Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2202) xstyle


xstyle
tag

Ha valaki tudott már upolni, az leírhatná hogyan.

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2203) tjaca válasza smiti (#2197) üzenetére


tjaca
csendes tag

minek ez a vakera 2? anyway... :N ...baromság az egész...

I see dead people...

(#2204) mghltm válasza ^Boss (#2183) üzenetére


mghltm
addikt

kattints az adatlapodra, ott fel vannak sorolva a hirdeteseid!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2205) Oposszum válasza Stukker1987 (#2141) üzenetére


Oposszum
tag

Szia. Keresés van, azt megtaláltam, de gyakorlatilag semmi mást : ))

(#2206) wikings2


wikings2
őstag

Néztem a naptárat és én 01.04 et láttam. Lehet ezt most visszafelé kell olvasni 04.01 nek és akkor már mindjárt értem ezt az új rendszert és dizájnot.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2207) syl5 válasza V.Stryker (#2178) üzenetére


syl5
őstag

Ezt nem lehetne valami prohardver közeli oldalon elintézni? :)
Mondjuk logout blog!
Mert szerintem innen azért elég nagy réteg nincs fent az FB-n, köztük én is!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#2208) Locutus válasza xstyle (#2202) üzenetére


Locutus
veterán

Én még bejelentkezni se tudok... úgy csinál mintha beléptetne, aztán ugyanúgy nem vagyok belépve...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2209) qfm válasza ^Boss (#2200) üzenetére


qfm
senior tag

Hát ez minden csak nem ideális. Bontani kellene, hogy a szórend ne számítson, ékezeteket levenni, kisbetűssé tenni, ha van rá mód hasonló alakokat belevenni, stb.

Remélhetőleg majd belerakják, a ph-s keresőt.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha így összecsapta a lekérést a fejlesztő, mi történne, ha valaki sql injection-el próbálkozna. Én nem játszok a serverrel, csak egy felvetés.

[ Szerkesztve ]

(#2210) smiti válasza mghltm (#2204) üzenetére


smiti
addikt

Nekem mondjuk csak az egyik hirdetésem szerepel az adatlapomon. :(

(#2211) Wolves#13 válasza Oposszum (#2205) üzenetére


Wolves#13
tag

És a felhasználó szerint szűrés is megszűnt :(

(#2212) Malachi


Malachi
addikt

gyorsan linket az új topicra az értelmes bugreportoknak, ezt meg lezárni mielőbb.

taszító ez a legalja fröcsögés, amit néhányan megengednek maguknak. talán az sem véletlen, hogy olyanok a legnagyobb hangúak, akiket még soha nem láttam egyetlen szakmai hír alatt sem kommentelni.

a jogos kritika rendben van - bár abból is elég egyszer elmondani, mi a kínod - de ha többre nem futja, csak mocskolódásra és hangulatkeltésre, inkább szállj magadba.

(#2213) xstyle


xstyle
tag

Kircsi tudtam magamnak privit küldeni :)

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2214) ^Boss válasza mghltm (#2204) üzenetére


^Boss
őstag

melyikre gondolsz?
az adataim után ezt kapom:

Hiba!
Az általad keresett oldal nem található.

A hardverApro.hu kezdőoldalát ide kattintva érheted el.

ha pedig a saját hirdetéseid adminisztrációjára gondolsz, ott a hirdetést nem látom, csak módosítások vannak (lehet én vagyok vak, a design okán nem lenne csoda)

(#2215) deathtania


deathtania
senior tag

pár hibajelenség, amit tapasztaltam:

1. keresés funkció nálam nem mükszik (keresni akartam a videókártyák között arra, hogy 5770, erre kidobja, hogy nincs találat-se keres, se kínál. pedig előtte voltam benne, és az elején egy hirdetésben is benne volt a szöveg- innen jutott eszembe, hogy rá kéne keresni).

2. ezután vissza akartam mennni a böngészésbe, de a "hardver"re kattintás után nem jelent meg semmi alkategória, csak lent a legfrisebb 15 hirdetés.

