Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) skul0 válasza €uro (#900) üzenetére


skul0
aktív tag

És a facebookot mi alapján fűzi össze? Mert van olyan ismerősöm, akinek megjelenik az adatlapja meg a képe a kapcsolatok között, meg van olyan, akinek nem.

(#902) €uro válasza skul0 (#901) üzenetére


€uro
őstag

Igazad van! A Facebook-ról is lehúzza az adatokat, ha engedélyezed neki.

Nálam azokhoz a már meglévő ismerőseimhez töltött le adatokat a Facebook-ról, akinél pontos névegyezőség volt.

(#903) €uro


€uro
őstag

Ha bemegyek a Language & keyboard settings-be, akkor azt írja, hogy japán és kínai billentyűzetet használok. Pedig, ha SMS-t írok, akkor angol billentyűzetem van. Hol kell billentyűzetet választani? Itt nem tudtam. Szeretném megtartani az angol menürendszert, de szeretnék magyar billentyűzetet a gépeléshez.

(#904) Teaway válasza €uro (#903) üzenetére


Teaway
veterán

Villáskulcs ikon > Beviteli nyelvek

Nincs itthon csokid??

(#905) €uro válasza Teaway (#904) üzenetére


€uro
őstag

Köszi! Megvan.

(#906) €uro


€uro
őstag

Milyen programmal tudok úgy SMS-t küldeni a mobilról, hogy közben a számítógépemet használom. Tehát itt, a klaviatúrán, egy programon keresztül szeretném megírni az üzeneteket. A Nokia PC Suite tudott ilyet.

(#907) Teaway válasza €uro (#906) üzenetére


Teaway
veterán

SE PC Companion 2.0-ban nincs ilyen funkció?

Nincs itthon csokid??

(#908) €uro válasza Teaway (#907) üzenetére


€uro
őstag

Nincs. A program az alábbi elemeket tartalmazza:

Support Zone - A telefon szoftvereinek frissítésére.

Media Go - Média állományok mozgatására, rendezésére.

Sync Zone - Kapcsolatok és naptár szinkronizálására.

Sony Ericsson Sync - Telefontartalom szinkronizálására a Sony Ericsson website-tal.

File Manager - A mobil böngészésére, file-ok másolására.

(#909) Teaway válasza €uro (#908) üzenetére


Teaway
veterán

Akkor passz :(

Nincs itthon csokid??

(#910) €uro


€uro
őstag

Most, hogy már egyre többet fogdostam, nézegettem a telefont, kezdek egyre inkább használati tárgyként tekinteni rá. És ez jó! - mert valójában az.

Rájöttem, hogy adott esetben simán cserélhető a hátlapja, előlapja. Akkor miért is óvjam úgy, mint egy hímes tojást?! Még a bőrtok használatát is megkérdőjeleztem. Mert miért hordjam "bugyiban"? Persze egyik-másik bőr tok nagyon elegáns, tetszik. De nem biztos, hogy nekem kelleni fog. Bár egy sima kihúzósat már vettem. Jelenleg alátétnek használom, hogy ne az asztallal érintkezzen a telefon hátlapja.

Mindenesetre rendeltem a ZAGG-tól egy védőfóliát. Ha szépen rá tudom majd tenni a telefonra, akkor örülni fogok neki. Ha nem, akkor majd használom a mobil saját tokját, és max. majd lecserélem. Talán másik színűre. Bár az ezüst egyre inkább kezd tetszeni.

(#911) Teaway válasza €uro (#910) üzenetére


Teaway
veterán

"Mert miért hordjam "bugyiban"?"

Hölgyek is abban hordják...

Nincs itthon csokid??

(#912) €uro válasza Teaway (#911) üzenetére


€uro
őstag

:P

Megkérdezzük Andit? :DD

(#913) Teaway válasza €uro (#912) üzenetére


Teaway
veterán

Kérdezzük, de biztosra tudom a választ! :))

Nincs itthon csokid??

(#914) €uro válasza Teaway (#913) üzenetére


€uro
őstag

LOL :C

Na majd várd csak meg, hogy mennyire lesz szemérmes! :P

(#915) €uro


€uro
őstag

Még micro-hdmi kábelt nem találtam hozzá. Tesco-ban nem volt...

(#916) Teaway válasza €uro (#915) üzenetére


Teaway
veterán

Ha Pesten jársz, tudok egy helyet ---> [link]

Ja, ez mégsem az, mert ez HDMI-mini HDMI :(

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#917) €uro válasza Teaway (#916) üzenetére


€uro
őstag

Igen, én is csak minit találtam a Tesco-ban.

(#918) €uro


€uro
őstag

Még az androidos programokat komolyabban nem nézegettem, de szükségem lesz egy Skype kliensre...

(#919) Teaway válasza €uro (#917) üzenetére


Teaway
veterán

És biztosan nem jó hozzá a mini? Mert itt azt írják, hogy igen.

