Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) C64


C64
őstag

Az új oldalon egyáltalán nem lehet beállítani, hogy időrendben csökkenve listázza a hírdetéseket, illetve ne csak 16 hírdetés jelenjen meg hanem több is?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3402) kungzi


kungzi
veterán

nem tudom mit csináltak az új HA-val, de most nagyon süvít. Lehet, hogy kár előre örülnöm? :DDD

De tényleg most nincs semmi várakozási idő, kattintok és oda belép. Csoda történt :DDD

(#3403) zed1983 válasza speed471 (#3391) üzenetére


zed1983
őstag

Van egy olyan szólás mondás dolog, hogy mindig a legegyszerűbb a legjobb!
A régi HA verhetetlen volt és lesz!!!

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3404) Gyufaaa válasza föccer (#3387) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:R

(#3396) chester99: Még mindig nem! :N

[ Szerkesztve ]

(#3405) ]Phobos[ válasza Winner_hun (#3397) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Okés, így már megvannak. Akkor már csak törölni szeretném őket. :DDD

Ja igen, ha keresek, az is fizetős hirdetésnek minősül?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3406) akoska23 válasza hackeeeee (#3398) üzenetére


akoska23
aktív tag

Azért van a fórum hogy reklamáljunk megosszuk a véleményünket.........Vagy rosszul gondolom?Nem a reklámokból ismert oldalon ment el és ez nem is a reklám helye hol hirdettem de hasonló profilú oldal ahonnan átpártoltam ide de ugy látom (és szerintem olvasgatva a fórumot sokan vagyunk így) vissza is fogok pártolni lehet hogy csak egy vagyok de sok egy sokra megy.............. ebbe kellene belegondolni Nem Istenemezni...

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#3407) poli27


poli27
veterán

Parci

A régi portált nem lehet megvásárolni tőletek? Ha ti nem akarjátok használni én( lehet többen) esetleg megvennénk és folytatnánk máshol vele..... Sztem sokan élnének a lehetőséggel :D

(#3408) Dominó85 válasza zed1983 (#3403) üzenetére


Dominó85
veterán

ÁMEN. ;]

poli27 veled vagyok. :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#3409) tomsics


tomsics
senior tag

A régi jobb volt,de ez se olyan rosz.Majd alakul.De nem tudom nektek is ilyen-e de én ha belépek,mégse vagyok belépve.Kiírja, hogy sikeresen beléptem,továbbítanak,majd újra olyan mintha nem léptem volna be.Nem tudom érthető-e

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#3410) maszi99


maszi99
őstag

Nem találom a privátom, és a levelezésem, az apróban, vagy az nem kell már hozzá, jah és a színek csapnivalóan egymásba olvadnak, fáradtan nem javasolt, mert erős szemrongálódást okozhat, és a hangulatérzete is elég gyászos az embernek tőle :O
Orvossal és pszihológussal is meg kéne nézetni az oldalt, mert nagyon hátrányos hatások érik az embert :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3411) zoltan6 válasza akoska23 (#3393) üzenetére


zoltan6
őstag

fos lett ez az oldal,használhatalan,a régit szerettem,és nem a fizetéssel van nekem sem gondom,bár ilyen árakkal inkább vatera.vissza a régi használható oldalt,mert ez kezelhetetlen lassú,két napig be sem tudtam lépni,ha nem olvasom itt a chrome+inkognitó módot.
miért nem indítottátok el az új oldalt párhuzamosan a régivel tesztelés céljából?

(#3412) szente80 válasza gyuri2008 (#3348) üzenetére


szente80
aktív tag

Én is jobban szerettem a régit,jobban át látható és letisztult volt.

(#3413) akoska23 válasza poli27 (#3407) üzenetére


akoska23
aktív tag

poli27 +1 :C

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#3414) zs2994


zs2994
tag

privátról miért nem kapok értesítést? ás nem is jelzi hogy kaptam volna ha nem nyomok rá a priv üzenetekre.......
most éppen be vagyok lépve.... miért aktív a belépési felület ?..

[ Szerkesztve ]

(#3415) Skizz


Skizz
addikt

Miért van az, hogy a főoldali linkre karbantartás jön be, de pl. ha közvetlen a mobil kategóriára szeretnék ugrani, akkor simán behozza az új HA-t?

