Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) BlackPriest válasza antikomcsi (#3948) üzenetére


BlackPriest
őstag

te leszel az első, akinek elárulom, ha nekem sikerül :D majd galagonyává törzsfejlődök és fotoszintetizálok :)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3952) prmcsk válasza madgie (#3937) üzenetére


prmcsk
addikt

Már megbocsáss, de 5x évesen én tényeket és érveket szoktam írni, ellentétben mások és sokszor a ti minősítgetéseitekért cserébe.
Tegnap és ma, párszor megszólaltam a két totyikban, gyűjtsétek ki és kössetek bele. De abba, amit leírtam és ne belém...
Nem csak azt írom, hogy az 1.0-ás egy sz.r, hanem azt is, hogy a felhasználó oldaláról miért az...
És már bocsánat, de mi 100000-en vagyunk és ennyi szempár és vélemény többségének kéne nektek megfelelni, ha egyáltalán üzletet akartok...

Van egy mondás: Ha egy buliban már tizen mondják, hogy részeg vagy, hidd el és menj haza...

Az én sokkal több éves szempáromat ne hasonlízsd a tiédhez, de egy dolog biztos.
A tiéd hamarabb fog elromlani, ha sok fehér meg más színű idóta dizájner által kipingált honlapot olvasol.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3953) Atimester válasza r-chee (#3947) üzenetére


Atimester
aktív tag

Csatlakozom. Volt, ahol a változás az érdektelenségek váltotta ki…

Attila

(#3954) Ricardooo válasza prmcsk (#3952) üzenetére


Ricardooo
tag

"Van egy mondás: Ha egy buliban már tizen mondják, hogy részeg vagy, hidd el és menj haza..."

ez tetszik :K

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3955) --ka válasza madgie (#3950) üzenetére


--ka
senior tag

Két teljesen egyforma 730BF van az asztalomon, kiterjesztett üzemmódban. Itthon is sokszor dolgozom táblázatokkal és kell a két monitor és kényelmesebb (főleg XP-vel), mint az egy nagy. Részben vakított, részben áttekinthetetlen volt, nagyon zavart a sok üres fehér rész és az is, hogy 1280×1024 (natív) felbontás mellett is állandóan görgetni kellett, ha kíváncsi voltam valamire. Sajnos az sem segített, ha levettem az oldal méretét 75%-ra, mert ha új lapot vagy ablakot nyitottam, akkor "örökölte" a beállítást és az a többi oldalon már zavaró volt. Tudom, be kell állítani - de túl sok beállítást és kompromisszumot igényelt volna, ez nem járható út.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#3956) Parci válasza devilke (#3940) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

10 millió webfejlesztő országa vagyunk, de tényleg.

szeretnék mindenkit megkérni, hogy az "ezt sikerült összehozni?" vonalat mellőzze, mert nem látta a kódot, nem lát bele az egészbe, többnyire nem ért hozzá stb. nincs kedvem és időm magyarázkodni ahhoz, hogy például mi kell konkrétan egy otp-s kártyás fizetés illesztéséhez, meg egymillió másik dologhoz.

a design amúgy nagyon más, de nem gondolat nélküli, kis létszámban nem volt vele gondunk. viszont vettük, hogy a közösségnek sötétebb háttér és kontrasztosabb színek kellenek, és bár mi eredetileg nem így gondoltuk, megcsináljuk, mert fontos nekik, nektek.

tényleg nem tudok mit hozzátenni az egészhez. most inkább nekiállok összeszedni mindent az elmúlt 3 nap terméséből. alig várom, hogy újra átéljem az összes anyázást teljes valójában. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3957) domperke válasza Parci (#3956) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

+1 :R Sok dolgot akartatok egyszerre.....Nem sikerült.Nem volna ésszerűbb először az apróra koncentrálni aztán fokozatosan beleilleszteni a dolgokat?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3958) Ricardooo válasza Parci (#3956) üzenetére


Ricardooo
tag

abban nem lesz hiány :C :U (negatív kritikából)

[ Szerkesztve ]

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3959) philo válasza Parci (#3956) üzenetére


philo
tag

Kérlek, olvasd el, amit fentebb írtam neked! Ne foglalkozz mindennel!

Másik: Nem lehetne, hogy egy másik domain-re feltegyétek a régit?

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3960) PazsitZ válasza Parci (#3956) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az utóbbi időkben felajánlott milliókból vegyetek pár leszarom tablettát [link]

- http://pazsitz.hu -

(#3961) Đusty válasza Parci (#3956) üzenetére


Đusty
addikt

Szerintem ezt hagyjátok meg és az ez mellet nyíljon egy másik oldallal.
Legyen verseny dőljön el melyik a jobb melyiket használják többen. Hamar ki fog derülni.

