Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) deicide


deicide
veterán

Mi a teendő, ha beírom a név/jelszó párost, kiírja, hogy sikeres bejelentkezés és mégsem léptet be?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2302) #43960832


#43960832
törölt tag

mint a legfontosabb szolgáltatásunk, egy korszerű, a szolgáltatásoknak megfelelő arculatot kapott.

Na ezzel kivételesen egyetértek. :K

(#2303) Rive válasza deicide (#2301) üzenetére


Rive
veterán

PH és HA sütik (összes!!!) kiboritása a kukába, majd új belépés a PH-n.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2304) danih


danih
addikt

Egyetlen dolgot nem vágok.
Mi a répán ült a kivitelező egy teljes évet, mert ez így olyan, mintha tegnap applikálták volna a templateből, aztán most meg gyerünk, keressétek TI a bugokat skacok...
Parci csinált egy ingatlanos keresőt, az fényévekkel jobb volt.

(#2305) Insolent válasza deicide (#2301) üzenetére


Insolent
aktív tag

Dettó, nekem is.
Akármilyen böngészőből próbálkozom.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#2306) finu


finu
tag

Sziasztok!
A kinézet hát olyan buzis,az ötéves kislányom szebbet csinál zsírkrétával,és ezért még pénzt is adtatok.A megbízhatóság eltűnt,privát üzenetek nuku,kedvencek szintén,szisztematikusan gajra vágtátok az oldalt köszi,pedig ez volt a legjobb közösség. :W

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#2307) Jam. válasza somé (#2295) üzenetére


Jam.
aktív tag

Így van, azonban most mégis visszamentem oda, mert az még mindig átláthatóbb, használhatóbb, mint a jelenlegi HA.

(#2308) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Este sajnos lezárták ezen topikot,de hál istennek most újra open :U

Tegnap sz@r volt még a apród :K és azt mondták ma jó lesz,természetesen még mindig sz@rakszik :W

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2309) theartofdota


theartofdota
tag

valaki írja le légyszíves hogyan tudok belépni.. :U

(#2310) mr. w. válasza Def26 (#2292) üzenetére


mr. w.
csendes tag

igyvan venni/keresni sem egyszeru... (broaf)

nemveletlenul van az asztalnak (meg a lonak) 4 laba meg a kocsinak 4 kereke. ha tobb van az se jo ha kevesebb az se :D
van amit nemvolna szabad ilyen radikalisan babralni csak aprankent... tehat itt sztem sokan nem a valtoztatas ellen vannak hanem a radikalis (es ebbol kifolyolag negativ) valtozas ellen...

"Lorem Ipsum..."

(#2311) DoxaM válasza Def26 (#2292) üzenetére


DoxaM
aktív tag

:)) ja az meg a másik...jogos :D

Egyébként nekem nincs problémám a design változással..mármint magával az ötlettel.Csak előtte szerintem kérdezzék meg az embereket, hogy a régivel elégedettek voltak, vagy kell az új?Egyébként egy új design a régi strukturára ettől függetlenül még mehetne...az új túl van bonyolítva...Kellenek főmenük, almenük baloldalra kész.Lehet csicsázni az oldalt, csak legyen egyszerű meg gyors..és tudjon bejelentkezni az ember :) Normálisan le kellett volna tesztelni + tagok véleménye..így egy kicsit csapjunk bele a lecsóba érzésem van.

[ Szerkesztve ]

(#2312) stevewonder válasza deicide (#2301) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Várni néhány hetet, hogy normálisan működjön az új csoda.

(#2313) kukac1999


kukac1999
csendes tag

Hát igen,ennek annyi. :O

Nem postázok senkinek!! Ha kell gyere nézd meg, így látod mit veszel és nincs probléma!!

(#2315) tdd587 válasza Malachi (#2212) üzenetére


tdd587
őstag

Minden rosszindulat nélkül: tehát ha ennyi embernek nem tetszik, akkor bennü(n)k van a hiba?

Itt is megkérdezem, tényleg minden rosszindulat nélkül: ki fog ezért fizetni, ha már ingyen is ekkora gondok vannak?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#2316) építész


építész
aktív tag

Ez egy családbarát oldal lett. Így több időm jut a családra.