(#3416) laci laci válasza poli27 (#3407) üzenetére


laci laci
addikt

Már tudom miből fogok megélni.Vegyük meg.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3417) szente80 válasza zoltan6 (#3411) üzenetére


szente80
aktív tag

Én sem tudok belépni,mi ez a chrome+inkognitó mód amit írsz?

(#3418) prmcsk


prmcsk
addikt

Nem lesz ez így jó, fiúk !

Most nézegetem az egy hét alatt "eltett" és engem érdeklő hardverpiaci mentéseimet és már a 70%-nál az áll: ARCHIVÁLVA

El kéne gondolkodni...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3419) szente80 válasza laci laci (#3416) üzenetére


szente80
aktív tag

Én benne vagyok :))

(#3420) kungzi


kungzi
veterán

kezd már alakulni az oldal. grat a készítőknek. :C nekem már nincs vele bajom, de egy valami: a hirdetések számát lehessen már növelni a 15-ről a kezdő oldalt légyszi. legalább 3 féle szint legyen 15-50-100. előre is köszi

(#3421) stranger28 válasza poli27 (#3407) üzenetére


stranger28
addikt

+1

(#3422) XaraX válasza tomsics (#3409) üzenetére


XaraX
addikt

A PH.-n lépek be Én is, és akkor a HA. is beléptet egyben.
HA.-n Én sem tudok belépni közvetlenül.

(#3423) Zsolto


Zsolto
őstag

Már többször hozzászóltam a témához, de motoszkált bennem valami, de nem jutott eszembe, hogy micsoda.

Ugyanilyen folyamatot láttam anno, amikor a PDAMániát szétverte a Sanoma. Volt ott egy jól működő közösség, szuperül pörgő fórum, hirdetések, cikkek, minfene. Jött a nindzsás dizájn és nézzétek meg, mi lett abból az oldalból. A fórumtagok szétszéledtek (én is akkor szoktam át ide), bazári bulvárcikkekkel teli csicsaportál lett, de az új tulajt nem érdekelte, hiába panaszkodtak a lakók.

Adja az ég, hogy itt ne ez következzen be.

Hm, közben látom a fejlődés jeleit, a fotók már megtekinthetők és visszaállt az eredeti képarány is. Grat! :C

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3424) Winner_hun válasza prmcsk (#3418) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem biztos hogy mindenki zárta, lehet hogy 60 napja nem volt uppolva, azért lett archiválva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3425) Picur1992


Picur1992
tag

Lenne egy kèrdèsem hogy lesz olyan hogy idő korlàt nèlkül belèpve maradok stb mert èn hiànyolom

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3426) akoska23 válasza Picur1992 (#3425) üzenetére


akoska23
aktív tag

Hááát olyan nincs másról ne is beszéljünk. Te nem emlékszel tegnap este kinek sikerült Firefox böngészőn időrendi sorrendbe rakni a hirdetéseket. Be is rakott egy screenshotot......

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#3427) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok !

A lassúság 1 dolog, szerencsére megy a kovácsolás éjjel-nappal, nameg Én amúgy is megértem a kialakult helyzetet, de ez most mindegy...

Az viszont elfogadhatatlan hogy hírdetést se lehessen feladni, ami egy alapfunkció lenne

" ameddig még lehet "

A dolog az alkategóriák eltünése c. bug miatt végett kész vicc, ennyire instabilra hogyan lehetett csinálni vmit... ennyi erővel maradhatott volna a régi egészen nyugodtan :K

Jó munkát, azt várjuk el, vagy bele se vágjunk...

Üdv és szép estét:

Viktor ;)

[ Szerkesztve ]

(#3428) prmcsk válasza Winner_hun (#3424) üzenetére


prmcsk
addikt

Sajnos zárták, mert arra mindig kínosan figyelek, hogy a hirdetés "friss", max egy-két hetes legyen.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3429) barca4ever válasza poli27 (#3407) üzenetére


barca4ever
tag

Veled vagyok!!!
Folytassuk a régit! Azért még fizetni is hajlandó lennék!!

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#3430) zoltan6 válasza szente80 (#3417) üzenetére


zoltan6
őstag

chrome jobb felsö sarokban villáskulcsra kattintasz,majd új inkognitó ablak,aztán hardverapro.hu,felhasználó neved/jelszavad.és örülsz ha bejön.

