Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Darth_Revan válasza darvinya (#5000) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Anélkül nem is használható egyáltalán a Market/Play :)

(#5002) csasaKKP válasza Darth_Revan (#5001) üzenetére


csasaKKP
senior tag

El, már nem egy appot leszedtem... :F

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5003) Darth_Revan válasza csasaKKP (#5002) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Érdekes, ez a 3. Androidos telefonom és eddig mindig leszedte a market app és telepítette magától a frissítéseket :U

(#5004) csasaKKP válasza Darth_Revan (#5003) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nekem még mindig Marketem van. És hiába indítom el, nem csinál semmit.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5005) csasaKKP válasza Darth_Revan (#5003) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Attól tartok, nem jól tettem, hogy megvettem ezt a telefont. Semmi nem működik megfelelően rajta...
Nem igaz, hogy csak az enyémnek lenne baja. Egy csomót gyűjtottem rá, két héten keresztül hajkurásztam érte, mert egy Telenornál sem volt készleten, és ezt csinálja velem...

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5006) Kleroo válasza csasaKKP (#5005) üzenetére


Kleroo
veterán

Nyugi. Ilyen előfordulhat. Én felsorolni sem tudom,hány problémás dologba futottam már bele. Itt meg legrosszabb esetben is ingyen és bérmentve megcsinálják.

Ha ennyire nem stimmel valami,akkor adj neki egy resetet. Ez a market ami neked van,nagyon régi.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5007) Darth_Revan válasza csasaKKP (#5005) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez jó régi Market, a névváltás előtt is már volt ennél sokkal újabb változat.

Esetleg megpróbálhatod a Sony PC Companion 2.1 alatt újrarakni az OS-t, hátha segít valamit.

Amúgy ha egy játék cache fájlait töltöm le, sokszor nekem is megakad a letöltés és újra kell kezdeni (vagy szerencsés esetben folytatni), valamikor még a WIFI-t is eldobja. Nem tudom, hogy a telefon wifi-je ilyen gyenge vagy csak a laptopról, Connectify által létrehozott hotspotot nem szereti-e.

[ Szerkesztve ]

(#5008) csasaKKP válasza Darth_Revan (#5007) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Írtm a Sonynak (még pénteken, akkor csak annyit írtam, hogy az appok nem működnak WiFi-vel), egy k*** választ nem kaptam tőlük, az a PC Companion azt írja, hogy a telefon naprakész. Bele sem merek fogni, mert ha vinni kell a Telenorhoz cseréltetni, akkor azt mondják, hogy én szúrtam el vmit. :W

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5009) Darth_Revan válasza csasaKKP (#5008) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mivel nincs újabb OS, így természetesen azt írja, hogy naprakész, de van lehetőség újrarakni az OS-t.

(#5010) csasaKKP válasza Darth_Revan (#5009) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Mennyire veszélyes ez az újratelepítés?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5011) punky10 válasza csasaKKP (#5010) üzenetére


punky10
addikt

Semennyire.Maga a soft ujrahuzása nem okoz galibát.De ha valami oknál fogva nem müködik a telo,akkor sem bukod a garanciát,hiszen a SE által kiadott hivatalos frissitö alkalmazást használtad.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#5012) csasaKKP válasza punky10 (#5011) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Megpróbáljuk, ráklikkeltem a Javításra, szóval nincs vissza út. Csak abban reménykedek, hogy jó lesz és nem okoz több fejfájást. :( :O

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5013) punky10 válasza csasaKKP (#5012) üzenetére


punky10
addikt

Ha nincs javulás,akkor nem marad más,mint a szerviz.De hátha ez megoldja...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#5014) Kleroo válasza csasaKKP (#5008) üzenetére


Kleroo
veterán

Azt azért ne várjuk el a supporttól,hogy hétvégén is 0-24 instant rendelkezésre állnak. ;)
Inkább higgadj le. ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5015) csasaKKP válasza Kleroo (#5014) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igazad van, köszi. Hát, kész a telepítés... :( A programok frissültek most maguktól, így frissült a Market (Play), de továbbra sem jó a Youtube kliens, nem tudok videót lejátszani, a facebook kliens nem tölti be a képeket. A böngészőben továbbra is rossz a Facebook és a Youtube (pont ezek). Az időjárás widget azt írja: A hely nem található. A Gameloftos játékok eddig letöltötték a szükséges fájlokat, most nem hagyja WiFi-n keresztül, ez a szöveg jelenik meg: A problem occured and the download could not be completed succesfully. Do you want to restart the download? An unstable network may cause problems when downloading. :O :(

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5016) Kleroo válasza csasaKKP (#5015) üzenetére


Kleroo
veterán

Nagyon Fura.
Van ismerősöd aki jártas a droidban?
FB, YT klienseket frissítetted?(hátha...)