3. rögtön belépés után rákattintottam, hogy privát üzeneteim, erre kirakott, és újra be kellett jelentkeznem... :))

és az miért van már, hogy ha benne vagyok egy kategóriában, akkor abban nem tudok keresni??? az azért eléggé nem nájsz, hogy 15önként kell a 400 hirdetést végigkattintgatni... :(

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#2216) mghltm válasza smiti (#2210) üzenetére


mghltm
addikt

nekem a sajat adatlapomra mutato link hibas :DDD

(#2214) ^Boss nincs a neved elott egy "_" karakter? az enyemnel van, lasd a fenti linket. torles utan elerheto az adatlapom.

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2217) fps8


fps8
senior tag

Újabb igény! Jó lenne itt is aktiválni azt a funkciót, hogy ha már benne vagyok egy szűkített listázásban akkor tudjak onnan hirdetést feladni a szűkítésnek megfelelően és ne kelljen újra az elejéről beállítani mindent.
Illetve a 3. alkategória már valamiért nem nyílik meg a hirdetésfeladásnál, és a hirdetés jellegénél missing the is-is verzione :D

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#2218) varsza válasza V.Stryker (#2178) üzenetére


varsza
tag

Gyors volt :)

(#2219) hatala


hatala
tag

Mexel

Eddig a Tiéd az egyik leghasználhatóbb hozzászólás.
Sajnos a készítők, csak a Jelentem gomb elhelyezésével foglalkoztak, azzal hogy a gyakorlatban hogy is folyik le egy csalási ügy a gyakorlatban, vagy nem tudják, vagy az már nem érdekelte őket, csak így jól néz ki az oldal.
Talán ettől a Jelentem gombtól így biztonságosabbnak érzi valaki az üzletelést?
Max az oldal készítői.
Kár, hogy e helyett, nem kérdeztek meg egy rendőrségen dolgozó nyomozót, vizsgálót, hogy is zajlik a valóságban ez az egész és ezt rakták volna fel a fórumra.
Évekig ezt csináltam, ezt a problémát a Jelentem gomb nem oldja meg.

(#2220) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én egyelőre nem tudok nyilatkozni a tartalomról mert még elolvasni se egyszerű a tartalmat az oldalon a csodás színválasztás miatt :DDD :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2221) Mittu88


Mittu88
senior tag

most komolyan, nektek már megy az új HA? nekem kiírja, hogy karbantartás azt' cső

(#2222) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Hol vagy Lauda? :DDD

Egyébként majd kb. fél év múlva visszanézek és nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen változások lesznek addigra.

Milyen jó kis oldal volt ez még a kezdetekben, de sajnos azóta a főgóréknak is kiszívták az agyát, és már csak a pénz beszél.

(#2223) DaveJr válasza smiti (#2197) üzenetére


DaveJr
őstag

Igen láttam:)
Megnéztem az adatlapját....csak hát nem értem a számokat..meg hogy ebből mi fog kijönni...milyen számok és mit fognak jelenteni....vmi százalékos v nem is tudom milyen rendszer egyértelműbb lenne....ha pl mind az 5re igent adtál akkor 100%....vagy nem tudom....nekem értelmezhetetlen egyelőre hogy ha lesz 30 értékelés akkor mit fog jelenteni az adott szám...

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2224) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Hol tudom szerkeszteni a hirdetéseim?

(#2225) bambano


bambano
titán

uhhh ez a dizájn, kb. mint a kismamák pelenakcserélgetős webshopjában.
ez valami atom módon mellément.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2226) Rive válasza xstyle (#2202) üzenetére


Rive
veterán

Szóval, UPolás:

- Bejelentkezés után katt jobboldalon a 'UPolás' linkre
- Katt az 'Ingyenes UP' linkre
- A hirdetés kiválasztása után katt az 'UPolom' gombra. Szép piros.

Ui.: ha valami nem megy, cache-ürités.

Szerkesztés:

- Bejelentkezés után katt jobboldalon a 'Hirdetéseim adminisztrációja' linkre
- A megjelenő aktiv hirdetések közül a megfelelő alatt katt a 'módosítás »' linkre
- A 'Hirdetés szövege*' mezőben lehet szerkeszteni - veszettül fapados, meg néha szemetel is, de működik
- Ha kész, katt a 'Módositás' gombra. Ez is szép piros.

Ui.: ha valami nem megy, cache-ürités.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2227) fps8


fps8
senior tag

A sebesség is szembetűnően romlott, mert már nincs időm feladni azt a hirdetést ami a másik HA-n kb 1 perc lett volna.. Most meg várni kell míg lenyílnak a lehetséges alkategóriák.... ha egyáltalán betölti.

