Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) solarix45


solarix45
senior tag

Két gyors kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban, mint új tulajnak:
Egyrészt meg lehet valahogy oldani, hogy a régi telefonomról (ami egy SE, és ezer féle módon lehet importálni / exportálni az smseket) az üzeneteket áthozzam az e51-re? A Nokia progija az inboxba nem, csak a draftba engedte volna.

Másik, hogy normális, hogy tökre melegszik a telefon, mikor beszélgetek rajta? Bár be volt kapcsolva a BT, meg talán a Wifi is (de asszem, nem volt kapcsolatban). Az egész telefon melegedett.

(#9702) old rocker válasza kw3v865 (#9690) üzenetére


old rocker
veterán

Passz. Egyet tudok - és ez nem egy szubjektív benyomás: két hónapig kínlódtam az előző E51-el. Fagyás fagyás hátán, a két oldalt levő funkciógombok megnyomásához külön szerződtettem egy erőművészt. Végül két hónap után beadta végleg az unalmast, hardveres lett. Kicserélték, az új, amit kaptam, precíz, a hátlap nem lötyög, nem nyikorog és a gombok is viszonylag emberszabású nyomáspontúak. A régin a lefele lépkedésnél állandóan a törlést sikerült megnyomni. Ezzel nem. Valahogy minőségibb az elődjénél.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9703) old rocker válasza PhoenixK (#9698) üzenetére


old rocker
veterán

Az az esemeseket jeleníti meg teljes képernyőn, vagy rosszul emlékszem?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9704) PhoenixK válasza old rocker (#9703) üzenetére


PhoenixK
őstag

Az oldaluk szerint a hívó/hívott azaz a másik félhez rendelt képet dobja teljes kijelzőre.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9705) Tobika1 válasza Karma (#9687) üzenetére


Tobika1
senior tag

elvileg az üzenet adatainál lévőt kéne írnia, de nem azt írja, úgy tudom, ezt a 200. asban már kijavították. idegesítő kicsit, h nem a küldés időpontja, hanem azt az időt írja, mikor a telefon megkapja.
azért is gondolom, h nem stimmelt vmi a frissítéssel, mert mikor kiírta, h megszakadt, már nem érzékelte a telt, csak ha akksit kivettem, és újra bekapcsoltam. mivel minden maradt a régiben, nem érzékelek semmilyen fajta változást az új szoftverrel, egyedül a verziószám mutatja... zavaró kicsit

(#9706) old rocker válasza PhoenixK (#9704) üzenetére


old rocker
veterán

Oké, én csak kérdeztem. Egyébként engem személy szerint nem nagyon dob fel, olyan talmi és felesleges dolognak tartom.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9707) O$zkł


O$zkł
aktív tag

letöltöttem a távirányitós progit és hozzá az adatbázist az a kérdésem hogy ezt az adatbázist hova kell másolni hogy a progi felismerje?vagy mit kell vele csinálni?

"Be the change you want to see in the world"

(#9708) Symbio válasza solarix45 (#9701) üzenetére


Symbio
senior tag

A melegedés normális, igen, melegszik. Hosszú telefonálás alatt, wifi használatkor, töltéskor (téli hónapokban praktikus :DDD )

(#9709) solarix45 válasza Symbio (#9708) üzenetére


solarix45
senior tag

tényleg, berakom majd a zoknimba, ha nagyon fázom :)

(#9710) old rocker válasza solarix45 (#9709) üzenetére


old rocker
veterán

Én a gatyámba. Jól jön majd, ha fáj az aranyerem vagy a prosztatám...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9711) ben11


ben11
őstag

Tegnap sikerült kevesebb mint egy nap alatt megfektetnem az aksit.Amikor már jelezte hogy merül poénból elindítottam amit csak tudtam:coreplayer-en egy videót,TTPod-on zenét,skyfire-on youtube videót,saját böngészőt,energyprofilest és közben nézelődtem a googlemapson és így még bírta kb 20 percig.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9712) ben11


ben11
őstag

Ha valaki még bajlódna a voip beállításokkal,annak ajánlom a fringet a telefon sajátja helyett.Tegnap több órát próbáltam a telefonét beállítani,ma sikerült a fringen a voip-ot 1 perc alatt belőni és tökéletesen megy!:C

(#9713) solarix45


solarix45
senior tag

Akkor még két kérdés a "normális dolog-e" kategóriából :)

Vettem egy Nokia 2 gigás microSD karit. Beraktam, nyomtam rá egy Everest tesztet, és kőkemény 800KBps volt a leggyorsabb, amivel olvasott róla. Bedugtam az alaplapi USB csatiba is, gondoltam, hogy az előlapi kivezetés miatt ilyen lassú, de nem.

