Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Manka76 válasza Zsembi77 (#950) üzenetére


Manka76
senior tag

Gyanítom ez csak az én hülyeségem de ne egyszerűbb egy pendrive-ra kimásolni és bedugni a tv-be aztán nézni. Nem kell hozzá számítógép csak megy hiba nélkül és a feliratokat is mutja hibátlanul.
Vagy ha nincs pendrive akkor esetleg egy HDMI kábel a gép meg a tv köz és és kész.
De ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#952) Silent77 válasza Zsembi77 (#950) üzenetére


Silent77
veterán

Nem DTS hang van rajta?

szerk: Most látom C széria, az viszi azt is. :U

Manka76: Nekem pont így az egyszerűbb, nem kell állandóan 10m HDMI kábelt huzigálni, megy lanon keresztül minden szépen.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#953) Yom


Yom
aktív tag

Sziasztok!
Kerestem a forumban, de nem talaltam ra valaszt vagy rosszul kerestem... :)
Egy olyan kerdesem lenne, hogy a "Külső" (scart) forrást nem lehet eltuntetni a forraslistabol? Nincs bedugva a scart atalakito (amit a tv hez adtak), de meg igy is aktiv az a forras.
Azt kiprobaltam, hogy bedugtam az AV atalakitot, akkor megjelent a forras. Miutan kihuztam, akkor az eltunt.
Van erre megoldas, hogy eltuntessem a scartot? Nalatok is "aktiv" nem letezo scart ellenero a forras?
udv: Yom

I came. I saw. I lagged out.

(#954) Manka76 válasza Yom (#953) üzenetére


Manka76
senior tag

Igen aktív nálam is.
Ha haza értem akkor megnézem mit lehet tenni ellene.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#955) digo00


digo00
tag

Sziasztok!A c6000-esnél nálatok sem lehet beállítani media player üzemmódban az időzitett kikapcsolást vagy erre lenne valami megoldás?Előre is köszönöm a választ!

(#956) Manka76 válasza digo00 (#955) üzenetére


Manka76
senior tag

Yom: Nem sikerült eltüntetni a SCART-ot

digo00 nincs időzítő media player üzemmódban.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#957) digo00 válasza Manka76 (#956) üzenetére


digo00
tag

:O :O :W :W
Köszi

(#958) jagada


jagada
őstag

Nekem egy C5000-esem van és a 2010. dec 22-es firmet amióta felraktam egy csomó mkv filet nem akar lejátszani, nem támogatott formátum hibaüzenetet dob, de a régi firmmel soha nem tapasztaltam ilyet.
Valakinek van hasonló problémája?
tudja valaki, hogy a TV engedi a régi firmet visszarakni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#959) jagada válasza jagada (#958) üzenetére


jagada
őstag

Tudja valaki, hogy régi Firm-et honnan lehet leszedni a netről?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#960) Szaby84


Szaby84
csendes tag

Sziasztok! A napokban szeretnek vasarolni egy Samsung 3D LED TV-t. Ket tipus kozott vacilalok...az egyik az UE46C7000 a masik az UE40C8000. Arban nagyjabol megegyeznek. A C7000-es vonzobb abbol a szempontbol, hogy nagyobb a kepatloja. (46")
Abban kernem a segitsegeteket, hogy a funkcionalitast tekintve melyik modellt erdemes megvennem...azaz nyujt-e annyival tobbet a C8000-es modell, hogy ugymond "felaldozzam" a nagyobb meretet? (46")
Valaszotokat elore is koszonom!

(#961) tony70


tony70
tag

Sziasztok!
Van egy B6000-es tv-m, és a mostanában észre vettem, hogy a mozgások álltalában fehéres háttérnél, elég darabosak (TV műsornál is). Lehet hogy, mindíg ilyen volt, csak nem szenteltem figyelmet rá. állígattam a 100Hz Motion Plus-t 10/0, 0/0 0/10, minden variációra, de nem változott semmi.
Firmware frissítés segítene-e rajta? Találtam kettő firmware-t rögtön tegyem fel a 2010-es verziót, vagy a 2009-es kezdjem? Mert úgy vannak a Firmware-ek, hogy Step1 és Step2.
Valaki tett már fel friss firmware-t ilyen Tv-re és kérdezem, hogy változott a menü rendszer, vagy maradt a régi dizájn?

