Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Alpi válasza LamerGyuri (#22) üzenetére


Alpi
tag

Az első bekezdésre a válaszom: nagyon köszönöm! :R Amúgy ezt úgy gondolod, hogy a Prohardvernek nekem kellene fizetnie??? :Y Mert akkor állok elébe... :DD

Nem ott dolgozom, sőt még csak nem is keresek milliókat, sőt több százezreket sem. Egyszerűen jól osztom be azt amim van. Én sem engedhettem volna meg magamnak, hogy kp-ba ennyit letegyek az asztalra. Akkor vettem volna A656-ost. Lásd fentebb. De azt is max. részletre. Nem szeretek olyan dolgokat vásárolni, amiből 2-3 év múlva vehetek újat. Főleg nem műszaki cikkekből. Egy cipőt sem veszek 2eFt-ért a piacon, hogy 2 hónap múlva tönkremenjen és vehessem az újat. Inkább kiadok érte egyszer pl. 12eFt-ot, de tudom, hogy az tart 2-3 évig. Tv-nél meg tuti, hogy az elkövetkezendő 15 évben nem lesz más...

Anno - ha jól tudom - ezt a házimozit adta ajándékba a Samsung azoknak, akik új Samsung Omnia mobil készüléket vásároltak. (Azt hiszem az első 300 embernek.) Akkor anno tele volt a fél internet ilyen házimozikkal 80eFt helyett 50-55eFt-ért árulták az Omnia tulajok. Mert jól járt az is, akinek csak a telefon kellett és visszakapta majdnem a telefon árának a felét. Na én nem így szereztem, de akkor megtetszett. :B

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.