Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Satyricon


Satyricon
addikt

Huujjj de csend van a totyikban... :Y :F

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#752) Vektor77


Vektor77
tag

Sziasztok, nektek is ilyen bumszli távirányítót adtak hozzá? Nagyon nem áll rá a kezem, nem ergonómikus:S

(#753) fury71


fury71
aktív tag

Sziasztok!
Van új firmware a tavalyi B-s ledes tévékhez!

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#754) fredx


fredx
csendes tag

Sziasztok!

Samsung Led tv vásárláson gondolkodom, ki is szemeltem a ue40C6500, valamint ue40B6000 modelleket. Úgy néz ki a az előbbi az esélyes lan valamint fogyasztási adatok miatt 60w szemben a b6000 -es 100w-al szemben. A döntés kicsit nehéz :). Szeretnék majd hozzá vásárolni 1 sony playstationt, tehát fontos lenne hogy a játékok szépek legyenek rajta. Kíváncsi vagyok a véleményetekre melyik modellt vásároljam meg ezek közül szerintetek. Esetleg tudtok jobb modellt ajánlani, max rászánt összeg 300k.

üdv.

[ Szerkesztve ]

x

(#755) fury71 válasza fredx (#754) üzenetére


fury71
aktív tag

A C6500-al szerintem jobban járnál, már a csak azért is mert alapból van benne egy mediaplayer is. Na meg ha igazak a fogyasztási adatok akkor meg...
Ráadásul a B 2009-s a C-s 2010-s modell.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#756) VGYke válasza fury71 (#753) üzenetére


VGYke
addikt

Kösz az infót!
Esetleg valami tapasztalat, mi változott??

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#757) VGYke válasza fury71 (#753) üzenetére


VGYke
addikt

Biztos hogy ez új frim? Mondjuk nincs már meg a "régi" amit legutóljára rátettem hogy összehasonlítsam, de nekem nem sikerült rátenni a TV-re. Kicsomagolva meg 2010.01.25. a fájlok dátuma. Gyanús itt nekem valami...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#758) VGYke válasza frisco (#748) üzenetére


VGYke
addikt

Én ugyan nem használok feliratos filmeket, de valahol olvastam, hogy a feliratnak külön fájlban kell lennie. Bocs ha ez hülyeség, de egy utánanézést megér.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#759) fury71 válasza VGYke (#757) üzenetére


fury71
aktív tag

Pár napig volt fent a 3002.1 ver firm. Most 3001.1 van fent. Én próbáltam visszarakni a 3001.1-t, de nem engedte a TV. Azt írta nincs frissítendő fájl. Ez nekem is nagyon gyanús.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#760) tekila9


tekila9
csendes tag

segítséget szeretnék kérni!!!ue37c5000 tv hang kép s.t.b hogy tudnám behozni rajta a legjobb képet?UPC digitálisom van.

[ Szerkesztve ]

(#761) dimension75


dimension75
csendes tag

Faszán pörög ez a topik :)

(#762) fredx


fredx
csendes tag

Sziasztok, tegnap hozta a futár a samu c6000 tv-t, nagyon baba cucc... Próbáltam mkv fájlt (1280*720 as felbontású) lejátszani vele, de nem sikerült. állítólag az mkv-t le kell játsza pendrive-ról, lehet a felbontás a gond? vagy csréljek firmwaret? +1 kérdés, az megoldható h. számítógépen megosztok 1 mappát, telepakolom filmekkel és lejátsza a tv?

üdv

[ Szerkesztve ]

x

(#763) Joci06


Joci06
csendes tag

Sziasztok!

A következő hétre tervezném egy UE40B7000-es TV vásárlását. Már egy éve szemezek vele, nagyon tetszik. Esetlegesen tudna valaki olyan helyet ahol a legkedvezőbb áron tudnám megvásárolni. Árgépen legolcsóbb: 278.000 Ettől ha tudtok olcsóbban.

UI.: 40B7000 és 40C6000 közötti lényegi különbség? Csak azért, mert a C6000-et már 210.000-ért is láttam. Pl.: azt láttam, hogy a 7000-esben van Content Library...azért a 7000-eshez húz a szívem, a design és a kavics távirányító miatt.

Köszönöm segítségeteket!

