Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:22:55

LOGOUT.hu

SONY ERICSSON XPERIA X8
A téma összefoglalóban igyekeztem/tünk összeszedni minden, a telefonnal kapcsolatos információt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Dave1984 válasza Danny750 (#393) üzenetére


Dave1984
őstag

Szia.Hívd a 1430at és mond el mi történt,és a legjobb modoroddal kérj méltányosságot!Talán elengedik,vagy egy részét!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#402) Dave1984 válasza Sordoran (#398) üzenetére


Dave1984
őstag

Háttérképet lehet,teljes témák pedig letölthetőek a Marketből!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#403) Dave1984 válasza Ati3120 (#399) üzenetére


Dave1984
őstag

A Wisepilot nem a legjobb hazánkra.Nem elég részletes a térképe.Ajánlom másik navit tegyél rá!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#404) Dave1984 válasza tom956ster (#392) üzenetére


Dave1984
őstag

Lehet tudni mikorra lesz erre a csodára 2.1?
Elvileg november 29ig megérkezik!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#405) Dave1984 válasza #TOTTI (#391) üzenetére


Dave1984
őstag

Szia.A telefonon belül válaszd a gyári értékek visszaállítását(ha már nem akarod,hogy rootolt legyen a telefon),de vigyázz,mert minden elveszik!Egy backupot érdemes előtte csinálni!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#406) Danny750


Danny750
őstag

Az mitől lehet ,hogy az advanced Task Killer nekem kilövi a hálózatot is??
Mindíg amikor feloldom a billentyűzárat bekell írni a PIN-t!!!(arra van állítva ,hogy ha lekapcsol a háttérfény zárjon be mindent) :F
Dave 1984:Holnap bemegyek a T-Mobile-ba ahol vettem!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#407) Dave1984 válasza Danny750 (#406) üzenetére


Dave1984
őstag

arra van állítva ,hogy ha lekapcsol a háttérfény zárjon be mindent)
Meg is válaszoltad a kérdést.Válaszd ki,hogy miket zárjon be,ne mindent!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#408) Danny750 válasza Dave1984 (#407) üzenetére


Danny750
őstag

Oké köszi ,de azért érdekes ,mert tegnap még nem léptette ki a telót! :F

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#409) ShadowX válasza Mákosmetélt (#400) üzenetére


ShadowX
őstag

Ha valakinek van wifi-je közelben.. akkor esetleg kipróbálhatná, hogy a beállítások > a telefon adatai > szoftverfrissítés alatt mi történik ha rámegy a frissítés most gombra?

Az ön telefonján már a legfrissebb szoftver van. ;)

(#410) ShadowX válasza Danny750 (#393) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem ott lesz valahol ez a három napos aktiválási idő abban a papírkupacban, amit kaptál. Számla, ÁSZF papír, csak gondolom szép apró betűvel.
Ha meg csak az újságban írták, akkor gerinctelenség, de szerintem tuti belefogalmazták a szerződésbe.

Én amúgy egy jó ideje már, de le szoktam ülni és átnyálazom ezeket a papírokat, hogy véletlen se érhessen ilyesmi attrocitás. :((

[ Szerkesztve ]

(#411) Danny750


Danny750
őstag

HA az auto kill level-nél safe-ra állítom akkor is kilér ha lekapcsol a világítás??!
Auto Kill Frequenci when screen off-on van!
Security Level High-en van!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#412) Danny750


Danny750
őstag

Közben rájöttem,csak kikellett szedni a pipát!XD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#413) Mákosmetélt válasza ShadowX (#409) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Az enyémen? Ön ezt honnan tudja??? ... :DDD

Köszi.
Viszont akkor ugyanazt műveli mintha usb kábelen keresztül a pc companionnal frissítene az ember.. kár.

Éljenek a nyulak!

