Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) hitman,


hitman,
őstag

Na, simán fölment a 2.3.4-es rendszer! :DD

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#3002) darvinya válasza szaki04 (#3000) üzenetére


darvinya
titán

Na leírásodból érthető a gondok winXP-én, és miért megy win7-en.
Mint az én tapasztalatom XP-vel csak egy telo típus lehet az Op rendszeren.
Ez pontosan azt jelenti, hogy szűz XP-t.
Az előző telefonok prograjait hiába törlöm(d) magában az Op rendszeri .dll file-ok sajnos nem tőrlődnek és ezek besz@...ratják a XP-t.
Eset két külömböző SE telot kötöttem a gépre, első alkalommal minden ok, de másodszorra már minden baja volt.
Pedig elvileg a gyártó ugyan az, de mivel külömböztek ezért összeakadt a .dll file-ik és már fel sem ismerte az Op rendszer.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3003) adriano18


adriano18
tag

Valaki nem tudja hogy a 3d képen mért egésziti ki szürke résszel, hiába huzom tovább mindig ugyan ugy kiegésziti szürkével

(#3004) szaki04 válasza adriano18 (#3003) üzenetére


szaki04
senior tag

Mert kevés neki a fény.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3005) hitman, válasza szaki04 (#3004) üzenetére


hitman,
őstag

Fent van a 2.3.4 és még mindig nem kapcsolja ki a játéknál a fényérzékelőt...
Vagy azt én tudom külön kikapcsolni?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#3006) szaki04 válasza hitman, (#3005) üzenetére


szaki04
senior tag

Szvsz. csak kézzel lehet.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3007) skul0 válasza hitman, (#3005) üzenetére


skul0
aktív tag

Csak xperia playen lehet kikapcsolni az automatikus fényerőállítást.

(#3008) szaki04 válasza skul0 (#3007) üzenetére


szaki04
senior tag

Nekem nincs is automata fényerőállítási lehetőség. Csúszka van, és kész...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3009) solyomferi


solyomferi
tag

Sziasztok. Nekem a telefon ma frissítette magát 2.3.4 volt 4.0.1 .
Most 2.3.4 Built: 4.0.2.A.0.42.
sok érdekes nincs csak a Guide jelent meg.

(#3010) szaki04 válasza szaki04 (#3008) üzenetére


szaki04
senior tag

A widget-ek között a "Forgalom" nevű vajon mit csinálhat? Olyat kér hogy, "modul neve" ill. "cél"?

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3011) adam10980


adam10980
tag

Pár napig sajnos nem voltam gép közelben de látom mindenkinek megoldódtak a gondjai :) Megszereztem a 32 gb mem karit. és az lenne a kérdésem formátumba milyet játszik le és hova mentsem a filmeket illetve videó fájlokat ?:)

(#3012) Rotate


Rotate
veterán

lenne még egy ilyen kérdésem, hogy a led villanó hogyan viselkedi fényképezésnél? rendesen villan, vagy csak konstans világít? asszonynak c510 van jelenleg, és az csak világít, és attól tart a neo is ilyen... tudnátok erre választ adni?

(#3013) iidavid válasza adam10980 (#3011) üzenetére


iidavid
csendes tag

Oda mented ahov akarod, általában a lejátszó programban választod ki a célt, és a formátum is a lejátszó progitól függ, én a sorozatokat sima .avi-ban másolom át és tökéletesen mennek, jah meg .mp4 is működik.

(#3012) Rotate:
Nálam ha automatára van állítva és ha gyenge a fény akkor a fókuszálásnál kivilágít egy másodpercre, majd elalszik és amikor csinálom a képet akkor villan egyet.

[ Szerkesztve ]

(#3014) rtzmp válasza Rotate (#3012) üzenetére


rtzmp
aktív tag

4 állása van a vakunak:
- ki
- auto
- derítő
- vörösszemhatás csökkentő

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3015) rtzmp válasza Rotate (#3012) üzenetére


rtzmp
aktív tag

megint dupla, pedig semmit nem nyomtam

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3016) Rotate válasza iidavid (#3013) üzenetére


Rotate
veterán

köszi a válaszokat :)

a root mivel oldható meg a készüléken? kell külön kernel, vagy van valami super one click-hez hasonló 1 klikkes megoldás is?

(#3017) G@ben


G@ben
addikt

Sziasztok!

