Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#227) Catcan válasza aggleány (#223) üzenetére


Catcan
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a tippet, ma én is elmentem megnézni (miután Bp-en se a WestEndbe, se az Astoriánál se sehol nincs kirakva) és én is csak kiszedtem a ceruzát kérdezés nélkül ;] ...mondjuk bármit kérdeztem vele kapcsolatban semmire sem tudtak válaszolni gyakorlatilag...az áron kívül :D

Nekem mondjuk nem tűnt olyan oltári gyorsnak, szerintem így launcher szinten nem lehet sokkal gyorsabbnak érezni mint a 7-es Tabomat. Meg amikor kicsinyíted a kezdőlapokat akkor meg-megröccen. A ceruza az szerintem késik, bár lehet,h csak nekem túl nagyok az elvárások, de amikor gyorsabban írtam akkor volt,h betőrészletek vagy egész betűk kimaradtak. Amúgy a srác azt mondta,h GorillaGlass van benne...ez tényleg így van?

Egyébként nagyon tetszett, meg oltári jól néz ki. Aki pedig azt mondja,h hűűű mekkora meg idiótán néz ki telefonálás közben, meg nem lehet egy kézzel használni, az még tuti nem látta és nem próbálta. 178 cm magas, nem egy nagy tenyerű srác vagyok és semmi gondot nem okozott. Mellesleg SMS-t is lehet rajta írni egy kézzel ha megtaláltad a fogást. Bár két kézzel jóval gyorsabb, de korántsem lehetetlen az egy kezes használat. Sima farmer zsebben is elfér, és tök kényelmes.

Szóval már meg is van rendelve a Telenornál :D Holnap szól vissza a csaj,h mikorra jön meg. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.