(#414) Danny750


Danny750
őstag

Bocs a triplapost-ért! Most az a bajj a telómmal ,hogy nem jelzi ki azoknak a számát akik hívnak!(de ha utánna jön sms akkor ott kiírja a nevét, meg visszahívós sms-nél is)
Mi lehet a baj, már mindent próbáltam!!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#415) Dave1984 válasza Danny750 (#414) üzenetére


Dave1984
őstag

Automatic Task killert ajánlanám neked!Advanced task killerrel nekem is volt bajom.Ráadásul mióta ezt használom a telóm 2 napot kibír.Marketen megtalálod ;)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#416) Danny750 válasza Dave1984 (#415) üzenetére


Danny750
őstag

Köszi most betudtam lőni az advancedet! Nálam jól bírja az akksi!(Tetszik a kis zöld droid a sarokban XD)
A hívószámkijelzésre nincsen tanácsod? :F (az fontos lenne)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#417) Dave1984 válasza Danny750 (#414) üzenetére


Dave1984
őstag

Akárki hív,senkinek a hívószámát nem jelzi ki?Mert ha csak egy személynél,akkor lehet,hogy letiltotta a hívószámkijelzést.Ha senkinél,akkor passz :(

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#418) Ronin-


Ronin-
senior tag

na, nekem is megjött ma a kicsike. ez a google féle névjegyzék már az agyamra megy, egész este ezzel tököltem, hogy végre a régi spicámról át tudjam varázsolni az összes telószámot az x8 -amra.. nem értem miért jó ez.. automatikusan szinkronizál, leszed 1700!! contactot a gmail fiókomról (e-mail címeket) és persze 1 telószámot se. de nagynehezen megoldottam végre és leírtottam az összes fölös kontaktot..

telóról egyenlőre nem tudok túl sokat nyilatkozni, még nem volt időm sokat nyomkodni, majd holnap délután talán :) de tetszik amúgy.. ez az 1.6 is hasít elég rendesen, hát mi lesz itt 2.1 -el.. már alig várom. egyedül az zavar eddig,hogy csak oldalasan lehet mozogni az ikonok között :S már megszoktam a függőlegeset, az sokkal jobb,meg gördülékenyebb.

mondjuk már tudom miért ilyen olcsó ez a teló.. tiszta műanyag az egész, még a belseje is. Persze ez nem feltétlen hátrány, tök jó,hogy ilyen könnyű.

A kihangosító hangszórója nagyon szépen és tisztán szól :Y :C

iGO -t is felpakoltam, simán elindult probléma nélkül, tesztelni még nem tudtam ezt se.

a füles, amit adnak hozzá,az 1 vicc, SE ezen a téren pedig normális füleseket szokott adni ilyen árkategóriába, nem értem,hogy most ilyen 200ft-os gagyit miért tettek bele.

Akkuról még annyit, hogy fél1 körül rádugtam a töltőre délután, aztán este fél6 után húztam le, azóta szinte folyamatosan nyomkodom,wifin lógok, meg marketről telepítgetek stb. és az akku most 80%

Egyenlőre ennyi.

Ja, a neveknél nálam is be van hülyülve sajna.. remélem javítják.

(#419) Dave1984 válasza Ronin- (#418) üzenetére


Dave1984
őstag

gyedül az zavar eddig,hogy csak oldalasan lehet mozogni az ikonok között :S már megszoktam a függőlegeset, az sokkal jobb,meg gördülékenyebb.
Akkor ez neked való felület.Nekem bevált.Ráadásul a képernyőre nem csak 1 widgetet lehet kitenni :))
Helix

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#420) Danny750 válasza Dave1984 (#417) üzenetére


Danny750
őstag

Senkinek sem jelzi ki sajnos!! Padig mindent próbáltam! Senki sem tud rá itt megoldást?? :F

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#421) Alex91 válasza Danny750 (#420) üzenetére


Alex91
félisten

A szolgaltatonal be van kapcsolva ez a szolgaltatas?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#422) Ati3120 válasza Dave1984 (#403) üzenetére


Ati3120
tag

Melyik naviprogramot ajánlod?