A pontrendszert azért nem értem. Ha ez egy külön lap, vagyis elkülönül a Prohardver lapcsaládtól, akkor mi értelme van a rangoknak és a más helyen történő hozzászólásoknak. Ez így tök értelmetlen és szerintem az új tulajdonos meg is fogja szüntetni idővel.
Ha ez tényleg piaci alapokon működik, akkor a pontokat a befizetett pénz alapján fogják osztani idővel.

Ha nekem lenne egy ilyen oldalam én bizony a reklámból tartanám fenn. Lenne jó sok látogató, meg apró kacatokat áruló szaki, aki belép, így a lap sokat ér és a hirdetésből meg dőlne a lé. Csak nem fogok azért fizetni, mert egy hátlapot el akarok adni. Most még nem dobom ki, mert valakinek pont az hiányzik és nem szennyezem a földet. De ha nekem kell 2000 Ft-t fizetni ezért, akkor bizony a kukában végzi. Ez így fizetősen csak a kereskedőknek és a kinai cuccokat importálóknak jó, meg nő a GDP.

bye

(#2317) fricz19 válasza Motion_Blur (#2290) üzenetére


fricz19
őstag

miért ne lehetne
mindent lehet csak akarni kell
egyenlőre itt is csak up-ért kell fizetni
igaz elég borsos ára van

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2318) opeter87


opeter87
senior tag

Tegnap is írtam már a kinézettel kapcsolatban.
Most is próbálom megszokni, de nem megy!

5perc után kifolyik a szemem :W

Nem kell visszahozni a régit, de legalább a színekkel csináljatok valamit.

(#2320) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Én maradok az esti véleményemen :K Ha már úgy is fizetős lesz fizetek egy ezrest csak legyen a régi dizájn és abba legyenek újítások :K Ezt a véleményt sokan osztották :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#2321) banhammer


banhammer
veterán

Nagyon zötyögősen megy az oldal...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2322) Lauda válasza Fancy-boy (#2222) üzenetére


Lauda
félisten

Csak most latom ezt. Mi a problema? Miert keresel?

(#2323) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Én is jövök sírni...a régi tetszett, szerettem. Kb félóránként csekkoltam van-e valami újdonság. Az új... A menü tényleg óriási, mármint méretre. Eléggé átláthatatlan most az oldal.
Pl. hardverek böngészésénél, kategóriaválasztás szvsz. jobb helyen volt oldalt.
Esetleg skin választás menüpont...? Érzem, ahogy sokan csúnyán néznek rám...úgy értettem kérjük szépen vissza a régi skint! :D
(#2270) Wolfy_: Osztom a véleményed, bár a sebességet nem rónám fel, csiszolódik majd a motor.
(#2281) mr. w.: +1

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2324) deicide válasza Rive (#2303) üzenetére


deicide
veterán

Ez sem segített.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2325) Graphics válasza Rive (#2266) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ez így rossz... ha valaki rákeres egy termékre és mondjuk szeretné ár szerint is látni,,, akkor benézte... ajjajjj....

Általánosságban: Alapesetben foglalkozom design-nal ,mégha nem is webdesign, de szerintem a régi színekkel felújított weblap ütösebb lett volna, minthogy alapjaiban el lett vágva a design a régitől, legalább ami szerethető volt azt nem kéne elvenni.

[ Szerkesztve ]

-

(#2326) syl5 válasza adamgp (#2314) üzenetére


syl5
őstag

A régi hardverapó majdnem tökéletes volt.

Ezt a hozzászólást szerintem magadtól szerkeszd ha nem akarod hogy megint töröljék. Elég egy smiley is.

Jah és ez nem pofátlanság, csak hiba, viszont annak nagyon nagy azt elismerem!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#2327) Bagira01


Bagira01
veterán

Nagy csalódás az új HA. Ph lapcsalád kakukktojása :W Nem értem miért nem lehetett a régi jól áttekinthető felület alá berakni az új rendszert. Régi design-al nem volt semmi baj.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2328) Rav3n02 válasza adamgp (#2319) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Öreg te mégis mit képzelsz magadról? Mennyit tettél hozzá a közösséghez és a kasszához, hogy egyáltalán működjön ez az oldal? Mennyit kerestél az itt eladott cuccokkal? Én a helyedben mélye kussolnék....

