Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) Carambola


Carambola
tag

Sziasztok!

Kérdeztem már, de sajnos nem jött válasz.
ICS 4.0.4 frissítés nem jön le T-mobilos Note-mra, pedig a hírek szerint már kint van.
Próbáltam Kies-sel, és a saját menüjéből frissités kereséssel, de azt írja nincs frissebb op rendszer. A 4.0.3 van rajta, ami kb 2 hónapja frissült autómatikusan. Sajnos én is úgy vettem észre, hogy lefagy az utóbbi időben szinte naponta, illetve az akku idő is csökkent a Gingerbread (2.3.6) óta.

Esetleg tudnátok segíteni, hogy kapott e már frissítést valaki?

Köszi a választ előre is,

(#10202) lefkosia válasza Carambola (#10201) üzenetére


lefkosia
őstag

Tedd fel odin-nal, egyszerűbb. Itt megtalálod a 4.0.4 T-mobile rom-ot.

The Truth Is Out There

(#10203) cerka14 válasza Carambola (#10201) üzenetére


cerka14
csendes tag

Én is t-s vagyok , nekem nincs problémám a 4.0.3.al . Néha begajdul kicsit , nem árt egyszer egy héten egy újraindítás neki . 2 napot is bír az akksi , pedig telefonálok sms-ezek és még játszottam is kicsit , na meg wifi. 4.0.4.ről semmi hír nincs még .

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#10204) lefkosia válasza cerka14 (#10203) üzenetére


lefkosia
őstag

Pedig itt van (TMH) ;)

The Truth Is Out There

(#10205) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Feladatkezelőből ki lehet valahogy lőni, hogy ne dobja ki ez a szöveget mindig amikor valami appot be akarok zárni?

"Ha leállításre kényszeríti az alkalmazást, az hibákhoz vezethet." - YES, vagy NO.

Az oc-s NoteCore kernel nem eszi jobban az akksit, illetve melegszik jobban a simától?

(#10193) nggabi - többen mondják hogy az ics+ é a jobb böngésző, de ez elsősorban miben nyílvánul meg? Én úgy veszem észre, hogy sebességre kb tök ugyanaz a kettő..

(#10206) Amalgam válasza lefkosia (#10204) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Vodafone Romániára vajon mikor lesz 4.0.4?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#10207) Polllen válasza DeathAdder (#10205) üzenetére


Polllen
nagyúr

Enni nem nagyon eszi jobban az aksit. Melegedni viszont jobban melegszik. Legalábbis a 12.5 standard-hez képest biztosan. Tűzforró volt az egyik játék után (mint GB alatt böngészésnél), de ez talán nem is meglepő, hiszen OC.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10208) DeathAdder válasza Polllen (#10207) üzenetére


DeathAdder
veterán

Talán a fesz le van véve azért nem eszik többet? :U
No igen, nekem is böngészés közben eléggé meleg lett a helyzet és még nem is játszottam :DDD

Kíváncsi vagyok , hogy tényleg gyorsabb-e az OC -vel mint a sima notecore-vel (itt most nem a benchmarkra gondolok, hanem a böngészés, kezelőfelület, képek stb..-re)

(#10209) Polllen válasza DeathAdder (#10208) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, illetve alapon 100 Mhz-n jár a teló, nem 200-n. Nálam itt tölti a legtöbb időt, mert nem nagyon játszom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10210) nggabi válasza DeathAdder (#10205) üzenetére


nggabi
nagyúr

pl h bejelölöd az asztali nézetet és úgy marad legközelebbi indításkor is. meg a gesture-ok, van még pár funkció ami tetszik...

"szenyor dzsíííí"

(#10211) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Elég jó lett a figyasztás a 14-es NoteCore-al.:) Most nyúzom majd egész éjjel 3G meg wifin.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10212) nggabi válasza Cyberpunk (#10211) üzenetére


nggabi
nagyúr

én ma nyúztam, nem mondanám valami kiemelkedően jónak. elmegy kategória...

"szenyor dzsíííí"

(#10213) Cyberpunk válasza nggabi (#10212) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Eddig jó 20 perc folyamatos net 6%-. Igaz még amíg a putriban vagyok csak edgén. Minimum fényerőn.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10214) kchris78 válasza DeathAdder (#10208) üzenetére


kchris78
veterán

OC a jobb. STD-nél a stabilitásra megy rá Gevin (?) ezért ebbe az UV sem fér bele. Persze ha hajtja az ember akkor 1.4 helyett 1.6-on megy ami jobban melegszik, ezen szoftveresen nem lehet változtatni (vagyis igen, leszabályzod 1.4-re :) ).

(#10215) KTTech válasza kchris78 (#10214) üzenetére


KTTech
veterán

Én is így használom :) SetCPU-val 1.4-re belőve az OC-s és rögtön kevesebbet is fogyaszt :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10216) DeathAdder válasza nggabi (#10210) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valóban jók ezek a gesturek :K Sebességre meg tökre ugyanaz a kettő.