"War... war never changes"

(#2228) havasa válasza blueMerle (#1855) üzenetére


havasa
aktív tag

+1
Ilyen az, amikor egy webfejlesztő cég a saját oldalához sem csinál(tat) design tervet. Ehhez képest HA előrelépés. :( A házigazdákat és lapcsalád tulajdonosait nem irigylem, aki menedzselte a projektet, az biztos a kardjába dől a topicot olvasva.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#2229) xstyle válasza Rive (#2226) üzenetére


xstyle
tag

Köszi,de eddig ez nekem gondolom a javascriptes megoldás miatt meg sem jelent.

Ó és látom összesen 2-ő van, 1 napra, az összes hírdetésre.

Húha szoross lesz a cipő.

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2230) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek!

csináltam egy külön topikot a bugreportoknak, itt.

az a kérésem, hogy oda csak konkrét bugreportok kerüljenek, az első hozzászólásban taglalt módon. ha van itt olyan bugreport, ami azóta sem lett javítva, egyértelműen bug (és nem design-kérdés, például), akkor kérlek titeket, hogy tegyétek ki oda is. elég a linkje az itteni hozzászólásnak, ha amúgy megfelel az ott leírt követelményeknek. ha nem, inkább légyszi postoljátok be újra ott, részletesen.

mégegyszer elnézést kérünk minden hibáért, tényleg nyomjuk, ahogy a csövön kifér, sokan nem alszanak normálisan hetek óta, napok óta meg senki sem.

ebben a topikban lehet folytatni az általános eszmecserét. a lényeg, hogy a fejlesztőkhöz minél olvashatóbb formában jusson el a tényleges teendők listája.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2231) Mittu88


Mittu88
senior tag

Még valami! A privát üzenetek nem lesznek átrakva az újba? Mert nekem nagyon fontos információk vannak köztük, onnan tudom, hogy melyik hardvert kitől vettem, kihez forduljak, ha garanciális probléma van. Egyesével meg sz*r lenne lementeni az 50+ felhasználóval történő levelezést.

(#2232) 04ahgy válasza Kalandor (#2201) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hát ez le lehetne az oldalon írva legalább egy apró "további tudnivalók" menüpontban. Meg amit már nagyon sokan hiányoltak, egy howto vagy faq az új apróhoz, mert kérdések azok vannak, de senki nem tud semmit.

Ez így, hogy a belenézés naplózott, valamint e-mail értesítés is jön, már okés.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2233) nbucsi válasza Mittu88 (#2221) üzenetére


nbucsi
csendes tag

töröld a cookie-kat, nekem segített

(#2234) danih


danih
addikt

Fizetett UP nyűg:
Miért nem látom az éles UP időzítéseket? Mert fejből most nem tudom mikor melyik jár le. Lehetne egy lista az éles időzített upokat használó hirdetéseimről, amire ha rákattintok, látom hány nap maradt ill. mi van beállítva.
Ez így nagyon gáz... Ezért fizetni?

[ Szerkesztve ]

(#2235) sith7 válasza Ranagol_5 (#2173) üzenetére


sith7
nagyúr

Na látod itt a lényeg: Hidd el, megtennék, de ha nem is,

Mindegy, ezt a vonalat hagyjuk. /magyar mentalitás powa/ Nem rád értem

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A kezelhetőséget idővel megoldják, mint olvashattad dolgoznak rajta

Nem lenézésképpen, de nagyobb világhírű cégek is adtak / adnak ki a mai napig is olyan programokat, amiket folyamatosan patch - elnek, javítanak, akkor ők miért ne tehetnék ezt meg ?

A külsőt, meg idővel meg lehet szokni, szerintem

[ Szerkesztve ]

(#2236) Rive válasza Rive (#2189) üzenetére


Rive
veterán

Erre kaphatnék egy választ?

THX.