Másik meg, hogy mintha gerjedne, sípol kicsit a kis hangszóró telefonálás közben. Lehet, hogy a telefon gerjeszti a saját hangszóróját?

(#9714) old rocker válasza ben11 (#9711) üzenetére


old rocker
veterán

szadista!!!! :DD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9715) kw3v865 válasza solarix45 (#9713) üzenetére


kw3v865
senior tag

Teljesen normális a 800-as adatátviteli sebesség. Ez a teló sajnos csak ennyit tud. :(

(#9716) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

a telefonszámokhoz (partnerekhez) társított indexképeket hogy lehet eltávolítani? :F

(#9717) Karma válasza JamesHolden (#9716) üzenetére


Karma
félisten

Telefonkönyv - az adott emberke - Opciók/Szerkesztés - Opciók/Indexkép eltávolítása.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9718) sentinel


sentinel
aktív tag

Egy szótárprogramot szerettem volna telepíteni, de ezt a hibaüzenetet kapom:

A szükséges alkalmazás-hozzáférés nincs megadva

Ez mit jelent? Szignózva lett a program...

(#9719) _L_


_L_
tag

Nah a Carbidozást megcsináltam, de még mindig tanusítvány hibát ír ki :-\ Jah meg még annyi hogy SDHC karikat viszi? :D

(#9720) Karma válasza _L_ (#9719) üzenetére


Karma
félisten

Bal oldalt fenn "gyorskeresés". Írd bele, hogy SDHC.

“All nothings are not equal.”

(#9721) Napfénysüti válasza _L_ (#9719) üzenetére

Capsoff progi fent van?

SDHC-t kezeli a telefon.

Més que un club!

(#9722) _L_ válasza Napfénysüti (#9721) üzenetére


_L_
tag

Persze fentvan, mindent úgy csináltam ahogy a leírásban volt.

Köszi :)

(#9723) asadasad22 válasza _L_ (#9719) üzenetére


asadasad22
őstag

ha rendesen megcarbideoltad volna, soha többet nem is látnál"tanusítvány"-t tartalmazó mondatot a telefonon..

(#9724) Napfénysüti válasza _L_ (#9722) üzenetére

Akkor ott valami bibi van. Próbáld újra megcsinálni.

Més que un club!

(#9725) old rocker


old rocker
veterán

Hiába hirdettemmek remek tehetségemet: mekkarbidozom teleffonodat közben lenyelem fizettségedet mely egy hejnekken mekk! s ha nem megy eme szerkezet,saját kezemmel verem le cégéremet! Mekk!

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9726) old rocker


old rocker
veterán

én annyi programot feltettem a karbitozás óta, hogy csak ülök és számolom a megabájtokat, mire ment el, mint Tibi az Argóban a töltényeket ...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9727) _L_ válasza old rocker (#9725) üzenetére


_L_
tag

Még mindig nemmegy :O
Oszt szegedről hogyjutok el odáig? :U

(#9728) PhoenixK válasza _L_ (#9727) üzenetére


PhoenixK
őstag

Menü ->telepítések -> alk. kezelő -> opciók -> beállítások
Itt mi van beállítva?

Aminek lennie kellene:
Szoftvertelepítés: mind
Online tanúsítvány ellenőrzés: ki

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9729) _L_ válasza PhoenixK (#9728) üzenetére


_L_
tag

Azok vannak beállítva. :(

Szerk.: Sikerült :D

[ Szerkesztve ]

(#9730) PhoenixK válasza _L_ (#9729) üzenetére


PhoenixK
őstag

Akkor az allfiles hack-et újra... nekem sincs jobb ötletem! :(

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9731) old rocker válasza _L_ (#9727) üzenetére


old rocker
veterán

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9732) fejescsv


fejescsv
csendes tag

Sziasztok!
Tudom uncsi :) elnézést de nekem is a szignózással akadt problémám.
X plore ral C-n nem találom a sys mappát.

cache
cities
data
installation
Predic
video_config
videos

nekem iylen mappáim vannak
Előre s köszi!