Bár nekem az asztali nézetet egy istenért nem akarja megjegyezni :(
Bal érintő megnyom, Bepipálom az "Asztali Webhely kérése" pontot és ennyi?
Én ha ki/be lépek akkor megint nincs ott a pipa :W

(#10214) kchris78 LE van szabályozva 1.4-re. Meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#10217) kchris78 válasza DeathAdder (#10216) üzenetére


kchris78
veterán

kíváncsi leszek akkor...

100MHz:
van olyan kernel ahol a min freki 25 MHz-re van lekorlátozva :). Szerintem ennek már semmi értelme 25MHz-en sok mindent nem tud csinálni..

(#10218) nggabi válasza DeathAdder (#10216) üzenetére


nggabi
nagyúr

igen, a gyári nem jegyzi meg de a plusszos jó :)

"szenyor dzsíííí"

(#10219) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

haverom februárba vett egy note-t gsm boltban gyári garival függetlenül. Most szervizbe kellett vinnie és kiderült, hogy eredetileg T-mobile-osként került forgalomba a vétel előtt 1 hónappal. Ilyenkor lehet valamit csinálni a készülékkel? Visszakérheti az árát vagy valami? Ha jól tudom a T-s készülékek függők, tehát nem olyan, mint a ONE X pl, hogy a T is függetlenül adja.

Sürgős lenne a dolog.

(#10220) Kapanyél válasza kchris78 (#10217) üzenetére


Kapanyél
őstag

Aktívan tényleg nem sok mindenre elég a 25MHz. Nekem ragadt már be ennyin és 1fps volt az élő háttérkép... Viszont - mint előttem korábban már írták - zenehallgatáshoz elegendő, ill. töltés közben kevésbé melegszik (olyankor nem megy deep sleep-be). Beszélgetés közben is csak ennyin jár, szóval kevésbé is merül.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#10221) 206 cc válasza kungzi (#10219) üzenetére


206 cc
senior tag

hmmm...nem igazán korrektek az infók,ha itthoni T-s mivel február 21-én kezdte forgalmazni a T-mobil.

Az első széria független volt XEH romokkal jött ki,csak az nv_data.bin tartalmaz utalást a 21630 kód alapján arra,hogy a Samu a T-nek szállította.

MÁS!
Nálam a gyári angol LRK+notecore 14 std van fent,de mostanában kikapcsol a Note.Észre sem veszem, nem ébred fel csak ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot akkor újraindul.a 13.3 verzió óta csinálja ezt.....????
Valaki tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10222) kungzi válasza 206 cc (#10221) üzenetére


kungzi
veterán

váááá rossz helyre írtam :W :W S2-je van :D bocsiiiiiiii csak félrekattintottam :DDD

de a lényeg ugyanaz :C

[ Szerkesztve ]

(#10223) lefkosia


lefkosia
őstag

Barátomnak van egy 10.1 Vodafone-os tabletje. Sajnos a efs-t nem mentette le, és egy rom felrakásnál elszállt... Létezik valami megoldás, hogy visszaálljon a imei, vagy vigye javíttatni? Elnézést, hogy ide írok, de a másik topikban nem kaptam segítséget.

The Truth Is Out There

(#10224) 206 cc válasza lefkosia (#10223) üzenetére


206 cc
senior tag

Esetleg a gyári vodás romot ha felrakja??
Ez 10.1v vagy 10.1 ....GT-P7100 vagy 7510 .....esetleg újabb?

Kungzi
semmi gond...hát,hmmm...izé.......amennyiben így is tudja használni nincs nagy értelme visszavinni...ha csak nem az elvek miatt....a többi megoldható !! :C :C :R :R

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10225) lefkosia válasza 206 cc (#10224) üzenetére


lefkosia
őstag

P7500 gyári vdh romo-ot tettünk rá, de sajnos a imei még mindig 0049...

The Truth Is Out There

(#10226) 206 cc válasza lefkosia (#10225) üzenetére


206 cc
senior tag

Van némi infó itt nézelődjetek!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10227) kungzi válasza 206 cc (#10224) üzenetére


kungzi
veterán

de a szervizbe szívóznak vele, hogyhogy XEH product code-ja van és független rom van rajta, mikor tmh-nak kellene lennie

(#10228) lefkosia válasza 206 cc (#10226) üzenetére


lefkosia
őstag

Köszönöm segítségedet :R

The Truth Is Out There

(#10229) 206 cc válasza kungzi (#10227) üzenetére


206 cc
senior tag

hmmm...ez elég érdekes hely lehet...tudom-tudom a protokol ezt írja,de gyári romoknál nem szoktak ezzel vacakolni.....még a customnál meg is értem...
mit mondjak??.....tegyenek fel egy gyári T-s romot és függő lesz :C :C :C .....sajna ez a szervíz nem igazán jóindulatúan áll a dologhoz...

lefkosia
nm... :R :R

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10230) nggabi válasza 206 cc (#10229) üzenetére


nggabi
nagyúr

ennyire nem egyszerű, de ha akarnák meg tudnák oldani kb 3 perc alatt.

