Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) szmatyi válasza Teaway (#750) üzenetére


szmatyi
tag

De még lehet!!!
Volt már itt olyan is, akinek nincs, nem is volt társalgásban senkivel, de azért írt, hogy engem leszóljon.

(#752) aggleány válasza szmatyi (#751) üzenetére


aggleány
addikt

Helyes! Le kell szólni mindenkit, hogy haladjon a fórum! :DDD A leszólódat meg jól beleírtam a fórumos cikkembe. :C

Este töltöttem fel a ketyerét, ma több, mint négy órát beszéltem, kb. egy óra Asphalt 5, egy óra olvasás, és most van 59 %-on. Az jó, nem?

[ Szerkesztve ]

(#753) szmatyi válasza aggleány (#752) üzenetére


szmatyi
tag

Hova írtad be?
Nekem is bírja a gyűrődést az akksi, meg vagyok vele elégedve.
Most jöttem rá, hogy van karrier opció az Asphaltban. A 13. pályán járok. Van hogy én vagyok a rendőr, van hogy engem üldöznek... Tegnap hajnalig nyomtam, utána még zümmögött az agyam, azt láttam magam előtt. Pont olyan horror mint a tetrix meg a supermario volt :K

(#754) skul0


skul0
aktív tag

HDMI-t próbáltátok már? Valóban lehet vezérelni a galériát a távirányítóval? Korszerű tv hiányában ezt még nem volt alkalmam kipróbálni. ( na meg persze kábel)

(#755) aggleány válasza szmatyi (#753) üzenetére


aggleány
addikt

Írtam egy cikket a PH-s fórumozásról egyik este. Aznap belefutottam egy példányba a teremtés koronái közül, aztán láttam egy trollos esetet is, ráadásul akkor osztottak itt Téged is, én meg berágtam, és írtam egy cikket a fórumozás problémáiról a személyes bejegyzéseimbe a Logouton. Másnap megkeresett a szerkesztő, hogy bővítsem ki egy kicsit és finomítsak rajta, mert akkor kitenné címlapra. Megcsináltam, kikerült.

A fórumon a keresőmező felett van egy Logout.hu felirat, arra kattints rá, és ott vagy a Logout címoldalán. Ott a legfelső bekeretezett mezőben (a Top írásokban) nyomd meg a 3-as gombot, ott van a cikk. Az a címe, hogy "Fórumozás a PH-n", egy nő és egy férfi néz egy számítógépet a képen. Neveket és topikcímeket nem írtam, de azért volt, aki felismert egy-egy helyzetet.

Olvasd el, ha ráérsz, kíváncsi vagyok, hogy tetszik. Van fóruma is, oda is írhatsz.

Ha pedig a nevem alatti Logout feliratra kattintasz, akkor meg tudod nézni az eddigi írásaimat.

Én még csak az elején járok az Asphalt 5-nek, de már javulok, egyre kevesebb villanyoszlopot viszek el. :C

skul0:

Sajnos nekem sincs hozzá megfelelő felszerelésem. :(

[ Szerkesztve ]

(#756) skul0 válasza aggleány (#755) üzenetére


skul0
aktív tag

Tettszenek ezek az ügyes troll és troll nagymester megfogalmazásők, aranyosak. Az irományoddal egyet érték, főleg a platformok közti vita az, ami fel tud bosszantani, bár meg kell hogy mondjam erre én is érzékeny vagyok. Magamból kiindulva viszont nem tudom elhinni, hogy lennének olyan férfitarsak, akik megkülönböztetik a nemeket a fórumon és prioritási listát állítanak fel.

Viszont ha már on, akkor autós játék, és ha már autósjáték, akkor én a Fast 5-ot ajánlom, szerintem nagyon jó kis autós játék, és hibátlanul fut a neon.

(#757) janes74 válasza aggleány (#755) üzenetére


janes74
senior tag

Gratulálok,nagyon jó a cikk! :C Sajnos teljesen igazad van.Remélem sokan elolvassák és talán páran okulnak belőle.Nekem teljesen természetes,hogy nő létedre értelmes dolgokat írsz. :K Még1X grat!

