Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) domperke válasza SkyS1gn (#2091) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem megvannak a pük csak a prohardver felől lépj be ne az apróból...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2102) engine19 válasza cadeyrn (#2094) üzenetére


engine19
tag

Chrome-ban nekem is szar. Kiírja, hogy sikeresen belépve, aztán továbbít és ugyan úgy nem vagyok belépve. Hozzáteszem: sokszor hiába kattintok a belépés gombra kvára nem történik semmi! :W

Ki a franc csinálta ezt a hányadékot?

Én is webfejlesztgetek és alap h letesztelünk mindent legalább a három alap böngészőben: ie, ff, chrome. Pedig céges környezetre, belső használatra dolgozok, ahol csak ie van, de akkor is bazzzzzz.

A dizájn is ótvar, kisüti a szemem olyan világos, az elrendezés még tűrhető, de az h annyira el van dugva a rendezés h nem találom?! :D

(#2103) sasa134


sasa134
addikt

6 hirdetésem volt fent, leszedtem őket, köszi, de viszem máshova.
Maradok a Ph lelkes olvasója, fórumtagja - de ebből a HA-ból nem kérek.

Avanti Roma

(#2104) fricz19 válasza Tomate (#1844) üzenetére


fricz19
őstag

nem védeni akarom őket, de pH vezetőség ugyanannyira hibás, mivel ők a megrendelők, látták az arculatot, jóváhagyták...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2105) nbucsi válasza *Electra* (#2099) üzenetére


nbucsi
csendes tag

Teljes mértékben egyetértek.

(#2106) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Sztem, ha fizetős lesz és nem lehet lenyomozni egy esetleges átverés, akkor az aprós résznek befellegzett. Bár nálam már az kiverte a biztosítékot, hogy milyen lett a régihez képest. Remélem pénzt nem adott érte senki. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2107) engine19 válasza 04ahgy (#2098) üzenetére


engine19
tag

Ez nagy hiba. Ez csak engem zavar?!

(#2108) Def26


Def26
félisten

Hát ez nagyon nem tetszik, ami még nem is akkora baj, de ráadásul átláthatatlan is. :(

Nekem hiányzik az eladók kis "arca" a hirdetés mellől. Vannak olyan emberkék akiknek az egyéni arcképük miatt is (mivel már ismerem őket) ránézek a hirdetésére, ha másért nem, csak egy baráti upp -ért.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2109) Jam.


Jam.
aktív tag

Ez komolyan így akar kinézni?
Most léptem be először, de majdnem lefordultam a székről. Lassan 9 éve járok a ph-ra, de ilyen rosszul még soha nem éreztem magamat, valamilyen módosítás miatt. :(
Adja Isten, hogy semmi köze ne legyen az allegrouphoz, mert őket kifejezetten ellenszenves bandának tartom (tisztelet a kivételnek)!

(#2110) sgery válasza fps8 (#2093) üzenetére


sgery
őstag

Szerintem nem működne az éves díj. Bár valóban jobb lenne, de kevesen fizetnék, erősen lecsökkenne a tábor, mivel évi 2-3e-ret képtelenek egyben kiadni érte (az persze más kérdés, hogy ennek többszörösét fogja kiadni ha itt hirdet..), továbbá csak a meglévő emberek fizetnének érte, hiszen ismerik az oldal értékeit (A RÉGIÉT), az újak pedig csak azt látják hogy itt évente fizetni kell...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#2111) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Bennem most 2 kérdés merült fel!

1: Nem jelent nagy bevételkiesést,ha az emberek a régi,jól bevált emberkéktől kérdezik meg Ph fórumon(privát) keresztül,hogy van-e számukra megfelelő alkatrész? (mindenki tudja,hogy van bazáros,aki nem hirdet)

2: Mi van ha X megtalálja Y hirdetését,majd nem HA-n,hanem PH-n keresztül lép vele kapcsolatba és úgy tárgyalják le az üzletet?

Ekkor lőttek a kitalált fizetési szisztémának és az átverés lehetősége is ugyanúgy megmarad.

Más: A kijelölt ingyenesség ideje alatt nem is jön be a HA,így könnyű akciózni :D :D

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#2112) Zmo


Zmo
csendes tag

Teljesen egyetértek (#2100) nbucsi hozzászólásával!