"szenyor dzsíííí"

(#10231) DeathAdder válasza nggabi (#10218) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mármint nekem az ícéess plusszos nem jegyzi meg :(

A PH! csak azért maradt desktop mód, mert megjegyezte, hogy az oldalon arra mentem: Teljes verzió, ha idegen oldalra megyek ott megint mobil módban mutatja majd (legújabb notecore és legújabb criskelo rom-mal), kivéve akkor nem, ha minden indításnál bepiázom az általam bekeretezett menüpontot.

Íme:

[ Szerkesztve ]

(#10232) KTTech válasza DeathAdder (#10231) üzenetére


KTTech
veterán

A beállításokban külön beállítható, hogy folyamatosan desktop módban legyen...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10233) 206 cc válasza nggabi (#10230) üzenetére


206 cc
senior tag

és akkor abból mi az igaz,hogy pl.aki (mint én) az első szériából vett a T-nél Note-ot az független volt ugye.....ha erre most felteszek egy gyári T-s romot(a mostani LRI) akkor lezár és már függő lesz?!!!!
erre valaki??
illetve előző probléma....hogy kikapcsol a Note az új v14 notecore kernelnél ha nem nyúlok hozzá pár órát...pl éjszakánként....a 13,3óta tapasztalom angol LRK-val.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10234) DeathAdder válasza KTTech (#10232) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így már okés :B
Köszi :)

(#10235) KTTech válasza 206 cc (#10233) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam nem kapcsol ki... LRK van fent, igaz custom. Próbáld másik kernellel, ha azzal is kikapcsol, akkor szerviz.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10236) nggabi válasza 206 cc (#10233) üzenetére


nggabi
nagyúr

lezárni semmiképp se fog, max a független product codeod mászhat el tőle tmh-ra.

"szenyor dzsíííí"

(#10237) 206 cc válasza KTTech (#10235) üzenetére


206 cc
senior tag

xda-n olvasgattam és másnál is jelentkezik gond a v14 és LRK rom esetén.Nem is igazán kikapcsolásról van szó csak nem akar feléledni a sleep módból,ezt írják.
Újra telepítés,cache törlése ezeket ajánlják...hát ha?!!...vagy vissza régebbire....illetve várni az újat :C :C :C

nggabi:
product kódot mi írja ki...régebben volt az sgs tools az műxik ?

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10238) KTTech válasza 206 cc (#10237) üzenetére


KTTech
veterán

Na ez nálam még nem jelentkezett. Mondjuk elég durva módosítások történtek a v14-ben, az új toolchain sok mindent megváltoztatott.

Azért az USB fast charge néha jól jönne, mert most stock van... főleg autóban, amikor GPS-ként megy a teló (kb. 1,1-1,3Ah-t eszik, de ennyivel nem tud tölteni).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10239) 206 cc válasza KTTech (#10238) üzenetére


206 cc
senior tag

igen,az USB-s gyorstöltést is említik,hogy sajnálják ...de ott is volt valami gond
product code-ra valami ötlet,mert az sgstools csak gondolkozik :Y :F

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10240) 206 cc


206 cc
senior tag

Találtam Note-hoz pár kódot...hát ha jól jön?!
ITT vannak.
Persze product code nincs vagy nem látom? :C :Y

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10241) KTTech


KTTech
veterán

*#272*imei#* Product code , works on Froyo (nem próbáltam még ICS-en...)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10242) 206 cc válasza KTTech (#10241) üzenetére


206 cc
senior tag

ja...azt néztem,de nem próbáltam..mint írja Froyó-n...már nem is emlékszem az mikor volt :C :C :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10243) KTTech válasza 206 cc (#10242) üzenetére


KTTech
veterán

A sales code: XEU nálam, ezt dobja...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10244) 206 cc válasza KTTech (#10243) üzenetére


206 cc
senior tag

Na megnéztem én is...nálam is ezt dobja "sales code: XEU "
alul az install mi lehet vagy itt lehetne pc-t cserélni?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10245) KTTech válasza 206 cc (#10244) üzenetére


KTTech
veterán

Igen, itt lehet PC-t cserélni.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10246) nggabi válasza 206 cc (#10244) üzenetére


nggabi
nagyúr

mivel amint látod ezt egy gombnyomással ki lehet cserélni gyakorlatilag érdemi haszna nincs, csak visszaállításra jó.

az nv_data.bin-ben kell körülnézni, az már ad némi támpontot :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#10247) 206 cc válasza nggabi (#10246) üzenetére


206 cc
senior tag

az eredeti nv_data.bin XEH kódot tartalmaz megnéztem még akkor az EFS mentésben.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10248) nggabi válasza 206 cc (#10247) üzenetére


nggabi
nagyúr

dobd fel a gyári LRG-t és kiderül 100%ra :DDD egyébként még a 21601,21630,21670 ezekre kell keresni, ha van benne akkor magyar függő volt.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#10249) kchris78


kchris78
veterán

kint van a KingDroid 7.3! Aki szeretné, töltse!
http://www.wuala.com/kingdroid

(#10250) 206 cc válasza KTTech (#10238) üzenetére


206 cc
senior tag

Az usb gyors töltésre esetleg egy opció:
próba szerencse

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.