(#962) Lincy válasza jagada (#958) üzenetére


Lincy
csendes tag

Hasonló problémával állok szemben. Adott egy Samsung UEC7000-s. Szoftverfrissítés után bedugtam egy 16GB-os pendrive-ot, háromszor felismerte az mkv-t, aztán semmi. Nem találja a fájlokat. Én is kíváncsi lennék a megoldásra. Utána bedugtam ugyanazt a pendrive-ot egy UEC6000-esbe, és kérdés nélkül vitte. Gondolom firmware probléma. Vissza lehet állítani előzőre, vagy valami más megoldás?

(#963) Lincy válasza jagada (#959) üzenetére


Lincy
csendes tag

A samsung hivatalos oldaláról, a support/downloads menüből.

(#964) jagada válasza Lincy (#963) üzenetére


jagada
őstag

én csak a legfrissebbet látom ottan!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#965) prokariota


prokariota
csendes tag

Hello!
Miért van az h a TV pendriveról lejátszik mindenféle (bitrátájú, felbontású stb.) mkv fájlt de LAN-on keresztül szinte egyiket sem? Azt írja ki h nem támogatott formátum. A többi formátummal nincs gondja, bár azok rendszerint nem is HD/FullHD videók.
(c5000esről van szó)

Kösz a választ (ha kapok :F )

(#966) draculapapa


draculapapa
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy problémában segítséget kérni. Van egy C6500-as samsungom amihez vettem egy lan adaptert (WIS09ABGN) amit sikeresen csatlakoztattam a tv-hez és azonnal meg is találta a routeremet aminek a hitelesítési módja WPAPSK, a titkosítási módja pedig TKIP, ez így meg is felel a samsung használati utasításában leírtakkal. A hálozati beállításoknál beírtam az IP címet, az alhálozati maszkot, az alapértelmezett átjárót és a DNS kiszolgálót. A network tesztnél ezeket ki is pipálta viszont a ping átjárót nem találja és ezért a biztonsági kódom beírása után sem képes a routerhez csatlakozni. Próbálkoztam a router újra telepítésével és az IP címek változtatásával, de semmi. :F
Előre is köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni

(#967) Manka76 válasza draculapapa (#966) üzenetére


Manka76
senior tag

Hello draculapapa.

Ne adjál meg semmilyen beállítást, hagyjál mindent automatikuson.
Simán csatlakozz a routerhez és menni fog.
Nálam így tökéletesen ment.
De persze ez csak akkor fog menni ha a Routeren nincs kikapcsolva a DHCP.
Egyéb kérdést nyugodtan ha nem menne.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#968) draculapapa válasza Manka76 (#967) üzenetére


draculapapa
csendes tag

Szia Manka76!
Köszi a gyors segítséget. Megpróbáltam auto beállításokkal is, de a kapcsolódás így is sikertelen volt. A router nem is adja meg a tv-nek az internet protokoll beállításokat. Megnéztem a gépemen a hálozati kapcsolatok adatainál a DHCP kompatibilitás igen-re van írva (egyébként sajna nem tudom, hol kell ki és be kapcsolni). Én nagyon gyanakszom a routerre, hogy nem tud kommunikálni a tv-vel.
Típusa:D-link DI-524, 802.11g. Szerinted ez jó? Köszi

(#969) Manka76 válasza draculapapa (#968) üzenetére


Manka76
senior tag

A router beállításaiban nézd meg a DHCP-t (böngészőben a címsorba:192.168.1.1 vagy ami a címe) és ott ellenőrizd.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#970) draculapapa válasza Manka76 (#969) üzenetére


draculapapa
csendes tag

Szia Manka76!
Megnéztem a router beállításoknál, engedélyezve van a DHCP. Megpróbáltam azt is, hogy static DHCP-be beírom a lan adapter mac számát majd adok neki ott egy ip címet de semmi. :W .