(#758) szmatyi válasza aggleány (#755) üzenetére


szmatyi
tag

:R :R :R

(#759) aggleány


aggleány
addikt

Mindenkinek köszönöm :R

skul0:

Hidd el, hogy vannak olyan egyének, mint amiről írtam. Ettől függetlenül a nagy többség tényleg nagyon rendes, ilyen példányokat szerencsére csak elvétve lehet találni, de volt már olyan is, aki priviben írta, hogy jó lenne, ha nem szólnék bele olyan dolgokba, amihez nem értek. Én nem vagyok túl érzékeny típus, nem megbántódni szoktam, hanem berágok miatta. Ettől függetlenül nem szóltam rá semmit a fórumon, mert az engem minősítene. Mellesleg azóta sem válaszolt neki érdemben senki. :C

Megnézem a Fast 5-öt, köszi. :R

janes74:

Szerintem is ez lenne a normális, mert szakmai szempontból tök mindegy, hogy valaki fiú vagy lány. Az a lényeg, hogy hülyeséget vagy értelmes dolgokat ír.

[ Szerkesztve ]

(#760) szmatyi válasza aggleány (#759) üzenetére


szmatyi
tag

http://logout.hu/bejegyzes/aggleany/o/hsz_11-11.html#rel_msgs
:)

(#761) aggleány válasza szmatyi (#760) üzenetére


aggleány
addikt

:C

(#762) szmatyi válasza aggleány (#761) üzenetére


szmatyi
tag

Szerinted Hogyan lehetne kiaknázni a médiakiszolgáló nevű lehetőséget. Nem tudtam rájönni, csak arra, hogy adatkezelésről van szó wifi eszközök között. Te tudod, hogy mi fán terem?

(#763) aggleány válasza szmatyi (#762) üzenetére


aggleány
addikt

Még meg sem néztem, hogy azmiaz. :( Ha lesz rá idő, rákukkantok.

(#764) Prien válasza aggleány (#755) üzenetére


Prien
addikt

Gratula a jó kis cikkhez,nagy igazságok vannak benne. :) 1-2 napja a Defy fórumon is volt egy érdekes eset. Én azt vallom, itt csak nickek vagyunk, teljesen felesleges a személyeskedés.

A kevés is több a semminél.

(#765) aggleány válasza Prien (#764) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm :R Teljesen egyetértek, nem hiszem, hogy bárki kevesebb vagy több lenne aszerint, hogy milyen telefonja van. :N

(#766) skul0 válasza szmatyi (#762) üzenetére


skul0
aktív tag

A telefonon tárolt média tartalmakat (zene, kép, videó) tudod megjeleníteni wifi kapcsolat segítségével egy olyan klienseszközön, ami támogatja a DLNA szabványt. Ez lehet például egy wifis televízió, egy számítógép, vagy akár már hifi tornyok is képesek rá. Hasznos tud lenni számunkra, hdmi kábel hiányában, ha a nyaraláskor telefonnal készített képeket szeretnénk megmutatni a családnak.
Nem kell mást tenni, csak bekapcsolni a telefonon a média szervert, rácsatlakozni a számítógép hálózatára, gépen elindítani a windows media player 11-et, vagy annál újabbat, és bal oldalt a műsortárban kiválasztani a telefon nevét, amit a neon adtál meg. Csekély várakozás után elénk is tárul a telefon média tartalma. Remélem tudtam segíteni! :)

(#767) szmatyi válasza skul0 (#766) üzenetére


szmatyi
tag

:R
De hogyan kell rácsatlakozni a számítógép hálózatára?

(#768) skul0 válasza szmatyi (#767) üzenetére


skul0
aktív tag

Ezt természetesen csak akkor tudod megcsinálni, ha az interneted wifis routerrel van megosztva. Nálunk azzal van, a router csinál egy wifi hálózatot, amire csatlakozva a laptoppal és a telefonnal lehet netezni. Én erre a bizonyos otthoni hálózatra csatlakozók rá, és mind az asztali, mind pedig a laptopról látom a tartalmát a telefonnak.