Erősen gondolkozom egy új telefonon, bár az Xperia Pro-t néztem ki, de ha jól tudom, a qwerty-t leszámítva megegyezik a két telefon, ezért kérdeznék itt pár dolgot. :)

Tesztelte-e már valaki úgy az akksiját, hogy filmet nézett a telefonon? Mennyi ideig bírta? Mert Apám Samsung Galaxy S2-esét 3 óra játékkal (pasziánsz, mahjong) majdnem teljesen lemerítettem és van olyan, hogy nem tudok utántölteni, de el kell ütni valamivel az időt. :)
Tud olyat a telefon, hogy egyszerre navigál a GPS és szól róla mp3 (kazetta adapterrel bedugva a kocsi rádiójába)? Ilyenkor ha szivargyújtóról töltöm, tudja tartani a töltést vagy lemerül előbb-utóbb? Az SGS2 képes lemerülni sima navigáció közben szivargyújtóra dugva is. Bár ki tudja, hogy ez a telefon, a csatlakozó vagy a szivargyújtó hibája-e.

Bocsánat, ha hülye kérdések, első okostelefonom lenne, egy Nokia 6100-ról váltanék. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3018) sunahunter válasza Rotate (#3016) üzenetére


sunahunter
senior tag

(#3019) Rotate válasza sunahunter (#3018) üzenetére


Rotate
veterán

annyira egyszerűnek nem mondanám... de azért köszi a segítséget...

(#3020) szaki04 válasza darvinya (#3002) üzenetére


szaki04
senior tag

Ez nem teljesen így van. Ovi suite rajta volt régen. Kies, majd Lg suite. Ezek hárman fent voltak. Semmi baj nem volt.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3021) pyrannha válasza Rotate (#3019) üzenetére


pyrannha
senior tag

Ezzel rootold! Ennél egyszerűbb megoldás nincs. 1 gombnyomás és más rootolva is van a teló.

PSN ID: VDFPO

(#3022) adam10980 válasza iidavid (#3013) üzenetére


adam10980
tag

Köszönöm szépen akkor bemásolhatom a video mappákba is?

(#3023) iidavid válasza adam10980 (#3022) üzenetére


iidavid
csendes tag

Persze, nekem mondjuk úgy van, hogy a memóriakártyán van egy külön mappa pl. Saját névvel, és itt vannak külön a Játékok, Zenék, Filmek stb. ! :)

(#3024) adriano18 válasza szaki04 (#3004) üzenetére


adriano18
tag

nem ugy értem, hanem huzom jobbra és végigse érek (ugye látom a képernyőn hogy mennyit kell jobbra huzni) azt elmenti és ahol megállt azután tiszta szürkét tesz be

(3d kamera)

(#3025) Dr. Maci válasza rtzmp (#2993) üzenetére


Dr. Maci
tag

Ez tök jó hír, nem is gondoltam volna, hogy az idén még lesz egy frissítés. Szoftverügyileg egy szavunk sem lehet. :C

(#3026) szaki04 válasza adriano18 (#3024) üzenetére


szaki04
senior tag

Nekem sem ért végig, de már közben írta is, kevés a fény a fotóhoz... így emlékszem.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3027) ajca


ajca
tag

Amióta az új szoftver van a telón nem hajlandó az újkapcsolatokhoz képeket társítani elkezdi,de a kivágás után megáll és nem lehet menteni a képet,ti jártatok már így van valami megoldás esetleg?

(#3028) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

A Timescpae nem akarja magát frissíteni, pedig bekapcsoltam az automatikus frissítést és állandó wi-fi kapcsolaton vagyok.

Valakinek van valami tippje, hogy mi lehet a probléma? :F

(#3029) iidavid válasza Dr. Maci (#3028) üzenetére


iidavid
csendes tag

Beállítások/Fiókok és szinkronizálások-nál be van kapcsolva a szinkronizálás?

[ Szerkesztve ]

(#3030) Dr. Maci válasza iidavid (#3029) üzenetére


Dr. Maci
tag

Be van kapcsolva, ezért nem értem a dolgot.

(#3031) Kyller


Kyller
senior tag

Nekem olyan gondom van, hogy ha elindítok és huzamosabb ideig futtatok egy alkalmazást, mint. pl a galéria, a Facebook, Opera Mobile, stb, és visszalépek a Home-ra, akkor újra rajzolja az ikonokat, és kiba***tul belassúl...Tudom, ez nem újkeletű probléma, csak mitután frissítettem az új rendszerre, gyakrabban csinálja. Valakinek még ugyanez? :(

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#3032) Dr. Maci válasza Dr. Maci (#3030) üzenetére


Dr. Maci
tag

Próbálkozzak újbóli szoftverfrissítéssel? :U

(#3033) Rotate válasza Kyller (#3031) üzenetére


Rotate
veterán

valószínűleg ha sokáig benne vagy egy alkalmazásban, és elfogy a RAMod, a rendszer lelövi a launchert, és mikor kilépsz az említett programokból újra elindítja, és betöltődik :)

ezt csinálja nekem az SGS2 is, bár nekem nem lassul be tőle a telefon, csak látom hogy jönnek vissza az ikonok :)