(#3431) kerekfej


kerekfej
addikt

Hagyjátok ezt az egészet a francba! Vissza akarjuk kapni a régi dizájnt és a régi felépítést!

(#3432) laci laci


laci laci
addikt

Heuréka. belépés: kommunikációs hiba.Haladunk, haladunk

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3433) C$igu$sz


C$igu$sz
csendes tag

elolvastam kb. 1800 hozzászólást a 3400 ból és itt a végére megtaláltam azt ami összefoglalja az átalakulást:

"Meg lehet szokni a szart is csak semmi értelme!"
by Nippon

(#3434) stranger28 válasza C$igu$sz (#3433) üzenetére


stranger28
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

(#3435) Arel


Arel
csendes tag

Én nem tudom, lehet velem van a baj, de több, egymástól független gépről/hálózatról sem enged belépni. Szerverhibára hivatkozva eldob... remélem, azért alakul majd valami, mert ez így nem jó.. :(

(#3436) barca4ever válasza kerekfej (#3431) üzenetére


barca4ever
tag

kerekfej +1 :K :K :K :K :K :R :R :R :R :R Vagy inkább kerekfej + mindenki? :C

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#3437) barca4ever válasza Arel (#3435) üzenetére


barca4ever
tag

Nyugi! Csak simán szar az oldal!!

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#3438) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Mínőséget pls.......................... :((

[ Szerkesztve ]

(#3439) mpierre


mpierre
veterán

Elég lassan - süti, stb törlés ellenére - 4.-re be is tudtam lépni. Kommunikációs hibára hivatkozik. Szokni kell...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3440) dredbiro válasza z0d1AK (#3367) üzenetére


dredbiro
senior tag

Én dettó ugyan így jártam :F

Good hunting,STALKER !

(#3441) kungzi válasza kerekfej (#3431) üzenetére


kungzi
veterán

én is sok mindent akarok, de van ami nem lehetséges :DDD

(#3442) Picur1992 válasza akoska23 (#3426) üzenetére


Picur1992
tag

Ara sajna màr nem mert anyi minden volt tegnap hogy ààààà:))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3443) stranger28 válasza barca4ever (#3437) üzenetére


stranger28
addikt

Azért egy szint alá ne adjuk már szerintem, nekem sem tetszik, de ki lehet ezt fejezni szebben is...

(#3444) LGabor001


LGabor001
tag

Követeljünk szavazást!!!!!

Előbb fizetnék a régi oldalon mint az újon.
Lehet, hogy sok időbe és pénzbe került ez az új oldal, de szerintem az emberek 99%-a előbb fizetne a régi hardverapró használatért mint ezért az újért.

(#3445) runner 125 válasza Zsolto (#3423) üzenetére


runner 125
nagyúr

PDAmania-ról akkor tűntem el én is, amikor technet lett a neve és jöttek a bulvárhírek. S, az is tény, h minden aktív tag lelépett - ki pdaplus-ra, ki pdafanclub-ra, ki ide.
..remélem nem ez lesz a vége itt is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3446) zoltan6


zoltan6
őstag

hogy lehet az új hirdetéseket a tetejére tenni?rájött már valaki?miért van összekeveredve?22hetes hirdetést rakja legfelülre.

(#3447) barca4ever válasza stranger28 (#3443) üzenetére


barca4ever
tag

Tudom! Elnézést a bunkóságért,de erre az oldalra már sajnos nincs alacsonyabb jelző,ellenben az elődjére nincs jelző ,hogy mennyivel jobb volt!!
Én csak kimondtam azt amit a többségünk magában dünnyög!

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#3448) laci laci


laci laci
addikt

Lakásátalakítással foglalkozom,de azt mondom a megrendelőnek,hogy itt van a fürdőszoba lehet használni csak nem megy le a víz,a csempe mozog,de kész,ugyan mit mondana?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3449) ]Phobos[ válasza zoltan6 (#3446) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Az hagyján, most valamiért nem műkszik az alkategóri VGA-knál. De ja, illene egy dátum szerinti rendezés/ szűrés is ...

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3450) zs2994


zs2994
tag

ezért egy forintot sem fogtok látni tőlem ... röhej....
gondoltam letörlöm az összes hirdetésemet és elhúzok innen... minek itt bohockodni ,
de a hirdetésimhez be sem tudok lépni... csak teker ...csak teker..... :W :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.