(#769) szmatyi válasza skul0 (#768) üzenetére


szmatyi
tag

Nálam is adottak a körülmények, már csak a megvalósíás van hátra.
Kössz az infót :R

(#770) szmatyi


szmatyi
tag

A Műsortárban nem jelenik meg a telefon. Valami kell még a playeren, meg a wifin túl?

(#771) skul0 válasza szmatyi (#770) üzenetére


skul0
aktív tag

Nem, nem emlékszem hogy másra is szükség lenne. De keresgéltem egy kicsit a neten, hátha találok valamit, és ráakadtam erre. Próbáld ki úgy, hogy követed az első két lépést, mert ilyen engedélyezős lépés mintha nekem is rémlene. Ha sikerült, akkor örülés, ha nem, akkor kitalálunk még valamit.

(#772) szmatyi válasza skul0 (#771) üzenetére


szmatyi
tag

Köszi!
Ha lesz egy kis időm, akkor átnézem, de ránézésre; nem nyert, mert nem 7em van, hanem xpm. A mediaplayer 11 se így néz ki nálam, nincs olyan menüje, hogy adatfolyam...

(#773) skul0 válasza szmatyi (#772) üzenetére


skul0
aktív tag

Tényleg, azt el is felejtettem megkérdezni, hogy milyen az op rendszered... :W

(#774) szmatyi válasza skul0 (#773) üzenetére


szmatyi
tag

Akkor az xpn nem lehet?

(#775) Teaway válasza szmatyi (#774) üzenetére


Teaway
veterán

Beírtam az xp súgójában, hogy: dlna és 0 találat érkezett...

Nincs itthon csokid??

(#776) szmatyi válasza Teaway (#775) üzenetére


szmatyi
tag

Én meg a player sugójába, és vistát meg hetet mondott.

(#777) skul0 válasza szmatyi (#774) üzenetére


skul0
aktív tag

De tuti lehet, mert asztali gépen nálunk is xp van, és vivazzal működött a dolog. (többé kevésbé, mert nem jelenített meg mindent). Holnap kipróbálom xp alatt is, hogy hogy működik a dolog, aztán jelentkezem a fejleményekkel.

(#778) szmatyi válasza skul0 (#777) üzenetére


szmatyi
tag

Köszi!

(#779) skul0 válasza szmatyi (#778) üzenetére


skul0
aktív tag

Sajnos nem jutottam én sem semmire az xp-s asztali géppel kapcsolatban. Pedig előző telefonommal működött a dolog.

Más: Azt nem lehet valahogy beállítani, hogy a gyári e-mail kliensel tudjam fogadni az e-maileket wifin keresztül, ráadásul úgy, hogy jelezze ha e-mail érkezett? Mobilnetem nincs, nem tudom ez szükséges lenne-e, de wifire folyton fel van csatlakoztatva, és ha a gyári kliensel akarom megnézni a leveleket, és frissítek, akkor kapcsolódási hibát jelez. A gmailes alkalmazással tudok frissíteni, de az meg külön nem jelzi, ha új érkezett.

(#780) k850 válasza skul0 (#779) üzenetére


k850
addikt

Ha bent vagy az email fiókodban, bal alsó gomb, fiók beállítások. Itt van a gondodra a megoldás.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#781) skul0 válasza k850 (#780) üzenetére


skul0
aktív tag

Kössz szépen, időközben azt hiszem sikerült.
Üzemidő számomra meglepően jó, bár én a fényeröt szinte teljesen levettem.

(#782) dalmon


dalmon
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani megbizható online boltokat ahol érdemes venni neo-t,ti hol vettétek , van olyan hely ahol gyári garanciával áruljá? .Olvastam régebbi hozzászolásoknál hogy valamelyiket angol hálózati csatlakozoval szálitják, ez azt jelenti hogy nem lesz jó a itthoni hálózatba?
Előre is köszi a válaszokat!

