) JoolsNOS válasza 2105 (#884) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Köszi, ha lesz időd megcsinálni. Én szoktam játszani, és tetszik, hogy milyen "durva" játékok mennek már el ezeken a kis készülékeken. Ezzel nyomom most.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#886) savoo válasza Dj Isti (#875) üzenetére


savoo
addikt

Aha pixmania... Onnét semmit. :)

(#887) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Lehet-e használni hozzá Nokia bluetooth headset-et, vagy csak Sonyericsson-t?

(#888) Alex91 válasza GEPESZ66 (#887) üzenetére


Alex91
félisten

IMHO szabvany, tehat elvileg mennie kell.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#889) GEPESZ66 válasza Alex91 (#888) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszi!Még egy kérdésem lenne.Bejövő hívás esetén hogyan történik a hívás fogadás-fel kell-e oldani a képernyőzárat, vagy egy gombnyomással lehet fogadni?Azért kérdezem, mert napközben rengeteg bejövő hívásom van.Nem tudtam még eldönteni, hogy ezt vegyem meg, vagy a NOKIA 6303i-t.

(#890) Alex91 válasza GEPESZ66 (#889) üzenetére


Alex91
félisten

Fogod, azt a kepernyon elhuzod a csuszkat balra vagy jobbra :D.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#891) Dave1984 válasza JoolsNOS (#877) üzenetére


Dave1984
őstag

beállítások/Alkalmazás/fejlesztés/Készenléti állapot <itt szedd ki a pipád!Máris nem fog világítani töltés alatt
Bejövő hívás esetén hogyan történik a hívás fogadás-fel kell-e oldani a képernyőzárat, vagy egy gombnyomással lehet fogadni?
Csúszka megjelenik,és balra eltolod!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#892) JoolsNOS válasza Dave1984 (#891) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Alapból ki van szedve a pipa :F Mégis világít. Bár különösen nem zavar, csak 1ső töltésnél 7 órát "virított". Most már úgyis bekapcsolva töltöm, csak tegnap mire hazaértem teljesen lemerült és akkor is világított amíg be nem kapcsoltam.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#893) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Még egy lényeges kérdés jutott eszembe.kb. 700 név van a Microsoft Outlook névjegyzékében.A PC Suite programot felrakva tudom-e a névjegyeket szinkronizálni a telefonnal?

(#894) Alex91 válasza GEPESZ66 (#893) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, Nokia programmal az Androidos telot :W

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#895) silvergod


silvergod
őstag

sziasztok
a 2.1 mennyire tökéletes rajta nincs bug?
erre is van,vagy fut rajta az adw vagy launcher pro? vagy valami amivel átalakitható mert ez a kék nem jön be...
mennyit fogyaszt a sok widget?
napi 1 óra zene hallgatás mennyit vesz le róla?
ami fontos a lejátszóban van playlist m3u kezelés vagy csak id3 alapján?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#896) JoolsNOS válasza silvergod (#895) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát majd ha kijön hivatalosan akkor biztos nem lesz rajta bug. Zenelejátszás elvileg 1 óra 10%ot vesz le (akksi widget szerint). De sztem többet.

(#894) Alex91: én is furának találtam a dolgot :DDD

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#897) GEPESZ66 válasza Alex91 (#894) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Rosszul értetted.A NOKIA PC Suite-val szinkronizáltam a NOKIA telefonomat és az Outlook-ot.
Ha megveszem az X8-at, s felrakom a Sonyericson PC Suite programot, akkor azzal áttudom-e másolni a névjegyzéket az X8-ra?

(#898) silvergod válasza JoolsNOS (#896) üzenetére


silvergod
őstag

a lejátszó tud m3u vagy playlist lehetséges könyvtárból?
erre is van,vagy fut rajta az adw vagy launcher pro?
vagy valami amivel átalakitható mert ez a kék nem jön be...
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#899) lori65


lori65
csendes tag

sziasztok.

ujdonsült x8 tulajként lenne két kérdésem, hátha tudtok segíteni:
1. emelkedő csengőhangot lehet valahogy beállítani, mert a csengőhang beállításoknál nem találok ilyen funkciót.
2. szeretném a gmail klienst használni, de akkor a kapcsolatokat is szinkronizálja. létezik olyan beállítás, hogy folyamatosan kapcsolatban vagyok a gmail-lel (jelzi, ha jön új mail stb), de nem szinkronizálja a kapcsolatokat?

köszönöm.
lóri

(#900) JoolsNOS válasza silvergod (#898) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A helix launcher asszem működik. Zenelejátszót nem buhertam még nagyon, tehát nem tudom milyen listát kezel.

(#897) GEPESZ66: Sztem maga a pc suit az nokia program, ráadásul simbian. De biztos megoldható a dolog se-n is.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.