Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) xstyle válasza beni121 (#2694) üzenetére


xstyle
tag

Mert a HA alatt írt privik mostantól nem képezik levéltitok tárgyát és a moderátorok belenézhetnek, ha vitás ügy merül fel.

A régi privik, viszont levéltitok tárgyát képezték, mivel ez nem volt lefektetve az alapszabályban.

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2702) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Ki az aki csinálna nekem egy frankó weboldalt?

Olyat ami:

-megfelel a többségnek
-Átlátható
-könnyen kezelhető
-FREE

Csak ennyi lenne a kérésem!
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#2703) Next Win ®


Next Win ®
tag

Ezért kellett az újítás! (A hirdetésfeladás még egy darabig teljesen ingyenes MINDENKINEK. Használd ki!) :o

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#2704) xstyle válasza stranger28 (#2698) üzenetére


xstyle
tag

Tegyél alanyt is a mondatba, hogy értselek.

Miben is ?

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2705) Rive válasza xxxbmx (#2695) üzenetére


Rive
veterán

Parci valahol föntebb irta, hogy:

- új üzenetek, hozzászólások jelzése tervben
- kinézettel kapcsolatos problémákkal majd a funkcionalitás biztositása után foglalkoznak.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2706) XaraX


XaraX
addikt

Szóval ami jó, az jó, be kell vallani.
Ez az új HA. nem az.
Alapvetően örültem, hogy fizetőssé válik, több előnye lett volna.
Az oldal régi vagy hozzá hasonló átlátható, használható formájában.
A kinézete szörnyű, (tudom, szubjektív), használhatóságára jelen formájában az "alig" a jó kifejezés. :(
Ahogy nézem, 10 emberből kb 9.5-nek ugyanez a véleménye, talán azért ez már jelent valamit.
Amit nem értek, gondolom, az elkészítési fázis folyamatosan nyomon követhető volt a PH. által..
És ezt jónak tartották, elfogadták.
Azt már nem is feltételezem, hogy ez volt a rendelés.
A legrosszabb talán az, legalábbis úgy érzékeltem, hogy a PH. aktívitása is jelentősen visszaesett, amióta a HA. nem működik, vagy így működik.
Az elmentett topicjaimban negyed annyira sem pörög az élet, mint előtte.

(#2707) wwenigma válasza Hammon Serra (#2702) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem is előbb utóbb valaki nagyon jol jarna, ha ez megtörténne. Raadasul regi designhez is hasonlithatna mert az mar egyedi lenne, nem pedig a mostani masolata...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2708) beni121


beni121
aktív tag

Akkor is egy retek, azzal nincs bajom ha előbb-utóbb fizetős lesz meg minden, de az az új rendszer akkor sem jó.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2709) beni121 válasza XaraX (#2706) üzenetére


beni121
aktív tag

Hát igen, erre mondják, hogy ami jó az jó de ez sz@r

Elnézést a kifejezésért

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2710) Laacko


Laacko
tag

Opera alatt nem nagyon akarja behozni az új oldalt... hiába volt cache és cookie törlés :((

(#2711) Csabee. válasza beni121 (#2709) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Bízzunk benne hogy átgondolják még a dolgot..

Üdv: Csabee.

(#2712) stranger28 válasza xstyle (#2704) üzenetére


stranger28
addikt

Majd te fogsz engem kioktatni nyelvtanból ugyebár.. :) Arra próbáltam utalni, hogy kezdjél valamit az életeddel a trollkodás helyett. (Te, hogy értsed.)

(#2713) beni121 válasza beni121 (#2709) üzenetére


beni121
aktív tag

És a privátot télleg nem jelzi nekem sem.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2714) Gabor076 válasza stevewonder (#2686) üzenetére


Gabor076
csendes tag

Ez jó!

Egy másik fórumon már felvetettem, hogy megvenném a előző verzió motorját. Remélem inkább odaadják, ha már úgysincs rá szükségük, de mint írtam, hajlandó vagyok fizetni is érte.
Ez a mostani felület egy nagy nulla! :(

[ Szerkesztve ]

(#2715) MacCaine válasza Hammon Serra (#2702) üzenetére


MacCaine
őstag

Pont ezen kezdtünk agyalni az egyik fórumtárssal. Ilyen oldalban gondolkodnánk mi is. Vas van, weboldalt meg csak összehozzuk valahogy. :)

(#2716) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kitöröltem a cookiekat. Mostmár az oldal is olyan lassú bugos.....A második alketegória menű már le sem jön. Nem tudok telefon típust választani... Így meg nem enged tovább.
De már a várost sem tudom hozzáadni akárhogy nyomkodom a hozzáadást. :W
Biztos jó ötlet volt ez az új oldal?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2717) Tamás24 válasza Melack (#2661) üzenetére


Tamás24
tag

A bugreportba már beírtam ami BUG, a többi csak az én észrevételem és vélemény, de lehet belinkelem oda, hátha valakit érdekel. Tesztelném tovább is de egyenlőre már most fárad a kezem, meg ideges vagyok a sok hibától.

