Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Mr.Grincs válasza Xenon12 (#2649) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Cache megvolt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2652) theartofdota válasza torocsik (#2647) üzenetére


theartofdota
tag

Régebben vettem ajándékot egy lánynak, de a lánynak nem tetszett és feladta apróhirdetésbe.

(#2653) Lauda válasza Freddy TNT (#2646) üzenetére


Lauda
félisten

A kereso, tartalmazza ezen szavakat mezobe beirod a nevet es kesz, mar meg is talalja.

torocsik neked is ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#2654) BRIKLY


BRIKLY
veterán

"ITT MEGTALÁLOD,AMIT KERESEL"

NEM találom, amit keresek! Példa: AM3 alaplapot keresek Szolnokon!

Ha működne is rendesen, akkor is bele kellene mennem az összes találatba, hogy melyik van valóban Szolnokon,nem pedig csak az is be van jelölve,mert ugye sok olyan van....

(#2655) Tamás24


Tamás24
tag

ÚJ PH észrevételek a teljesség igénye nélkül:
- A hozzászólásnál a hangulatjeleket nem a kurzor helyére írja, hanem az első karakter helyére.
- A hozzászólásnál a karakterek kijelőlése idióta színnel van jelölve, néha nem is látszik mit jelöltem már ki.
- A korábbi nyugtató pasztelszínnel ellentétben most olyan világos a háttér, hogy mire gyors áttanulmányoztam az új oldalt, addigra
konkrétan beállt a vakulás effekt, mikor mindegy hová nézel csíkokat látsz
(ez nálam eddig csak nagyon sötét alapon fekete betűkkel fordult elő, és a monitorom fényereje normálisan van beállítva mert napi 16 órát tudok programozni vakulás nélkül)
- Nincs hotlink a hirdetésekhez csak adatlapról, és ott is kevés a lista, mert egy hirdetés idegesítően sok helyet vesz el.
(kit érdekel hogy mi van a szövegében tudom mit adtam fel köszönöm)
- Ha már egy kategóriába belemásztam, nem lehet szűkíteni mondjuk egy kereséssel a feldobott hirdetéseket,
hanem újra a keresésben is részletesn meg kell adni hogy melyik kategóriában akarok keresni
(rengeteg idő pocsékolás, régen volt ilyen és óriási ötlet volt, hátmég ha egyszerre lehetett is volna mondjuk szűkíteni mondjuk csak "kínálra")
- Firefox alatt nem lehet belépni accountra..(ez gondolom ideiglenes mert ha nem akkor elég nagy érvágás)
- Új hirdetés feladásakor sokszor előfordult, hogy választottam Főkategóriát, de nem jelent meg alatta a következő kategória,
és mikor visszaállítottam hosszú várakozás után "válassz"-ra, akkor jelent meg alatta a másik kateg választó rész: KÉPET TÖLTENÉK, DE MOST AZ SE MEGY
- Hirdetés érvényességi területe* tényleg csak 3 város?????
- Az oldal akkora betűket használ hogy a vak is KÉTSZER látja, én meg hiába vagyok 1 méterre a monitortól,
akkor is kicsinyítem mint állat, hogy átlátható legyen.
- A hirdetés megjelenítésénél nem különül el rendesen a komment, a hirdetés teste és a "hasonló termékek",
nincs határ köztük, csak egy más színű szöveg jelzi, hogy ez most más akar lenni...gagyinak és nem szépen elkülönülőnek tűnik.
- A hirdetések módosításánal, ha módosítom mondjuk az árat, bezárom a siekeres módosítás felugró ablakját,majd visszadob az oldalra, akkor képtelen vagyok mondjuk érvényesség Települést hozzáadni, nem működik a gomb.
- Opera minin se megy a belépés, ami az androidos kollegáknak nagyon nem fog tetszeni (szinte mindenki azt használja, én is).
- Nincs privát üzenetekről email küldés ...ÉRVÁGÁS

+ A saját hirdetéseknél látom hányszor nézték meg az adott hirdetést, ami nagyon hiányzott számomra eddig.
+ Iszonyat pozitív hogy végre úgy van kihangsúlyozva a "Ne Utalj pénzt" hogy azt a mindenki meglátja
és olvashat róla, hogy a kényelem (mert legtöbbször egy kis "biciklizés" elkerülése az ok) miatt mások mit szívtak össze.
+ Végre van Jegelés funkció az apróhirdetés szerkesztésében.
+ Küldés postai csomagként checkbox ennek két pluszt is adnék ha az elveim engednék :)
+ Emailban a hirdetés elküldése valakinek közvetlen gombból...nagyonjó ötlet sokszor volt tavaly,
hogy kellett linkelnem valakinek és mindig macera volt visszakeresni meg kiválasztani...kényelem 5-ös
+ Hirdetésen belül a feladó többi aktuális hirdetése...nagyszerű, sokszor használtam és mindig macera volt a részletes keresőbe beilleszteni...

