Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Storms válasza kenwood3 (#2884) üzenetére


Storms
őstag

Nekem eddig is ment... :))

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2902) kenwood3 válasza cytec (#2885) üzenetére


kenwood3
őstag

...hát ideje volt már tegnap délután óta, hogy be tudjak lépni megint :D

(#2901) Storms mázlista vagy :P :))
Én beletörődök ebbe az új apróba, ha időrendben csökkenő nézetben lehet majd listázni a hirdetéseket. Engem nem érdekelnek azok a hirdetések amit upolnak. :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2903) Dominó85 válasza Parci (#2880) üzenetére


Dominó85
veterán

Senki sem anyázik. Csak értetlenkedünk... Egyáltalán miért kellett egy külső céggel megcsináltatni úgy az új oldalt, hogy a felhasználókat teljesen kizártátok a fejlesztésből. Ráadásul egy valag pénzt kiszórtatok rá, ez tuti... Amit persze nekünk kell majd visszaadni nektek. Ezért nem áll módotokban visszaállni a régire, mert akkor az elfecsérelt projekt a kukába kerül a rá kidobott pénzzel együtt.

+1

* Péter - 06302461862 *

(#2904) V.Stryker válasza sagem (#2883) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

örülnek neki a népek. - Tényleg? :U ovassámávissza..

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2905) BlackPriest válasza Motion_Blur (#2899) üzenetére


BlackPriest
őstag

nálam win7, firefox és bent vagyok

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2906) vlcsko82 válasza Kashim (#2900) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

ITT az igazság !!! "Szerintem felesleges már elnézéseket kérnetek, egyébként sem Ti tartoztok vele, hanem a fejlesztő cég." :R

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2907) Begi válasza Rive (#2894) üzenetére


Begi
senior tag

Megtettem, nem megy.
Chrome, mindent töröltem, amit lehetett. Beléptem ph!-ról. De ugyanúgy nem csinál semmit ha HA-ról próbálkozom... Bár ha jól rémlik oda alapból be voltam lépve, ha már ph!-n beléptem.

[ Szerkesztve ]

(#2908) kenwood3 válasza Motion_Blur (#2899) üzenetére


kenwood3
őstag

Olyan dél körül próbáltam belépni utoljára, de akkor hiába kattintottam a belépés gombra, nem történt semmi. Most meg feljöttem és automatikusan be volt lépve :D Szóval lövésem sincs :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#2909) hermanyi


hermanyi
őstag

Bejelentkezési problémám megoldva FF el sajnos nem megy de IE vel simán be tudtam jelentkezni sőt egy hirdetést is fel tudtam adni KB 4. nekifutásra :(

Ami viszont vicc ,hogy amit feltettem hirdetést az csak az adatlapomnál látszik mert ahova hirdettem onnan eltűnt körülbelül fél órával a feladás után :O

Szóval nem panaszkodom szerintem egész jó lett kicsit átláthatatlan kicsit használhatatlan de adjunk nekik időt ,hogy rendbe hozzák ami így első nekifutásra "főleg ,hogy milyen háttérrel mögöttük" nem nagyon jött össze .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2910) vlcsko82 válasza Begi (#2907) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

IE-9 be enged Firefox szivat Win7 64bit :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2911) c0nn0r


c0nn0r
tag

Na ma sem fogok már hirdetést feladni... 1 óra!!! alatt sikerült 2-t feladnom, de jó persze, még alakulnak a dolgok a gépházban, de sajna a harmadikat már sehogy sem tudom feladni.
Akit érdekel 27"-os monitor, Logitech G110 bill és Cyborg RAT5 egér, az priviben keressen a részletekért.

Bocs, h ide offolok, de pont a lényeg nem működik az oldalon. A pénzre meg a feljelentés stb fontos volt...

(#2912) torocsik


torocsik
tag

Külön felhasználóra való keresés az kellene a keresőbe mert sokkal gyorsabban lehetne rátalálni a megszokott eladókra, vevőkre. Így elég bonyolult és néha lehetetlen megtalálni valakit. Előre is köszi

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#2913) stranger28 válasza kenwood3 (#2884) üzenetére


stranger28
addikt

Engem is most engedett be végre, a sok szenvedésért cserébe legalább összekutyulta a hirdetés szövegét, de már UP-oltam is, van kétő ingyér. Postacsomag jelölőnégyzet viszont kifejezetten tetszik.