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#2718) föccer válasza Gabor076 (#2714) üzenetére


föccer
nagyúr

És ha szabad kérdeznem mennyi pénzt szánnál rá? Csak kíváncsiságból.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2719) beni121 válasza MacCaine (#2715) üzenetére


beni121
aktív tag

Csinálni kellene egy hasonló oldalt, kereslet lesz rá.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2720) dh66e


dh66e
veterán

Be sem tudok lépni ill belépek kiírja hogy továbbít aztán minden kezdődik elölről. :O
Kérdéseim ez már éles műszak vagy teszt verzió mert már látok fent friss hirdetéseket is.Két napja szenvedek.Help!
Chrome-t használok és logoutos belépőm van.Nálam van a hiba?

(#2721) Rive válasza Laacko (#2710) üzenetére


Rive
veterán

Ha nem megy a belépés, akkor mind a PHs, mind a HA-s sütiket törölni kell, majd a PH felől ujra belépni.

Ezen felül folyamtosan reszelik, rugdossák a cuccot, azaz:
- bármikor előfordulhatnak időszakos fennakadások
- időnként érdemes egy-egy cache-üritést nyomni, akkor is, ha épp minden okésnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2722) xstyle válasza stranger28 (#2712) üzenetére


xstyle
tag

:) Húha .

Amit leírtam tény, nincs alany a mondatban. (de egyébként ez valamiért a nők sajátja, nem tudom miért kellene kitaláljam mire gondolsz)
Fogalmam nincs mit szeretnél, mivel leírtam, hogy mit írtak már meg itt 1000 hozzászólással ezelőtt és most itt feltett kérdésekre válaszoltam. Elnézést, hogy én visszaolvastam.

Szóval ha lehetne menstruációs időszakban szedj valami nyugtatót.

Az írásodból nyílván a trollkodás fogalmával sem vagy egészen tisztában , tehát nem vitakoznék veled.

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2723) BRIKLY válasza Gabor076 (#2714) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nem fogják oda adni, mert becsődölnének... :U

[ Szerkesztve ]

(#2724) sasa134 válasza xstyle (#2693) üzenetére


sasa134
addikt

Hivatkozási alap lehet a print screen...

Amúgy az archív nem a vevőnél "marad" hanem a hirdetőnél ezért sem értem, miért nem lehet simán letörölni ami már nem aktuális.

Avanti Roma

(#2725) beni121 válasza BRIKLY (#2723) üzenetére


beni121
aktív tag

Ha nem adják oda, egy hasonlót kellene létrehozni, ebben én is bennelennék.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2726) sasa134 válasza dh66e (#2720) üzenetére


sasa134
addikt

Nem valószínű, Chrome engem sem enged be.

Avanti Roma

(#2727) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ez egy katasztrófa. Szerintem itt senki nem fog fizetni azért hogy hirdessen. Főleg ha ilyen káosz az egész. Meg annyi ingyen hely van. Kb mintha a levegőért pénzt kérnének holnaptól a tescoban...Eddig rajta voltam hogy jó valamit fizetek de ezekután.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2728) beni121 válasza sasa134 (#2726) üzenetére


beni121
aktív tag

Nekem be se jön az oldal

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2729) repa9845


repa9845
csendes tag

Sikerült alkotni valami "nagyot", ami ronda, lassú és nehezen átlátható. Töröltem a hirdetésemet. Egyelőre kivárok, hátha alakul még, aztán majd meglátom... De ezt így, jelenlegi formájában nem szeretném használni.

(#2730) stranger28 válasza xstyle (#2722) üzenetére


stranger28
addikt

Semmi gond, de olvasgass akkor még, csak ne fórumot szerintem. Szó nincs egyébként vitáról, egyszerűen elküldtelek a helyedre.
Menstruációs ciklus jó duma, fel is írtam magamnak.. :)

(#2731) beni121 válasza Mr.Grincs (#2727) üzenetére


beni121
aktív tag

Én ha ez marad keresek valami mást, vagy ezért kellene másikat létrehozni, lenne aki használná

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2732) BRIKLY válasza beni121 (#2725) üzenetére


BRIKLY
veterán

Én is.Csóró vagyok, de egy kis összeggel támogatnám is a dolgot.
Programozó nem vagyok,de amiben tudok,segítenék is.