"Original Sony Ericsson IM820 HDMI Cable for XPERIA Pro, XPERIA Arc, XPERIA Neo - 1m

Display video and photos on your HDTV. Just plug it in via the integrated HDMI port. Scroll through your files using the remote control.

Properties:
- HDMI to HDMI mini connector"

Nincs itthon csokid??

(#920) aggleány


aggleány
addikt

Pénzecske, Teaút!

Részemről nem hordom bugyiban, mert nem lehet hozzá szép bugyit kapni. Bugyit azokra a dolgokra kell venni, amik önmagukban szépítésre szorulnak, tehát jelen esetben nem szükséges a bugyihasználat, mivel önmagában is mesegyönyörűséges a cucc. ;)

(#921) kali válasza aggleány (#920) üzenetére


kali
legenda

ajaj... :DDD

(#922) aggleány válasza kali (#921) üzenetére


aggleány
addikt

Miért? Ha szükséges, lehet bugyit húzni, ha az kiemeli a szépséget. Jelen esetben nem szükséges. :DDD

(#923) Teaway válasza aggleány (#920) üzenetére


Teaway
veterán

"nem szükséges a bugyihasználat, mivel önmagában is mesegyönyörűséges a cucc"

Ööö...izéé.....inkább nem mondok semmit se ;]

Nincs itthon csokid??

(#924) aggleány válasza Teaway (#923) üzenetére


aggleány
addikt

Hát ha Te ízléstelen vagy, és szerinted nem mesegyönyörű, akkor miért vagy itt, ebben a topikban? :F

Talán csak nem voltam félreérthető??? :DDD

(#925) Teaway válasza aggleány (#924) üzenetére


Teaway
veterán

Hű...most hogy mondod, tényleg, miért is vagyok ebben a topic-ban...hiszen se a SE, se a zöld robot nem játszik nálam :Y szerencsére nem tapostam meg virtuálisan a telefont, sőt, biztattam az embereket, hogy vegyenek ezüst neo-t :K

Nincs itthon csokid??

(#926) aggleány válasza Teaway (#925) üzenetére


aggleány
addikt

Tényleg, ha nincs ilyened, és nem is akarsz, akkor miért vagy itt? Ennyire jó a társaság? :C Teljesen komolyan kérdezem, érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#927) Teaway válasza aggleány (#926) üzenetére


Teaway
veterán

Mert tetszik a szókincsed, a fogalmazásod, vmint a telefonokhoz és az emberekhez való hozzáállásod...nagyjából ennyi :R

Nincs itthon csokid??

(#928) aggleány válasza Teaway (#927) üzenetére


aggleány
addikt

Na neee! Ne mondd, hogy miattam jársz ide. Ez kicsit erős lenne. :F :B

(#929) €uro válasza aggleány (#920) üzenetére


€uro
őstag

Ez is egy szempont.

És mit gondolsz arról, hogy a telefon védelme érdekében használj bugyit?

(#930) aggleány válasza €uro (#929) üzenetére


aggleány
addikt

Ez a bugyi-téma tipikusan az a fegyver, ami visszafelé sül el. Sajnos. Ráhúzod a bugyit, és azt hiszed, hogy most aztán tökéletesen védve van. Csakhogy! Ha egy szem pici por vagy akármi bemegy a bugyi alá (és ezt nem lehet kivédeni, én próbáltam), akkor az benne marad a bugyiban, és onnantól kezdve folyamatosan karcolja azt a részt, ahová bement. Sajnos tapasztalat, de mire észrevettem, már az egész telefon csupa karc volt.

Röviden: nagyon nem ajánlom a bugyit. :( A kihúzós tokban semmi sérülés nem érte a telót, de hogy kopik-e tőle, azt nem tudom, annyi ideig nem volt meg a kihúzós tok, sajnos lecseréltem a bugyira.

(#931) €uro válasza aggleány (#930) üzenetére


€uro
őstag

:) Szóval a kihúzós tok és a bugyi nem ugyanazt takarja?!

Egyébként teljese egyetértek veled, logikus, amit mondasz.

(#932) skul0 válasza aggleány (#930) üzenetére


skul0
aktív tag

Én már elvesztettem a fonalát. Mit hívtok ti bugyinak? És ha már itt tartunk, kijelzőre fóliát érdemes venni a védelem miatt, mert uge karcálló a kijelző. A gyári nekem még fennt van, de az már csupa hajszálkarc, de ez végülis nem különösebben izgat.

(#933) aggleány válasza €uro (#931) üzenetére


aggleány
addikt

Nem, nem ugyanaz.

A kihúzós az, amikor egy bőrtokba beletolod a telót, és ha használni akarod, akkor kihúzod belőle.

A bugyi az, amikor ráerőszakolod a gumitokot a telefonra, beletömködöd a sarkait is, és nem kell soha levenni, mert a csatlakozóknál ki van vágva.

Kihúzós tok: ilyen, a bugyi pedig ilyen.