-+ A hirdetés címe alatt található legalább egy sor a szövegéből is, (kivétel 3. opció, de ott meg a kép foglalja a helyet) ami jó is lehetne,
de lista formában is ottvan a szöveg, és a helyet foglalja a hirdetések listázása helyett
(meglátjuk ehhet mit szól ehhez a felhasználótábor, jól is rosszul is elsülhet, de nekem fura)
-+ A Profil rész alatt helyet foglal egy "kedvencek", "Jelentések", "Kommentek" fölcsoport is.
Az utolsó részt nem igazán értem... miért akarna valaki kommenteket nézegetni, amik ráadásul nem a saját témájába vágnak??

[ Szerkesztve ]

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#2656) zed1983 válasza cashback (#2643) üzenetére


zed1983
őstag

Így van!

Az ötletek megvannak csak kérdés, hogy van-e hasznuk?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#2657) DJ WOKKY válasza BRIKLY (#2654) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

sajnos épp ezt játszom jelenleg én is ...

(#2658) SkyS1gn válasza Parci (#2133) üzenetére


SkyS1gn
félisten

ezt azonnal csináljátok vissza mert hatalmas a bukás... egy nagy tré és minden kritikával egyetértek sajnos, törlöm a HAt a kedvencekből és telóról is csak a prohardvert fogom nézni mint most....
még jó hogy mult héten lezárhattam az üzletem
PHUJJ

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2659) Ateszzero válasza torocsik (#2647) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen, reméljük a keresési opció még bővül.

(#2660) építész


építész
aktív tag

Tud valaki egy módszert, amivel le tudom szedni a régen nem aktuális hirdetéseimet. Idáig nem láttam őket, most látom az archivak között. Miért is őrzik ezeket? Ez is emeli a honlap árát? A végén még csokorbaszedve az Apeh-nak is átadják, vagy kapom a kéretlen üzleti ajánlatokat ezek alapján? Mi a cél ezekkel? Nem járulok hozzá, hogy ezt az új gazda bármire is felhasználja.

bye

(#2661) Melack válasza Tamás24 (#2655) üzenetére


Melack
veterán

Helló! Ezt szerintem ide tedd be!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2662) Freddy TNT válasza Lauda (#2653) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Lec-et keresem illetve privátot írnék neki legalább. És rohadtul nem adja ki nekem.. :(((

(#2663) Atimester válasza Tamás24 (#2655) üzenetére


Atimester
aktív tag

Jók ezek az összefoglalók. Ezt legalább használhatja a fejlesztő.
Ha rövidebben akarnám összefoglalni, akkor:
szarabb lett a felület, viszont fizetni kell érte!

Attila

(#2664) Rawulf


Rawulf
őstag

Mindenesetre egy klasszikus nézet külön havi díjért biztos hozna a konyhára. Akkor legalább a nézelődőktől is jönni fog a lé. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2665) wwenigma válasza Freddy TNT (#2662) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a LeC?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2666) Lauda válasza BRIKLY (#2654) üzenetére


Lauda
félisten

(#2667) cashback válasza Freddy TNT (#2662) üzenetére


cashback
őstag

Megelőztek...

jaaa... zed1983
Haszna az nincs. Legfeljebb az hogy aki nagyon sokat "sír" (többek közt én is :B :U )... majd jó hosszú bant kap. :C

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#2668) Atimester válasza zed1983 (#2656) üzenetére


Atimester
aktív tag

Szerintem nem sok haszna van! Ki fog az üzemeltetők közül naponta több ezer hozzászólást végigolvasni?

Attila

(#2669) stranger28 válasza SkyS1gn (#2658) üzenetére


stranger28
addikt

Sajnos így van, el kell ismerni, hogy nem jött össze. Fekáliából pedig nehéz otthont építeni, úgyhogy ez a javítás aranyos dolog, de sajna felesleges.

