Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) somé válasza phanzetomox (#2799) üzenetére


somé
őstag

Éppen ez a lényeg, "egy ilyen jó hirdető helyet".
Természetesen érthető a fizetős rendszerré tétel, csak ezért kénytelek voltak valami újat adni, ha ez a rendszer marad, pontosabban ez a struktúra - márpedig ez biztos-, akkor kardjukba fognak dőlni.
Túlzásokba estek, minden hírdetés díjköteles lesz előbb-utóbb, ha jól olvastam, plusz UPolási lehetőség pénzért és egyéb fizetős apróságok, na az kb. olyan mind hajdanában a vizitdíj.
Teljesen üzlet érdekeltségű lesz az apró, ez már jó nem lehet. Nekünk.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2952) szab.tam válasza prmcsk (#2949) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"A habos, babos, fodros dizájnról meg inkább semmit, mert barbie-k jutnak eszembe."

meg a póóóni? :U :DDD (hadházy: fényre sötétedő kislány...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2953) Kolondrum

KÖSZÖNÖM H INAKTIVÁLTÁTOK A DOLGAIMAT! NEM POÉNBÓL AKARTAM MAGAM.........

A LEDES MEG A PLEXIS KIT ZAVART?

Állítólag könnyen kiakadok, hát már érzem, hogy így van.

[ Szerkesztve ]

(#2954) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Aztazúristenitmiez!?
Ez a tagoltalan, szigetes lebegő megoldás ez valami borzalom, azt hittem a dizájnerek ezt már rég elfeledték, használhatatlanul átláthatatlanná teszi a böngészést, amit még tetéz a rengeteg színhasználat (mi ez valami kifestő?), ami összemossa a fontosabb dolgokat a haszontalannal.......
Szerintem egy Újra Táblát fel kellene használni, szerintem.......

(#2955) wikings2 válasza Parci (#2947) üzenetére


wikings2
őstag

Megint megkérdezném mint már másik 2 alkalommal
Optimalizációk és bugjavítások után viszont láthatjuk majd a régi kinézetet? :U :U :U

Itt az én verzióm: mestermunka (2perces)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2956) Dominó85 válasza Parci (#2947) üzenetére


Dominó85
veterán

Nos nem tudom ismeri-e valaki "csiga"-t. Ő egy webdesigner-féreg (amatőr közegben előforduló kifejezés), hivatalos papírok nélkül. Neki annyi referenciája van, mint a webinform-nak lassan... Mégis csapnivaló amit csinál. Mert nem szívből-lélekből teszi, hanem pénzzért. Inkább kértétek volna fel "Nethuszárt" na ő mindkét "vállalkozást" helyben hagyná... :D

* Péter - 06302461862 *

(#2957) Petyyyyy válasza Parci (#2940) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mondják, hogy nyomás alatt születnek a lejobb alkotások... :DDD Kik mondják? Egyelőre csak én. Amúgy meg jobbulást!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2958) akoska23


akoska23
aktív tag

Sok hozzászólásról lemaradtam lehet ezek a kérdések meg is vannak válaszolva akkor ne haragudjatok azért megkérdezném:
Csak nekem nem jelzi a privát üzenetet vagy másnak sem (e-mailben sem jön :( )
Valakinek sikerült beállitani hogy időrendben listázzon?
Csak nekem nem megy a hirdetésfeltöltés? (nem rakja ki az alkategóriát anélkül meg nem fogadja el)

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#2959) Rive válasza Kolondrum (#2953) üzenetére


Rive
veterán

Nem tudom, ez igazából mi akart lenni (meglehetősen sokféleképp értelmezhető), de tegnap még vissza lehetett állitani archivból rendesre a hirdetések státuszát.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2960) kerekfej válasza Parci (#2914) üzenetére


kerekfej
addikt

Ha az userek számítanak szerintem akkor a 3. lépés lenne az 1. A régi design teljesen jó volt, nem értem, miért nem azt javítottátok fel :F

[ Szerkesztve ]

(#2961) Rive válasza akoska23 (#2958) üzenetére


Rive
veterán

[link]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2962) cadeyrn válasza Parci (#2947) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

Ez az értenek is hozzá erős volt...pre IE8 CSS, inline JS, no mobile view...
2006-ban tudhattak valamit, de nem most, nem ma.

