Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) skul0 válasza aggleány (#847) üzenetére


skul0
aktív tag

My Phone Explorer. Billentyűkombinációról nem tudok, ettől függetlenül persze lehetséges.

(#852) HWuser válasza €uro (#849) üzenetére


HWuser
csendes tag

Én tegnap tettem fel az enyémre a fóliát. Gyakorlatilag gond nélkül felment. Esztétiku és marha erős a fólia. A maradékot el akartam szakítani, de nem tudtam. Miután kinyújtottam a 10x-esére, visszaugrott az eredeti méretére rojtosodás nélkül. Nekem nagyon tetszik. :)

(#853) €uro válasza HWuser (#852) üzenetére


€uro
őstag

Nagyon jól hangzik! :)

Szerintem veszek majd ilyet.

(#854) adriano18 válasza HWuser (#848) üzenetére


adriano18
tag

és hol lehet ilyen fóliát kapni ami nem csaka a kijelzőre van?

(#855) €uro válasza adriano18 (#854) üzenetére


€uro
őstag

Az a hely miért nem jó?

(#856) adriano18 válasza €uro (#855) üzenetére


adriano18
tag

melyik? amit linkeltek a fóliáról? ha igen akkor én jobban szeretem magyar oldalról venni a cuccokat

(#857) €uro válasza HWuser (#852) üzenetére


€uro
őstag

Tudod, hogy mi a különbség a Maximum Coverage és az Easy Install között?

(#858) €uro válasza adriano18 (#856) üzenetére


€uro
őstag

Igen, arra gondoltam.

Bizonyos dolgokat én is inkább itthon veszek, ha van rá lehetőség. De ez esetben nekem teljesen mindegy, hogy honnan hozzák házhoz a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#859) €uro válasza aggleány (#846) üzenetére


€uro
őstag

Ugye rájuk gondoltál?

A honlapjukon ezüst Neo nincs. Holnap felhívom őket telefonon, hogy van-e ezüstben náluk. Ha van, akkor lehet, hogy megveszem.

Bár itt csak 12 hó üzleti garanciát írnak a Neo-kra.

(#860) adriano18


adriano18
tag

én a b-tel.hu-n (95ezer) és a viptechnika.hu-n (93 ezer) szándékozom venni, 24 hónap garanciával.. csak valamiért ma megnőtt az áruk, csak tudnám mitől...

am a viptechnika.hu-ról valami tapasztalat van? (minden gyári tartozék, bontatlan doboz stb....)

am és győrbe nem tud valaki ilyen mobilboltot aminek van honlapja is és rajta a mobilkinálattal?

[ Szerkesztve ]

(#861) adriano18


adriano18
tag

megnéztem, MO-n is van inbisible shield de Neora nincs még, de elég borsos áruk van 3500-9000ig is vannak MO-n egyes mobilokra

(#862) HWuser válasza adriano18 (#861) üzenetére


HWuser
csendes tag

Én a zagg-tól rendeltem élettertam garival. Megveszed, regisztrálod és annyiszor cserélik ki ahányszor akarod. Ha cserét kérsz, el kell küldeni nekik a telódról levett fóliát és kapod a cserét. Magyarországi vásarlásnál bukta a gari.

(#863) adriano18 válasza HWuser (#862) üzenetére


adriano18
tag

am de az amerikai a zagg? akkor mennyi postaköltséget számitanak fel? és mennyi maga a fólia én ugy számoltam 4600 ft de lehet, hogy nem jól számoltam

am meg itt találtam egy hirdetést:
http://olyanjocucca.blogspot.com/2011/05/invisible-shield-karcmentes-folia.html

nem irják ki a neot de elvileg még rengeteg mobilra van neki szóval nagy esélyel neo-ra is és a gari is él...

[ Szerkesztve ]

(#864) aggleány válasza €uro (#859) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, rájuk gondoltam, és írtam is, hogy 12 hó bolti gari van. Az a baj, hogy csak úgy nem valószínű, hogy el fogja hozni a nagykerből. Nekem is mindig úgy hozzák el, hogy ha el is viszem.

(#865) €uro válasza aggleány (#864) üzenetére


€uro
őstag

Felhívtam őket telefonon, amikor a közelben voltam. Mondtam, hogy megnézném az ezüst telefon, és valószínűleg meg is veszem. Mondta a csaj, hogy csak ezüst van a nagykerben. Ha kérem, akkor tíz perc alatt elhozzák nekem, de akkor meg is kell venni. Egy kicsit furcsálltam a helyzetet, mert azért ez így nem frankó - akárhogy is nézzük.