(#423) Mákosmetélt válasza Danny750 (#393) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Szia,

huh ez elég sajnálatos dolog :( Tényleg nézd meg a papírokat, ha azon sincs rajta az sms dolog akkor van esélyed. Ha rajta van, akkor már necces :( és hivatkozhatsz arra, hogy nem tájékoztattak rendesen. Esetleg bemehetsz a boltba és elbeszélhetsz az eladóval, lehet ő sem tud erről?? :F

Hivatkozhatsz arra, hogy a weboldalon is vásárlástól számított 30 napig-ot írnak.

itt láthatod: [link]

Egyébként ha előfizus vagy (meg ha nem) ajánlom a médimánia S díjcsomagot.
5 rugó és teljesen lebeszélhető/smsezhető + 500mb net +10óra mobil tv + 50 sms ingyen.
Én már 2 másik előfizut is kipróbáltam, de eddig ezzel úszom meg a legolcsóbban + netezni, tv-zni is tudok :D

Éljenek a nyulak!

(#424) Fancy-boy válasza Danny750 (#393) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Erre annyit tudok mondani, hogy amikor szerződést kötsz mindent rendesen át kell olvasni, még a kisbetűket is mert sosem tudhatod mivel akarnak átverni.
Ez is egy trükk. Sajnos nem igen csinálhatsz semmit.
Az eladó meg szépen letagadja majd.

Esetleg kiverheted a balhét, talán megenyhülnek, annyit megér.

[ Szerkesztve ]

(#425) Fancy-boy válasza Ronin- (#418) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Semmi köze szerintem az olcsóságnak a műanyag házhoz.

N95 ? Műanyag volt, ráadásul össze vissza mozogtak rajta az alkatrészek.

Ez sokkal jobban össze van rakva.

Fém? Nokia C3 alsós QWERTY telefonja az, mégis olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#426) Dave1984 válasza Ati3120 (#422) üzenetére


Dave1984
őstag

Igo

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#427) Mákosmetélt válasza Danny750 (#420) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Szia, mivel ez a hiba csak nálad fordul elő, így gyanítom, hogy valamit vagy te vagy a feltett progik állítottak el :)
Én pl. a task killerrel nem nyírok ki semmit sem automatán, csak kézzel.
Egyszer a backup progit kilőttem és utána elment a térerő, stb.. újra kérte a pin kódot.
Tehát azt gyanítom, hogy esetleg olyan folyamatod nem futkározik aminek kellene mennie és emiatt nincs szám kijelzésed.

A helyedben lementenék mindent és resetelnék.
beállítások > sd kártya, usb adattároló > gyári adatok alaphelyzetbe..

Ekkor elvileg nem csak beállításokat resetel, hanem újrahúzza a rendszert (gondolom image-ből) és a telepített progik is eltűnnek. Persze az sd kártyán lévő fájlok (zenék, képek, backup is oda megy) megmaradnak.

szóval reset után szépen visszaállítod a kontaktokat a mentésből (először csak azokat), vagy esetleg a sim-ről importálod be ismét (progikat még nem telepít..), és ha utána is gáz van és nem jelzi ki, akkor.. szervíz? :)
Üdv.

Éljenek a nyulak!

(#428) Fancy-boy válasza Danny750 (#395) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha minden széle nyekereg már, vidd vissza ,mert garanciális problémának minősül .

(#429) Fancy-boy válasza tom956ster (#392) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Még idén jönnie kell a 2.1 nek.

Azért a ZTE nem biztos, hogy akkora vétel. Hallottam újraindulásokról, szervizhálózatuk nincsen, csak a T-hez lehet visszavinni akik meg jó sokat ülnek rajta.
Oldalsó króm gombok lötyögnek, a bekapcsoló gomb hamar elhasználódik.

(#430) mr.furko87


mr.furko87
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap óta én is X8 tulaj lettem.
Olvastam sokat én is nem fényképezőgépet akartam ha valakinek problémája van vegyel 100e ér telefont az biztos jó de ha én kb 12390Ft juttottam hozzá hát pont 30e kapok egy sony digit gépet és még mindig 100e belül vagyok jócskán:) Azt meg egy telefon sem veri meg :P
Na de nem ezért írok nektek belefutottam némi gondba amit nem tudom az én hibám
-e.
Tegnap kezdtem el igazán használni estefele Wifin akartam ezt azt nézegetni meg market place miegymás. Természetesen frissítéssel kezdtem hiába írta hogy új javításra mentem mert a böngészőbe semmit sem hozott be pedig azt írta a wifi csatlakozott. Frissítés után már a faszbuk sem jött be,semilyen progi nincs rajta teljesen gyári és még se megy a böngészés pedig operával is probáltam.
Mi lehet a gond? Gondolva hogy a telcsi üres volt nem készítettem backupot. Mi lehet a baj?
Köszi a segítséget, amúgy a samsungokhoz szólva hiába fejlesztett a samsung gyorsabban az androidot nem ők fejlesztik.