(#783) skul0 válasza dalmon (#782) üzenetére


skul0
aktív tag

Hali! Én a b-telnél vettem, merem ajánlani. Valóban angol töltővel adják, de adnak hozzá az itthoni hálózati csatlakozóhoz szükséges átalakítót. Így gond nélkül használható. Én nem tudok róla, hogy bárhol is lehetne kapni gyári garisat, és szerintem amíg a szolgáltatókhoz nem kerül, addig nem is lehet.

(#784) aggleány válasza dalmon (#782) üzenetére


aggleány
addikt

Én az Euro GSM-nél vettem, szintén külön átalakítót adtak a töltőhöz. Én már 7-8-9 éve náluk veszem a telefonokat, és mindig korrektek voltak. Az enyém is bolti garis, ami annyit jelent, hogy ha baja van, a boltba kell visszavinni, és ők viszik el szervízbe.

(#785) skul0 válasza aggleány (#784) üzenetére


skul0
aktív tag

+1

Nekem tegnap óta 2.3.3 figyel a telefonon a maga kis facebook integrációjával. Kicsit meglepődtem, mert neora csak az arc frissítése utan ígérték. Nekem tettszik. :)

(#786) aggleány válasza skul0 (#785) üzenetére


aggleány
addikt

Hogy került rá a frissítés? Szólt a telefon, vagy szerezted?

(#787) skul0 válasza aggleány (#786) üzenetére


skul0
aktív tag

Zenét akartam rá tenni, és vinnyogott a PC Companion hogy van új elérhető szoftver. Mondtam okés, és kb. 20 perc alatt fel is tette. A telefon nem jelezte, de nem is csodálom, hisz tegnap olvastam ezt a telefonon, szóval elég friss a dolog.
Bár hogy mi ez az új pinch to zoom funkció, arra még nem jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

(#788) coyote66 válasza skul0 (#787) üzenetére


coyote66
aktív tag

Tudtommal, a kapacitívaknál a 2 ujjas, kép széthúzása, zoomolás.

Én vagyok

(#789) k850 válasza skul0 (#787) üzenetére


k850
addikt

Itt egy másik forrás is: [link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#790) skul0 válasza coyote66 (#788) üzenetére


skul0
aktív tag

De az eddig is volt benne a 2.3.2-vel...

(#791) aggleány válasza skul0 (#787) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi :R

Törölte a fent lévő cuccokat, vagy minden maradt, csak újult a rendszer?

(#792) skul0 válasza aggleány (#791) üzenetére


skul0
aktív tag

Nekem minden megmaradt úgy, ahogy a frissítés előtt volt, semmit nem törölt le. Bekerült a facebook integráció, meg elméletileg optimalizáltak, utóbbiból nem sokat vettem eddig észre, mert nekem eddig sem volt semmi bajom a rendszerrel.

(#793) aggleány válasza skul0 (#792) üzenetére


aggleány
addikt

A Facebook integráció magától indul, vagy nekem kell indítani? Csak azért, mert én nem használom az Arckönyvet, és ha önállósítja magát, akkor inkább lemondok a többi apróságról.

(#794) rizso


rizso
addikt

Helló Fiúk/Lányok!

Eladtam a Defy-met, és most nagyon úgy néz ki, hogy SE Neo lesz a következő tesztalanyom - már ha a T-mobile is elkezdi forgalmazni...Olvastam különböző tesztekben, hogy a kijelző elvileg megegyezik az Arc-éval, csaki kisebb, viszont a valóságban jóval gyengébb is. Vélemények? Az utolsó telefonom a Defy, előtte pedig egy Wave volt, azokhoz, tudok viszonyítani.
Amúgy összességében mik a vélemények a Neo-ról? A Defy méreteit szerettem (és az ára is elég jó volt), viszont nagyon hiányzott róla a hardveres kameragomb - sokat fotózok mobillal...A Neo hardveresen sem olyan gyenge, a mérete is pont jó, kameragomb is van rajta (és 3-5MP-re kicsinyítve a képeket egész szép eredményt lehet elérni), és talán az ára sem lesz vészes a T-nél...

Előre is kösz a válaszokat! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#795) kali válasza rizso (#794) üzenetére


kali
legenda

az arc már kapható a t-nél, de a neo még a hamarosan kapható készülékek listáján sem szerepel! netán tudsz valamit, hogy mostanság tervezik árusítani?