Üdv, Joci

(#764) Vakkancs válasza Joci06 (#763) üzenetére


Vakkancs
csendes tag

Hello :)

Lényegi különbség lehet, hogy a C jelzésű tv-k idei modellek, a B a 2009-es szériát jelöli. Nekem C6500-as van, és abban tökéletesen működik a Media Player.. Eddig csak néhány file akadt, amit nem tudott lejátszani a tv alapból, (!) de a legtöbbel boldogul. Ha másért nem, ezért a beépített lejátszóért mindenképpen a C-t ajánlom inkább (a B szériát csak üzletben láttam, arról nem tudok nyilatkozni, de a fórum írásai szerint ott a hangsávokkal nem volt mindig minden rendben).
Amúgy bővebb info elefant cikkében:
http://prohardver.hu/teszt/samsung_b6000_es_c6000_teve_tesztje/led_tv.html

(#765) VGYke válasza fury71 (#759) üzenetére


VGYke
addikt

F@sza a Samsung honlap is (IE8 alatt), mert képtelen vagyok megtalálni a UExx B7000 TV-met. Ha meg a keresőbe beírom a típust, elszáll az egész weblap. Hogy találjak így rá arra, hogy van-e új frim?
(Mielőtt mondanátok hogy szar az itthoni Vista oprendszerem vagy böngészőm, a munkahelyi XP-s gépemen is ezt csinálja)

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#766) fury71 válasza VGYke (#765) üzenetére


fury71
aktív tag

ez közvetlen link
Amúgy meg ne is várj mostanában új firmware-t a B sorozatban.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#767) viking78


viking78
csendes tag

Sziasztok!

Szemezgetek egy UE40C6800 as tv vel! van esetleg itt valaki akinek tulajdonában már van ilyen tv? elméletileg ebben a típusban van personal video recorder redy funkciót. ezzel kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata? kíváncsi lennék milyen minőségben rögzít és milyen méretben. ha valaki tud infóval szolgálni azt megköszönném! üdv

(#768) VGYke válasza fury71 (#766) üzenetére


VGYke
addikt

Kösz! És láss csodát, a mai dátummal T-CHU7DEUC-3002.1 tölthető le. A fájl neve, T-CHU7DEUC_3002.1_Step2. Marha jó lenne tudni ebben mit újítottak.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#769) vadi79


vadi79
csendes tag

Sziasztok! Van egy ue32b6000-es típusú tv-m ,de nem tudja a filmeket lejátszani. állitólag meg lehet oldani szoftveresen csak valami kód kell hozzá . valaki?

(#770) vadi79


vadi79
csendes tag

j

(#771) tony70


tony70
tag

Látom, hogy a B6000-es szériához is megjelent új firmware. Jólenne tudni, hogy a firmware frissítés után a beállítások törlődnek? Milyen jelentősége lehet a frisssítésnek?

(#772) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Most készülök venni egy Samsung UE40C6500UWXXH TV-t
Van valakinek tapasztalata a Tv-el kapcsolatban? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#773) Silent77 válasza Silent77 (#772) üzenetére


Silent77
veterán

Végig olvastam a topikot nem kevés volt. :)
Van lényegi különbség a C6500 és a b7000 között, azon kívől, hogy a C6500 idei modell?
Ha jól láttam ugyan azokat tudja mint a 7000-es.

A cikkhez gratulálok, nagyon jó lett! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#774) Mappa válasza tony70 (#771) üzenetére


Mappa
addikt

látod ??? még is hol ? mert én semmit sem találtam rá...sem a frissítés keresővel :N

nem kötelező megadni

(#775) Mappa válasza Silent77 (#773) üzenetére


Mappa
addikt

szvsz nekem jobban tetszik a C6500 színre ...ez az ezüst szép, bár már hozzászoktam a B7000-hez

a C-hez is két távirányító jár ??? (kavics)

lényeges különbséget én sem látok, én egyedül a hangjával nem vagyok megelégedve a Tv-vel. film nézés téren tehát ha komolyabb filmet nézek meg akkor házimozi mert semmi dinamikája nincs ezeknek a hangszóróknak (a vékonyság kárára megy a hangzás talán? ) . de sima tv-hez (barátok közt) kiváló ;) :K

meghallgatnék, hogy szól egy C szériás ..de sztem nem sokban térhet el a B-től

nem kötelező megadni

(#776) Silent77 válasza Mappa (#775) üzenetére


Silent77
veterán

Sztem ahhoz csak egy jár, mi az a kavics táv? :B
Hangja gondolom gyenge, a mostani Samsungomnak is elég tré. :(
Néztem az samsung oldalán az összehasonlítást, annyit ér mint halottnak a csók, nem is értem minek van. :U lényegi különbséget nem fedeztem fel, de biztos van.
A 6000-es modell ha jól tudom annyival gyengébb, hogy nincs benne a internet@tv, de a 6500-be már benne van.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#777) Mappa válasza Silent77 (#776) üzenetére


Mappa
addikt

hát ő lenne az :)

akkor hang pipa gondoltam hogy ezen nem nagyon változtattak...mind1 ez legyen a legkevesebb amúgy is ájulás lesz egy FullHD anyagot rajta nézni :K

igen az összehasonlítást én is néztem ..vagy hogy meg sincs adva adat a specifikációnál :F érdekes.