(#2670) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Kössz mindenkinek ! Már azt hittem összetörök valami sz@rt itt ! :R :U

(#2671) Lauda válasza Freddy TNT (#2662) üzenetére


Lauda
félisten

Mostmar nekem se, ossze-vissza ad ki mindent.

(#2672) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali..
Ez az új Hardverapro nekem nem nagyon jött át.
Átláthatatlan káosz az egész, össze vissza minden.
Pl: ha belépek, akkor az adatlapomat hol tudom megnézni?

(#2673) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Változatlanul nem tudok hirdetést feladni. MAC OSX Snow Leopardon.
Cache, és history törlés is megvolt de semmi.
Beírom az adataimat belépés, rögtön tivábbítunk és megint visszadobja az ablakot hogy lépjek be. Kezdek már kicsit zabos lenni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2674) kerekfej válasza építész (#2660) üzenetére


kerekfej
addikt

:(

(#2675) Artanis


Artanis
csendes tag

Komolyan.. mi ez MESS?

html tagek a hirdetésben.. listázva..

átláthatatlan design és layout.. sehol valami kontraszt.. átnézte ezt előtte valaki? volt ez tesztelve és teszteltetve? maga a design kb 4-5 éve talán még menő volt.

az hogy pl firefox alol nemtudok belépni az megint mi?

komolyan nem értem, hogyan lehet ilyen munkát kiadni..

és ez csak az első 1 perc reakciója..

(#2676) cashback válasza Mr.Grincs (#2673) üzenetére


cashback
őstag

Nálam is hasonló a helyzet...
Próbálj meg böngészni... és talán akkor bedob. Engem beszokott.

Belépés... semmi reakció... akkor csak szétnézek... hardverek / alaplapok... eeee beléptem :Y

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#2677) Rive válasza Mr.Grincs (#2673) üzenetére


Rive
veterán

Ne a gyorsitótárat, hanem a PH-s és HA-s sütiket töröld (mindet), aztán a PH felől lépj be újra.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2678) Xenon12 válasza Mr.Grincs (#2673) üzenetére


Xenon12
csendes tag

Cookie-kat kell törölnöd sajnos, nálam megjavult tőle iPhone-on Safariban ugyanez a hiba.

"Privát üzenetre illik válaszolni!"

(#2679) xxxbmx válasza cashback (#2676) üzenetére


xxxbmx
tag

valaki el tudná magyarázni hogy miért nem tudok belépni az uj rendszerbe?egyszerüen kiirja h sikeres belépés és semmi jön elö hanem ujra a cimlap és kéri h jelentkezzek be!1 napja használom az uj HA t de kiborulok!plusz már könnyezik a szemem ettöl a világos szinvilágtol!nekem nagyon tetszett az eddigi HA:S

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#2680) BRIKLY válasza Lauda (#2666) üzenetére


BRIKLY
veterán

Az egy dolog,hogy beírom hogy "Tartalmazza ezen szavakat", de ha nincs az alaplap nevében "AM3", akkor nem találja... alkategóriában szeretném látni az összeset. ja,és nem szeretném végig kattingatni az összeset, hogy melyik van valóban Szolnokon.itt egy példa:[link]
Város: Karcag
Debrecen
Szolnok.... most akkor hol van?? :U

[ Szerkesztve ]

(#2681) Rive válasza xxxbmx (#2679) üzenetére


Rive
veterán

[link]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2682) xxxbmx válasza Rive (#2681) üzenetére


xxxbmx
tag

köszönöm akkor probálkozok!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#2683) Mr.Grincs válasza Rive (#2677) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

És azt hol törlöm?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2684) darkarthur


darkarthur
senior tag

Tudom, hogy még alakulni fog, de ez a jelenlegi felállás nagyon taszító.
Az a megszokott fazon olyan remek volt, szerintem mindenki nagyon szerette! Annak irányában volna jó valamit korrigálni.
Am sok sikert! :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#2685) Szabi790612


