Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) aggleány válasza rizso (#799) üzenetére


aggleány
addikt

Én nem sok kérdésedre tudok válaszolni, mert nem használok ki minden funkciót. Kihangosítva filmnézéshez szerintem teljesen jó, de előfordul, hogy maximum hangerőre kell tenni, bár általában nem szükséges, anélkül is jól lehet hallani. Nekem tökéletes a WiFi, és nem melegszik közben, bár nálam még nem volt egy óránál tovább bekapcsolva.

(#802) rizso


rizso
addikt

skul0, aggleány: köszönöm a válaszokat! Ha hamarosan lesz a T-nél, akkor Neo-t veszek! Ha nem lesz mostanában, akkor lehet bevállalom az SGS2 árát és méretét (olvasgattam teszteket, nézegettem teszt fotókat/videókat, és mondhatni nagyon megtetszett - csak hát ott van a húzós ár és a tepsi méret).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#803) aggleány válasza rizso (#802) üzenetére


aggleány
addikt

Ne az ár miatt gondold meg az SGS II-t, hanem a mérete miatt. Én anno nagyon nem akartam SGS-t venni, de aztán megláttam a kijelző színeit, és teljesen végem volt, már vittem is haza. Fél év alatt sem sikerült megbarátkoznom a méretével, pedig nagyon igyekeztem.

Most imádom a Neo-t, de valahogy túl kicsinek tűnik a kijelző. Ha egyszer megszokod a nagy kijelzőt, nagyon fura egy picivel kisebb is. Esetemben 0,3" a különbség, de hatalmasnak tűnik. Tudom, hogy hülyén hangzik, de ez van.

(#804) rizso válasza aggleány (#803) üzenetére


rizso
addikt

Őőő, nekem a 3,7" pont jó volt Defy-n, nem éreztem kicsinek. Előtte Wave-em volt, annak meg "csak" 3,3", szóval ahhoz képest elég nagy volt. Viszont egy SGSII a maga 4,3"-es kijelzőjével...bele se merek gondolni, hogy hogyan vágnám zsebre. Nem szeretném, hogy a méret a használhatóság rovására menjen...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#805) aggleány válasza rizso (#804) üzenetére


aggleány
addikt

A 3,7 szerintem teljesen jó méret, de ha egyszer már volt nagyobb is, hülye módon kicsinek tűnik. :F Nekem is nagyon tetszik az SGS II, de túl nagy, az már nem fér bele. A Neo pont jó méret, mindenre elég, és simán zsebrevágható.

(#806) Cyrin válasza rizso (#804) üzenetére


Cyrin
addikt

szemléletesen:

(#807) HWuser


HWuser
csendes tag

Tudom, egyszer már kérdeztem, de nem kaptam választ. Csak nekem van wifi problémám? Konkrétan arról van szó, hogy eldobálja a wifit. Nem vagyok egyedül a problémával, mert nemzetközi fórumokon is írnak a jelenségről neo-n és arc-on. Kíváncsi lennék, tud-e valaki megoldást az ügyben. Azt viszont észrevettem, hogy talán feltöltött táppal ritkábban fordul elő, hogy szétbont. De egyébként nagyon zavaró. Remélem se gyorsan kiköszörüli a csorbát.

(#808) szmatyi válasza HWuser (#807) üzenetére


szmatyi
tag

Sokat használom a wifit, de még soha semmi bajom nem volt vele.

Feltettem az új verziót, és lassabb lett a telefon, és mindenhol szaggat, megakad...
Szerintetek ez normális, mikor az előző verzió tökéletes volt?
Vissza lehet rakni az előzőt szerintetek?

(#809) rizso válasza Cyrin (#806) üzenetére


rizso
addikt

Igen, én is ezt szoktam használni "vizualizálásra" :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#810) skul0 válasza szmatyi (#808) üzenetére


skul0
aktív tag

Így hosszabb használat után én is talán azt mondanám az új verzióra, hogy valamivel gyengébb. Talán, nem biztos. wifivel viszont egyik verzióval sem volt gondom.

