Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) engine19 válasza Parci (#2785) üzenetére


engine19
tag

De mondjátok már meg, mi a picsáért raktátok ki, ha hiányoznak fícsörök és szar?! :W

(#2802) Parci válasza start2 (#2797) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a helyzet az, hogy nincs az a desingváltás, amit megszavaznának a userek. akkor sem, ha fél év múlva mindenki azt mondja, hogy jó volt átállni. ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez most tökéletes, vagy hogy ne lehetne elrontani egy designt, csak azt, hogy nem véletlen nem a userekkel közösen fejlesztenek a cégek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2803) Parci válasza engine19 (#2801) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert nem tudtuk, hogy szar, teszteltük és nem találtunk hibát. nyilván.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2804) Ricardooo


Ricardooo
tag

:W és kurvára idegesítő,hogy egy 4 perces hirdetést egy 84 hetes követi.

[ Szerkesztve ]

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#2805) kerekfej


kerekfej
addikt

Szerintem ezt úgy kellett volna, hogy előre kikérik az oldalról (feltölteni egy másik ideiglenes linkre az alpha-t) a véleményeket és utána állnak neki bármit is csinálni.

(#2806) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Új felvetés uraim!Szerintem mindenki aki rendszeresen hirdet annak megérné még úgy is ha havi díjat fizetne :K Legalább is én akár fizetnék havi 1k csak ne keljen így sz@rakodnom.Pedig én se állok olyan jól :(

ut.:Először a váltság most meg ez :W mi jöhet még ezután :F

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2807) Parci válasza pentium4 (#2793) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szürke háttér már tervezgetve van, csak előbb hibátlanul kéne mennie mindennek, illetve egyelőre mindenki azzal van elfoglalva, hogy hibátlanul menjen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2808) BlackPriest válasza Ricardooo (#2804) üzenetére


BlackPriest
őstag

ezt hívják upnak???:

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2809) matyiGo


matyiGo
aktív tag

jó lesz ez csak vegyétek ki a háttérből azt a photoshopgagyi hátteret PLS :U
annyira gagyivá teszi :( :(

ha valakinek mégis tetszene és szeretne dizájnos cicás weboldalt fejleszteni a nagymamájának innen letöltheti egyébként

(#2810) engine19 válasza Parci (#2803) üzenetére


engine19
tag

Igen, de gondolom tanultatok Ti is üzemeltetési és élesítési alapokat valahol (egyetem, programozó szakkör, stb...).

Ha valami hibás akkor vissza kell állni! Nem kikapcsolni és bassza meg a user.

Ezzel a saját szakmai hozzáértésetek hírnevét is elég erősen romboljátok és kockára teszitek!

(#2811) wwenigma válasza BlackPriest (#2808) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Orulnek ha ezt hivnak. A regi rendszerbe a bal oldali dobozba megjelent par mp-ig es annyi...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2812) BlackPriest válasza matyiGo (#2809) üzenetére


BlackPriest
őstag

jobbra fent egy X, press it

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2813) C64


C64
őstag

Nem akarok senkit sem kritiizálni, nyilván nagyon sok munka és fáradság volt az új oldal elkészítésében, de akkor is el kell mondanom, hogy ez így ahogy van, nagyon kiábrándító. Ha ez lesz ez után is, akkor jobb, ha csinálok én magam egy új hardveraprót :D

Sok funkció hiányzik, az oldalt sokkal nehezebb kezelni, lassú, nehezen átlátható, jó alaposan túl lett bonyolítva. A design-ról inkább nem is beszélek :D

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#2814) Dominó85 válasza Parci (#2807) üzenetére


Dominó85
veterán

Nos egy szürke háttér beállítása konkrétan egy parancssor módosítása white-ról grey-re... Sikerült teljesen hazavágni a HA-t. Gratulálok. :R

* Péter - 06302461862 *

(#2815) start2 válasza Parci (#2802) üzenetére


start2
csendes tag

A design mindig szubjektív, a designváltás mindig rossz szájízt hagy néhány emberben.
Nem is a designról beszélek, hiszen a tesztelés sem arról szól!

Viszont a belépés, keresés, listázás, üzenetek (és egyéb migráció hiányából jövő felháborodások) elkerülhetők lettek volna.