(#2733) SkyS1gn válasza beni121 (#2731) üzenetére


SkyS1gn
félisten

az tuti, ez egy hányadék jelenleg

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2734) xstyle válasza stranger28 (#2730) üzenetére


xstyle
tag

Próbáld meg ezt otthon a családoddal, hátha náluk működik :)

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2735) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A hirdetés feladásnál ha kiválasztom a Hardvert, akkor nem enged alkategóriát választani, ha nem választok ki semmit, akkor pedig engedi, de főkategória nélkül nem tudom feladni... valami nem okés az ifthenelse elágazásokkal :W

-

(#2736) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ennyi türelmetlen embert. ti dudáltatok reggel is a dugóban?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2737) Rics22 válasza Hammon Serra (#2702) üzenetére


Rics22
tag

:DDD

nekem ezt dobja a hardverApró jelenleg :"Hibás felhasználónév vagy jelszó"
persze,de itt nem hibás?

királysáááág

BlackPriest:Nem...én a pótot is rádhúzom,ha 30-al tötyögsz elöttem a skodáddal/suzukiddal! ;]

de ahogy látod,senkinek nincs jobb dolga...pedig szerintem épp elég lenne Parciéknak,és a többieknek,az is,ha jeleznék,hogy,vazze,nem megy,ezt és ezt írja ki.

[ Szerkesztve ]

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#2738) daninet


daninet
veterán

Nagyon kevés hirdetés jelenik meg egy oldalon, ez a legfőbb gondom. Nem átlátható. Nagyon nem érdekel minden hirdetés szövegének az eleje. Olyan keskeny sávok kellenek mint eddig, rövid címmel, akár 150-200 hirdetéssel egy oldalon táblázatba rendezve. Csatlakozom azokhoz akik a régi dizájnt kérik vissza új funkciókkal. :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2739) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Webfejlesztőt keresek!!

Jelige:Szorgos Népünk Győzni fog!

[ Szerkesztve ]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#2740) stranger28 válasza xstyle (#2734) üzenetére


stranger28
addikt

Naaa.. :D Szokott nálunk egyébként. :D (működni)

(#2741) Motion_Blur válasza BlackPriest (#2736) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha 1 éve tervezem az útvonalat, talán illene elkerülnöm a dugókat is nem?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2742) juliabrilke válasza Hammon Serra (#2702) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szervert tudok hozzá adni. ;)

"Csak" össze kellene pakolni az oldalt az igények szerint. Szerintem legtöbb ember simán áldozna rá minimális összeget is. Főleg ha a fő szempont a használhatóság lenne.

(#2743) wwenigma válasza Hammon Serra (#2739) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha par napon belul megoldjátok a régi HA fejlesztésével kapcsolatos biztonsagi dolgok bevezetésével, az durvajo kezdés lesz. :R

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2744) Rics22 válasza Hammon Serra (#2739) üzenetére


Rics22
tag

Ismerős ez a jelige nekem..... :))

Hajrá HARDVERAPRÓ! :R

külön írtam,így hátha...van egy hirdetés,amit linkeltem lokálba,rámentem,és keresztbe egy ARCHIVÁLVA felirat van,se hozzászólni,semmit nemtudnak :F
magyarul rálépet picúr,a spániel a fő DEL gombra?

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#2745) Mr.Grincs válasza Graphics (#2735) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ugyanez a gondom. Már feladtam. Remélem visszaállítják a régi oldalt és rájönnek, hogy fölöslegesen dobtak ki pénzt. Ennyi erővel el is osztogathatták volna..
De miért volt égetően fontos lecserélni a régit?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2746) BlackPriest válasza Motion_Blur (#2741) üzenetére


BlackPriest
őstag

nem tudom, nem vontam párhuzamot a két dolog között, csak az emberek hozzáállása közt. amúgy 6 éve ugyanarra járok dolgozni és egyszer nem dudáltam még dugó miatt

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2747) havasa


havasa
aktív tag

Nyilvánvaló volt, hogy a HA fizetőssé tétele miatt látogatottságot fog veszíteni, gondolom ezzel számoltatok is. A hozzászólásokból tisztán látszik, hogy a látogatottság csökkenésének fő oka nem a fizetőssé tétel, inkább az, hogy az új HA...khhhmm...meglehetősen gyengére sikerült eléggé.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#2748) werszomjas válasza Mr.Grincs (#2727) üzenetére


werszomjas
őstag

Hasonlóan érzek, mikor bejelentették hogy fizetős lesz, 1 szavam nem volt, de én a régi HA-ra gondoltam azért fizettem volna, átlátható volt, működött, össze volt kötve a PH-val, lehetett benne rendesen taglalni a szöveget, nem erre.

Én türelmes vagyok, össze kell állni az oldalnak, nade már 1 éve csinálják, és olyan hibák vannak hogy :W :W

Lehet, csak én várok túl sokat a PH! tól, de ez színvonal alatti eddig, nem méltó a PH!-hoz :(

A dizájn már nem is érdekel, olyan amilyen, felőlem akár rózsaszín is lehet.

Most 1 hónapig ingyenes ugyan, hurrá, csak hirdetést nem tudunk feladni, a hiretés szövegében nem lehet entert ütni, mert telepakolja </b></p><p jelekkel :O

[ Szerkesztve ]

üdv

(#2749) stevewonder válasza föccer (#2718) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Szted mennyibe kerülne?
Lehet, hogy amennyien itt morognak össze is jönne rá a pénzt.

(#2750) #51736960


#51736960
törölt tag

lehet, rá kellene szokni a logout-on való hirdetésre...
még emelné is az ottani színvonalat :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.