Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Melack válasza Rolci (#2046) üzenetére


Melack
veterán

Cache ürítés -egyelőre ez a legtutibb megoldás :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2052) WonderCSabo válasza 04ahgy (#2049) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a HA-t teljesen leválasztják a lapcsaládtól, szinte alig van köztük kapcsolat. Ez sztem nagyon nagy hiba.

(#2053) 04ahgy válasza Zsolto (#2044) üzenetére


04ahgy
nagyúr

+1! Maximálisan egyetértek. Csak ez a gáz: "A lényeg: az új Hardverapró gyakorlatilag kész, az apródok már tesztelték"

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2054) csucsbicep válasza 04ahgy (#2049) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Elvileg igen.

(#2055) fps8 válasza nbucsi (#2047) üzenetére


fps8
senior tag

Engem beengedett a régi acc-al!!!
Viszont egy valamit nem találok... Hol tudom módosítani a hírdetésemet???

"War... war never changes"

(#2056) DaveJr válasza 04ahgy (#2049) üzenetére


DaveJr
őstag

Azért nincsenek szinkronban a két helyen a privátok mert két külön adatbázisba dolgoznak...ha jól értettem a HA kapott egy teljesen új adatbázist....emiatt nincs átvezetve ez itteni privátozás és ezért nem látszik az ottani privát itt....
Ami érthető is hiszen ki fogja kiválogatni az itteni privátok közül az üzletit és a nem üzeltit?

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2057) domperke válasza Storms (#1995) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

+1 :R

Én hiába törlöm a sütiket,cachet firefox alatt az istennek nem lép be.Sőt a fő oldali belépés gombnál semmit nem csinál.... :W :W

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2058) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

Nem lehet, hogy eladták a Hardveraprót? Csak nem mondják meg?

(#2059) syl5 válasza Zsolto (#2044) üzenetére


syl5
őstag

Igen, biztos lett volna sok segítő szándékú user, akik szabadidőben be tudták volna építeni a régi hardverapróba az új értékelési, fizetési és számlázási rendszert.

A design-on is lehetett volna tekerni, ha nagyon modern kinézetet szeretett volna a vezetőség.

És szerintem az is működött volna, hogy kiteszünk egy támogassátok a hardveraprót, különben megszűnik című bannert.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#2060) Charlie Gordon


Charlie Gordon
aktív tag

Winyót keresek. Leszűkítem egy típusra. Lapozok egyet. Ismét az összes típus hirdetései bejönnek. Ismét szűkítenék : nemcsak hogy azt a típust nem látom, de nem is a wincsik hirdetései között vagyok. :W

(#2061) sgery válasza DaveJr (#2056) üzenetére


sgery
őstag

A rendszer, ami követi hogy HA-ról lett küldve a privát ;)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#2062) cellpeti


cellpeti
veterán

van aki nem tud belépni az új hardverapróra?? Az jelezze pls, mert én pl nem tudok

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2063) Savanya válasza fps8 (#2042) üzenetére


Savanya
addikt

Csatlakozom , inkább a régiért fizetnék . :K Külalak : pocsék , kereső használhatatlan , listázás nulla ... ezért fizetni ????

Mobilszámom: 70-516-8068

(#2064) kisspinyoo


kisspinyoo
tag

Szevasztok egy gyors kérdés mért nem lehet hardveraprora belépni?

Tisztelet pénz hírnév!

(#2065) sgery válasza dvdbackuper (#2058) üzenetére


sgery
őstag

Remélem nem az Allegroup (vatera) vette meg, nehogy már monopóliumot építsen mert akkor agybaj jön.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#2066) danih válasza kisspinyoo (#2064) üzenetére


danih
addikt

Aki nem tud belépni: sütiket töröljétek, utána OK.

(#2067) föccer válasza Savanya (#2063) üzenetére


föccer
nagyúr

Halkan megjegyzem, hogy a teszt időszakban senkinek, semmilyen formában nem kell fizetnie a HA használatáért.

Csak halkan, mert már számtalanszor le lett írva. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2068) Melack válasza cellpeti (#2062) üzenetére


Melack
veterán

Többen is vagyunk így, cache ürítés.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2069) Csabee. válasza Zsolto (#2044) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Számomra is meglepő és használhatatlannak tűnik első körben az új rendszer... Nem átlátható, elég gyatra így... Remélem javítanak rajta!

Üdv: Csabee.

(#2070) kisspinyoo válasza cellpeti (#2062) üzenetére


kisspinyoo
tag

Itt az egyik jelentkező be lép aztán mégsem...-.-

Tisztelet pénz hírnév!