[ Szerkesztve ]

(#3962) r-chee válasza Parci (#3956) üzenetére


r-chee
őstag

Reméljük, az átláthatóságot is a régi szintjére normalizáljátok, mert az a legfontosabb nekünk.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3963) Parci válasza philo (#3959) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

http://hardveraproeles.webinform.hu

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3964) havasa válasza Alg (#3851) üzenetére


havasa
aktív tag

Akárhogy is akarod szépíteni az új HA egy hihetetlen epic fail (tesóm újságíró a piacvezető webfejlesztőnél, csak ennyit mondott rá, hogy: vicc!), hogy miért is?

1. nem volt designterv, ha volt is, azt biztos nem diplomás szakember, hanem egy 0 szakmai tapasztalattal rendelkező óvodás csinálta, Értem én, hogy a design másodlagos, de az új hardveraprónál nem a funkcionalitást szolgálja, hanem teljesen szembemegy vele, mindezt teszi úgy teljesen figyelmen kívül hagyja, hogy egy Tech. E-Commerce oldalról van szó, inkább egy kismamboltra hajaz és ezt is templatekkel teszi

2. az új oldal, khhhmmm mondhatni nem volt felhesználóbarát, teljesen mellőzte a funkcionalitást, teszi ezt úgy, hogy mégegyszer mondom egy Tech. E-commerce oldalról beszélünk

3. open bétázni egy működő E- Commerce oldal új változatát, úgy hogy a régi nem fut melette párhuzamosan? WTF? Ezen az oldalon KERESKEDNEK, pénzmozgás van és sok usernek a megélhetését is biztosítja, ez nem a Randiguru tisztelt Webinform! Sokba került bérelni egy dev. szervert? Ha jók az információim ez az első E-commerce oldaluk, így nem meglepő a "munka", amit végeztek.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#3965) FehérHolló válasza Parci (#3963) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hála égnek legalább a bejelentkezés nem működik. :)

Magyarul nincs adatbázis másolat mögötte, élő kommunikációt igényel. És tényleg örülök.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3966) domperke válasza havasa (#3964) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

+1 :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3967) madgie válasza prmcsk (#3952) üzenetére


madgie
titán

Nem, te egyedül vagy és azt hiszed, hogy 100000 ember véleményét képviseled. A topikokba meg általában az ír, akinek baja van.

Tényeket és érveket? Nem szemorvosi tény, amit írtál. Te azt írod, ami szerinted úgy van. Nagyon nem mindegy.

(#3968) philo válasza Parci (#3963) üzenetére


philo
tag

Köszi a válaszod!

Akkor megvan oldva, menj pihenni, ne is foglalkozz vele!:) Így jó!:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3969) Petike1007 válasza Parci (#3956) üzenetére


Petike1007
tag

amúgy én tök sajnálom az egész PH-nál dolgozó bandát...
Amit ti kaptatok az elmúlt 2 napban...nem semmi...

Ha tudok segíteni akármiben szóljatok nyugodtan...

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#3970) Ricardooo válasza Petike1007 (#3969) üzenetére


Ricardooo
tag

2 nap alatt kb 3495 savazós hsz :)

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3971) philo válasza Parci (#3963) üzenetére


philo
tag

Azt azért hozzátenném, hogy régebben egy nagy cégnél dolgoztam, teljes webes arculatváltás volt, az adatbázist mindenki fikázta, pedig ugyanúgy nézett ki (csak más színű lett), minden funkció ugyanott volt, csak bővült sok mindennel.:)

Jó lesz ez nektek, hogy így kiderült mindenkinek mennyire gáz, az eredetihez képest lévő változásért nem lesz hiszti, mert az újhoz képest jobb lesz.:)

Mint egy cipő: 8000Ft-ért nem veszik meg, felemelik 20000-re, nézegetik, aztán akciósan 12e-ért 1 nap alatt elviszik.:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3972) prmcsk válasza madgie (#3967) üzenetére


prmcsk
addikt

Látom nem figyelsz. Az előzőben vastagon kiemeltem, többség...
Na ennek a többségnek a véleménye, nálam van.