na igen ez a media 2.0 (internet@ tv is ) : lehet betenni ilyen időjárás widgetek-et tőzsde ..tán moziműsor is van ...őszintén szólva én már azon lehidaltam a Tv-nél hogy ethernet kábelnek is van helye...de kipróbálás erejéig megnéztem mire jó hogy működik stb aztán ennyi ...most lesz 1 éves a tv -m de 2x ha használtam benne ezt alkalmazást

még a gyári media player kitérnék ami benne van : nem tudom ez mennyit fejlődött az elmúlt 1 év során (igazság szerint amióta megvan a tv nem is érdekelt mi?hol? merre? ki? újít :U televíziók terén, csak így félszemmel "vannak új LED tv hmm aha nagyszerű ") és hát ami az enyémbe van az elég kezdetleges megoldás ....játszik pár mkv-t avi-t stb de inkább a dts hangokkal volt baja :N ...így megoldásként vettem egy média lejátszót mellé és így megszűnt ez a gond is...de ez a pár sor itt a végén már inkább off :B

nem kötelező megadni

(#778) tony70 válasza Mappa (#774) üzenetére


tony70
tag

Szerintem ez az: http://www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/led-tv/UE40B6000VWXXC/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support
2010.okt.26, de lehet kell hozzá az okt.05-i firmware.

[ Szerkesztve ]

(#779) Silent77 válasza Mappa (#777) üzenetére


Silent77
veterán

Mire jó ez a kavics táv? :F

Elsőre jól hangzik az internet@tv, de sztem nálam is hasonló lesz a helyzet.
Ha megjön, majd leírom a tapasztalatom a media playerrel kapcsolatban. :K
A héten ígérték, remélem tényleg meghozzák, mert már nagyon várom. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#780) Mappa válasza Silent77 (#779) üzenetére


Mappa
addikt

ez egy távkapcsoló kicsiben ! pici, kavics forma, hangerő állítás, csatorna léptetés, ki/be kapcsolás...amolyan női ékszer, nekik úgy sem kell több gomb :D

helyes! úgy legyen :K tapasztalatok jöhetnek ide bőven majd ;)

nem kötelező megadni

(#781) Mappa válasza tony70 (#778) üzenetére


Mappa
addikt

Hopsz! köszi, ez elkerülte a figyelmemet :B ez a B6000 ..nekem a B7000 van ..de annak is, ugyanott megtaláltam a terméktámogatás résznél : Frissítő fájl (USB-n)(05 Oct, 2010)

már csak azt kéne megtudni mit tud ez az új firmware :U ...lehet küldök egy mail-t a Samsungnak

nem kötelező megadni

(#782) tony70 válasza Mappa (#781) üzenetére


tony70
tag

És azt lenne jó tudni, hogy elsőnek az okt.05, majd az okt.26-i firmware kell feltenni ebben a sorrendben, mert amikor letöltöttem az egyik step1 és step2 firmware lett, vagy rögtön neki lehet állni az okt.26-i frissítéssel Lehet ebben a sorrendben kell frissíteni? A pendrive-n csak egy firmware lehet úgy olvastam!? A képi beállítások maradnak vagy újra bekell állítani az összes bemenetet!?
Ha megtudsz valamit légyszi írd már le!
Köszi!

(#783) Mappa válasza tony70 (#782) üzenetére


Mappa
addikt

írtam nekik :K ..félek nem fogják elkapkodni a válasz adást :F ...meglátjuk :)

Szerk.: szvsz simán mehet rá a újabb. nem step-es firmware-ek ...azt lehet kitudja :D ..a választ mindenféleképpen megvárom, mi újat tudna mutatni egy ilyen frissítés. tök kíváncsi vagyok .

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#784) Vakkancs


Vakkancs
csendes tag

Hello!
A C6500 Media Player nekem idáig minden .mkv-t és .avi-t vitt (a hangformátum nem számított), csak az .m2ts formátumot nem eszi meg...
Tényleg nincs hozzá kavics távirányító.
Az internet@tv funkciót én is kb 2-3 alkalommal használtam idáig, mondjuk előnye, hogy azon keresztül frissíti a firmware-t.

(#785) tony70 válasza Vakkancs (#784) üzenetére


tony70
tag

Képes kezelni az NTFS-re formázott winyót vagy csak a Fat32-re formázott pendrive-ot kezeli? A B7000-es csak a FAT-os formációt kezelte le tudtommal, ezért is vettem B6000-est. Frissíteni lehet pendrive-rol is netezni pedig úgysem azon fogok.
Az ár különbségből inkább MédiaPlayert vettem, ami jóval olcsóbb ill. nem kell darabolni az mkv filmeket 4GB -onként

(#786) Bladeee


Bladeee
csendes tag

Sziasztok!