(#2963) Motion_Blur válasza wikings2 (#2955) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"láthatjuk majd a régi kinézetet?"

Az ő szemszögükből nézve mi értelme lenne ennek?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2964) prmcsk válasza zedeRIP (#2950) üzenetére


prmcsk
addikt

Az külön rejtvény. Van akinek 40 perc alatt sikerült. Gyorsabb lesz, ha nem a logikát keresed... :D

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2965) wikings2 válasza Motion_Blur (#2963) üzenetére


wikings2
őstag

Sajnos önző módon én csak a pár ezer felhasználó és jómagam szemszögét néztem
Bocsi :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2966) bibimad


bibimad
aktív tag

Átláthatatlan,káosz az egész,nem beszélve arról,hogy nem lehet belépni.Persze megint jön a szöveg,hogy jobb lessz majd,de mikor.Nem az új dolgok ellen vagyok,de a jót felesleges megszüntetni egy bizonytalan teszteletlen valamiért.Valakinek az érdekeltsége megint jól járt anyagilag,ennyit erről. :(

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2967) sagem válasza kerekfej (#2960) üzenetére


sagem
addikt

de miért, akkor lenne egy elfogadható kinézetű oldal, ami nem működik :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2968) akoska23 válasza Rive (#2961) üzenetére


akoska23
aktív tag

Na ez nem sokat segitett valamikor éjszaka itt a fórumban láttam hogy valakinek sikerült Firefox alatt gondoltam másnak is...................

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#2969) Neil Watts válasza Parci (#2914) üzenetére


Neil Watts
veterán

Úgygondolom, az egész PH!-s közösség (és jómagam is) örül ennek, pláne a 3. pontnak! :R

[ Szerkesztve ]

(#2970) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Egy illetékest kérdeznék, hogy akiknek egyedi arcképük van, azok megkapják hardveraprón is? Csak, mert tényleg sokan már arcképről is felismerjük a másikat.

(#2971) kerekfej válasza Dominó85 (#2926) üzenetére


kerekfej
addikt

webinform jól leírta most magát

(#2972) Bagira01


Bagira01
veterán

Hát én ezt sose fogom megszokni :( . Régen rányomtam az aprókra gyorsan böngésztem az új hirdetéseket stb. Most meg egy külön szertartás lenne az egész. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy inkább nem is használom :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2973) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vázolom a koncepciót:

Régi design !
Aktív hardverapró-tag: 1 emelt díjas sms/hó | 300 Ft , ha nem küldi inaktív a hirdetése a következő smsig.

Amit lehet:
napi 2 up / hirdetésenként
up vétel: 100/200/300 Ft/sms 10/25/50 UP

És nem kellett volna szétverni a régi designt sem. Ha csak havi 5000 ember küld egy ilyen 300 Ft-os smst, már akkor van bruttó 1,5 millió bevétel.

Oké jönnnek még a fejlesztési költségek, meg az sms szolgáltatás megoldása... de kisebb hisztéria lenne... és szerintem simán jó lett volna...

-

(#2974) wikings2 válasza Bagira01 (#2972) üzenetére


wikings2
őstag

Adom...
Aki fontos és üzletet vezet és üzlet társam volt már annak kimentettem gyorsan az adatait. Részemről szerintem ennyi volt a HardverApro. Megyek inkább ProHardver fórumozgatni, amíg még megtehetem ezzel a külsővel

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2975) cadeyrn


cadeyrn
aktív tag

Van egy ötletem: leparsoljuk az RSS feedet a régi HA skinnel, amolyan read-only verzió :D

(#2976) rvn_10


rvn_10
senior tag

Kinek kell jelezni ha nem tudok belépni? És semmi nem működik ezen az új ...on...

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2977) Petike1007 válasza Parci (#2802) üzenetére


Petike1007
tag

a dizájn amúgy elég egysíkú...egy expressz szinten van kb...
egyszínű és a lényeget nem látja az ember...de amint írtad akármit változtattok úgyse tetszene senkinek...