(#2914) Parci válasza Dominó85 (#2903) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

természetesen nem volt olcsó, de itt hosszabb távú szempontok is vannak: nem bírtuk már házon belül, igazából évek óta nem bírjuk házon belül, nagyon le is lassultak a fejlesztések. ezzel a szinkron megoldással (ha működne) elérnénk, hogy lenne egy fix külső fejlesztő, akinek például új projekteket ki lehet adni. marad a rios mindenre, de egy-egy új szolgáltatás házon belül éves szintű munka, pedig a portálokkal folyamatosan foglalkozni kell.

de nem akarom ezt igazán részletezni, meg most már adott is a helyzet. azért a webinform nem kis cég amúgy, régebb óta vannak a szakmában, mint mi. van, ami nekem sem tetszik az új hardveraprón, de ki lesz kalapálva minden, idővel (a design is, halljuk az igényeket). viszont a kulcs az idő, nem megy minden tegnapra, egyszerűen nem megy. rajta vagyunk, hogy minél kevesebb legyen a gond, minél hamarabb normalizálódjon a helyzet.

első lépés: működjön jól
második lépés: működjön gyorsan
harmadik lépés: design, kényelmi funkciók stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2915) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, ugye tudjátok, hogy a bugoknak külön topikja van már?
(olvasd el az első hozzászólást ott)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2916) wikings2 válasza Parci (#2914) üzenetére


wikings2
őstag

Akkor megint megkérdezném.
Van rá esély hogy a bugok elhárítása és az optimalizációk végén visszakapjunk valamit is a régi design ből ?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2917) wwenigma válasza Parci (#2914) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A sajat honlapjukat sem képesek megcsinalni, akkor miert pont ők?

mod: ha ekkora cég, miért nincs élő referenciájuk?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2918) noorbertt


noorbertt
őstag

Valamelyik témában épp arról volt szó hogy a HA,PH fejlesztők ebből élnek és komoly tudás van a hátuk mögött.
Meg hogy milliós tétel az oldalak fenntartása,fejlesztése...

Háááátt......Biztos.

Alapból úgy kellet volna csinálni, hogy felpakolni az új oldalt mondjuk hardverapro.hu/beta címre és azt átnézni, javítani és beimportálni az adatokat. A mostani meg a mai napig menne egy olyan kiírással : 2012.01.01-ig van lementve az összes adat, az új oldalon idáig lesz átmentve minden!

No mind1...

És szerintem különb fejlesztőt találtatok volna egy SEO fórumon aki igényesebben megcsinálja.

(#2919) sagem válasza V.Stryker (#2904) üzenetére


sagem
addikt

Nyilván MOST nem örülnek neki mert MOST még nem is működik a jó része..egyébként követem a topikot, és jellemzően az átláthatatlan, csúnya stb dominál a negatív visszajelzéseknél (ez meg tisztán design), a funkciók közül a "hasonló termékek" nem nyerte el a publikum tetszését, a többi meg eléggé semleges, szerintem. Persze mondom, most, hogy köhécsel a rendszer a funkciókról nehéz beszélni:( De abban szerintem egyetértünk, hogy 90%-ban a design rész lett savazva :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2920) Rive


Rive
veterán

Belépés:

A régi azonositó és jelszó érvényes az új HardverApróra (HA) is, nem kell újat regisztrálni
Ha nem megy a belépés, akkor mind a PHs, mind a HA-s sütiket törölni kell, majd a PH felől újra belépni.

Használat:

Folyamtosan reszelik, rugdossák a cuccot, azaz:
- bármikor előfordulhatnak időszakos fennakadások
- időnként érdemes egy-egy cache-üritést nyomni, akkor is, ha épp minden okésnak tűnik.
- értesitések nincsenek se hozzászólásokhoz, se privátokhoz
- utolsó up alapján listáz
- a régi privátok, beszélgetések a PH rendszerében továbbra is elérhetőek

Folytatás:

- majd akkor lesz téma a kinézet, ha rendesen működik a cucc
- értesitések tervben
- árakat, efféle paramétereket illetően igéret van felülvizsgálatra
- tervben van más listázási beállitás is

Extra:

Dolgoznak. Sokat.
Ha sok hülyeséget kell olvasniuk, akkor kevesebbet.