Üdv, Mr.Furko

(#431) Fancy-boy válasza mr.furko87 (#430) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nekem volt, hogy csatlakozott a Wifire, de attól még nem használta, és a 3G-vel kezdte betölteni az oldalakat. Ezért szépen kilőttem mindent, csak a WIFIT engedélyeztem

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy lehet nincs jól beállítva a NET, lődd ki a 3G-t és nézd meg, hogy úgy megy-e a WIFI.

De nem is ír ki semmit csak üres a böngésző?

(#432) mr.furko87 válasza Fancy-boy (#431) üzenetére


mr.furko87
csendes tag

Váltogatja felül hol 3g hol Wifi annyit ír hogy kapcslódott azt cső... A böngészőbe megyek ami alap T-mobilos és a web n walk kezdőlap jön be, pl ráakarok menni a google.hu-ra és felül elindul a kék kis sáv azt annyi is...
1. Ellenőrizze hogy a készülék fogadja e a jelet és képes e adatátvitelre.
2. Töltse újra ezt a weboldalt.
3.A weboldalt tárolt változatának megtekintése a Google-ról.

Hogy csak Wifiről menjen azt hol tudom beállítani?

Üdv, Mr.Furko

(#433) Mákosmetélt válasza mr.furko87 (#430) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Jól értem: frissítetted, de ugyanazzal a verzióval? És előtte sem hozott be a böngésző ezt-azt? Utána (sikeres frissítés után?) pedig már semmilyen netes oldal nem ment? van mobilneted? mert akkor 3g-n is kipróbálhatnád 1-2 percig hogy az megy-e?
Próbáld meg először a wifi routeredet megpingelni. Ha az megy, akkor kinti ip címeket is.
pl a5.hu (rz tuti pingelhető)
itt egy tool, még nem próbáltam de szerintem használható:
http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/ping-dns_hrrg.html

Éljenek a nyulak!

(#434) Rém válasza Fancy-boy (#429) üzenetére


Rém
tag

Mivel a ZTE csak hétfő óta kapható, honnan van az információ, hogy a bekapcsoló gomb hamar elhasználódik? Mert az oldalsó gombok lötyögéséről még senki sem írt a blade fórumában.

(#435) mr.furko87


mr.furko87
csendes tag

Igen ugyanezzel a verzioval csináltam egy frissítést nem is volt probléma követtem a szoftver leírást. Hát Tegnap jöttem fel Pestre bnőmmel még mekibe nyílvános wifin lazán ment a travian.hu, meg a facebookot is basztattuk. Mikor böngészőt előkaptam itthon a Wifi már jelszavas, és rákapcslódik de semmit sem hoz be szinte. Szóval rohadtul nem értem. Feltenni hogy tudom pl ezt a pingelős cuccot csak dobjam rá a microSd-re?Mert a MArket Placel is megvagyok lőve rendesen, mivel a google account kell hozzá de itt se hajlandó bejelentkezni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Mr.Furko

(#436) Fancy-boy válasza Rém (#434) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Írtak a lötyögésről. Nem magamtól találtam ki.
Azt is írták, ( lehet nem itt ) hogy a bekapcsológomb nem a legjobb anyagból van, állandóan azt kell használni a billentyűzárhoz.

Most már pixelhibákról is hallottam

(#437) #TOTTI válasza Danny750 (#420) üzenetére


#TOTTI
őstag

T-nél 200Ftért kijelzi..!

mr. furko87: Töröld a kapcsolatod és írd be normálisan a wifid jelszavát!