(#2113) hatala


hatala
tag

Hardverapró!
Imádtam a régit, mindig rajta lógtam telefonon is.
Mindenkinek csak ajánlani tudtam, hogy itt keressenek.
Minek elrontani valamit, ha valami jól működött??
Nagy rakás sz@r lett ez az új rendszer!! :W
Ebbe felesleges volt munkát fektetni. :(
Ha meg ez a munka, talán nem kellett volna hozzá nyúlni.
Ha már fizetős lesz, inkább fizetnék a régiért, csak normális és használható lenne, nem pedig ez a csajos dizájn! :O

(#2114) qfm


qfm
senior tag

Legalább a feladó nevét, és a hirdetés városát rakjátok ki a hirdetésekhez.

Ezen felül város szűrő, és rendezési beállítás sem ártana.

A megtekintések száma ne növekedjen listázásnál, csak ha konkrét hirdetést néznek, mert így egy semmire való adat lesz belőle.

A saját profilomba ne ajánlgassa mások termékeit. Saját hirdetésem karbantartásába bedobja a hasonló termékeket. Kicsit logikai bukfenc. Az más kérdés, hogy ugyanazt a hirdetésem már sikerült 2* archiválnom. Így volt archiv hátteres aktív hirdetésem, mire végre sikerült kiütni.

Hirdetések képei legyenek kinagyítva, ha ráveszem az egeret, mert a miniatűrből semmi nem derül ki, és ha keresek valamit, nem feltétlen nyitnék meg 10 hirdetést a képek miatt.

Érdemes lenne, egy garancia jelzőt bevezetni, azt hiszem lenne rá igény, hogy csak a garanciás termékek között is tudjunk keresni.

Keresésnél több logikai kapcsoló kellene, hogy normális kereséseket rakhassunk össze, elvégre egy informatikai portálon vagyunk. Aki nem ért hozzá majd nem használná.

Ha már van kedvencekhez adás, akkor ki kellene írni, hogy hányan adták a kedvencükhöz, az eladót érdekelné szerintem.

Hirtelen ennyi, a hibákon kívül.

(#2116) WonderCSabo válasza 04ahgy (#2075) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Persze, hogy tudsz, de ez macera.

(#2117) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Azért kiváncsi volnék a nagyok ehhez a topikhoz mit szólnak??Egy deka reakció sincs hogy látjuk a hibát javítjuk stb... :F Ezért pénzt kiadni egy külsősnek??Ráadásul 1 éve terveződött az átállás idő is lett volna csiszolgatni.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2118) kaller1 válasza engine19 (#2107) üzenetére


kaller1
veterán

Bár a fejlesztők nevében nem beszélhetek, szerintem ezt meg lehet oldani. Kisebb betűméret, több hirdetés egy oldalon, az UP-olt és friss hirdetések színnel megkülönböztetve egymástól, vagy kisebb betűméret és 2 hasábban elkülönítve egymástól.

Ötletek ezzel kapcsolatban is jöhetnek természetesen.

.::> <::.

(#2119) Oposszum


Oposszum
tag

Hát nem tudom, nagyon nem jön be az új külső. Egyenlőre zavaros az egész, átláthatatlan. Nem látom ha bevagyok jelentkezve, nem találom a saját hirdetésem....

(#2120) engine19


engine19
tag

Sokkal nagyobb problémák vannak itt mint a dizájn...

1.: hibás működés, ezt még el lehet nézni, mert most indult, majd javítják.. de szánalom, h ennyire nincs letesztelve

2.: a találati lista nem rendezhető. engem kurvára zavar, h az upolt hirdetések, amiket már 5ször elolvastam feljebb vannak mint az 5 perce felrakott gépek

3.: nincs is még kitalálva a fizetés menete.. HA majd ki lesz, akkor kellett volna indulni

4.: és akkor a dizájn is: átláthatatlan, buzis, vakító, ocsmány.

(#2121) wikings2


wikings2
őstag

Egyetértek minden egyes negatív hosszá szólással. Ez valami borzalmasan rossz. A régi letisztult verzió sokkal átláthatóbb és felhasználóbarátabb volt.
Legalább lenne valami "régi verzióra ugrás" gomb vagy tudom is én...
Így megint a google lesz a kezdőlapom... Köszönjük szépen! :W :W

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2122) mexel válasza sgery (#2016) üzenetére


mexel
veterán

Nekem is ez jutott eszembe. Ha nem védett a régi ph működés és kinézet lemásolhatná valaki és csinálhatná, olcsóbban is mint az új. Mivel az új HA sem kapcsolódik szinte sehogy a PH-hoz így teljesen mindegy kinek az oldalán hirdetnénk és vásárolnánk. Eddig szinte egybe tartozott, mert átjárható volt mind privi mind fórum-hirdetés ügyben. Most külön oldalakra kell menni, külön belépni,stb. Akkor mi értelme? A PH-s apró megszűnt, helyette van más. Legyen inkább egy más valahol helyette ami a régit idézi.