Ha kihagytam valamit, szóljatok :D

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2921) --ka válasza V.Stryker (#2846) üzenetére


--ka
senior tag

V.Stryker leírta a lényeget (kiemelések tőlem):
"Nem tudom hogy mondjam a lényeget, ami szvsz itt az egyik többség baja. Két csapat van. Az egyik akiknek a bug-ok a bajuk. Őket nem értem, hiszen logikus, vannak gondok, megoldódnak.
És van a másik tábor, ahová én is tartozom, hogy egyszerűen az újnak az egész struktúrája az ellenkezője annak, amiért a másikat szerettük. Mezei nyelven, ha én az egyszerű, funkcionális dizájnt és működési logikát kedvelem, akkor a csicsás akkor se fog megfogni, ha oda-vissza orális kielégítésben részesít ingyen. És szerintem a látogatók fele ezen okból pártól el. Mert én is néha unalmamban jöttem fel, hogy ide oda valami okosat beleböfögjek. De ezt miért tenném meg olyan helyen, amit nyűg használni? De ne legyen igazam."

...és engem nem az zavar, hogy 10 millió bétateszter országa lettünk!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#2922) csigafiu


csigafiu
csendes tag

--- :O hát ez valami katasztrofa, se belépni, se semmit nem tudok az új HA-n.. :O

(#2923) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Akármit csinálok a hírdetésemmel, belerak html karaktereket :F :Y

!!!AsRock s1366 x58 Extreme6 eladó!!!<br /> "Saját dobozában, pár hónaposan, minden tartozékával, 2013.03.01. -ig garanciával eladó" <br /> !!!ÁRGÉP!!!: 57000Ft<br /> Az ár FIX! A postát nem állom!<br /> Posta lehetséges, előre utalás esetén! <br />

:F

ez így gyönyörűen néz ki :O

[ Szerkesztve ]

(#2924) Motion_Blur válasza --ka (#2921) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"az újnak az egész struktúrája az ellenkezője annak, amiért a másikat szerettük"

Nekem is ez a bánatom...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2925) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Előrelűthatólag mikor lesz működőképes ténylegesen ez az új cucc.
A színén nem kéne változtatni mert nagyon világos és egybefolynak a színek. Szerintem legalábbis.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2926) Dominó85 válasza Parci (#2914) üzenetére


Dominó85
veterán

Tessék szavazni: (aki nullást ír, annak bejön az új design)

1.
2.
3.
4.

Csak néhány apró változás, amit javasolnék.
Oldalcsík háttér vagy illeszkedjen a későbbi designhoz, vagy teljesen attól elütő színű legyen. A hirdetések és különféle dobozok közötti vonalvastagság jól elkülönítse a dobozokat, így átláthatóbb lesz az oldal és az összkép is javul.

Webinform, no comment... :(((

* Péter - 06302461862 *

(#2927) vlcsko82 válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

1 :C

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2928) torocsik válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


torocsik
tag

2. az jó

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#2929) stranger28 válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


stranger28
addikt

4

(#2930) torocsik


torocsik
tag

Privát üzenetet lehet törölni, ha igen akkor hogy????

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#2931) Atesz1978 válasza c0nn0r (#2911) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Szerintem is sokkal jobb volt a régi! Az átláthatóbb volt! Hirdetést akartam feladni de egyenlőre nem sikerült! Szerintem ha visszaállna a régi sokan örülnének! Ez az új oldal nagyon nem sikerült szerintem! :W

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2932) Mr X válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


Mr X
veterán

Ezek rosszabbak, mint a mostani. A 4-esre még fogjuk rá, de az sem javít a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#2933) kungzi


kungzi
veterán

2. :C

(#2934) kerekfej válasza Rive (#2861) üzenetére


kerekfej
addikt

De itt nem a bugokkal van a (legnagyobb) baj hanem a kinézettel.

Meg ez az teljesApeCH-kompatibilitás se jó, vagy nektek kell, nem elég a 27%áffa :F

[ Szerkesztve ]

(#2935) noorbertt


noorbertt
őstag

sok értelme lesz ennek a témának is ha csak számokat írtok bele.. :W

(#2936) engine19 válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


engine19
tag

Egy háttér átszínezésével nem fogod megoldani a problémát.

(#2937) pentium4 válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


pentium4
senior tag

4.
viszont a hsz-ek és a hirdetés mögötti részt is változatni kéne lájtosabb szinekre!