Azt hol tudom megoldani az új "habosbabosban", hogy egyszerre 200 hirdetés jelenjen meg, mondjuk az eladó s775 alaplapoknál ? Vagy ez nem is volt cél ? Ha nem, azt is értem, hogy miért.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3973) philo válasza Petike1007 (#3969) üzenetére


philo
tag

Pszichológus vagy?:D:D:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3974) philo válasza prmcsk (#3972) üzenetére


philo
tag

1. Ne vitázz olyannal, akivel nem fogtok soha egyetérteni.:)

2. A "hol tudom megoldani" kérdések szerintem jelenleg nem aktuálisak. Olyat kérdezel (és nem csak te, sokan mások is), ami közel sem biztos még, hogy nem lesz.:)

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3975) Parci válasza havasa (#3964) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem jók az infóid, és nem kell a hangulatkeltés, egyszer már mondtam. a hibákat nagyon sajnáljuk, viszont a kemény vélemény a fejlesztőről például senkinek sem kell. nincs infótartalma. kérem, hogy mellőzze mindenki. főleg, mert minden el lett mondva nyolcvanszor, a fölösleges dolgok is. (hülye, nem hülye, mindegy, nem változtat semmin. mellesleg nem hülye)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3976) antikomcsi válasza Parci (#3963) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jé, tudod mit vettem észre?

Eddig mindig egy másik monitoron néztem, 1920x1080-ba, és a sok üres hely nagyon "zavaró" volt.

Most viszont egy másik monitoron nézem 1280x1024-be és teljesen más a látvány, így egész emészthető.

Ha lesz rá kapacitás a későbbiekben lehetne optimalizálni több felbontásra, ha máshogy nem egy jó háttérképpel, vagy logo-val, vagy valamivel 1920-ra, amit ha kisebb szélességgel néznek a széle lemarad. Bocsánat ha hülyeség, de sajnos ehhez nem értek.

(#3977) havasa válasza havasa (#3964) üzenetére


havasa
aktív tag

mod: a házigazdák, szerkesztők és az egészt staff a vesztese a fejlesztők vesszőfutásának, amióta követem az oldalt ŐK szívvel, lélekkel csináltak mindent. De ami rossz az rossz, változtatni kell rajta és ide teljes személetváltás kell, mert az új oldal teljesen szembemegy azzal, ami a régi volt.

#3975 Parci: ha nincs kemény vélemény, nincs jó munka. :) (Igaz 0 közöm van az oldalhoz.)

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#3978) Petike1007 válasza philo (#3973) üzenetére


Petike1007
tag

Hülye :D
Az új oldallal kapcsolatban gondoltam :D

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#3979) Rawulf válasza Parci (#3963) üzenetére


Rawulf
őstag

Parci : A Hofis viccet remélem pozitív kritikaként veszed! :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#3980) Parci válasza prmcsk (#3972) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

komoly kérdés: miért fontos, hogy egyszerre 200-at láss?

fórumban én is úgy szoktam, mert... nem is tudom... ha elég gyors, akkor mindegy, hogy 50-esével vagy 200-asával van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3981) kungzi válasza Parci (#3928) üzenetére


kungzi
veterán

nekem semmi bajom nincs az újjal, mindent megtaláltam rajta ami kellett. de nem tagadom, hogy a régi jobban tetszett. nekem csak 1 valami bántotta a szemem. nem lehet a kezdő oldalon több hirdetést kirakni? nekem a régi oldalt 100 hirdetés volt beállítva és ahhoz szoktam hozzá :D

úgy látom megint az új HA! megy. msot nagyon gyors, gondolom már rengeteg javításon átesett tegnap óta. most nagyon pöpecül megy :R

[ Szerkesztve ]

(#3982) Parci válasza antikomcsi (#3976) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jogos, és ezt megoldja egy szürke háttér a külső részeknél. a ph is fehér, de mivel az oldalon kívül szürke 6000x3000-es monitoron sem zavaró. amúgy én sem használom full ablakban a böngészőt, kb. 1200 px-re van húzva, még jó is, hogy mellette elérem a desktopot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3983) Parci válasza kungzi (#3981) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meglátjuk, mit tehetünk ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3984) Petike1007 válasza Parci (#3980) üzenetére


Petike1007
tag

szerintem is hasznos a hosszú lista opció...sokszor csak belépek és böngészgetek anélkül, hogy konkrét hardvert keresnék...
És a görgetgetés szimpatikusabb, mint a folyamatos lapozgatás...

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#3985) KoVee84


KoVee84
senior tag

Szeretném leszögezni, hogy én például nagyon sok esetben - ha éppen nem szakadok meg a melóban - csak úgy feljöttem és böngésztem az aprók között, aztán ha valami megtetszett megvettem. Tehát nem direkt azért jöttem fel, nem célirányosan, hogy vegyek valamit. Namármost ez a régi apróval tök jól működött.