Szabi790612
tag

Itt valamit nagyon elk*tak, de nem kicsit, NAGYON..... :O :O

(#2686) stevewonder válasza Malachi (#2589) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Ne forgasd ki a szavaim légyszíves!
Én nem azt mondtam, hogy nem akarok fizetni!!! Én azt mondtam, hogy a mostaniért nem akarok fizetni, mert számomra jelenleg használhatatlan. A régiért minden további nélkül.
Amikor először felvetődött a fizetés kérdése, szó nélkül mondtam rá, hogy igen, nekem megér pár ezret évente az, hogy itt vásároljak.
Erre idedobnak egy negyedkész oldalt, ami sokba került, időben és pénzben egyaránt és mégis többen visszasírják a régit.
Hol érdekelnek engem a hülye csalók! Úgyis felhívom/beszélek, kipróbálok vásáráls előtt. Ha ezt mindenki megtenné(sztem nagyrészük meg is teszi), akkor ennek az új oldalnak semmi értelme nem lett volna. Mint ahogy nincs is, mert nem ez volt a célja, csak mögé bújtatják.

Egyébként sztem nem volt közel 500 hirdetésem csak annyiszor szóltam hozzá valamelyiknél...

[ Szerkesztve ]

(#2687) xxxbmx válasza Mr.Grincs (#2683) üzenetére


xxxbmx
tag

van egy beállitások fülecske...az internet bállitások között!és ott van h elözmények törlése!ott kijelelöd h sütik...és minden más

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#2688) xstyle


xstyle
tag

A beírások olvasása során az jutott eszembe, hogy olyan ez, mint amikor egy ismeretlen korom sötét szobába bezárnak férfiakat és csak tapogatóznak, majd mikor kicsit megszokták már a tapogatózást, és hogy mindenbe belerugnak és felbuknak benne valamint nem találnak semmit remélik, hogy nők is vannak a szobában :)

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2689) beni121


beni121
aktív tag

Sziasztok!

Pár észrevétel!

Ha keresek nem talál semmit,., be se enged, nehezen jön be az oldal is, átláthatattlan. És ami a legidegesítőbb: eltünt az összes privát üzenetem és nem tudom kivel tárgyaltam, ez 2 vevőt jelent a cuccaimra.

Amúgy nagyon-nagyon vártam az újat mert szerettem a PH-t, de ezt nem kellett volna!!!!
Ha számít a véleményem állítsátok vissza.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2690) szuomi válasza Rive (#2266) üzenetére


szuomi
csendes tag

igen, pont ez a bajom vele. Én a feladás dátuma szerint szeretném rendezni. Régebben ezt a profilomban lehetett beállítani, bejelentkezés után már mindent úgy listázott.

(#2691) sasa134


sasa134
addikt

Jól látom, hogy 'csak' archiválni lehet hirdetést, törölni (érvényteleníteni) pedig nem? Ennek mi értelme?

Avanti Roma

(#2692) xstyle válasza beni121 (#2689) üzenetére


xstyle
tag

prohardver.hu -n nézd meg a priviket, ott vannak..

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2693) xstyle válasza sasa134 (#2691) üzenetére


xstyle
tag

Garancia érvényesítésénél hivatkozási alap és bizonyíték lehet ?

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2694) beni121 válasza xstyle (#2692) üzenetére


beni121
aktív tag

Oké, de mi értelme ennek az újításnak?

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2695) xxxbmx


xxxbmx
tag

köszönöm most már megy csak sajna igy minden elmentett honlapomat buktam de mind1:Sazt megtudjátok mondani amikor uj privát üzenetet kapok akkor azt miért nem jelzi? állandóan be kell mennem és megnézni h kaptam-e?ez csak nálam vagy mindenkinél?

nálam már megy...a szinvilág fog még változni?az én monitroom ilyen vagy mindenikek igy vakit?

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#2696) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát apám. Olyan átláthatatlan egy kutyafüle lett ez mint ide lacháza.

(#2697) brutte


brutte
aktív tag

Tök gány az egész. Nem tudok privátot írni. Nem tudom folytatni a megkezdett üzleteket emiatt!!!! :W

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#2698) stranger28 válasza xstyle (#2688) üzenetére


stranger28
addikt

Nagyon el vagy tévedve.

(#2700) Xenon12 válasza Mr.Grincs (#2683) üzenetére


Xenon12
csendes tag

Safari -» Preferences -» Privacy -» Details -» megkeresed a hardverapro.hu -t és törlöd

Ez OS X Lion 10.7.2.

[ Szerkesztve ]

"Privát üzenetre illik válaszolni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.