(#811) punky10


punky10
addikt

T-mobile-nál már "hamarosan"statusban van... :) Öszig még realizálodik az ára.és jöhet...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#812) rizso válasza punky10 (#811) üzenetére


rizso
addikt

Én nem látom...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#813) HWuser válasza szmatyi (#808) üzenetére


HWuser
csendes tag

Ez röhely..... Nekem semmivel sem lassabb, nem szaggat, tökéletesen muzsikál, csak ez a wifi zavar. Ti is n-es wifit használtok? Már másra nem tudok gondolni. Lehet, hard reset lesz a vége.

(#814) kali válasza HWuser (#807) üzenetére


kali
legenda

próbáld meg más/minden csatornán a wifi szórást, hátha...

(#815) skul0 válasza HWuser (#813) üzenetére


skul0
aktív tag

Valóban, a kolléga nem mond hülyeséget, ez nálunk is volt probléma, hogy sűrűn szétkapcsolt a wifi, és a csatorna átállítása megoldotta a problémát.

(#816) punky10 válasza rizso (#812) üzenetére


punky10
addikt

A T-nél kaptam egy prospektust,a harmonikára hajtogatottat.Abban van benne a neo,és az Arc,mindkettönél a "hamarosan"felirat.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#817) aggleány válasza punky10 (#816) üzenetére


aggleány
addikt

Mikorra ígérik őket? Sajnos én mostanában nem fogok eljutni a T-hez. :O

(#818) kali válasza punky10 (#816) üzenetére


kali
legenda

az arc már kapható néhány napja - volt már szó róla -, de a neo még a várható listában sincs... (link)

(#819) tjb007 válasza aggleány (#817) üzenetére


tjb007
nagyúr

Június (mármint a neo).

[ Szerkesztve ]

(#820) aggleány


aggleány
addikt

kali, tjb007:

Köszönöm :R

Ez vajon azt jelenti, hogy ha az ember bemegy egy T-hez, és kér egy Arc-ot, akkor a kezébe nyomják? Mármint úgy értem, hogy ténylegesen megvásárolható? Nem nekem kell, egy ismerőst érdekel nagyon. Én teljesen boldog vagyok a Neócskámmal :D

(#821) szmatyi


szmatyi
tag

Nem akad már a telefon a frissítés után, csak kellett neki egy plusz rebút :K
Úgy látom, hogy nem próbálkozik a facebook a nettel, leszámítva az első bekapcsolást.

(#822) €uro


€uro
őstag

Ajánljatok légy szíves egy pesti boltot, ahol meg lehet nézni a szürke és a kék telefont.

Látni akarom őket, mielőtt eldöntöm, hogy melyiket válasszam.

(#823) Teaway válasza €uro (#822) üzenetére


Teaway
veterán

Szürke nincs. Ezüst annál inkább és azt válaszd. Az átmenetes kék az utolsó a sorban.

Nincs itthon csokid??

(#824) aggleány válasza €uro (#822) üzenetére


aggleány
addikt

Teaway-nek igaza van, nagyon szép az ezüst.

Kék átmenetes egy hete még volt a WestEndben az aluljáró szinten a vízesés felől jobbra indulva az első jobboldali telefonboltban. Na, most ezt jól összefogalmaztam, de remélem, érhető lett. :B

(#825) skul0


skul0
aktív tag

Gsmhome-nál láttam ezüstöt is. Szerintem is azt válaszd, én imádom a kéket, de ez gyűjti az ujjlenyomatot, az ezüst meg nem, és szebb is.

(#826) rizso válasza skul0 (#825) üzenetére


rizso
addikt

Vajon T-nél is lesz ezüst? Öcsémnek Vivaz Pro-ja van, és nagyon jó a mattabb hátlap, nem gyűjti az ujjlenyomatokat, és a karcoknak is sokkal jobban ellenáll...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#827) €uro


€uro
őstag

Érdekes a psziché. Lassan hajlok az ezüst felé...