Viszont!!!

Az megoldható lenne,hogy legyen egy dizájnváltó funkció a profiloldalon és ha valaki a régit akarja kapja meg (természetesen az új fícsöröket valahova be kellene tolni)...nincs anyázás, mindenki heppi...

Azt pedig értem, hogy teszteltetek és nem találtatok hibát (amiből van rengeteg), de akkor miért nem csináltatok egy hardverapro.hu/beta-t és aki akarja teszteli,aki nem nem...és egy fórumon már kiderült volna az élesítés előtt minden...

Ez a kiválasztok egy kategóriát és csak utána ugrik fel az alkategória dolog nagyon nem működik kb semmilyen böngészőben tökéletesen, mert vagy lassú vagy meg se jelenik...

De azért PROHARDVER én így szeretlek :)

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#2978) Rive válasza rvn_10 (#2976) üzenetére


Rive
veterán

[link]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2979) kerekfej válasza wikings2 (#2955) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez már jobb valamivel. ;)

(#2980) Dominó85 válasza wikings2 (#2974) üzenetére


Dominó85
veterán

Én az arra érdemes PH-sokat a telómban tárolom, így ha a HA nem lesz jó, a számuk akkor is meglesz. :K

* Péter - 06302461862 *

(#2981) Zsigi72 válasza V.Stryker (#2846) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Valahogy én is így látom a dolgot.

(#2982) werszomjas válasza rvn_10 (#2976) üzenetére


werszomjas
őstag

Sütiket stb törölted már??

Chrome-ban:

Beállítások - A motorháztető alatt - Fent Adatvédelem - Böngészési adatok törlése

A két alsót kivéve én töröltem mindent és azóta beenged.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#2983) Janoska26 válasza Bagira01 (#2972) üzenetére


Janoska26
addikt

Szintén zenész, pedig megpróbáltam, de a keresésnél feladtam, nem találom hol lehet rákeresni pl 775-ös alaplapra, csak alaplapig tudom szűkíteni a dolgot, 15db/oldalanként amíg átböngészném az összeset asszem megőszülnék.Így marad a lokál topic és kész, aprót majd csak akkor ha átlátható lesz és nem lesz tele ennyi hibával, türelmes ember lévén kivárom, nem tehetek mást, addig keresek máshol :F
Egyébként emlékszem arra amikor új arculatot kapott a ph, akkor is volt rengeteg felháborodás(igaz közel nem ennyi, mint most :DDD ) Idővel szépen beállt minden, szerintem most sem lesz másképp, csak idő kérdése :U

[ Szerkesztve ]

(#2984) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Hali!
Fél órája szenvedek egy hirdetés feladásával...végigpróbáltam a legelterjedtebb böngészőket - de egyikkel sem jött össze (remélem azért nem safari-ra optimizálták a kedves webfejlesztők). Egyébként, hogy valami infótartalma is legyen a hsz-nek: a kategóriák kiválasztásánál vannak gondok - persze biztos dizájnos amikor kiválasztasz egy kategóriát és csak akkor jelenik meg az alkategória - de könyörgöm, nem múúúkodik :DDD
Rendes amúgy az is tőletek, hogy nem kértek pénzt - egyelőre - ezért az egészért, mert így pont annyit fizetünk érte, mint amennyit ér :)
Én egyébként nem vagyok az újítás ellen, de ez az új dizájn, ahogy már sokan előttem is írták: undorító (kb mint egy régi myvip style amit elb@sztak... de ez csak az én véleményem).
Btw van valakinek ötlete, hogyan tudnék feladni egy - azaz egy darab hirdetést, volt már akinek ment az új oldalon? :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#2985) runner 125 válasza wikings2 (#2955) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem tetszik az elv.
..én is erősen visszaszeretném kapni a régit. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2986) Br1aN


Br1aN
csendes tag

Az új hardver apró vacak.!!!!!!!!! A régi kell, fizetés is tiszta gáz, csak a pénz kell nektek is, de az uj hardver apron én tuti nem fizetek, a régi ért fizetnék az uj vacakért semmiképp.