(#2071) Jim-Y válasza danih (#2066) üzenetére


Jim-Y
veterán

Megtörtént, nem OK :(

(#2072) fps8 válasza dvdbackuper (#2058) üzenetére


fps8
senior tag

Ez is egy elég lehetséges verziónak hangzik :D sokan biztos busásan fizetnének érte, mert kb egy aranybánya :)

"War... war never changes"

(#2073) syl5 válasza DaveJr (#1719) üzenetére


syl5
őstag

Ehhez jöhetni egy kis howto! :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#2074) (Bundás) válasza Rawulf (#1976) üzenetére


(Bundás)
addikt

Az vélemény, hogy rendes komment szinten leírod mi a bajod, javaslatod. Annak van értelme, de hogy van 4 rublika amit beikszelsz nem feltétlen mérvadó. Lásd, országgyűlési választások. :)

mod és összegezve: lehet félreérthető volt az előző, jelenleg a szavazósdinak nem látom értelmét, a véleményeknek annál inkább, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#2075) 04ahgy válasza WonderCSabo (#2052) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Eddig pont arról volt szó, hogy a belépési adatokat (felh / jelszó) és az adatbázist szinkronizálják. Akkor így felhasználónevet kikeresve az illetőnek tudok írni a PH! / MA ! Logout, stb. portálokon is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2076) Csabee.


Csabee.
nagyúr

HIBA: Jelenleg töröltem aprohirdetést, és módosítottam is egyiket, de a Ph rófum jobb oldalán ugyan úgy ott vannak módosítatlanul az aprohirdetéseim.

Üdv: Csabee.

(#2077) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Most egy érdekesség...Firefox sütik törlése belépés a főoldalon rányomok semmi....Alatta rányomok a regisztrációra erre közli belépve mint domperke... :F :F

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2078) kisspinyoo válasza danih (#2066) üzenetére


kisspinyoo
tag

A-a az sem segít 3 féle böngészővel próbáltam és semmi és mindent külön telepítettem fel hozzá...-.-:(

Tisztelet pénz hírnév!

(#2079) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Én be tudtam lépni, őszinte legyek a régi jobb volt és áttekinthetőbb, ez elég összetett, az uppolásért fizetni kell, tehát max 2 UP ingyenes, de az sem hírdetésenként, hanem összesen :O

Még azt nemtudom, hogy a hírdetés meddig élhet az oldalon és azért is fizetni kell -e, ha hosszabítani akarom :F :U

[ Szerkesztve ]

(#2080) nbucsi válasza fps8 (#2055) üzenetére


nbucsi
csendes tag

nekem is azt mondja beenged, de nem történik semmi. Jscript engedve vagyon. Remélem ez csak valami gyerekbetegsége a lapnak, és kinövi... :)

(#2081) danih válasza föccer (#2067) üzenetére


danih
addikt

Szerintem az emberünk nem a tesztidőszakra gondolt, elég valószínűtlen, hogy itt még alapvető változtatások lesznek... :)

(#2082) 3ye


3ye
tag

Hát izé...
Azt sem tudom hova kattintsak, teljesen káosz.
Privátok valahol nem privátban vannak, legalábbis a szabályzat szerint, csak az a baj, hogy sehol sem találom, vagy nézegessem logout-on???????

Gyönyörű munka, csak gratulálni tudok.
Átláthatatlan az egész, hírdetésekkel tele. Kommenteket 10 percig kerestem, mire észrevettem, jéé az egy komment....
Hasonló termékeket nem kéne a kommentek elé rakni, nem érdekel.

Na mindegy, ezért fizetni.....
Olyan jól működött a régi, csak "upgrade"-elni kellett volna, picit belenyúlni, bug-fix és kész, még 10-20 évig simán kiszolgál mindenkit.

Szerk. ráadásul csak FF alól megy, a többivel be sem lehet lépni...

[ Szerkesztve ]

(#2083) SkyS1gn válasza WonderCSabo (#2052) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az, egy nagy kupac... lett az új HA!!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2084) DaveJr válasza sgery (#2061) üzenetére


DaveJr
őstag

Ahogy nézem ilyen rendszer nincs..mert nekem mindenhonnan ugyanazok a privátok voltak elérhetőek....és most is akárhonnan nézem mindig az összes privátomat látom...
De lehet h többet tudsz nálam hogy hogy van tárolva az adatbázisban....

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2085) sasa134 válasza danih (#2066) üzenetére


sasa134
addikt

Nekem úgy sem OK, Chrome alatt nem lép cookie türlés után sem.
IE alatt pedig minden klikk után "stack overflow at line=0" üzenetet kapok.

Avanti Roma

(#2086) mghltm válasza DaveJr (#2045) üzenetére


mghltm
addikt

en is beleestem ebbe a hibaba: 35000 az osszes hirdetes, ebbol csak 15000 a hardver ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2087) csaszykj01


csaszykj01
újonc

.

[ Szerkesztve ]

(#2088) bijesz


bijesz
aktív tag

Belépek: belépés sikeres továbbítunk...
Ezután megmarad a felhasználónév/jelszó a felső sarokban.
Cookiek törölve.

:F :F :F

:((( :((( :(((
:(

(#2089) bijesz


bijesz
aktív tag

Én úgy vagyok, hogy a régiért inkább fizetnék, ezért nem.