(#828) szmatyi válasza €uro (#827) üzenetére


szmatyi
tag

Mikor választanom kellett, én is a fekete meg az ezüst között vaciláltam. Szerintem is jól néz ki az ezüst, és nem látszanak rajta az ujjlenyomatok és a karcok. De mégis a feketét választottam, mert az ezüstön nem látszódott az Xperia meg a Sonyericcson logó lévén az is ezüst...
Viszont egy ezüst hátlapot lehet hogy szerzek.... :)

(#829) skul0 válasza €uro (#827) üzenetére


skul0
aktív tag

Megy az avatarodhoz. :)

Én is most szereztem be egy szemüveg lencsetörlő kendőt, azzal pillanatok alatt "tisztává" lehet varázsolni a hátlapot.

(#830) aggleány válasza €uro (#827) üzenetére


aggleány
addikt

Jól teszed. :K Az ezüst tényleg gyönyörű, annyit dob ez a szín a készüléken, hogy az szinte félelmetes. Nagy gondban lettem volna, ha van ezüst is, amikor vettem. Eredetileg is bordót akartam, de ha ott lett volna az ezüst, akkor nem lett volna egyszerű a választás.

Alapvetően nem szeretem az ezüst színű műszaki cuccokat, de az Arc és a Neo kivétel, nekik nagyon jól áll ez a szín.

(#831) €uro válasza skul0 (#829) üzenetére


€uro
őstag

:)

(#832) €uro válasza aggleány (#830) üzenetére


€uro
őstag

Na akkor majd szemügyre veszem ezt az ezüstöt.

Csütörtökön fogok mozogni. Akkor megnézem valahol. És ha árban/garanciában is megfelel majd a bolt ajánlata, akkor meg is veszem.

(#833) aggleány válasza €uro (#832) üzenetére


aggleány
addikt

Ügyes, ügyes. Úgy kell csinálni. Szépen megnézegetni, beleszeretni, megszerezni.

Mindenképpen írjál, ha megvan.

Tegnap rendezgettem át a menüben az ikonokat. Mókoltam vele vagy egy órát, le is vitte az akksit 30%-kal. :DDD

(#834) aggleány válasza €uro (#832) üzenetére


aggleány
addikt

Bolti garisat tudok 94.000,-ért.

(#835) skul0


skul0
aktív tag

Én személy szerint a Btel-t ajánlom.
Én is pont tegnap rendezgettem a menüt, próbáltam az egy kategórába tartozókat egy lapra tenni, hogy átláthatóbb legyen a számomra. Töltögettem widgeteket, háttereket is, eddig ezekkel nem foglalkoztam.
Ma vettem tokot is, elképesztő, hogy milyen silány, gagyi minőségű tokokat árulnak méregdrága áron. Végül egyik boltban az eladó elkérte a telefont hogy megnézze, mert nem látott még neot, beszélgettünk kicsit, majd 1500-ért megkaptam egy 2500-as tokot. :-)

(#836) aggleány válasza skul0 (#835) üzenetére


aggleány
addikt

Én aszerint rendeztem, hogy milyen gyakran használom az adott alkalmazást. A játékok vannak az első oldalon. :DDD

Szerintem is nagyon vacak tokokat árulnak, de nekem még megvan a régi, ami egy másik telefonhoz jó, az nagyon klassz (belecsussz, aztán madzaggal kihúz verzió), de elég drága is volt.

Úgy néz ki, hogy egy másik fórumon megismert valakivel találkozom majd Neomutatás céljából. :C Hiába, kíváncsiak a népek, de meg is értem, nagyon jó kis teló. :K

(#837) €uro válasza aggleány (#833) üzenetére


€uro
őstag

:)

A bolti garis 94-es lelőhely érdekel. Melyik boltban kapható?

(#838) €uro válasza skul0 (#835) üzenetére


€uro
őstag

Az a tok már jobb? Vagy ez az a silány minőség?

