Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) nggabi válasza Cyberpunk (#10150) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem tetszik :C meg is osztottam.

"szenyor dzsíííí"

(#10152) Cyberpunk válasza KTTech (#10146) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem is fent van. Majd kiderül milyen lett. Igaz most rom-ot is cseréltem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10153) Clubforum2


Clubforum2
tag

Sziasztok!
Note-ra milyen Power manager-t ajánlotok?Próbáltam a Power Toggles-t de sajnos ott nincs olyan funkció,hogy egy gombbal tudok váltani 2g/3g között. Valaki,ötlet?Köszi

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#10154) DeathAdder


DeathAdder
veterán

OTG használatához kell valami tudományos dolog, vagy csak be kell dugni, azt megy?

Nemrég jöttem haza az új Nótával, kaptam vele extrába egy OTG-t, de simán rányomva (plussz egy 4gb-s FAT32-es pendrive) nem történik semmi...

(#10155) nggabi válasza DeathAdder (#10154) üzenetére


nggabi
nagyúr

rendszertől is függ. dugd rá párszor, várj, rebootold a telót. a lista aljára fogja berakni a pendrive tartalmát, usbmount v hasonló könyvtárba. dugj rá egeret, azzal menni fog rögtön :D

"szenyor dzsíííí"

(#10156) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nekem a Criskelo jobban bejön kinézetre, még ha aromázni is kell előtte :DDD
A classic szerintem túl "szürke", persze nem vitatom, ha azt mondjátok, hogy ez a gyorsabb.

Melyik készítőjét érdemes még kipróbálni?

(#10155) nggabi - Még csak az egeret sem ismeri fel :(
Vagyis, nem kommunikálhatnak, mert nem is világít az egerem..

[ Szerkesztve ]

(#10157) nggabi válasza DeathAdder (#10156) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor valami nem jó. notecore-al nekem megy rendesen. vagy a kábel nem lesz jó, vagy a rom, kernel. ezekre tudok gondolni.

"szenyor dzsíííí"

(#10158) DeathAdder válasza nggabi (#10157) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eddig classicon és crissen próbáltam, mindkét esetben Notecore v14 oc kernellel...

Ami az otg-t illeti ő egy adapter, nem kábeles, ha esetleg ez számít valamit.. :F

(#10159) nggabi válasza DeathAdder (#10158) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor azzal nem stimmel valami.

"szenyor dzsíííí"

(#10160) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Criskelo v11.2 másodszor fagy ki egymás után rom telepítése közben :Y

(#10161) nggabi válasza DeathAdder (#10160) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem fagy ki csak böködni kell a kijelzőt :D én is azt hittem, aztán mégse.

"szenyor dzsíííí"

(#10162) DeathAdder válasza nggabi (#10161) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meg volt állva és 5 percig nem is moccant installnál.
Nem fagyott ki? Mit csináljak akkor a kijelzővel? :DDD

(#10163) nggabi válasza DeathAdder (#10162) üzenetére


nggabi
nagyúr

mondom nekem is volt ilyen. ment a csík de nem csinált semmit. meg kell nyomni a kijelzőt és továbbugrik. asszem :)

"szenyor dzsíííí"

(#10164) DeathAdder válasza nggabi (#10163) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát én besza-behu :DDD

(#10167) tybsen válasza Nazara (#10149) üzenetére


tybsen
addikt

Az emberunk bal felso zsebeben az uj note figyel szerintem ;] ismeros az erzes :DDD

(#10168) Amalgam


Amalgam
aktív tag

A freemail-t miért nem tudom bekötni az email alkalmazásba?
A Mailbox-ot sikerült, de a Freemail-t nem tudom.
Tud valaki segiteni?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#10169) Polllen válasza Amalgam (#10168) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szimpla pop3 beallitas a bejovo leveleknek, de ha jol remlik kimeno smtp szerveruk nincs...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10170) LanyUs válasza Amalgam (#10168) üzenetére


LanyUs
senior tag

Épp tegnap kínlódtam vele én is :) Kimenő levelek esetében a szolgáltatód szervere kell, freemail nem jó. Pl. mail.telenor.hu, a port 25 és vedd ki a pipát ennél a szövegnél ( nem emlékszem pontosan, de vmi ilyesmi: a belépéshez a felhasználó adatai kellenek ).