(#796) rizso válasza kali (#795) üzenetére


rizso
addikt

Sajnos nem tudok semmit róla...Annyit tudok csak, ami a T-mobile topikban is elhangzott, tehát igazából semmit. Remélem hamarosan kapható lesz. Arc is tetszik, csak az a gondom vele, hogy számomra túl nagy, és hát a Neo csak olcsóbb lesz egy 20-25k-val...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#797) aggleány válasza rizso (#794) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem az első daraboknál lehetett, hogy a kijelző sokkal rosszabb volt, mint az Arc-é. Én is írtam, mert a Mobile Meetingen egymás mellé téve a Neo-t és az Arc-ot, a Neo sokkal gyengébb volt, de egy másik Neo már alig volt halványabb. Én meg vagyok elégedve az enyémmel, tűéles képe van.

Nem tudom, pontosan mire vagy kíváncsi. Kényelmesen lehet zsebben hordani, nagyon gyors, egyáltalán nem fagy, az akksi nálam két napot bír (kb. egy óra beszélgetés, egy óra olvasás, folyamatos szinkronizálás, egy óra net, néha egy kis játék).

Egy picivel nagyobb, mint a Defy, mert a kijelző alatt és felett nagyobb helyet hagytak.

(#798) skul0 válasza aggleány (#797) üzenetére


skul0
aktív tag

Viszont cserébe keskenyebb valamennyivel. Az én tapasztalataim szintén nagyon jók róla. Tényleg gyors, fagyást még nem tapasztaltam. Amik talán nem tettszenek, az az, hogy a hátulja kissé ujjlenyomatgyűjtő, a másik, hogy amikor csatlakoztatom a hifihez, akkor ha csak be van dugva és még nem játszok le semmit, akkor pattogó hang köszön vissza a hangszóróból. Ezek egyébként apróságok, és összességében tényleg nagyon jó.

A facebook emlékezeteim szerint már előszőr elindult magától, de a szinkronizálás résznél ki lehet kapcsolni. Én meghagyom, nekem bejön.

(#799) rizso válasza aggleány (#797) üzenetére


rizso
addikt

Igazából csak olyasmi felhasználói vélemények érdekelnek, mint amik a fórumban is le vannak írva. A kijelző-kérdés érdekelt volna még jobban, de ezek szerint nem biztos, hogy gyengébb lesz az Arc-nál...Az igazából nem baj, hogy nagyobb a Defy-nél, csak ne legyen akkora tepsi, mint az Arc.Ahogy nézem kb. akkora, mint a Wave, és az sem volt olyan hatalmas.
Esetleg 1-2 kérdés, ami felmerült így hirtelen:
- mennyire szól jól fülessel (cx400-am van)?
- kihangosítva hogy szól? Van, hogy este kikapcsolom a gépet, de telefonon még egy kicsit filmezek...És ha már filmek: mindenevő? 720p-s filmekkel hogy boldogul (Defy nem bírta)?
- wifi mennyire érzékeny? Pl. egy Nokia E71 erősebb volt a Defynél
- mennyire melegszik wifis netezés mellett?

Esetleg ha van valakinek kedve, akkor szívesen látnék/látnánk itt egy pár fotót/videót! :) Tudom, a net tele van velük, de mégis csak más, ha "ismerősöktől" látunk...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#800) skul0 válasza rizso (#799) üzenetére


skul0
aktív tag

Esaton össze tudod hasonlítani a méretet.
-füleses kérdés szerintem szubjektív, számomra a gyári fülessel is kielégítő a minőség
-Vivazhoz tudom hasonlítani a külső hangszórót, annál fényévekkel szebben és hangosabban szól, bár volt egy külföldi oldal, ahol a tesztben eléggé lehordták a hangzását
-Wifit szintén vivazhoz tudom hasonlítani ( ami 3gs-nél jóval érzékenyebb volt), és amelyik helyen vivazzal 2-3 hálózatot talált, ott a neo 6 körül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.