Van mobilneted? Ki kéne próbálni más "internetforrásról" is a dolgot.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5017) csasaKKP válasza Kleroo (#5016) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Mobilnettel minden rendben, WiFi-vel rossz csak. Van, hétfőn megpróbálok vele beszélni. Frissítve van a facebook kliens.
Szerk.: Többszöri próbálkozásra el sikerült indítani a játék letöltését, szerintem a WiFi-vel lesz a gond.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5018) Kleroo válasza csasaKKP (#5017) üzenetére


Kleroo
veterán

Hát akkor vagy a wifi rakoncátlankodik a telóban,vagy a routered nem csípi a telót. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5019) csasaKKP válasza Kleroo (#5018) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Megelőztél. :) Szóval szerintem is azzal lehet valami, vagy - mint mondtad - a router nem haverkodik a telefonnal. Az időjárás widgetet is csak mobilnettel tudtam működére bírni. Ki fogom próbálni más routerrel is, amint lesz rá alkalmam. :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5020) Darth_Revan válasza csasaKKP (#5019) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha esetleg laptop van a közelben, akkor azzal is ki tudod próbálni.

(#5021) cucinho válasza csasaKKP (#5019) üzenetére


cucinho
aktív tag

Én pedig éppen ezt akartam javasolni, hogy próbáld már ki egy másik wifi hálózaton is, mert onnantól már egyértelmű lesz, hogy hol a gond. :)

(#5022) blt.62 válasza Darth_Revan (#5020) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi! Nem tudtam erről,bocsi. :R

MegtorloXp

(#5023) csasaKKP válasza cucinho (#5021) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ki lesz próbálva...
Most akkor két dolog lehetséges:
1; Vagy a telefon WiFi-je rossz -> csere.
2; A router nem akar a telefonnal együtt működni. Csakhogy nem szeretnék kidobni egy full szuper routert. Más eszköznek (set-top box, PC) semmi baja nincs vele.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5024) darvinya válasza csasaKKP (#5023) üzenetére


darvinya
titán

Általában a telo „n” WiFi-t nem kedveli.
Állítsd a WiFi-t b/g-re vagy b-re és csökkensd átviteli sebbeséget 50Mb/s -100Mb/s közé.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5025) rtzmp válasza darvinya (#5024) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nekem Linksys WRT120N router-m volt ezelőtt és csont nélkül működött...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#5026) cucinho válasza csasaKKP (#5023) üzenetére


cucinho
aktív tag

A titkosítást próbáltad másra állítani? WEP/WPA, AES/TKIP-t átállítani másra, hátha az bejön.

Egyébként nálunk sincs az égvilágon semmi baja az n-es wifivel.

[ Szerkesztve ]

(#5027) SsPL711 válasza csasaKKP (#5023) üzenetére


SsPL711
őstag

Próbáld meg a wifi csatornát másra állítani.
Volt már problémám abból adódóan, hogy 10-es csatorna felett nem látta a wifit a telefonom, de még egyik laptopom is háklis volt a "magas" wifi csatorna számra.

Ha az eddigi, mások által is javasolt beállítások nem hoznak eredményt akkor érdemes lenne a router tűzfalát is megvizsgálni, első körben teljesen kikapcsolni és megnézni úgy, hogy jelentkeznek-e a problémáid.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5028) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Amint lesz rá alkalmam, újra neki állok. Most a WiFi 1. csatornán van, automatikusra van állítva. b/g/n, 300 Mbit/s, WPA2/PSK. A telefon azt írja, hogy a sebesség 65Mbps.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5029) Woolin


Woolin
tag

Sziasztok!

Nem rég leejtettem a Sony Ericsson Xperia Neo V készülékemet és a képernyő bal alsó sarkában meghibásodott a kijelző. Elvileg pixel hibás. Mindenképp cserélni kell a kijelzőt? Nincs erre valami másfajta megoldás?

(#5030) TheBomberman válasza Woolin (#5029) üzenetére


TheBomberman
tag

hát ha valóban pixelhiba, akkor nincs sajnos más megoldás :(

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#5031) cucinho válasza csasaKKP (#5028) üzenetére


cucinho
aktív tag

Esetleg megnézhetnéd, hogy az alap 6-os csatornán mit csinál. Most már kíváncsi vagyok. :)

(#5032) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Tudtok olyan magyar nyelvű programot amivel az összes hívást fellehet venni?

MegtorloXp

(#5033) cucinho válasza blt.62 (#5032) üzenetére


cucinho
aktív tag

Most nem tudod felvenni az összes hívást?