(#9733) old rocker válasza fejescsv (#9732) üzenetére


old rocker
veterán

Az xplorert be lehet állítani úgy, hogy mindent, tehát a rejtett file-kat is lássad - és magyar nyelvű legyen. Amikor ez megvan, feltelepíted a hellókarbidot. Előtte, vagy utána PC Suite ütemmódot váltva átmásolod a memória kártyádra az installsever.exefile-t. (Olyan helyre, pl. a dokumentumokhoz, hogy meg is találd.) Amikor ezek megtörténtek; tehát telepítetted az xplorert, a hellocarbide-ot és rámásoltad a memória kártyádra az installer.exefile-t, be vagy mosakodva, jöhet a műtét.
1. Megnyitod a xplorert, majd nyitva hagyva elhagyod. Vagyis:a menügombot hosszan megnyomva hagyod el. Az xplorer nyitva marad. A többi futó alkalmazást zárd be. Utána készenlét, menügomb (röviden), menű, alkalmazások, megkeresed a hellocarbide ikonját. (Kék színű.) Megnyitod. Opciók (bal menűgomb.) Felugrik egy sor, legfelül menü1. Azt okézod, majd bármit ír ki, addig nyomod a jobb felső menügombot, (yes, yes, yes...), amíg kilépés/kilépés/kilépés nem lesz. Vagyis: eljutsz a készenléti képernyőig. Akkor megnyomod hosszan a házikót és újra visszamászol az xplorerbe. Ellépdelsz az "E" meghajtóra és megkeresed az instalexe filet, ahova raktad. Kijelölöd. menü/kijelölés/kiválaszt. Utána balra vissza,egyel feljebb: szerkesztés/áthelyezés (vagy másolás, ahogy tetszik.Visszagyalogolsz a C-re, leokézod. A file a C gyökerében lesz. Megkeresed, áthelyezed vagy másolod a sys könyvtárba. Aztán a sys könyvtáron belül a bin-be. És akkor már csak annyi a dolgot, hogy kilépve az xplorerből, kikapcsold a telefont, majd újra indítsad. A karbidozás megtörtént. Ne feledd: ha másolod, ahol nem kell, töröld ki az installserver.exe file-t.. A végcél a sys/bin!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9734) old rocker


old rocker
veterán

Az xplore-ban pedig találsz egy menüt, abban ellépkedsz eszközök/beállítások .... ha nem találod ezek után sem, írd meg a címed, 13655 Ft-ért megkarbidozom a telefonod + utiköltség.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9735) fejescsv válasza old rocker (#9733) üzenetére


fejescsv
csendes tag

Köszi!! :C :R :B

(#9736) cabii


cabii
tag

Hali!
A xelnex-et sikeresen használom mostmár másfél hónapja, nagyon bejön, de arra van valami mód, hogy a múlt havi beszélgetéseket egy lépésben le tudjam törölni? Nem szimpi az egyesével letörlöm móka. Ha xplore-ben letörlöm a nem kellő állományokat okoz vlmi gondot? tehát pl adatbázis van a háttérben, és keresni fogja a hiányzó állományokat, vagy egyszerűen így kell megoldani?
IRremote-ban tegnap szembesültem egy olyannal, hogy inditáskor kiírja, "this version of application no longer supported! please install the latest one" most mé? csak használni akarom, a beállított cuccokat, megfelel a dolog, minek szívózik? 1.03 a verzió. Ti milyet használtok?
Ezzel kapcsolatban nemtom ki kérdezte. Én nem tudtam megoldani, hogy a mellékelt adatbázist jhasználja, ellenben a netről tök könnyen és gyorsan lekapta a szükséges távirány állományokat. Én így tettem be alá a Tv-ket.
Üdv

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#9737) Kbali válasza GML (#9617) üzenetére


Kbali
nagyúr

És igen: 220.34.37-es számmal. Asszem leszedem és frissítek.

(#9738) fejescsv


fejescsv
csendes tag

Hali.

a messenger amit a letöltések mappából szedtem le az fizetős progi?
vagy inkább használjam a fringeset?
előre is köszi.