P4

(#2938) szab.tam válasza GrandeP (#2459) üzenetére


szab.tam
nagyúr

engem? :U :DDD

én egyelőre meg sem próbálok alkotni. majd egy hét múlva törlöm az összeset....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2939) MrTwister válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


MrTwister
őstag

4. :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2940) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

azért dolgozunk egyébként mi is rajta, mert szinkronizálva van a mi szerverünk az újjal, és mindkét oldalnál mennie kell mindennek.

más: csak egy kis háttérinfó: én egyébként ezt az egészet tüszős mandulagyulladással nyomom, gyomorideggel, itthonról. még élek... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2941) vlcsko82 válasza kerekfej (#2934) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

"De itt nem a bugokkal van a baj hanem a kinézettel."

Régóta olvasom a topikot és nem csak a kinézet a gond!Olvas vissza :K

Parci : Neked jobbulást :R

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2942) noorbertt válasza Parci (#2940) üzenetére


noorbertt
őstag

Nekem megette a kutyám a leckémet :C

Gyógyulást!

(#2943) albert8 válasza Parci (#2940) üzenetére


albert8
addikt

Jobbulást és HAjrá :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2944) Dominó85 válasza engine19 (#2936) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem is állt szándékomban, gondoltam oldom egy kicsit a hangulatot. :DDD

Nos aki szerint a mostani az jó/tökéletes... annak tudok ajánlani egy jó szemészt.
175k/szem 340k/szempár
Megéri? :C

* Péter - 06302461862 *

(#2945) stranger28 válasza Dominó85 (#2944) üzenetére


stranger28
addikt

Egy tízes kedvezmény? De nagy lelke van valakinek... :DDD

(#2946) Kolondrum válasza Rive (#2861) üzenetére

Ez jó.... Érdekes lesz, az biztos.

KÖSZÖNÖM H INAKTIVÁLTÁTOK A DOLGAIMAT! NEM POÉNBÓL AKARTAM MAGAM.........

[ Szerkesztve ]

(#2947) Parci válasza wwenigma (#2917) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy csomó referenciájuk van, nem szeretném listázni őket. én is 10 éve ismerem őket. de ez megint teljesen félrevisz, ha totál nem értenének hozzá, akkor is adott lenne már a mostani helyzet. de, egyébként, értenek is hozzá. van, amiben mi vagyunk jobbak, de van, amiben ők. és hosszútávon jól jár vele a hardverapró és mi is, még akkor is, ha most ezt senki sem hiszi el (amiért nem hibáztatok senkit).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2948) Dominó85 válasza stranger28 (#2945) üzenetére


Dominó85
veterán

:DD Ugye? Bár nekem lenne 340k-m fölösben... álom, álom...

* Péter - 06302461862 *

(#2949) prmcsk


prmcsk
addikt

De könyörgöm:

Nem azzal van a bajom, hogy leválasszátok a hardveraprót. Azzal sem, hogy fizetni kell.

A fő gondom a fejlesztés irányának alapvető melléfogása, a tervezett hardverpiac átláthatósága.

Ha a régin megnyitottam az aprót az összes hardvercsoportot láttam. Egy klikk az alaplapokra, egy a socket fajtájára és máris előttem volt 200 darab, amiben gyorskereshettem, tipus, nick, vagy bármi szerint. A privátjaim számát azonnal láttam és reagálhattam bármire, egyszóval: A teljes hardverpiacot átláttam.
Alapból megjelent az összes hirdetésem és pillanatok alatt azt tettem velük, amit akartam...

A "habos, babos, fodros dizájnró"l meg inkább semmit, mert barbie-k jutnak eszembe. :DDD

Ja és megoldottam magam a bugokat, meg a használhatatlanságot, minden aprómat töröltem és azt az évi kb 600k.- 1 millát máshol költöm el.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2950) zedeRIP


zedeRIP
tag

megmondaná valaki hol tudom a hirdetésemet megszüntetni?upp meg hosszabitás van de hogy töröljem a hirdetésem sehol nem találom...(De amugy miért kelett a jol átlátható oldalt ilyen káosszá tenni? és persze lassuvá..Valakinek haszon van ebböl?) :R

"Mindennek annyi az ára amennyit adnak érte" http://phmegbizhatosag.atw.hu/ A MEGBIZHATÓSÁGOM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.