(#971) Manka76 válasza draculapapa (#970) üzenetére


Manka76
senior tag

Hello
Az a baj hogy a távgyógyításban nem vagyok jó de ha netán pesti vagy akkor szívesen megcsinálom neked.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#972) Gabga


Gabga
csendes tag

Sziasztok,

Tanácsot szeretnél kérni.Led-es tv szeretnék vásárolni csak nem tudom eldönteni,hogy melyiket érdemesebb megvenni.
Samsung Ue406500 vagy Lg 42Le7500.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#973) nova001


nova001
senior tag

mi a véleményetek a Samsung UE26C4000PWXXH tvröl ???? 85ért van most pesten a boltba....sima falusi kábelszolgáltatóval akarom nézni

(#974) Manka76 válasza Gabga (#972) üzenetére


Manka76
senior tag

Amennyire látom szinte semmi különbség nincs a két tv között a méretet leszámítva.
Ami kérdés lehet hogy kell bele neked internet (ami köszönő viszonyban sincs a számítógépes netezéssel) mert akkor a samsungon jelentős összeget tudsz spórolni mert elég ha a 6000-t veszed ua. tudja mint a 6500 nettv nélkül. Alant az árak:
Samsung UE40C6000 185 500 Ft Samsung UE40C6500 225 900 Ft Lg 42Le7500 213.800 Ft

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#975) digo00


digo00
tag

Sziasztok!Nekem egy olyan problémám lenne,hogy van 2 mkv fájlom és az egyiknél auzt írja,hogy nem támogatott fájlformátum a másiknál pedig nem támogatott videókodek.
Eddig még egy mkv-val sem vol ilyen gondom mindet simán vitte a TV !Mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#976) jagada


jagada
őstag

c5000-nél le lehet menteni USB-n keresztül a tv-n lévő firmware-t?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#977) Szaby84


Szaby84
csendes tag

Sziasztok! A segitsegeteket szeretnem kerni egy problemamra. Nemreg vasaroltam egy Samsung UE46C7000-es 3D LED TV-t. USB-re szeretnek digitalis TV adasokat rogziteni. A TV HDD USB csatlakozojaba helyeztem a 8GB-os pendrive-ot amelyet egy pillanat alatt fel ismert (Transcend 8GB). Kovetkezo lepesben a TV menujeben belepek a Musor felvetel munube, ahol felajanlja az USB formazasat. Elfogadas utan elvegzi a formazast ugy, hogy a pendrive-on voltak adatok. A menubol visszalepek a TV adasra es a taviranyito REC gombjat hasznalva azt a hibajelzest irja ki a TV, hogy "nem elerheto".
Az lenne a kerdesem, hogy egyaltalan igy kell USB-re adast rogziteni, vagy valamilyen mas modon? Aki jartas ebben kerem segitsen!
Elore is koszonom!

(#979) hakos68


hakos68
csendes tag

Sziasztok,
Egy UE40C6800 boldog tulaja vagyok, de találkoztam egy hibával, ami ugyan apróság, de hátha valaki tud rá megoldást:
Ha automata időbeállítást választok, akkor egy órát késik, ha kézire állítom és egy napra ki van kapcsolva a villámvédő elosztó, akkor elfelejti az időt/dátumot.
Első bekapcsoláskor Ausztria lett kiválasztva a kezdeti beállításoknál (Magyaro. nem volt).
Gondoltam rá, hogy országot változtatok (időzónát nem találtam), de amikor belépnék az ország választás menübe és kéri a PIN-t, már írja, h vigyázz, minden törlődik (aminek nem örülnék) Állítsak vmilyen GMT+2 zónába tartozó országot vagy van jobb megoldás?
Köszönettel: hakos