Mindegy. A srác biciklivel elszaladt a mobilért. Kibontotta, a kezembe adta. Azonnal tudtam, hogy jó lesz. Rá is vágtam egyből: Ok, kérem!

Kipróbáljuk? - kérdezte. Majd otthon kipróbálom - mondtam.

Megkérdezték, hogy hol találtam rájuk. Mondtam, hogy egy kedves lány, aki szerelmes lett egy bordó Neo-ba, ő ajánlotta őket. Azonnal mondták a nevedet, hogy te leszel az. :)

(#866) €uro


€uro
őstag

Olyan szép ez a mobil!

Most tettem fel tölteni. A SIM kártyámat még nem mertem belerakni, mert ha hívnának, nem valószínű, hogy tudnék még rajta beszélni.

(#867) Teaway válasza €uro (#866) üzenetére


Teaway
veterán

Előre megmondtam, hogy ez fog történni :C

Nincs itthon csokid??

(#868) €uro


€uro
őstag

Kb. egy órája kezdtem el tölteni a mobilt. Akkor narancssárga led világított. Most meg zöld. Ez azt jelzi, hogy fel van töltve az aksi? Ugye ettől függetlenül hagyjam a töltőn 16 óráig. A boltban azt mondták, hogy először töltsem addig.

Így első töltés közben nyomkodhatom? Vagy inkább várjam meg a 16 órát vele?

[ Szerkesztve ]

(#869) €uro válasza Teaway (#867) üzenetére


€uro
őstag

:)

Egyébként az első benyomásom a mobilról az volt, hogy: De jó, hogy ilyen kicsi! És könnyű!

Persze akkor még nem volt benne az aksi. De a képek, videók alapján azt hittem, hogy nagyobb a telefon. Örülök neki, hogy ekkora, mert ezt tényleg kényelmesen lehet hordani a zsebben is.

(#870) Teaway válasza €uro (#868) üzenetére


Teaway
veterán

"Most meg zöld. Ez azt jelzi, hogy fel van töltve az aksi?"

Azt bizony!

Nincs itthon csokid??

(#871) €uro válasza Teaway (#870) üzenetére


€uro
őstag

De ugye töltsem tovább! Közben használhatom?

(#872) €uro válasza HWuser (#862) üzenetére


€uro
őstag

Maximum Coverage-et vagy Easy Install-t vettél?

(#873) Teaway válasza €uro (#871) üzenetére


Teaway
veterán

Felolvassam neked a használati utasítást, vagy mi? :U

Rajta lehet a töltőn reggelig, és töltés közben is használhatod.

Nincs itthon csokid??

(#874) skul0 válasza Teaway (#873) üzenetére


skul0
aktív tag

Viszont az már hülyeség, hogy 16 óráig kell tölteni, a lytiumos akksiknak nincs szükségük effélékre.

(#875) €uro válasza Teaway (#873) üzenetére


€uro
őstag

Csak az apró betűs részeket, légyszi. :p

(#876) szmatyi


szmatyi
tag

€uro:
Használd egészséggel, és leld benne örömöd!

[ Szerkesztve ]

(#877) €uro válasza szmatyi (#876) üzenetére


€uro
őstag

:)

(#878) adriano18


adriano18
tag

aki már rendelt a zaggtól és megjött neki az irjon pls akarok kérdezni vmit

(#879) €uro válasza adriano18 (#878) üzenetére


€uro
őstag

Én is kérdeznék, mert nagyon érdekel a fólia. Már meg is rendeltem volna, de még nem tudtam utánanézni, hogy a két típus között mi a különbség.

(#880) aggleány válasza €uro (#865) üzenetére


aggleány
addikt

Mondtam, hogy ha elhozzák, akkor meg is kell venni. :K Voltál náluk, kicsi bolt, nincs keret arra, hogy halmozzák a pultban az új telefonokat, viszont ha kell valami, nagyon gyorsan oda tudják hozni.