(#2090) engine19


engine19
tag

Ebben a szuperszónikus új HA-ban hogyan tudom elrendezni a hirdetéseket, hogy a legfrissebb legyen felül és ne a szarráupolt 3 hetes hányadékok? :))

Szerintem szörnyen néz ki.
Ez a fehér alap... most komolyan?! Meg a kis karikák? Átmentünk lányba? :D

(#2091) SkyS1gn válasza Savanya (#2063) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Így van, ez csak rosszabb lett a régi jól átlátható volt én imádom a megújulást de ez balul ütött ki, szerintem azonnal csinálják vissza mert ahogy látom senkinek sem tetszik, ez nagyon szar...

JA ÉS AZ ÖSSZES PŰ ELVESZETT??? WTF??? ez komoly?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2092) Rive válasza bijesz (#2088) üzenetére


Rive
veterán

A prohardver.hu és a hardverapro.hu sütijeit is töröld.

Ui.: némi kattintgatás után nekem amúgy hellyel-közzel elfogadhatónak tűnik a cucc. A kérdés csak annyi, hogy a későbbiekben mennyire rugalmasan lehet majd ezt az egészet az igényekhez alakitani.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2093) fps8 válasza sgery (#2065) üzenetére


fps8
senior tag

Nos ha úgy lesz, akkor el lesz cseszve az egész mert megszűnik az egésznek az "értéke"! Mivel én pl pont azért jöttem ide vásárolni, mert itt nem volt az hogy csak rendszeren keresztül lehetett boltolni... Lebeszélhettem telefonon, alkudozhattam nyugodtan, cserebere minden játszott... Mi történik ha egy ilyen oldalt fizetőssé akarnak tenni??? Minden megszűnik, és kereshetek újra egy hasonló értékekkel rendelkező oldalt. A HA pont azért volt jó mert személyes volt, és nem rendszeren keresztül mentek a dolgok. A kérdés hogy hogy lehetne fizetőssé tenni??? Jogos, mivel úgy ha mindenki elintézi magának az üzletet akkor már nem teheti rá a 3. fél a kezét a kis haszonra... Viszont, mi lenne ha nem az elvégzett üzletekért, hanem egyszerűen a takságért kéne fizetni? Vevőknek x/év, eladóknak x+2/év... Vagy hasonló megoldás.... Így nem veszítenétek el az emberek 60%-át...
Szerintem átgondolandó. :R

"War... war never changes"

(#2094) cadeyrn válasza danih (#2066) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

Nem, nem OK.
Chromium portable, nem vagyok kezdő, törölve minden cookie, továbbra is szar.

Ne gyertek a cookie törléssel, mert nem oldja meg minden böngészőn.

(#2095) engine19 válasza bijesz (#2089) üzenetére


engine19
tag

Detto, ez egy förmedvény. Az legalább maximálisan használható volt.

(#2096) kisspinyoo


kisspinyoo
tag

Na mind1 feladom 1 napja próbálkozom a be lépéssel tegnap sikerült 2x azóta 1000böl egyszer sem...:( Ha valaki tud működő üzletelős oldalt az kérem írjon privit..

Tisztelet pénz hírnév!

(#2097) sasfácán


sasfácán
csendes tag

Üdv!

Biztos volt már róla szó, bele sem kezdtem 2k+ hsz elolvasásába: jó lenne, ha egy oldalon 15 hirdetésnél több is megjelenne.

Személy szerint mindig minden körülmények között az összesnek örülnék dátum alapján szűrve (utolsó hét összes, utolsó hónap összes, utolsó félév összes stb.), de ha választható lenne legalább 200-ig, már az is nagy segítség lenne.

A dizájn abszolút hidegen hagy, felőlem lehet fekete-fehér is, az elrendezés sem érdekel.

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#2098) 04ahgy válasza engine19 (#2090) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sehogy. Az upnak itt az a lényege, hogy olyanná teszi, mintha abbana apillanatban adták volna fel.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2099) *Electra*


*Electra*
csendes tag

Azt hiszem ezzel az új design-al jól el fogjátok kúrni az évek alatt szépen felépített híreteket. :(((
Ti vagytok az ország legjobbjai, egy ilyen melléfogás viszont hamar lemorzsol benneteket az élvonalból! :U
Ember nem lesz, aki ezen az átláthatatlan káoszon fog hirdetni, a feladott hirdetések böngészéséről pedig ne is beszéljünk.
Magam részéről - ha marad továbbra is ez a langyi-meleg designe - átpártolok más hirdetési oldalra. A hirdetések fizetőssé tételével nem lett volna bajom a régi HardverAprón!, de ezért az olvashatatlan, átláthatatlan vacakért egy kanyi vasat nem fogok nektek fizetni!!!
Javaslom hogy egy kinézet választó kapcsoló beiktatásával mindenki saját maga dönthesse el , hogy melyik HardverApró! kinézeten/felületen szeretne böngészni. Ez lenne a legmegnyugtatóbb megoldás véleményem szerint. :R

(#2100) nbucsi


nbucsi
csendes tag

Nem rinyálásként, de a régihez "hasonló" (nem ugyanazt, nyilván ezen is dolgoztak eleget) kinézetet szeretném, legyen konkrét, átlátható, ne ilyen buborékos, jobb szeretem a sötétebb tónust, jobban látszik, szemnek is pihentetőbb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.