Én alapvetően nem vagyok az a fikázós típus, de ez az új design tényleg egy kalap sz@r, az eddigi megszokott böngészést nem lehetséges, mert az egész piactér szerű és nem pedig fórumszerű...

Szerintem ezzel nem vagyok itt egyedül, és az új felület kialakításakor pont ezt az egy dolgot nem vettétek figyelembe, tehát ebből a szemszögből totálisan jogosan lázadunk az új design ellen.

(#3986) philo válasza Parci (#3983) üzenetére


philo
tag

Basszus, most olyan vagy, mint a közgyűlésen egy közös képviselő és a lakók 70+ életkorúak.:D:D:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3987) Rawulf válasza Parci (#3980) üzenetére


Rawulf
őstag

Pl. azért jó a 200, mert sajnos eléggé össze-vissza hirdeti a nép ugyanazt a terméket... pl. 4 féle módon írja le ugyanazt a model-name-et :)

És igen. Görgetni kényelmesebb! Lusta kockák vagyunk! :DD

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#3988) kungzi válasza Parci (#3983) üzenetére


kungzi
veterán

örök hála ;) ha ezt megtudjátok csinálni, akkor részemről nagyon pöpec kis oldal lesz :C

(#3989) agabe válasza Parci (#3980) üzenetére


agabe
addikt

Biztos csak szokás kérdése. Egyenlőre kényelmesebbnek tűnik, hogy 200-at látok, és nem kell nagyon lapozgatni (jellemzően fél nap - egy nap alatt egy topikban ennél több hozzászólás nem szokott lenni), csak görgetni.
Kérdés:
Úgy látom, hogy a hardveraproeles is megy, meg a harverapro is...igzából most a hagyományoson keresztül tudok biztosan üzenetet, privit küldeni-kapni ?

(#3990) philo válasza KoVee84 (#3985) üzenetére


philo
tag

9999999999. vagy.:D Esküszöm már ezt a topicot azért nézem, hogy nevessek.:) Itthon döglök betegen, de már nem kell orrcsepp, a röhögéstől kijött a fika.:D:D:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3991) madgie válasza prmcsk (#3972) üzenetére


madgie
titán

"Na ennek a többségnek a véleménye, nálam van."

Nem, az csak a fejedben létezik. Nem tudod, mennyi a többség, van-e, stb.
Van egy szomszédom: közös képviselőnek hiszi magát (nem az), de általában csak a hangerő van meg, a mondanivaló nem.

(#3992) KoVee84 válasza philo (#3990) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én csak írni tudok, olvasni nem :DDD

(#3993) Birdiee


Birdiee
csendes tag

Nem szoktam fórumba írni,de most kivételt teszek!

Nagyon örülök,hogy újra a régi az oldal!!!! :R
További jó munkát! :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=birdiee

(#3994) philo válasza KoVee84 (#3992) üzenetére


philo
tag

Oké, nem ellened szólt, csak már a sokadik és erre írtam.:)

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3995) philo válasza Birdiee (#3993) üzenetére


philo
tag

:D :D :D :D :D :D :D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3996) FehérHolló válasza madgie (#3991) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az eszme a lényeg, nem a vélemény. :P

Skynet is real. It's called Google.

(#3997) philo


philo
tag

Parci nem ír, nincs kinek hisztizni, behalt a topic!:D Azért én nem bírnám ilyen türelemmel.:)

Kíváncsi vagyok mikor kezdik a 13 évesek, hogy moderátorok akarnak leenni.:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3998) Faxxx


Faxxx
csendes tag

2020-ig még nyugadtan ráértek fejlesztgetni az új ha-t.Addig csak kihúzzuk valahogy a régivel. ;]

(#3999) philo válasza Faxxx (#3998) üzenetére


philo
tag

Biztos nem! Világvége idén! Legnagyobb gondom, hogy akkor hol érvényesíthetem a 3 éves garanciákat!

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#4000) prmcsk válasza Parci (#3980) üzenetére


prmcsk
addikt

Marha egyszerű.

1.) Mert a kétszázas ablaknál Ctrl+F-el csak beírok bármit (Nevet, nicket, tipust, árat, vagy éppen a monalisa mellbőségét) és egy oldalon máris látom, hogy mi van.

Ehhez persze nem lóbetűk kellenének, mert többségében nem látásgyengék vagyunk, csak a háttérfényre allergiásak...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.