Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#319) aggleány


aggleány
addikt

Tényleg elég nagy különbségek voltak a kiállított készülékek között. Az első Arc-Neo páros alapján azt mondtam volna, hogy sajnos jók azok a képek, amik itt vannak a topikban, a Neo annyival gyengébb. A másik Neo már sokkal jobb volt. Ezek még mind legújabb szoftos cuccok, viszonylag érhető, hogy még nem működnek 100%-osan.

Már majdnem vége volt a Meetingnek, a gyártók már elpakolóban voltak, amikor odafurakodtam az SE standhoz. Már alig volt ott valaki. A területi képviselő fiatalember megfelelőnek látszott ahhoz, hogy válaszolgasson a mindenféle hülye kérdéseimre. Őt frusztráltam. Mondtuk neki, hogy nagy különbség van a kijelzők között ugyanazon modellek esetében, pedig ugyanazok a beállítások. Nem hülyézett le, ellenőrizte a beállításokat, ő is megnézte, és azt mondta, hogy: "Tényleg észrevehető." Aztán a háta mögé dugta a telefonokat, összekeverte, és próbálta elpoénkodni a dolgot, hogy most válasszuk ki, hogy melyik a jobb. Szegény kicsit letört, mert habozás nélkül ráböktünk a jobbra. Nem volt azért annyira vészes a különbség a két Neo között, de ha a rosszabbikat tettük az Arc mellé, ott már nagyon észrevehető volt a dolog, kb. mintha a Neo nem lenne max. fényerőn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.