Hihihi, mindenki, akinek én javasoltam a boltot, otthon próbálta ki a telefont, nem a boltban. :DD

Ha valami Andreát mondtak névnek, akkor tényleg én leszek az. Már annyit vásároltam náluk, hogy a címemet is tudják fejből. :B Csak azt nem értem, hogy ha azt mondtad, hogy egy "kedves" lány, akkor miből jöttek rá, hogy én lehetek az. :F Úgy látszik, még csak én vettem náluk bordó Neo-t. :DDD

Töltés: ha a zöld led világít, akkor elvileg fel van töltve, de gyakorlatilat már 92%-nál elkezd világítani a zöld. Én biztos ami tuti alapon meg szoktam várni a 100%-ot. Lithium és lithium-polimer akksikat már nem kell formázni, és töltés közben is nyugodtan lehet használni a telefont.

Ahol a telefont vetted, egy ezresért tudsz venni rávaló fóliát, amíg nem jön meg a rendes, de azt is meg kell rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#881) €uro válasza aggleány (#880) üzenetére


€uro
őstag

Láttam, hogy kis bolt. De bármennyire is Balkánnak érezzük néha kicsi hazánkat, ez már az Európai Unió! Nincs olyan, hogy te látatlanban rendelsz valamit, megnézed a terméket, és akkor azt már meg kell venned. Mit csinálnak, ha neten rendelem a terméket, és nyolc napon belül visszaküldöm nekik, hogy mégsem kérem a telefont és adják vissza a pénzemet?

Szóval tényleg kedves emberek, meg minden, de ha nem tetszett volna a telefon, amikor először a kezembe veszem, akkor nem vettem volna meg. Egy közel százezer forintos telefonról beszélünk, nem valamilyen filléres áruról.

Mondtam nekik, hogy Prohardver-en beszéltem veled - innen tudták, hogy ki lehetsz. És igen, Andit említettek. Mondták, hogy még a körmeid is bordóra vannak festve. :P

(#882) janes74 válasza aggleány (#880) üzenetére


janes74
senior tag

Vagy csak te vagy kedves a vásárlóik közül :)

(#883) aggleány válasza €uro (#881) üzenetére


aggleány
addikt

A netes rendelés más téma, mert akkor meg tudják oldani a visszavételt, de így, ha elhozzák a nagykerből, akkor az ottani főnöktől függ, hogy visszaveszi-e. Ezért szokták alapból azt mondani, hogy meg is kell venni, mert nem mindig tudják visszavinni. :(

Az csak természetes, hogy ha bordó telefonért megyek, akkor bordóra festőkézem a körmöm, nem? :F Szerintem ezt minden nőneműnek így kellene csinálni. Alapból inkább a sima természetes színeket szeretem (körmön is), de a telefon kedvéért kénytelen voltam megerőltetni magam. :DD

Majd jól megkérdezem, hogy milyen figura vett náluk tegnap ezüst Neócskát, úgyis be kell mennem hozzájuk. ;)

janes74:

Az a szomorú igazság, hogy én nem vagyok túl kedves ember. Szerintem legalábbis. Azt hiszem. Bár, a fene se tudja. Még az is lehet, hogy néha elbambulok, és akkor akár még kedves is lehetek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#884) €uro válasza aggleány (#883) üzenetére


€uro
őstag

Egyébként micsoda mobilos figurák járnak az ilyen boltokba! Kb. húsz percet voltam az üzletben. Az ülőgarnitúrán ültem végig, jó hűvös volt. Ez alatt három olyan gyerek lézengett az üzletben, akiken azt láttam, hogy teljesen mindegy nekik, hogy mi történik, csak bizniszeljenek valamit a mobilokkal: adjanak, vegyenek vagy cseréljenek egyet.

(#885) Ricardo válasza €uro (#884) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet hogy "szerzett" készülékeiktől próbáltak csere útján megválni :U

(#886) aggleány válasza €uro (#884) üzenetére


aggleány
addikt

Tényleg eszméletlen alakok vannak időnként. Láttam már olyan figurát is, aki le akart alkudni egy 50.000,-es telefont 30-ra, mert neki csak annyi pénze van, de neki az kell. Elég nehezen lehetett vele megértetni, hogy ez nem fog menni. Miután felfogta, nekiállt hisztizni, hogy ez milyen egy szemét bolt. :Y

Ricardo:

Az abban a boltban elég macerás, mert minden átvett készüléknél személyit kérnek, és a szerződésben benne van, hogy saját tulajdonú készüléket ad el az illető, büntetőjogi felelősségének teljes tudatában. :DDD

(#887) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Sziasztok!