[ Szerkesztve ]

(#438) mr.furko87


mr.furko87
csendes tag

Próbálom a Market Placet és beírtam a jelszót felhasználót tuti hogy jó megy a fehér kék vonal és nem történik semmi.
Preferált hálózatoknál GSM van azt lőjjem át csak WCDMA-ra?

CAn't establish a reliable data connection to the server.
This could be a temporary problem or a sim card may not be provisioned for data services.
If it countinues call costumer care.
Pórbálok Gmailre csatlakozni hát az se csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Mr.Furko

(#439) Fancy-boy válasza mr.furko87 (#432) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nekem van erre egy programom: APNdroid a neve. Belehet állítani, hogy csak a WIFI engedélyezze.

Egyébként most próbából menj a : Beállítások/ Vezeték-nélküli Vezérlők / Mobilhálózatok / Adatforgalom pipáld ki

(#440) Dave1984 válasza Fancy-boy (#436) üzenetére


Dave1984
őstag

Sőt.Nálam már vibrál a kijelző :(((
Lehet visszaviszem a T-Hez ;]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#441) mr.furko87 válasza Fancy-boy (#439) üzenetére


mr.furko87
csendes tag

Benn a pipa a adatbarangolásra és az adatforgalomnál is.Változás semmi

Üdv, Mr.Furko

(#442) Fancy-boy válasza Dave1984 (#440) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Éppen a ZTE Blade ről volt szó. Nem az X8 ról. Tényleg vibrál? :Y

(#443) Fancy-boy válasza mr.furko87 (#441) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Arra gondoltam, hogy pipáld ki. Ne be.

(#444) mr.furko87


mr.furko87
csendes tag

Semmi változás.Csak Gmailt próbálom és nem jelentkezik be. Ugyanugy hibaüzi feljebb olvasható a hszmbe.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Mr.Furko

(#445) Brutális eb válasza Dave1984 (#440) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia a hszeid 5 percen belűl szerkesztheted nem kell mindig frisset írnod.
Használd a szerkesztés gombot.Ez nem csak rád vonatkozik persze mert látom mások sem használják.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#446) maxborn


maxborn
csendes tag

Megéri megvenni ezt a telót emberek??? Gondolkoztam ezen, x10 mini pro-n ott a qwerty miatt, meg galaxy 3,5,spica...
Melyiknek legjobb az ár/érték aránya??? Már írtam a "milyen okostelót vegyek" topicba, de ide is beírom...

(#447) Dave1984 válasza Brutális eb (#445) üzenetére


Dave1984
őstag

Elnézést,csak több hozzászólásra reagáltam,de akkor megpróbálok 1 üzenetben válaszolni,mindenkinek :B
Megéri megvenni ezt a telót emberek???
Dominóban 40 ért nagyon megéri szerintem.Én csak ezzel a rohadt qwerty billentyűzettel nem vagyok kibékülve.Egyszerűen mindig félregépelek,és nem találok hagyományos kiosztású billentyűzetet rá.
Tényleg vibrál?
Igen.Főleg ha fehér a kijelző,akkor látványos!Pl Opera Mininél :(((

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#448) mr.furko87


mr.furko87
csendes tag

Köszi nektek hogy éltek kezd megjavulni a google mail már működik, mondjatok pár hasznos általános progit amit használjak hogy jobb legyen. Böngészőbe Opera? mert nekem firefox nem akart felmenni

Üdv, Mr.Furko

(#449) Dave1984 válasza mr.furko87 (#448) üzenetére


Dave1984
őstag

Skyfire,Opera,Rockplayer(filmnézésre)
Zenehallgatásra: Astro Player(Equlizerrel)
Bluetooth file transfer(küldéshez)
Astro(file managger)
Tune in radio(netrádió)
Ezek nálam alap progik.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#450) Ronin- válasza Dave1984 (#419) üzenetére


Ronin-
senior tag

ez nem jön be :S meg a gyári nagyon tetszik,hogy a sarkokba vannak a gyorsikonok, csak kár,hogy nem függőlegesen görgethető.

amúgy az is a probléma,hogy 1.6 -os renszerre már nem sok launcher megy fel :S ahogy észrevettem a market is csak azokat a progikat hozza ki, amik futnak 1.6-on

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.