A fejlesztőknek meg veregesd meg a vállát (rendelj nekik pizzát), szükségük lesz rá szegényeknek. ;]

(#2816) Ricardooo válasza BlackPriest (#2812) üzenetére


Ricardooo
tag

........

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#2817) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, adjatok légyszi pár napot nekünk. nem sikerült hibátlanul az átállás, sok a bug, emiatt sok funkció nem megy rendesen. de rajta van mindenki. tényleg mi is csak emberek vagyunk, egy ilyen projekt óriási, nem lehet 2 perc alatt megoldani dolgokat. a régi visszarakása sem volna egyszerű, mert már vannak új adatok az újban. ha azokat kidobjuk, még akkor is megint kell export-import, ami több gigabájtos adatábzis mellett nem 3 perc.

kérünk pár napot. :( türelem, és szori a nehézségekért. tényleg megfeszülünk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2818) BlackPriest válasza wwenigma (#2811) üzenetére


BlackPriest
őstag

? ha én most feladok egy hirdetést, akkor mondjuk 1 perce van kint. aztán, ha valaki upolja a régi hirdetését, akkor az lehet, hogy 3 hete élő hirdetés, mégis az enyém után jön. vagy félreértettem mi a gond.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2819) Parci válasza Dominó85 (#2814) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

úgy látom 10 millió webfejlesztő országa is vagyunk...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2820) V.Stryker válasza Parci (#2802) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

nem véletlen nem a userekkel közösen fejlesztenek a cégek. - persze, csak van előtte egy piackutató cég, akik választ adnak, közvéleményt kutatnak és a javaslatuk alapján fejlesztenek. Legalábbis jobb helyeken.

De egyébként ha a réginek nagy volt a látogatottsága, jól működött, akkor miért kellett beszüntetni? nem lehetett volna ezt a fizetős bohóckodást abba beletenni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2821) Parci válasza BlackPriest (#2818) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

átírjuk majd sztem, hogy az utolsó up dátumát írja ki és kész.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2822) stranger28 válasza Parci (#2785) üzenetére


stranger28
addikt

Értem én, hogy akarjátok és csináljátok, ez remek dolog tényleg. Viszont egy ideje nem volt már HA, azzal az üzenettel, hogy jön az új. Megjött és mire megy vele az ember? Aki első benyomás alapján itt hagyta, az mikor fog tőlem vásárolni? Mikor fog hirdetni? És akkor még csak elkezdtem gondolkozni. :(

Ha egy ríllájf tesztelés belefért volna, akkor most 80%-ban pozitív dolgokról szólna ez a topik szvsz. De azért megvárom mi sül ki ebből, hajrá. :)

[ Szerkesztve ]

(#2823) syl5


syl5
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ez rendesen lelki trauma ez az új oldal.
Tudom, hogy ráfért már a régire egy kis redesign, de fáj a szívem ahányszor csak ránézek az újra. Próbálom használni, nagyjából ki is igazodok rajta, de ezt fáj használni. :O

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#2824) vlcsko82 válasza Parci (#2817) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Én türelmes vagy :K sok sikert :C

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2825) donjohnson


donjohnson
addikt

ajajaj úgy néz ki, mint egy rossz webshop :(

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#2827) Parci válasza V.Stryker (#2820) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs sok értelme a "mi lett volna, ha" jellegű kérdéseknek sajnos. de az új rendszer egy csomó dologban szuper egyébként, millió funkciója van, amit mi házon belül évekig csinálgathattunk volna (és akkor semmi más sem fejlődik), csak épp a hibák és a népharag miatt oda el sem jutunk, hogy ezek legyenek előtérben.

magyarán, egyáltalán nem olyan rossz az új rendszer szerintem, csak egyelőre szarul működik. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2828) Rive válasza BlackPriest (#2818) üzenetére


Rive
veterán

Az utolsó aktivitás alapján rendez, legyen az feladás vagy UP.