(#3034) Kyller válasza Rotate (#3033) üzenetére


Kyller
senior tag

Igen ez így van. Belassúl, de csak addig, amíg az összes lapon, az összes ikon magához nem tér...Utána jó lesz. Azért idegesítő jelenség. Ebből látszik, hogy több memot szürcsöl az új rendszer...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#3035) Rotate válasza Kyller (#3034) üzenetére


Rotate
veterán

sajnos ez nem nagyon fog változni, ezen az elven működik az egész android, a legtöbb cucc a memóriában van, és ha fogy a memória, ami épp nem fontos azt bezárja...

(#3036) skul0 válasza Kyller (#3034) üzenetére


skul0
aktív tag

Nekem is ugyan ezt csinálta, én nyomtam egy teljes visszaállítást ami minden alkalmazást törölt majd a fontosakat ismét telepítettem és azóta nem csinálja. Megtelhetett a sok szeméttel.

(#3037) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Az mitől van szerintetek, hogy 2.3.4-re való frissítés óta az emailjeim eltűnnek a telefonról ha az outlook letölti őket a kiszolgálóról és törlődnek.
Frissítés előtt megmaradtak, azaz úgy volt beállítva, hogy a telefon letölt egy másolatot, de nem törli a kiszolgálóról csak az otthoni gép. Frissítés óta meg ha az outllok letölti őket akkor üres lesz a telefonomon az e-mail lista.

Ötlet?

(#3038) G@ben válasza G@ben (#3017) üzenetére


G@ben
addikt

Erre senki semmit?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3039) rtzmp válasza G@ben (#3038) üzenetére


rtzmp
aktív tag

GPS + MP3 + szivargyújtó kérdéskört kipróbálom hazafelé... (ha addig senki nem válaszol)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3040) solyomferi válasza Dr. Maci (#3025) üzenetére


solyomferi
tag

Főleg hogy egy csomó Samsung nem is kapja meg, csak a 2 magos procisok.

[ Szerkesztve ]

(#3041) Rotate válasza solyomferi (#3040) üzenetére


Rotate
veterán

Nexus S is megkapja, és az csak 1 magos :)

(#3042) solyomferi válasza Rotate (#3041) üzenetére


solyomferi
tag

A Nexus az Google mobil és nem a samu frisíti.

(#3043) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Lehet hogy fárasztó, de segítsen már valaki.

Build: 4.0.1.A.0.283

Telenoros vagyok.
Hiába állítgatok akármit, de nekem az istennek sem megy az internet hozzáférés.
Lekértem, meg szólt is a szolgáltatóm hogy hibásan próbálok csatlakozni.
De nem mögy.

Mi lehet vele ?????

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3044) Rotate válasza eladogeppc (#3043) üzenetére


Rotate
veterán

próbáld meg kivenni a kártyát, elinditani a telefont... kikapcsolni, vissza a kártyát és megint elindítani... elvileg akkor újra leszedi a simről a mobilnet adatokat...

vagy a másik, hogy megnézed a telenor oldalán, hogy milyen adatokkal kell beállítani az apn-eket, és szépen kézzel bepötyögöd a beállítások/wifi/mobilhálózatok/hozzáférési pontok-nál...

(#3045) eladogeppc válasza Rotate (#3044) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi, ezeket megtettem.
Remélem nem a 2.3.4-es frissítés miatt van ez.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3046) rtzmp válasza eladogeppc (#3045) üzenetére


rtzmp
aktív tag

ez lehet, hogy az ismert bug link. Ha ez, akkor szedd le, hogy a SIM ne kérjen pin kódot és akkor pipa

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3047) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ha kiválasztom a szolgáltatómat kézzel, rányomok a 3G-re, akkor azt írja ki:

"SIM-kártyája nem engedélyezi a kapcsolódást ehhez a hálózathoz"

Amúgy 2G-n is ezt írja.

Mivan ??? Mivan evvel ???

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3048) eladogeppc válasza eladogeppc (#3047) üzenetére


eladogeppc
veterán

Most már a szolgáltató választás ok !
SIM-et regisztrálja.
A szokásos dolog nem hiszem hogy segít, mert nincs SIM lock beállítva, illetve már
régebben leszedtem.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3049) G@ben válasza rtzmp (#3039) üzenetére


G@ben
addikt

Előre is köszönöm! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3050) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

Valaki megtudná mondani hogyan tudom visszaállítani a MAGYAR billentyűzetet? mivel Kínai vagy Japán jelek tömkelege , z- y felcserélve. vlm t elnyomtam rajta de nagyon. XD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.