Üdv.

(#10171) Amalgam válasza Polllen (#10169) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Sehogy sem akar sikerülni.
Neked sikerült?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#10172) Amalgam válasza LanyUs (#10170) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Miért nem jó a freemail?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#10173) LanyUs válasza Amalgam (#10172) üzenetére


LanyUs
senior tag

[link]

Innen sikerült nekem is.

(#10174) FoxPuppy


FoxPuppy
tag

haliho

valaki tud olyanról hogy működő S-jegyzet CM9 alá , nekem nem nagyon akart már feltelepülni sem, persze lehet CWM-ből kéne de olyan verziót még nem találtam...

köszöntem

(#10175) kchris78 válasza Clubforum2 (#10153) üzenetére


kchris78
veterán

2/3G közti váltás nyomógombra az csak CM9/10 alapú ROMoknál lehetséges, Stock ROM esetén nincs direkt lehetőség ezt programból módosítani, ami nekem van ikon a főképernyőn az is max a menübe tud elvinni, szerintem már ez is épp eleget gyorsít, persze a legkényelmesebb a teljes váltás lenne.

(#10176) kchris78 válasza LanyUs (#10170) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem nem érdemes szolgáltató szerverét beállítani, ha wifire vált az ember akkor kapásból nem fog menni. Érdemes google/egyéb szolgáltatóra reggelni ami ad hitelesítéssel saját SMTP szervert és akkor az bármilyen (telenor/wifi) szolgáltatótól működni fog. Kérdés hogy egy gmail-es SMTP engedi e azt hogy a feladó mailcím az ne gmail-es legyen :). én láttam már ilyet. ki kell próbálni.

(#10177) R2D20208


R2D20208
addikt

Helló Evibádi !

Kérdésem lenne : Ki milyen Custom Romot ajánl / használ ? Engem egyenlőre CM9 / CM10 / 4.1.1 Romok nem érdekelnek, szerintem leginkább 4.0.4 lenne nekem jó. Tudnátok valami stabil / jó Romot ajánlani ? Én innen kinézem már párat :

- Chrack's ICS
- CLASSIC ROM
- RocketROM
- CleaNote
- Criskelo's ICS
- AllianceROM

Melyiket ( nem ) ajánljátok nekem ? Köszi ha segít valaki ! Azt is köszi, ha elolvasta ;)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#10178) Cyberpunk válasza R2D20208 (#10177) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Üdv.

-CleaNote
- Criskelo's

Ezt a kettőt ajánlom a legújabb Notecore kernellel. Van mit nem próbáltam ki még, de szerintem mindegyik jó. Szar ROM nem nagyon van ide.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10179) nggabi válasza R2D20208 (#10177) üzenetére


nggabi
nagyúr

classic v4 :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#10180) R2D20208 válasza Cyberpunk (#10178) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszi Cica :D akkor a 3 közül választok majd + 1 a nggabi által írt ( köszi papi :) )

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#10181) KTTech válasza R2D20208 (#10177) üzenetére


KTTech
veterán

Én Criskelo-t nyomok, Notecore kernellel, eddig bevállt :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10182) R2D20208 válasza KTTech (#10181) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszike. Én tul képp épp azt töltöttem le elsőként, mert SGS / SGS-2 ről már ismerem. Akkor sztem nekem sem lesz gondom vele. Picit " megfőzöm " saját stílusra, majd belakás :) V11.2 - t szedtem le amúgy.

ui : látom neked is az van fent.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#10183) Nazara válasza tybsen (#10167) üzenetére