Tv-t szeretnék venni, ki is néztem kettőt. Samsung UE55C6500 és a UE55B7000-t.
De nem nagyon látom mi a különbség a kettő között. A B7000-es tavalyi modell de mégis drágább mint a C6500. A C6500-nál HyperReal Engine-t írnak a képszerkesztésnél a B7000nél meg SAMSUNG LED Engine. Szerintetek melyik a jobb?

(#787) Vakkancs válasza tony70 (#785) üzenetére


Vakkancs
csendes tag

Igen, kezeli az NTFS vinyókat, nekem is az van rákötve, a file mérete nem számít a tv-nek (idáig legalábbis nem volt probléma nálam).

(#788) Vakkancs válasza Bladeee (#786) üzenetére


Vakkancs
csendes tag

Hello Bladeee!

Ismét csak az összehasonlító írást tudom ajánlani, [link]
illetve, hogy nézd meg őket élőben és válassz szíved szerint :)
A cikkben is említett fejlettebb tuner és media player miatt én az idei modellt választottam, nem bántam meg.

(#789) aliakh válasza Mappa (#783) üzenetére


aliakh
csendes tag

Hi!

Ha véletlenül megkapod a választ, rakd már fel, erősen kíváncsi vagyok én is.

aliakh

[ Szerkesztve ]

(#790) Silent77


Silent77
veterán

Ma megjött a C6500. :C
Nagyon tetszik, megérte az árát.
Akinek ilyen TV-je van, megtudná mondani, hogy a widgeteket el lehet helyezni a kép alján, úgy mint a B7000-nél? :R
Másnak elfordul a talp? mert nálam nem. :D Lehet rosszul rakták össze, de meg se moccan. (Pedig mondtam, hogy megcsinálom én :U )

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#791) Vakkancs válasza Silent77 (#790) üzenetére


Vakkancs
csendes tag

Widgetben sajnos nem tudok segíteni, nekem nem sikerült... De ha neked összejön, írd le, hogyan csináltad! :)
A talp nekem simán forgatható, teljesen puhán mozog, biztos hogy valamit rosszul csináltak.

(#792) Silent77 válasza Vakkancs (#791) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor sztem nem lehet.
Köszi, délután nekiállok szétkapom. :R
Nálad is annyira rossz az érintőgomb a TV-n? Szinte nem reagál semmire.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#793) Silent77 válasza Silent77 (#792) üzenetére


Silent77
veterán

Kikészít az érintőgomb, a kikapcsolásra rögtön reagál, de a többi szinte nem is működik. :(((
A másik a PIP. Az előző TV-m is 1 tuneres volt, de ennél nem tudom, hogyan működik. Megy az Xbox, bekapcsolom a PIP-et, és csak a TV-t tudom választani, igen ám, de nekem a tv a külsőn jön. :F A réginél simán kiválasztottam, hogy külső forrás, és kész. Ideges leszek ha nem tudom használni. :W Nálunk a PIP használata gyakori, mert a srácom épp játszik, kedvesem meg nézi közbe a TV-t, most csak nézné ha tudná...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#794) Silent77 válasza Vakkancs (#791) üzenetére


Silent77
veterán

Becsavarták ami fixálja. :D
PIP-re nem találtam megoldást, aki tudja ne tartsa magában, mert nagyon idegesít.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#795) Mappa válasza aliakh (#789) üzenetére


Mappa
addikt

mindenféleképpen megírom :K de lehet jobban járnék, ha valami élő hanggal beszélnék

Silent77 - a vaskos leírásából sem találtál még megoldást PIP beállításokra ?

nem kötelező megadni

(#796) Silent77 válasza Mappa (#795) üzenetére


Silent77
veterán

Nem sajnos, annyit ír, hogy, HDMI stb módban aktív, és a TV-t tudom kitenni.
...de ha egyszer nekem a TV nem az antenna csatlakozón megy, akkor nem tudom használni!? :W
A másik TV-em meg is lehetett felezni a képernyőt, ebből ezt is kihagyták. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#797) Mappa


Mappa
addikt

semmi reakció a levelemre még mindig :o

nem kötelező megadni

(#798) Silent77 válasza Mappa (#797) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kapkodják el. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#800) Mappa válasza Silent77 (#798) üzenetére


Mappa
addikt

Az nagyon kemény

"Samsung hasn't issued many release notes for TV firmware. The latest releases for B-series (2009) models have mostly had the effect of securing certain backdoors that some hackers have used to add features or to fix bugs that Samsung wouldn't. It also disables the ability to revert to the previous version. In short, it takes away a lot more than it adds. Don't install it, or at least, visit the SamyGO site first for advice on how to revert. " :Y

ezt a samsung fórumon olvastam, választ így gondolom nem is kapok a levelemre.kicsit bekaphatja a samsung. mondjuk nekem aztán semmi bajom nincs firmware téren, nem hiszem hogy eget rengető változást hozna egy új fw sőt.

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.