(#2329) Napfénysüti válasza finu (#2306) üzenetére

A webdesigner cégtől tuti visszakérném a pénzt ilyen munka után. :D

Més que un club!

(#2330) Youri


Youri
veterán

A lényeg, hogy kiszervezni szerintem hiba volt. Sok a hiba, sok a feszültség, még több az elégedetlen vevő. Nem tudom, hogy volt a tervben az a lehetőség, hogy a régi RIOS-os HA legyen fizetős, de az sokkal életszerűbb lett volna. Ez a dizájn egyszerűen gagyi. Ráadásul kicsit sem egyedi.

A régi HA alapja pont a PH fórum volt, vagyis egy közösségi adok-veszek portál. Ha ezt fizetőssé kell tenni? Szerintem legtöbben belementek volna, akik meg nem, hát annak sry. De ez egy semmilyen, jellemtelen, tucat-apró.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2331) TeeCee


TeeCee
csendes tag

LOL,

Ki fizetne azért, hogy valamilyen megoldással a régi kinézethez nagyon hasonlót lásson? :D
Ha sok jelentkező összejön, még a végén meg is csinálom :D

TeeCee - the One and Only

(#2332) Piloss válasza adamgp (#2319) üzenetére


Piloss
senior tag

Azért zsidózni talán nem kéne.... :U

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#2334) Zsolto


Zsolto
őstag

Felfedeztem az új HA egyik új szolgáltatását, a kéretlen és automatikus helyesírás-javítót. A felhasználónevemet átjavította Zsoltó-ra, hosszú ó-val. Nem semmi. Kíváncsi vagyok, mit csinál majd a X8jp76 típusú felhasználónevekkel. :D

És úgy látom, keményen beindult a témaindító cikkben említett rangnyíró is: a HA-n senior tagból újonc lettem. Majdnem nyolc év után megtisztelő, ezt is köszi! :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#2335) r3dsnake válasza sith7 (#2258) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

csak van egy olyan érzésem, hogy nem csak a sok csaló fog eltűnni, hanem mindenki... : D

szerintem szó szerint kihalt lesz az oldal a fizetős rendszer bevezetése után. és nem azért, mert arról a párszáz forintról van szó, de egy ilyen oldalért szerintem minimális látszám fog ennyit is áldozni rá.

a régi rendszerért 'jogosabban' lehetett volna pénzt kérni, mint ezért. az értékelés rendszert pedig át lehetett volna ültetni a régi motor alá.

de ez a dizájn, a privát üzenetek különválasztása, bughalmaz, gyenge kereső, stb. nagyon erős visszalépés. és erre nem hiszem, hogy bárki pénzt szeretne áldozni. de legalább a vaterának ez jól jött.

(#2336) Lauda válasza adamgp (#2333) üzenetére


Lauda
félisten

Te mar ugysem fogsz itt hirdetni, szoval most eld ki magad utoljara.

(#2337) danih válasza Napfénysüti (#2329) üzenetére


danih
addikt

Én a működési engedélyt is megvonnám.

(#2336) Lauda: én sem leszek szomorú, ha az ilyenek elmennek.

[ Szerkesztve ]

(#2338) havasa


havasa
aktív tag

A hozzászólásokból nagyon úgy tűnik, hogy a az adatbázis nem lett rendesen felkészítve a kategóriákra, mert alig van kategória és így is nagyon lassú, de összességében minden lekérdezés nagyon lassan fut le. Toljatok be még vagy 2 bladet! :DDD

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#2339) Petyyyyy válasza adamgp (#2333) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Moderáld magad, míg nem valaki más teszi. ;)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2340) sith7 válasza sgery (#2279) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom .... meglátjuk ...

r3dsnake
szerintem aki tuti el akart adni valamit, az hirdetett itt is, meg a vaterán is ... nem hiszem, hogy most emiatt több lenne a vaterás hirdetés ... de majd meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#2341) Rive válasza Graphics (#2325) üzenetére


Rive
veterán

Szerintem speciel az ár szerinti keresés eddig is sz@r volt a sok 'alku szerint' meg 'egyforint' miatt.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2342) Zsolto válasza adamgp (#2319) üzenetére


Zsolto
őstag

Héhéhé, lassabban, ez a stílus nem ide való, kolléga úr. :N

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#2343) csucsbicep válasza Lauda (#2336) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Sztem meg ne, inkább magától távozzon most.