Remélem, így már egyértelmű. Azért választottam ilyen rikító színt, hogy jól lehessen látni, hogy mit jelent a gumibugyi. :K

(#934) €uro válasza aggleány (#933) üzenetére


€uro
őstag

Aham, így már világos. Múltkor én is nézegettem ilyen bugyikat. Linkeltem is ide belőlük.

Maradok a kihúzós bőrtoknál.

(#935) aggleány válasza €uro (#934) üzenetére


aggleány
addikt

Jó döntés. :K

(#936) skul0


skul0
aktív tag

Legszívesebben én sem hordanám tokban, de valamilyen védelem kell, így én is egy kihúzós bőrtokban hordom.

(#937) janes74


janes74
senior tag

Ebben a melegben én sem ajánlom a bugyit :N

(#938) adriano18 válasza €uro (#903) üzenetére


adriano18
tag

ha megérkezik a fólia a zaggtól irjál ám:D mennyi volt a fólia, mennyi a postaköltség.. volt-e fennakadás

(#939) €uro válasza adriano18 (#938) üzenetére


€uro
őstag

A fólia ára 24.99 dollár, a szállítási költség 3.54 volt.

Ha megérkezik, beszámolok róla.

(#940) adriano18


adriano18
tag

találtam egy hirdetést az oldalon a fóliáról:
[link]

irtam neki és az ár is jó..

[ Szerkesztve ]

(#941) €uro válasza adriano18 (#940) üzenetére


€uro
őstag

Mennyit kér érte?

(#942) adriano18


adriano18
tag

5500ft a full bodysért
és csak pozitiv visszajelzés van róla

[ Szerkesztve ]

(#943) €uro válasza adriano18 (#942) üzenetére


€uro
őstag

Ha benne van a postaköltség, akkor annyira nem sok.

De nekem jobban tetszik, ha nem más rendeli helyettem a dolgokat. Minek kell közvetítő? És a gyerek vállalja, hogy harminc évig intézi majd a garanciális ügyeket vele? Mi van, ha két év múlva történik vele valami?

Na mindegy. De személy szerint úgy gondolom, hogy ha valaki csak egy picit is tud angolul, akkor logikus magyarázata nincs, hogy miért közvetítőn keresztül vásároljon drágábban ilyen fóliát.

(#944) adriano18


adriano18
tag

mert én még soha nem rendeltem külföldről...... és igy biztosnak tartom hogy megérkezik.. ált. nekem 3-4 év egy mobil, kb igy ha igazak a hirek akkor böven kitart és semmi sem szakitja el

(#945) €uro válasza adriano18 (#944) üzenetére


€uro
őstag

De ugye azt tudod, hogy ha azért nem rendelsz külföldről mert még nem rendeltél onnan, akkor soha nem is fogsz. :)

(#946) adriano18 válasza €uro (#945) üzenetére


adriano18
tag

az igaz de biztos hogy elbasznám kitöltésnél egy-két dolgot és akkkor nem érkezne meg

lehet hülye kérdés de biztos akarok lenni benne, am ha megérkezik a külföldről rendelt cucc akkor azt forintba kell fizetni? nem dollárba? vagy bankkártyával lehet csak fizetni? és utánvétellel nem

[ Szerkesztve ]

(#947) €uro válasza adriano18 (#946) üzenetére


€uro
őstag

A legtöbb helyen bankkártyával kell fizetni vagy Paypal-lal.

Bankkártyás fizetésnél meg kell adnod a kártyád adatait. Rendelés után így az összeget automatikusan levonják a számládról forintban bármilyen devizában is vásárolsz. Az átváltás bankközi devizaárfolyamon történik, téged semmilyen költség nem terhel.

Ahol lehetőség van, ott érdemes Paypal-lal fizetni. Ilyenkor a termék rendelésekor a rendszer beléptet téged a Paypal fiókodba, és azon keresztül fizetsz. A számládról a Paypal vonja le a pénzt.
A Paypal előnye, hogy így nem kell kiadnod a bankkártya adataidat senkinek. És teljesen ingyenes. Nem terheli költség és járulék.

____

Egyébként sok mindent nem lehet elrontani rendeléskor. Meg kell adni a címedet és a nevedet. Ha ezekben nem vagy biztos, akkor puskázhatsz is a lakcímkártyádról. :P

[ Szerkesztve ]

(#948) adriano18 válasza €uro (#947) üzenetére


adriano18
tag

hát meg akkor a bankkártya adatait :D mivel nekem még nincs bankkártyám :D msot végeztem csak a sulival.. :D de pechemre megyek tovább, igy nem is lesz bankkártya egy ideig :)

(#949) skul0 válasza adriano18 (#948) üzenetére


skul0
aktív tag

Inkább azt mondjátok meg, hogy ki milyen billentyűzet progit használ, és mik az érvei mellette, miben jobb mint a gyári, vagy éppen mivel rosszabb.

(#950) €uro válasza adriano18 (#948) üzenetére


€uro
őstag

Látod, így már én is meggondolnám, hogy akarok-e külföldön vásárolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.