(#980) Destloler


Destloler
tag

Hali

Szeretnék kérni egy kis segitséget. Rendelkezem egy LE40B650T2W tvvel, olyan kérdésem lenne hogy, mennyivel lenne gyorsabb a hálozat ha vennék egy samsung wifi adapter a tvhez. Nasrol nézem a filmeket és néha kiirja hogy a nasom lecsatlakozott a hálozatrol de zet álltalában a fulhd filmeknék csinálja és ugy gondolom hogy ez azert van mert nem tudja a nasrol olyan gyorsan olvasni az adatokat a 100 lankártyán. Ezért gondoltam ugy hogy vesek egy wlan adaptert. A másik problémám pedig az hgoy nem engedi felrakin a a tvre a legujabb fw-t. Előre is köszönöm a segítséget

(#981) kyle16


kyle16
tag

sziasztok. nekem van egy ilyen tv-m Samsung UE40C5000 és jelenleg ez a firmware van rajta T-MSX5DEUC_2009.0 de ezt le akarom cserélni erre T-MSX5DEUC_2011.0 és nem tudom hogy miket tartalmaz az új és az előtte lévő a 2010-s. valaki meg tudná nekem mondani? meg még az is érdekelne hogy miért nem játszik le bizonyos filmeket vagy épp sorozat részeket. mindig azt írja ki hogy nem támogatott fájl formátum pedig a kiterjesztése mkv. pl nézem a lie to me-t és 11 részt lejátszik de 12től már egyet se. ez mitől lehet? fimware megoldhatja a problémát? előre is köszi.

üdv

(#982) dansi


dansi
tag

sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy 5ös sorozatú samsung led tv-n hogyan lehet netezni? van hozzá wifi adapter csatlakozik is. de konkréten hogyan lehet netezni?

Sony Ericsson XPERIA™ X8 CyanogenMod 7 GingerDX.v022 2.3.7

(#983) samsungnyugg válasza dansi (#982) üzenetére


samsungnyugg
csendes tag

sehogy

a wifi az okostelós irányításhoz és más eszközök összekapcsolásához való

(#984) dansi válasza samsungnyugg (#983) üzenetére


dansi
tag

okostelós irányítás ? :O androiddal lehet ? és hogyan ?

Sony Ericsson XPERIA™ X8 CyanogenMod 7 GingerDX.v022 2.3.7

(#985) sonye válasza dansi (#984) üzenetére


sonye
senior tag

Úgy lehet távirányítani, hogy letöltöd a marketről a remote controlt. Van több is a tvhez. Nekem speciel az egyik nem rendesen jelenik meg így leszedtem egy másikat. Teljesen a valódi távirányító rajza. Minden működik vele. És a billenytűzet nagyon hasznos tud lenni begépelésnél. Tulajdonképp ha nincs kéznél a távirányító, de a telefon igen, akkor hasznos lehet. De a feltétel hogy a tv legalább lan-on legyen.

(#986) dansi válasza sonye (#985) üzenetére


dansi
tag

értelek. köszönöm a választ!

Sony Ericsson XPERIA™ X8 CyanogenMod 7 GingerDX.v022 2.3.7

(#987) Feanor1031


Feanor1031
tag

Sziasztok!
Erről mi a véleményetek?Samsung LE32D450
70.000ért tudnék hozzájutni. Sajnos kevéssé értek hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

(#988) eFeMeR74 válasza dansi (#982) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

A samsung TV csak 6500 seria felett rendelkeznek Internet TV funkcióval és beépitett böngészővel

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#989) Blom


Blom
aktív tag

mi a véleményetek erről [link]
megéri az árát vagy keresgéljek még?

(#990) edemRulez


edemRulez
csendes tag

Sziasztok!
UE40D6500-m van. VGA kábellel ha rákötöm a PC-t vibrál a kép. Mintha a frissítéssel lenne gondja, pedig átáll 60Hz-re. Valamilyen ötlet? Mi okozhatja?
Másik problémám hogy a böngészőben megnyitott médiát nem tudja kitenni teljes képernyőre. (Váratlanul leállt a böngésző...) Remélhetem hogy következő frissítések megoldják?
Köszi előre is!