(#2344) finu válasza Napfénysüti (#2329) üzenetére


finu
tag

Remélem nem sértettem meg senkit, de ez kikívánkozott. :O

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#2345) Parci válasza Rive (#2341) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pontosan ezért nincs egyelőre. akkor lesz igazán értelme, ha kötelező lesz árat is megadni. lehet, hogy eljön az ideje.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2346) Rive válasza deicide (#2324) üzenetére


Rive
veterán

Akkor még esetleg fejeld meg egy cache-üritéssel: más ötletem nincs. Nekem - még reggel - segitett.
Biztos minden sütit (PH és HA) kukáztál?

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2347) bubuxp


bubuxp
tag

ÜDV! :) " Az én véleményem! ":R Lényeges lenne ami hiányos számomra hogy ha valakinek írok privátot és vissza ír azt lehessen már látni valahol,meg hogy ki írta meg ilyenek...lehetne átláthatóbb maga az oldal mert a régi az teljesen érthető vagyis korrekt és egyszerű volt számomra...(Nem minden a dizájn..!) tudom hogy ez majd(remélem) változni fog,de az ilyenek lényegesek szerintem 1 ekkora látogatott oldalnál! A "szín"nem mondanám hogy botrány,(nőre se mondom ha nem szép hogy csúnya,hanem csak érdekes arcú..) tehát érdekes még :) Remélem ki fórja magát mihamarabb a hiányosság és újból a kedvenc oldalam lesz! Részemről egyenlőre ennyi,sok sikert. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#2348) Parci válasza adamgp (#2314) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a következő ilyen kirohanásod után kapsz egy méretes bant. vagy kulturáltan társalogj érdemi infókkal, vagy ne mondj semmit. lehet higgadtan és értelmesen is negatív kritikát gyakorolni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2349) TeeCee válasza TeeCee (#2331) üzenetére


TeeCee
csendes tag

Amúgy az építő jellegű hozzászólás - bár kétlem, hogy valaki végigolvassa a sok fikázást, mert erősen 10milliárdos bejegyzésszám lesz ide...

Naszóval: a dizájnban a z a legrosszabb, hogy szétesik. Nem kapcsolódik semmi semmihez, az összes (!) eddig megismert gomb, link, információ máshol van. Ha eddig lett volna több ikon, azokat lehetne keresni, de ugye nem volt, ezért a gombokat egyértelműbbé kell tenni.
TEhát: egyérelmű blokkok legyenek az oldalon, látszódjon, hogy mi mihez tartozik, a gombok/linkek meg legyenek hangsúlyosabbak, hogy kevesebbet kelljen keresni - és minden gbom legyen meg, ami korábban is megvolt!

Nem találtam a felhasználó megtekintésekor PÜ-küldési lehetőséget - persze lehet, hogy csak mégse léptetett be?

TeeCee - the One and Only

(#2350) rento


rento
őstag

Azt nem lehetne majd beállítani, hogy soha ne jelentkezzen ki automatikusan, mint regén? tehát hogy ne korlátozzon a jelenlegi ip-mre stb...?
mert elég idegesítő, hogy kb fél óránként kiléptet szó nélkül, pedig nem is vagyok inaktív, hanem éppen keresek valamit, aztán rákattintok mondjuk a privikre és 404-es oldalt dob be, azért ugye, mert közbe kiléptetett. ha már ki is léptet, akkor legalább azt dobná ki, hogy mondjuk jelentkezzek be újra. Ehhez kapcsolódik még, hogy hiába jegyzi meg az opera, a felh. nevem és jelszavam, rákattintok, kitölti az a felh.nevet és jelszót, de mégsem jelentkezik be.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.