(#5034) blt.62 válasza cucinho (#5033) üzenetére


blt.62
őstag

Bocsi,igazad van! Hülyén fogalmaztam. Rögzíteni gondoltam a hívásokat. Hogy később vissza tudjam hallgatni őket.

MegtorloXp

(#5035) cucinho válasza blt.62 (#5034) üzenetére


cucinho
aktív tag

De azért én is félreértettelek, nem is kicsit. :D
Nem használok ilyet, úgyhogy sajnos segíteni sem tudok ebben.

(#5036) darvinya válasza blt.62 (#5034) üzenetére


darvinya
titán

Call record? play

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5037) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Hol marad az ICS? :(((

(#5038) sir fg válasza blt.62 (#5032) üzenetére


sir fg
aktív tag

AllCallRecorder
Azt csinálja, ami kell, ahogy a neve is mutatja. Csak az a baj, hogy az Android korlátozásai miatt sok típuson nem veszi fel a másik fél hangját. Xperián nem próbáltam. Galaxy 3-mon nem vette fel a másik felet, de pl. ZTE Blade-en (gyári ROM-mal!) tökéletesen működött.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5039) sir fg válasza blt.62 (#5032) üzenetére


sir fg
aktív tag

Dupla :((

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5040) sir fg válasza Dr. Maci (#5037) üzenetére


sir fg
aktív tag

Az eredeti ütemtervhez képest csúszik 2-3 hetet, egy másik Xperiás fórumban linkelték..

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5041) bazsi0322


bazsi0322
tag

Hi

Azt mért csinálja h berakom repülőgépes módba és mikor kilépnék belőle azt írja h a hálózat nem elérhető és csak újraindítás oldja meg?? Vki??

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#5042) sir fg válasza bazsi0322 (#5041) üzenetére


sir fg
aktív tag

Erre konkrétan nem tudom a választ, de összefügghet azzal, hogy a telefon (igaz, nekem Ray) PIN kódot kér, ha kilép repülő módból, azaz lezárja a SIM kártyát. (Ez más típusnál nincs feltétlenül így, pl. a Galaxy 3 nem kérte újra a PIN kódot).
Te használod a PIN-kódos kártyazárat? Azaz azt, hogy meg kell adni pl. bekapcsoláskor is a PIN kódot?
A repülő módból kilépve nem kér PIN-kódot? Nekem úgy szokta, hogy amikor kikapcsolom a repülő módot, rögtön lezárja a képernyőt. Ezt feloldva jelenik meg az a felület, ahol a PIN-kódot be kell írni. Amíg nem csinálom ezt, addig persze nincs hálózat.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5043) bazsi0322 válasza sir fg (#5042) üzenetére


bazsi0322
tag

de, nekem is így van h be kell írni a pinkódot és akkor eddig vissza is jött a hálózat. de nemrég óta csinálja ezt h hiába írom be a pint nem adja vissza a hálózatot...

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#5044) sir fg válasza bazsi0322 (#5043) üzenetére


sir fg
aktív tag

Értem. Két kérdés jutott az eszembe:
- volt-e bármi mókolás a szoftverrel? Új ROM, stb. Gondolom, nem, akkor írtad volna.
- milyen régi a SIM kártya?

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5045) bazsi0322


bazsi0322
tag

Mostanába annyit csináltam a telóval h felratam rá a widgetlockert meg a Go Launcher EX-t
A sim kártya kb 5 éves lehet

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#5046) darvinya válasza bazsi0322 (#5045) üzenetére


darvinya
titán

Nem gondolod, hogy ideje kártyát cserélni.
De a GoLauncher nem teszik neki és nem azóta van ez a próbléma.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5047) bazsi0322


bazsi0322
tag

A legújabb szoftvert (.62) is ugyanúgy kell rootolni mint az előzőt?? mert nekem nem sikerült...

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#5048) cucinho válasza bazsi0322 (#5047) üzenetére


cucinho
aktív tag

A .62-t még nem lehet rootolni.
De ha rootolod a .42-t, majd OTA-n frissíted .62-re, akkor megmarad a root.

(#5049) skul0 válasza csasaKKP (#5023) üzenetére


skul0
aktív tag

Nagyon gyanús, hogy le van tiltva egy-két port a routeredben. Szvsz csak ennyi a baja, abból ítélve amit írtál. A router beállításaiban van egy varázsló, azt kattintgasd végig! Lehet resetelheted is, és akkor a port-korlátok megszűnnek.

(#5050) csasaKKP válasza skul0 (#5049) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Fejlemény: Más routerrel hibátlanul működik a készülék. Tehát a routeremmel van a gond. Ha 5x nem indítottam újra, egyszer sem. :)
Köszönöm mindenkinek a kitartó segítséget! :B

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.