(#991) Attis55


Attis55
csendes tag

Sziasztok! Egy tavalyi modellem van Samsung UE40B6000 és az lenne a kérdésem, hogy milyen lehetőségeim vannak a tévé okosítására. Elsősorban az internetet szeretném használni.Előre is köszönöm a segítségeteket! :C

(#992) Blom válasza Attis55 (#991) üzenetére


Blom
aktív tag

nincs itt senki aki segíthetne.
halott a fórum.

(#993) Psytróger válasza Blom (#992) üzenetére


Psytróger
tag

Azért vannak itt egy páran csak rossz helyen próbálkoztok :D
http://prohardver.hu/tema/samsung_lcd_tv/friss.html

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#994) neander28


neander28
csendes tag

Üdv!
Új vagyok itten, és rákaptam kicsit az okosítás témára.
D6000 -es szériával kapcsolatban van valakinek tapasztalattya?

Ui.: SamyGo -t olvassátok!
Csínján a szoftverfrissítés -sel! Az újak kizárják a trükköket....

neander

(#995) digo00


digo00
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki,hogy van-e arra megoldás,hogy ne kelljen lehuzogatni a TV-r a külső vinyót és úgy rámásolni a filmeket?Mondjuk FTP kapcsolaton keresztül?
Előre is THX!

(#996) sonye


sonye
senior tag

Üdvözlet!

Ezer éve nem írtam. Valahogy a ROM frissítgetés nem köt le.
(A minap az ACE-m frissítettem és az eddig gyorsan működő közelség érzékelő lelassult + a NFS shift azóta nem megy, na ezért nem frissítem a jól működő TAB-om!)

Pár perce beszéltem a Samsunggal
Nagyon készséges volt az ügyfélszolgálatos srác. Szerinte lehetséges a TAB-om TV-n használni, ehhez a most kapható csatlakozót kell használni.
De azért bennetek jobban bízok:

Eme szépséges átalakítót láttam egy boltban.
http://www.larsbengtsson.se/produkter/visa/datorer/surfplattor/tillbehor-2/samsung-epl-3phpbegstd

Szerintetek a Galaxy TAB-om szeretni fogja a D6100-as TV-t?
Milyen buli lenne már azon játszani, meg netezni. és akkor a smart menü nem is kellene többet, mert mindent tud a TAB. :)
Én játszani meg netezni használnám így a TAB-ot. Sajnos az allshare csak film átküldésére jó. Persze szuper arra, de 94 cm-n TABozni jobb.

Privátban írjatok, ha lehet, mert nem mindig nézem a fórumot.

(#997) Száguldo válasza sonye (#996) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Simán megy vele, nekem dokkolóval van csak HDMI kimenetem és régebbi a Samu tv is (de most lesz egy 6500-as) :K szerintem azzal sem klesz gond max a felpontás mivel a droid játékok stb. ugye nem full HD-sek.

(#998) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Azért van egy kis gond a 6500 sorozat körül.
[link]http://www.cine4home.de/tests/TVs/Samsung_D6500/Test_Samsung_D6500.htm

(#999) migabi24


migabi24
nagyúr

Sziasztok, segítségre lenne szükségem, van egy UE 40D6570-es TV-m, vettem egy 500Gb-os külső HDD-t hozzá a filmnézéshez, rádugom a tv-re elindítok egy filmet semmi gond, kilépek vissza valamelyik csatornára akkor kiírja, hogy új eszköz csatlakoztatva, mintha most dugtam volna rá a vinyót, ez normális? tehát a tv leállítja a vinyót ha nincs használatban? a tv felvétel miatt gondoltam, hogy folyamatosan összedugva hagyom, és ha adást akarok rögzíteni, csak megnyomom a gombot, de ez a le fel csatlakozás nem tetszik nekem.

(#1000) kenny123


kenny123
addikt

Adott egy samsung lcd tv, tegnap vettem hozzá egy fali konzolt, ma jönnek felszerelni. Azt szeretném kérdezni, hogy mit tudnátok javasolni a lógó kábelek esztétikus elrejtésére? Jönne lefele tvből vagy 3, és rondán nézne ki.

Köszi.

yo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.