Kedd óta van meg a Neo-m. Nagyon jó telefon, eddig maximális meg vagyok vele elégedve. Defy-t (2 hét) és N8-t (3 nap) is próbáltam, de ennél végre nem kell megalkudnom a használat során.

Kellemes napot mindenkinek!

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#888) aggleány válasza rtzmp (#887) üzenetére


aggleány
addikt

Tényleg jó kis kütyü! :K Gyere majd mesélni, kérdezni, válaszolni.

(#889) €uro


€uro
őstag

Eddig egy 5000-es Nokia telefont használtam. Segítsetek, hogyan, milyen programokkal tudom áttenni a telefonról a kontaktokat és az üzeneteket. Nokia PC Suite programban benne van minden.

(#890) k850 válasza €uro (#889) üzenetére


k850
addikt

Ha van gmail fiókod, akkor azzal kellene először is összehozni a Nokiádat, onnantól nyerő vagy, mert az android nagyon szereti a gmail fiókot.
Egyszer kell tisztességesen megcsinálni a címjegyzéket ( képek, adatok stb.) és többet nem kell szarakodni az android készülék váltáskor.
Segéd programnak a MyPhoneExplorert is kipróbálhatod. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#891) rtzmp válasza k850 (#890) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Vmint próbáld meg a gmail-ben a Címtár>További műveleteknél az "Importálást". CSV vagy vCard formátumban tudod beolvasni a kontaktjaidat akár külön Csoportba.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#892) €uro


€uro
őstag

Van gmail-es címem, de a fiókot nem használom. Nincsenek bennek kapcsolatok. A kontaktjaim/neveim/telefonszámaim a telefonom memóriáján vannak. Azt akarom átvinni.

De szerintem átírom majd egyesével mindet. Ott úgyis csak nevek és telefonszámok vannak.

(#893) k850 válasza €uro (#892) üzenetére


k850
addikt

Nokia PC Suite-el le lehet menteni a telefonszámokat, vagy Microsoft Outlook-al.
Ha eddig eljutottál, akkor csak be kell importálnod a gmail-es fiókod címtárába.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#894) skul0


skul0
aktív tag

Ha már ilyen "sokan" vagyunk neo tulajok, kérdeznék valamit:
Nektek, ha valami külső hangforrásra, pl az otthoni hifire kötitek a telefont, akkor ha zene közben hívás vagy sms érkezik, akkor ugye hanggal jelez a telefon, de nálam, ha megszűnik a csengés, egy hatalmas kattanás hallatszik a hangfalból, olyasmi, mint mikor kihúzzuk valamiből a jack csatlakozót, és egy pilanatra rövidre záródik. Rettentő idegesítő jelenség sajnos, azóta nem hallgatok róla zenét hangosabban, mert féltem a hangfalam. ( Én csináltam :D ) Szóval ilyet nem tapasztalt senki?

(#895) €uro válasza k850 (#893) üzenetére


€uro
őstag

Most már csak az a problémám, hogy az ismerőseim *.vcf formátumú file-jait csak egyesével lehet importálni a Gmail fiók kapcsolataihoz. VCF to CSV konvertáló programot meg nem találok...

(#896) €uro válasza €uro (#895) üzenetére


€uro
őstag

Egyesével importáltam a kontaktokat. Legalább elvoltam egy darabig. Végül is csak nyolc klikkre volt szükség ismerősönként...

(#897) Teaway válasza €uro (#896) üzenetére


Teaway
veterán

Kékfoggal nem megy? Teló-teló között direktbe.

Nincs itthon csokid??

(#898) €uro válasza Teaway (#897) üzenetére


€uro
őstag

Így nem próbáltam. De most már mindegy.

(#899) skul0


skul0
aktív tag

Én is egyesével szerkesztgettem a kontaktokat, de számomra még most sem teljesen világos, hogy honnan milyeneket ránt be és mi alapján fűzi össze őket.

Imádom ezt a kurv@ országot.....

(#900) €uro válasza skul0 (#899) üzenetére


€uro
őstag

Úgy vettem észre, hogy alap esetben két helyről engedhetünk neki szinkronizálást: egy Google fiókról és a Sony Ericsson fiókunk központi adatbázisából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.