Azaz mindig a 'legélőbb' hirdetés van elöl.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2829) Parci válasza stranger28 (#2822) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hogy tesztelsz real life, éles terheléssel, átállás nélkül?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2830) Szabesz válasza Parci (#2769) üzenetére


Szabesz
őstag

Csak azt nem értem, hogy ha már egyszer nem lett kitesztelve, akkor miért nem futtatátok párhuzamosan egy ideig a kettőt, hogy kibukjanak a hibák (amiből van egy pár aminek léteznie sem szabadna), s pl úgy motiválni a népet, hogy aki az új HA-n hirdet/vásárol a régi helyett a tesztidőszakban és / vagy igazi érdemi bugreportokat küld, az az éles HA-n jutalomként kapna x hirdetést / uppot / etc.
Mert ami most van az maga a fejetlenség.

¯\_(ツ)_/¯

(#2831) wwenigma válasza BlackPriest (#2818) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, az lenne jo ha igy lenne, fizikailag is előre hozna a sorban. Egyebkent semmi ertelme fizetni erte, hogy csak atirja a datumot. Keruljon fizikailag is a tetejere, barmilyen listazasnal, hiszen a neve is ez: UP

matyiGo : ez a fotosopp hatter telleg durva. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2832) start2 válasza engine19 (#2801) üzenetére


start2
csendes tag

Gondolom tesztelték, de nem találtak hibát (mondjuk a belépési gondot hogy nem lehetett észre venni, azt nem tudom).

Illetve csapkodva volt a hátsójuk akkor is amikor ki lett tűzve a határidő, meg akkor is, amikor már megcsúsztak 1 héttel. Így inkább sos tesztelés volt (a tesztelésre fordított ídőkeret egy része elment fejlesztésre) aminek meg ez a vége.

(#2833) engine19 válasza V.Stryker (#2820) üzenetére


engine19
tag

Illetve ha kész az oldal, akkor a felhasználók is tesztelik... nem csak a megrendelők. Mert nem a megrendelők használják, hanem a felhasználók.

Nem egyszer volt olyan nálam se, hogy megnéztük fejlesztők, megrendelők. Tök fasza volt. Odaadtuk felhasználónak, 2 kattintással talált hibát és kérte h a zöld inkább sárga legyen...

Ez ahogy most csinálják kókler munka. Ennyi, nem kell fényezni.

Nem mondom, hogy én soha nem hibáztam, de azért a 2. körös tesztelés után (1. kör megrendelő, 2. kör felhasználó) az élesítés már simán ment. Persze emellett üzemelt a régi rendszer is, amit használtak.

Szóval grat.

Ki csinálta az oldalt? (csak h még véletlenül se vegyek tőlük semmit :D)

(#2834) stranger28 válasza Parci (#2829) üzenetére


stranger28
addikt

Nem kell túl komoly dologra gondolni, mindenestül, csak egy mezei próba, pár önként jelentkezővel, erre gondolok. :) Lettünk volna bőven szerintem, de már mindegy; én azért szurkolok, hogy jó legyen, de nem reménykedem.

[ Szerkesztve ]

(#2835) BlackPriest válasza Szabesz (#2830) üzenetére


BlackPriest
őstag

felteszem nem közös adatbázisból dolgozik

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2836) Kolondrum

Valami nem kerek...

"Küldj üzenetet más hirdetőknek vagy válaszolj azoknak, akik tőled kérdeztek.

Fontos tudnod: a hardverApro.hu rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok, mert abba (az esetleges vitás helyzetek rendezése miatt) a hardverApro.hu adminisztrátorai (házigazda, moderátor, hardverapród) beletekinthetnek.

Kérjük, hogy ennek tudatában használd ezen szolgáltatásunkat!

Természetesen a Prohardver lapcsalád többi oldalán (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, logout.hu, gamepod.hu, bitmarket.hu) a privát üzenetek továbbra is magánlevelezésnek minősülnek! " - látom ki ad el, én őt megkeresem PH-n abba nem láttok bele, akkor e fenti szövegnek mi értelme? Én biztos, hogy PH-n keresném fel nem kell a kukucska.

(#2837) Begi


Begi
senior tag

Chrome alatt ilyen. Ez normális?

Szerk.: Gyorsitótár törlése megoldotta...