(#9739) enddav válasza fejescsv (#9738) üzenetére


enddav
aktív tag

Nem fizetős én is azt használom, de fring sem rossz, csak nekem ez a messenger progi jobban bejön. De ez csak szvsz volt. :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9740) fejescsv válasza enddav (#9739) üzenetére


fejescsv
csendes tag

Köszi!
én is így gondoltam csak beszélgetőpartneremnek kiírja néha h "partnrének lehet h fizetnie kell" tehát h nekem.

Egyébként én vodás vagyok. Most előfizettem a 100 mb korlátos netre. 1500 pénz/hó böngészni msnezni skypeolni tökéletes :) Tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#9741) cabii válasza fejescsv (#9740) üzenetére


cabii
tag

Bocsi, de akkor most a programra, vagy a használatára gondolsz, hogy fizetős-e?
A skype is ingyenes progi, de ha vezetékest hívsz, fizetni kell....

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#9742) fejescsv válasza cabii (#9741) üzenetére


fejescsv
csendes tag

Hát úgy értem h vodafone internettel nyomom erről a messengerről amit a telómról szedtem,és rem akk hónap végén csak az 1500 at kell fizetnem a net opcióért és annyi.és nem lesz még + msn használati díj vagy ilyesmi

(#9743) enddav válasza fejescsv (#9742) üzenetére


enddav
aktív tag

Jaa persze ez így van, msn használatért nem kell fizetned. :DDD Szép is lenne....
Amugy nekem is van 100MB-os csomagom és tényleg jó szvsz, mert amire kell arra nekem bőven elég. :DD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9744) fejescsv válasza enddav (#9743) üzenetére


fejescsv
csendes tag

Nekem is elég a 100 mb böngészni jó és havi 1500 belefér.

A youtubeot kellene megoldanom leszedtem a youtube programot amit a youtube.com ajánlott de video streaming connect hibája van.Ti hogy oldottátok meg? emtuberól olvastam az jó? ezek hogy működnek? le kell tölteni a videót és aztán tudod megnézni? vagy nincs flashplayerrel felvértezett böngésző?

(#9745) fejescsv


fejescsv
csendes tag

Jah am felraktam ezt az irremote progit ami nagyon tetszene de nem működik rendesen.
Ahhoz tudom hasonlítani mint egy lefelé merülő haldokló távírányító.nem reagál minden gombnyomásra pontosan. Hangerőnél is nyomom folyamatosan és lép 1et tovább smemi aztán megint nyomom akkor nem veszi........... vkinek vol hasonló problémája?

(#9746) nfsu17


nfsu17
veterán

Lenne vki olyan kedves és az externet.hu-s sebességmérőt kipróbálná a gyári böngészővel? Nem tudom nálam miért akad ki a mem. Köszönöm.

(#9747) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Frissítés megvolt, minden beállítás maradt a RÉGI! :C
konklúzió: Nem minden esetben kell hinni az NSU-nek

(#9748) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Még mindig egy e51 vásárlása előtt állok,és megtudná nekem valaki mondani,hogy mire kell figyelnem mielőtt megveszem?Milyen programoknak kell látszódni-működnie,külsövel kapcsolatban...stb.Ugyanis használtan fogom venni!
Segítségeteket előre isköszönöm!

meg

(#9749) old rocker válasza h0o2a7j6 (#9747) üzenetére


old rocker
veterán

lásd 9666. Nálam is maradt minden.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9750) old rocker válasza peugeotmate (#9748) üzenetére


old rocker
veterán

Milyen programoknak ... bocs, de az egész kezelési utasítást felsorolhatnám... Olvasd el itt a tesztjét, keress rá a www.nokia.hu oldalon a telefon leírására, hogy képben legyél, mielőtt megveszed. Milyen program... mindegyik, amelyiknek gyárilag rajta kell lennie.
ouickoffice, jegyzetek, aktív jegyzetek, naptár, filekezelő, ehh... hadd ne soroljam az alapbeállításokat. Nézd meg, működik-e a wlan varázsló, nézd meg az internet beállítást...aktív készenlét...
Azon kívül arra ügyeljél, hogy erősen fogd a pénzed, nehogy előbb kivegyék a kezedből, mint ahogy odaadják a telefont.
Legyenek meg a tartozékai, kapcsoltasd ki, be, hogyan bootol... Próbáld ki, az oldalán levő funkció gombok, illetve a gyorsgombok üzemelnek-e... (rövid nyomás, hosszú nyomás.)
és legyen benne akkumulátor.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.