(#2123) tjaca


tjaca
csendes tag

1 szóval...semmitmondó... :(((

I see dead people...

(#2124) fps8 válasza sgery (#2110) üzenetére


fps8
senior tag

De ha már fizetős, akkor is sokkal inkább éves díj, mint a másik.... Mert azzal 1-az 1-ben olyanná válik mint a Vatera!!!
De igazad van, azt mégsem tilthatják meg hogy ugyan azzal a felhasználó névvel regisztrálj mint amivel a ph-n vagy regizve... És akkor ph-n már visszakereshető az eladó és a fizetéses rendszernek lőttek... Bár még ott van az a szabályrendszer is, hogy ha valaki feltett egy hírdetést és van rá vevő a lejárta előtt, akkor köteles annak eladni különben negatív értékelés...

"War... war never changes"

(#2125) építész


építész
aktív tag

Ez az átállás egy katasztrófa. Csak a bitmarket-en keresztül érem el a privát üzeneteimet. Számomra az arculat is szörnyű, de ez utóbbi az én bajom.

Nagy tisztelettel megkérdezem az átállást végzőktől, hogy tesztről és teszt rendszerről még nem hallottak? Az üzleti szolgáltatók mielőtt bevezetnek valamit kipróbálják és csak azután történik az átállás, ha az hibátlanul működik. Mert úgy nem blamás, nem romlik a piaci megítélés és nem vándorolnak el az ügyfelek.

bye

(#2126) danih


danih
addikt

Nagyon lassan indexel (frissít, akármi) a privátokat számontartó rutin. Egyet mutat, de sokkal több van. Nehogy már emiatt én legyek paraszt hogy nem válaszolok...

(#2127) Alienh válasza Kalandor (#1990) üzenetére


Alienh
csendes tag

Hát nem tudom mi az a fikázás meg trollkodás, de megjegyezném, hogy akinek fontos a ph rendes működés az mér azzal tölti az idejét, hogy itt törölgeti a hozzászólásokat.Egyébként meg szerintem nem a fejlesztők hibája az oldal használhatatlansága hanem a megrendelőé, ugyanis a megrendelő mondja el mit is szeretne.

(#2128) ZTi


ZTi
csendes tag

Hát fiúk, ez erős jel az oldal végét előre vetítve. Még hirdetést is képtelen vagyok feladni, két böngészővel sem nyílik le valami alkategória, a design meg gusztustalan. Azt hiszem, a ne javítsd meg ami működik elv az itt teljes erővel működik, ez volt a legegyszerűbb oldal, a puritán kinézet erősítette a funkcionalitást, és ez azoknak az embereknek akik szeretnek technikával foglalkozni, sokkal vonzóbb, mint ez a nyálas rémálom. Természetesen semmilyen díjat nem fogok kifizetni ezért, főleg ha rosszabb, mint az előző. Nagy kár. :N

If you're havin' girl problems i feel bad for you son I got 99 problems but a bitch ain't one

(#2129) domperke válasza Oposszum (#2119) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Azokat én sem....Csak ha rámegyek az adminisztrációra de akkor sem normálisan csak szerkeszteni tudom... :W :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2131) varsza


varsza
tag

Sajnos én sem a dicshimnuszokat zengők közé csatlakozom. :(
Ez borzasztó lett!!! :Y

Nem értjük, hogy miért kell elrontani szagosítani szinesíteni azt,ami bevált, ami profin működik. Senkinek nem volt erre igénye (vagy igen?) Nem látható át, nincs 200-as lista nézet (vagy nem találtam), stb

Légyszíves csináljátok vissza. Ha kell facebook-os oldalt nyitunk erre

[ Szerkesztve ]

(#2132) Jam. válasza mexel (#2122) üzenetére


Jam.
aktív tag

+1

(#2134) zoli03


zoli03
őstag

Jó lenne, ha a keresést enterrel is el lehetne indítani és nem kéne egérrel kattintani a keresés gombra.