[ Szerkesztve ]

(#2838) pentium4 válasza Parci (#2807) üzenetére


pentium4
senior tag

meg az hogy nincs háttere a hsz-eknek sem, meg valami keret lenne legalább, mert összefolyik az egész, tényleg nemtudom felfogni hogy miért nem lehetett hasonló designt csinálni a HA-nak, miért kellett ennyire eltérni az eredetitől, mert igy a jelenlegi és főleg az uj tagok azt gondolják hogy ennek köze sincs a PH-hoz, és ez igy is van jelen formában! a webinform design-eréről meg csak annyit hogy egy kalap szart grafikázott össze, ennél még ingyenes template-ekből is jobbat lehet kihozni!

P4

(#2839) tdd587 válasza Parci (#2819) üzenetére


tdd587
őstag

Hehe, ez jó...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#2840) engine19 válasza Parci (#2827) üzenetére


engine19
tag

Parci: szerintetek. De nem Ti használjátok az oldalt, hanem a felhasználók! Kurvára mindegy, hogy neked mi a jó, ha a felhasználónak nem kell mert csak a rosszat látja benne! Kápis?

(#2841) Ricardooo válasza Begi (#2837) üzenetére


Ricardooo
tag

nem normális!

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#2842) Szabesz válasza BlackPriest (#2835) üzenetére


Szabesz
őstag

És? Úgy pláne röccenés mentesen tudna futni a két oldal.
Nem véletlen említettem a motiválást, hogy aki az ÚJ HA-n hirdet...

¯\_(ツ)_/¯

(#2843) #51736960 válasza wwenigma (#2831) üzenetére


#51736960
törölt tag

ájjjáj, ez így gáz :)

(#2844) start2 válasza Parci (#2829) üzenetére


start2
csendes tag

Kiteszed tesztvasra és odaírod, hogy légyszi teszteljétek (közben megy a régi) meg azt is közhírré teszed, hogy bármi amit itt csinlász úgy is el fog veszni.

Van egy rakás regelt useretek (és valamennyire jobban látnak az IT-ben a userek itt, mint mondjuk az nlcafén), ha csak az 5%-a tesztel egy picit már az is több, mint amit ti tesztelésre számoltatok a projekttervben.

De fel a fejjel, lesz ez még jobb is! :)

(#2845) kerekfej válasza xxxbmx (#2788) üzenetére


kerekfej
addikt

És ha az sok akkor autoapechletter :))

(#2846) V.Stryker válasza Parci (#2827) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem tudom hogy mondjam a lényeget, ami szvsz itt az egyik többség baja. Két csapat van. Az egyik akiknek a bug-ok a bajuk. Őket nem értem, hiszen logikus, vannak gondok, megoldódnak.
És van a másik tábor, ahová én is tartozom, hogy egyszerűen az újnak az egész struktúrája az ellenkezője annak, amiért a másikat szerettük. Mezei nyelven, ha én az egyszerű, funkcionális dizájnt és működési logikát kedvelem, akkor a csicsás akkor se fog megfogni, ha oda-vissza orális kielégítésben részesít ingyen. :) És szerintem a látogatók fele ezen okból pártól el. Mert én is néha unalmamban jöttem fel, hogy ide oda valami okosat beleböfögjek. De ezt miért tenném meg olyan helyen, amit nyűg használni? De ne legyen igazam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2847) BlackPriest válasza Szabesz (#2842) üzenetére


BlackPriest
őstag

és akkor mennyien sírnának, hogy az újban miért nincsenek benne a régi hirdetések és fordítva? szerintem ugyanennyien

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2848) Ricardooo válasza V.Stryker (#2846) üzenetére


Ricardooo
tag

"De ezt miért tenném meg olyan helyen, amit nyűg használni?"

és egészségtelen a szemnek :))

[ Szerkesztve ]

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#2849) Klikodesh válasza GrandeP (#2789) üzenetére


Klikodesh
senior tag

3 egyetemista gondolom abbol itelve amit lattam.

Betatesztre meg kell a nep aztan ripoff time, ezen a "kellemes" feluleten...

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#2850) Parci válasza engine19 (#2840) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

próbálj meg nem lekezelően beszélni. köszi. se hülye, se kipihent nem vagyok, se én, se a többiek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.