Én is gondolkozom rajta, hogy vegyek-e hozzá tokot. Mert már előre fáj a szívem, amikor le fogom ejteni, vagy odaütöm valahova, vagy megkarcolom valamivel.

De nehezen tudok hozzá olyan tokot elképzelni, amiben még jól mutat.

Tudsz képet mutatni a tokról, amit vettél?

(#839) €uro válasza aggleány (#834) üzenetére


€uro
őstag

GSM Home?

Ott is ennyi két év garanciával.

(#840) adriano18


adriano18
tag

mi történt hogy két honlapon is drágult a neo? már 94-95 ezerre felment 92-ről.....
és pont ahol két év garanciát vállalnak :Y :W

(#841) Teaway válasza aggleány (#836) üzenetére


Teaway
veterán

Neked nincs olyanod, hogy adaptív ikonrendezés?
Az utoljára használt lesz az első a sorban. De ez nem túl szerencsés, mert így semminek nincs fix helye :W

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#842) skul0 válasza €uro (#838) üzenetére


skul0
aktív tag

Küldj egy e-mail címet privatban, és akkor elküldöm a képeket. Egy egyszerű műbőr tok, ez is ilyen kihuzigálós. Ez volt a legnormálisabb. A legtöbbnek a belseje elég érdes anyaggal van bevonva, ami szerintem nem tesz jót egy telefonnak.

Én is néztem, hogy hogy felment az ára, és örültem, hogy jókor vettem meg.

Szerk.: Na ja, ezt felejtettem el, az alapból benne van, hogy használat szerint tegye sorrendbe, csak két kattintás. :-)

[ Szerkesztve ]

(#843) €uro válasza skul0 (#842) üzenetére


€uro
őstag

Köszönöm!

(#844) €uro válasza adriano18 (#840) üzenetére


€uro
őstag

91-ért is láttam több helyen. De a garanciaidők lehet, hogy nem mindenütt ugyanazok.

Itt például 12 hó bolti garanciával adják.

(#846) aggleány válasza €uro (#837) üzenetére


aggleány
addikt

EURO GSM, a Nyugati pályaudvar mellett. Én már elég régóta (7-8-9 éve) náluk vásárolok, és mindig nagyon rendesek voltak. 70/385-1155, a srácot Lórinak hívják. Ha megmondod, hogy én javasoltam őket, lehet, hogy ad egy kis kedvezményt, de ez nem biztos, bár már többször előfordult.

Teaway:

Van olyanom is, de nekem jobban tetszik az, hogy én rendezgethetem. Szabad helyet is tudsz kihagyni, ha akarsz, hogy a legfontosabbak később odakerülhessenek.

Én gumibugyiban hordtam az előző telómat, védve volt, ez tény, de ha alámegy egy porszem vagy valami kis éles izé, akkor tuti, hogy megkarcolja a telefont. :O

(#847) aggleány válasza aggleány (#846) üzenetére


aggleány
addikt

Tudja valaki, hogy hogyan lehet kijelzőfotót csinálni a Neo-val rootolás nélkül? Tehát nem android SDK-s verzió érdekel, hanem valami billentyűkombináció, elvileg van ilyen, de nem találtam meg sehol. :(

(#848) HWuser válasza €uro (#845) üzenetére


HWuser
csendes tag

Ezt: [Zagg invisible shield] tegyétek fel, és megszűnik a karc, ujjlenyomat, csúszósság probléma. Szerintem jobb mint a szilikon tok. Nekem volt már az is az x8-amon. Valaki esetleg tudja már, hogyan lehet a legegyszerűbben rootolni a neo-t?

[ Szerkesztve ]

(#849) €uro válasza HWuser (#848) üzenetére


€uro
őstag

Hú, ez nagyon jó! De vajon a Neo borításának a görbületeire is tökéletesen és szépen illeszkedik a fólia? Szeretnék róla videót látni!

(#850) €uro válasza aggleány (#846) üzenetére


€uro
őstag

Már írtam nekik, hogy megnézhetem-e náluk a készülékeket. Ha igen, akkor valószínűleg veszek is tőlük egyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.