Nazara
őstag

Nekem még csak nadrágzsebben volt, majd lehet kipróbálom én is ingben, vagy hasonlóban :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10184) DeathAdder válasza R2D20208 (#10180) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én kriszt használok már kb egy napja NoteCore v14 oc-vel, de hazudnék , ha azt mondanám, hogy teljesen akadásmentes.
Bezony azért be-be laggol néha :F

(#10185) DeathAdder


DeathAdder
veterán

* legalább is ezzel a TW-indítóval... :F

(#10186) Nazara válasza DeathAdder (#10185) üzenetére


Nazara
őstag

Próbáld ki az enyémen lévő gyári ICS-TW kombót akkor... ;]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10187) Amalgam válasza LanyUs (#10173) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Lehet, hogy nekem azért nem sikerül, mert én Erdélyben lakom?
Orange-os vagyok, egyébbként.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#10188) Kapanyél válasza kchris78 (#10176) üzenetére


Kapanyél
őstag

A GMAIL SMTP-je ugyan kiküldi, de a GMAIL-es címről, és mögé írja, hogy meghatalmazó: a másik e-mail cím.
Venni kell 7-8eFt-ért egy korlátlan SMTP hozzáférést egy évre. Vagy meg kell elégedni a Google Mail-lel.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#10189) KTTech válasza DeathAdder (#10184) üzenetére


KTTech
veterán

Amikor felraktad törölted a cache-eket? Mert ennél kellett (leírás szerint).

Én akadozást nem tapasztaltam, viszont erősebb lett a videóknál a BC, mint a korábbiban (és már megint: videolejátszásnál jön csak elő, tesztábrán semmi...)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10190) DeathAdder válasza KTTech (#10189) üzenetére


DeathAdder
veterán

Persze, azokat mindig törlöm (partition, dalvik) :)

(#10191) #68216320 válasza kchris78 (#10176) üzenetére


#68216320
törölt tag

Több netszolgáltató (mobil és vezetékes) korlátozza v. blokkolja a 25-ös port tevékenységét. Ezen menne az SMTP. Bizonyos helyeken más portra át lehet tenni. Érdemes egy olyan aprócska tárhelyet venni ahol adnak SMTP-t és lehet portot váltani.

Van egy magyar cég, akik külföldi szervereken adnak el tárhelyeket emeltdíjas SMS árért egy évre. Gyakorlatilag ezer-párszáz forintért. Úgy emlékszem náluk lehet portot váltani és akkor azt beállítani. Máris menne minden szolgáltatónál és olyan feladóval küldheted a levelet ahogy akarod. Persze ne tessék SPAM-re használni. :)

Régebben vettem tárhelyet így náluk. Lassúnak találtam nagy adatforgalom bonyolításhoz, ezért nem használom, de SMTP-re jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#10192) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ezekről a Camera ICS, Browser ICS stb.. ről mik a vélemények?
Inkább ez vagy a gyári?

(#10193) nggabi válasza DeathAdder (#10192) üzenetére


nggabi
nagyúr

böngészőből az ics plus, kamera is fent van mert gyorsabban indul mint a gyári, de nem csinál jobb képeket.

"szenyor dzsíííí"

(#10194) lexter00


lexter00
őstag

Sziasztok!! :DDD

Lenne egy kérdésem.
Nagyon tetszik ez a telefon (jó nagy meg Samsung).Az idén már nem tervezem telefon vásárlását csak jövőre,és szerintetek akkor mennyiért lehetne egy használt Note-ot megvenni?Kb 1-1,5 évesre gondoltam és kb ugyanannyit szerintetek még el fog menni?Ne legyen lelakott lehet rajta egy két karc de a kijelzőn inkább ne :DDD
Sajnos új Note-ot nem tudok venni se most se később,húzós ára van.