(#2135) mghltm


mghltm
addikt

sajat adatlapomra kattintva 404

"_" karakter torlese utan okes

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2136) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Miért van az hogy felakarok adni egy hirdetést, és bejelentkezek. Kiírja hogy sikeres belépés, de utána megint bekel jelentkezni. Ha újra beírom akkor megint kiírja hogy sikeres belépés, de utána megint kéri hogy jelentkezzek be. :F :O :(((
Segítséget előre is köszönöm. :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#2137) r-chee


r-chee
őstag

A régi Hardverapró oldala (hát nem átláthatóbb volt, és még fórumos visszajelzéseket is nyomon lehetett követni stb):

KÉP

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2138) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Módosítani akartam a hírdetésemet, de nem mertem belenyúlni:

<p class="mgt0"><b>################################################################################</b></p><p class="mgt1 tac"><i><b>!!!AsRock s1366 x58 Extreme6 eladó!!!</b></i></p><p class="mgt1 tac"><i>"Saját dobozában, pár hónaposan, minden tartozékával, 2013.03.01. -ig garanciával eladó"</i></p><p class="mgt1 tac"><b>Az ár FIX!</b></p><p class="mgt1 tac"><i>Posta lehetséges, előre utalás esetén!</i></p><p class="mgt1 tac"><b>Kérném a rosszindulatú és az üzletrontó megjegyzéseket mindenki tartsa magába, köszi!</b></p><p class="mgt1 tac"><b>Beszámítás, csere LG Optimus 2x! Csere Ár: 57.000Ft</b></p><p class="mgt1 tac"><b>PH! megbízhatóság:</b></p><p class="mgt1 tac"><a href="http://logout.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=horesz1975" target="_blank"><b>1</b></a> <a href="http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=horesz1975&submit=" target="_blank"><b>2</b></a> <a href="http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=horesz1975&submit=" target="_blank"><b>3</b></a></p><p class="mgt1"><b>################################################################################</b></p>

:DDD :DD

(#2139) tjaca válasza Parci (#2133) üzenetére


tjaca
csendes tag

De...én nem érem el az új üzeneteket ott! Így nem faksza... :P

I see dead people...

(#2140) domperke válasza Parci (#2133) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Végre valaki picit tájékoztatott. :R Egy dolgot nem értek.Tényleg régóta készült az átállás ennyire teszteletlen volt az új rendszer? :F

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2141) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Valaki megtalálta a keresés lehetőségét?
Vagy még nincs?

MEgtaláltam sztornó :D

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#2142) fps8 válasza r-chee (#2137) üzenetére


fps8
senior tag

+1 LIKE!

"War... war never changes"

(#2143) GrandeP válasza Parci (#2133) üzenetére


GrandeP
őstag

És ezt hogy gondoltátok, h egyik oldalon szabályos a privát levél olvasása, a másik meg már nem?!

[ Módosította: Barthezz2 ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2144) stevewonder válasza Parci (#2133) üzenetére


stevewonder
aktív tag

nagyon sok hiba van, látjuk, dolgozunk rajta éjjel-nappal, túlzás nélkül.

Hozzá sem kellett volna nyúlni! Ebből jó soha nem lesz. Olyan érzésem van, mintha a veterán lennék. Inkább fizetek a régiért.

(#2145) tjaca


tjaca
csendes tag

e-mail értesítést az új üziről beállítást csak én nem találom...mekkora béna vagyok...

I see dead people...

(#2146) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem tetszik az új ph.
A régi jobb volt minden tekintetben.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#2147) Def26 válasza r-chee (#2137) üzenetére


Def26
félisten

Nem lehetne egy szavazást indítani, hogy maradjon a régi arculat az új motorral? :B

wikings2:Igen, ez jó lenne. :C :R

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2148) wikings2


wikings2
őstag

Vatera 2, We like it.

Legalább egy ilyennel szúrjátok ki a szemünket mint ahogy már sokan említették előttem...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2149) Napfénysüti

Ez az új dizájn szerintem ijesztő. :(

Més que un club!

(#2150) Alienh


Alienh
csendes tag

Másik dolog amit nem értek, hogy mér hasonlítgatjátok a ph-t a vaterához, az nem hírdetési oldal hanem aukcíós és az teljesen más szisztéma.Ha valamihez hasonlítani kell a ph-t az inkább az expressz vagy az apród, viszont azok ingyenesek.

Még valami ez egy közösségi oldal vagy mifene, akkor meg nem igazán értem mér akarnak az üzemeltetők hasznot húzni belőle.Ha meg a fen tartáshoz kell pénz azt másképp is meg lehet oldani (pl. reklámok elhelyezése)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.