(#2987) djcir


djcir
tag

Ezért pénzt kérni? A régi lapon még lehet kaptatok volna. Ez gáz úgy ahogy van. :(

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#2988) Lauda válasza Janoska26 (#2983) üzenetére


Lauda
félisten

(#2989) Bagira01 válasza Janoska26 (#2983) üzenetére


Bagira01
veterán

Én is várok, hátha lesz vmi változás. Így legalább nem idegeskedik az ember, hogy mennyit változott egy-egy alkatrész ára mert nem tudja mennyi :DDD Régen szinten az HA-ón nézegettem az árakat, így most annyival is több időm van...

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2990) Janoska26 válasza Lauda (#2988) üzenetére


Janoska26
addikt

Dikkk, neked hagyja nekem az alkategória eddig üresen volt semmi rublika nem szerepelt benne, alakul ez :R :D

(#2991) Tomate


Tomate
veterán

Gépet kéne keresni egy ismerősnek de neki sem állok... Itt nem...
(még)

(#2992) kerekfej


kerekfej
addikt

Pont a lényeg nem látszik a sok csicsától. 1366x768-ba nézem, mint nagyon sokan mások.

(#2993) poj válasza Lauda (#2988) üzenetére


poj
tag

Ha ezt a linket megnyitom, kifagy a Firefoxom (7-es) Xp alatt kb 5 mp-re..
Mitől lehet ez?

(#2994) Lauda válasza Janoska26 (#2990) üzenetére


Lauda
félisten

Csak ugy tudod egyelore, hogy oda-vissza kell csukni a lenyilo menuket es akkor elojon az alatta levo. :D

(#2995) szente válasza Graphics (#2973) üzenetére


szente
addikt

Abból az SMS-ből kb 30 Ft jutott volna el a Ph-hez, a többit lenyelte volna a szolgáltató. 30-50 Up-okat meg szerintem igen kevesen vettek volna meg,mert minek,meg az már az eladónak se érné nagyon meg...

(#2996) Tomate válasza Tomate (#2991) üzenetére


Tomate
veterán

Első hirdetés:

Ház:Raidmax Aztech Fekete-kék[link] 1-honapos<br /> Táp:Corsair CX CMPSU-500CXV2EU 500w[link] (3-év Garancia) 2-hetes<br /> Alaplap:Gigabyte G41MT-S2 (3-év Garancia)<br /> Proci: Core 2 Duo E4500 2.20Ghz<br /> Memoria:2x2 Gb Corsair DDRIII 1333 mhz (3-év Garancia)<br /> HDD:320GB Sata hitachi<br /> Meghajtó: DVD-RW ASUS 24B3LT Sata BOX 2db (1-év Garancia) 2-hetes<br /> <br /> Monitor:24" SAMSUNG S24A350H LED (3-év Garancia) 1-honapos[link]<br /> <br /> Kijelző típusa : LED<br /> Képátló : 24"<br /> Felbontás : 1920 x 1080 pixel, 16:9 Wide képarány<br /> Válaszidő : 2 ms<br /> Fényerő : 250 cd/m2<br /> Kontraszt arány : 1 000:1<br /> Látószög H/V : 170°/160°<br /> Csatlakozó: D-Sub, HDMI<br /> Tuner: nincs<br /> Extrák : FullHD<br /> Szélesség : 569 mm<br /> Magasság : 416 mm<br /> Vastagság : 197 mm<br />

Ezt bogarásszam? F**om...

(#2997) Janoska26 válasza Lauda (#2994) üzenetére


Janoska26
addikt

Most már csak be kéne, hogy engedjen, de kommunikációs hibát ír ki folyamat, hiába ürítem a cache-t :DDD

(#2998) föccer válasza Tomate (#2996) üzenetére


föccer
nagyúr

A bugreportot még mindig ide kérjük szépen. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2999) kerekfej


kerekfej
addikt

Hogy tudom törölni a tavalyi hirdetésem?

(#3000) Lauda válasza Janoska26 (#2997) üzenetére


Lauda
félisten

Becezgesd kicsit hatha. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.