(#10195) 206 cc válasza lexter00 (#10194) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
hmm...ilyet elég nehéz megjósolni,de talán vedd alapul a Galaxy S sorozatot....ahhoz mérten gondolkodj szvsz... :F :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10196) kchris78 válasza #68216320 (#10191) üzenetére


kchris78
veterán

Sima SMTP helyett már a legtöbb freemail jellegű szolgáltató tud SMTP-t SSL/TLS-el mefejelve (ha jól emlékszem) az 576-os porton. Ezt nem szokták blokkolni.

[ Szerkesztve ]

(#10197) kchris78


kchris78
veterán

feltettem a CM10 preview-t. Írják is hogy a hwcomposer miatt nincs benne a Project Butter de hogy ennyire darabos legyen azt nem gondoltam volna. Még jó hogy elővigyázatos voltam és csináltam (szokásommal ellentétben) nandroid backup-ot.. Kingdroid 7.1 NoteCore 13-al sokkal simább. Nem vagyok érzékeny de még számomra is látszott hogy az animációk nagyon alacsony FPS-el mennek... Pedig már írták hogy mennyire f@sza a preview 1-2-3-hoz képest...

AbyssNote4.2-el nyomtam, majdnem meg is szívtam amikor láttam hogy nandroid restore után az Abyss bootol ICS ROMmal.. hátlap letép, akksi ki... Szerencsére még időben... Recovery start, Notecore kernel fel, restart :). Szívtam volna ha be akar egy GB-es kernel ICS-romon bootolni (odin + rootolás + nandroid restore újra) .. konklúzió: nandroid backup nem állít vissza kernelt!!!

[ Szerkesztve ]

(#10198) Nazara válasza lexter00 (#10194) üzenetére


Nazara
őstag

Használtan akkor is tudsz majd venni újabbat, ami nem feltétlenül lelakott. Egyébként az időtállóságot nehéz megsaccolni, végtére is még nincs egy éve a piacon a Note.
Àr szerintem kb. 60-70 körül alakulhat jövőre. Ez az én véleményem. :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10199) kchris78 válasza Nazara (#10198) üzenetére


kchris78
veterán

Pontosan. Én is új notebookot akartam venni aztán voltam olyan fukar :D hogy egy használt MacBook Air mellett kötöttem ki - fél évig még garis és olyan mintha új lenne. Ugyanez megvan a Note-nál is, legtöbbünk szerintem "húzós áron" vette és ennek megfelelően vigyáz is rá úgyhogy jó állapotban lesznek ha piacra kerülnek.

Ha hosszútávra gondolod a vételt most 90 körül alakul, ezen szerintem csak a Note2 nyomhat lejjebb egy jelentőset de szerintem erre a nagyságrendre be fog már állni úgyhogy most érdemes mert:
-nagyon később sem fog lejjebb menni (valamennyit biztosan stabil értékcsökkenés, ezt el kell fogadni, erre nem kamatot fizetnek :U )
-nincs meg a használati érték ha jövőre veszed meg, már féléve használnád.

Mellesleg kérdéses ha a Note2 megjelenik lejjebb nyomja e a Note árát lépcsőszerűen mert a Note brutál drága lesz és a Note 80-100 körüli ára használtan már kb arányban van a használati értékével (nagy, gyors..).

[ Szerkesztve ]

(#10200) LanyUs válasza Amalgam (#10187) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nem tudom sajnos. Nem vagyok szaki, csak belőttem 4 mail címet és mindegyik jó. Neked itt ennyit találtam: [link]

Sok szerencsét :)

2.5. utilizarea contului de Mobile E-mail prin clientul de E-mail al telefonului mobil
Utilizarea acestei optiuni este simpla si intuitiva, si difera de la telefon la telefon. Setarea contului de Mobile E-mail in telefon difera, de asemenea, de la telefon la telefon. Informatiile necesare pentru setarea telefonului sunt urmatoarele:
POP3 server: pop.orange-gsm.com
POP3 port: 110
sau
IMAP server: imap.orange-gsm.com
IMAP port: 143
SMTP server: smtp.orange-gsm.com
SMTP port: 25

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.