Némely kedélyek csillapitása véget egy afféle "ezt tervezzük még" lista jó lenne.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2237) mexel válasza Parci (#2230) üzenetére


mexel
veterán

Csodálom hogy még ilyen türelmes vagy :DDD
Mindenkinek ajánlott, kérdés előtt olvasson vissza. Százx leírták hpogy mi van a privikkel, miért lassú az oldal és mik a problémák. Komolyan gondolom, hogy sokan meg is érdemlik az új aprót. :) :(
Az olyanok miatt fogják bemondani az unalmast a házigazdák akik idióta módon reagálnak. El fog fogyni a türelem, és majd valóban minden marad így. Most ez van, talán mindenki közös érdeke hogy próbáljon kihozni valamit ebből ha már visszacsinálni nem lehet.

(#2238) r-chee


r-chee
őstag

Értékelési rendszerről jut eszembe: ha nulláról indul mindenki, az totál gáz. Sztem továbbra is mindenki a PH megbízhatóság-ot fogja linkelni, az lesz a mérvadó. Remélem, az erre a célra szolgáló piros- és feketepontos topikból továbbra is átkerülnek a pontozások az atw-s oldalra...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2239) wikings2 válasza Parci (#2230) üzenetére


wikings2
őstag

Design szavazást is indítanál? :) Megkönnyítené a dolgotokat, ha tudnátok hogy milyen design alá kell tervezgetnetek/javítanotok a motoron.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2240) SLIEDER válasza Locutus (#2208) üzenetére


SLIEDER
tag

Mozilla alatt belép, semmi más böngészővel nem. :W

(#2241) stevewonder válasza sith7 (#2235) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Egyszer biztosan meg kell szokni, mert a régit vissza nem rakják az biztos....

Majd, ha működik rendesen, akkor visszatérek az élők közé. Addig meg olvasgatok a ph-n. Ott legalább minden maradt a régi bőrben.
Csak ezeket a kva hirdetéseket tudnám már leszedni....

(#2242) cashback válasza stevewonder (#2241) üzenetére


cashback
őstag

Szökés lesz nem szokás. :U

Nincs ezzel baj, de ez nem a HardverApró. Ez egy cserebere.hu kb. Lassú, nem átlátható, kényelmetlenül kicsik és nagyok a dolgok :W , fájdalmasak a színek / elrendezés (szó szerint, mert fáj tőle a szemem 1óra után)

Szóval ha ez marad akkor én nem. (biztos fel fel nézek majd, mert azért kell a friss hardver, dehogy ezért fizessek? :C )

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#2243) wikings2 válasza cashback (#2242) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem elég volt belőle 2 perc is :U :U
Át is állítottam a hardveraprós kedvencemet prohardver fórumra. ott legalább látom a jobb oldalí jól működő régi modulokat, és látom a hozzászólásokat is amik érkeznek az egyes topicsokra...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2244) Chosen


Chosen
addikt

Lenne egy ötletem. Mit szólnátok hozzá ha lehetne "témát" cserélni az oldalon? Szép ez a világos design, de estefelé gyilkolja a szemet az ilyen vakító fehérség, ezért lehetne egy éjszakai téma, ami sötét háttérrel rendelkezik. Esetleg fícsörként be lehetne kapcsolni olyat, hogy automatikusan átváltson este X órától, vagy az adott napi naplementekor (pl köpönyeghez igazítva)

(#2245) LÁZ


LÁZ
addikt

free uP hirdetésenként 2, vgy összesen kettő?

szerk. összesen kettő :((( , több hirdetésnél cumi

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2246) 04ahgy válasza Chosen (#2244) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Könyörgöm, a pretorians, ncore biztosan tizedennyi költségvetésű, de funkcionalitás és olvashatóság VAN! Minden a megfelelő méretű, sem nem túl nagy, sem nem túl kicsi.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2247) WonderCSabo válasza LÁZ (#2245) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Összesen / nap.

[ Szerkesztve ]

(#2248) Rive


Rive
veterán

Az új bolhás szabályzat linkje jobb helyen lenne a 'Fontos tudnod' dobozban.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2249) ughhh


ughhh
senior tag

Egy nagy rakás szar lett az új oldal :(

(#2250) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most látom csak az új aprót. Így elsőre ronda, ocsmány, átláthatatlan, a bug még csak hagyján. Majd valahol lesz egy új apró és majd szépen mindenki átpártol oda...
Miért is kellett szétkúrni azt ami jól működött? Hogy fizetőssé tehessék? Persze mindent meg lehet magyarázni. Ez csak az én személyes véleményem, biztos nincs igazam :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.