Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) Shodan


Shodan
addikt

Létezik bármilyen megoldás arra hogy valamelyik időjárást kitegyem főképernyőre, handy shellen kívül? nekem csak ez a funkcio kéne belőle ,de azért nem teszem fel, hallottam rosszakat is róla .

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#10902) Symbio


Symbio
senior tag

Úgy néz ki vihetem vissza a 4GB-os Maxell SDHC kártyát. A teló nem látja rajta a képeket, zenét (PC Suit-tal raktam rá), ugyanakkor a kártya foglaltságon mutatja, hogy nem üres. Ha a PC kártyaolvasóba rakom, végtelen keresgélésbe kezd, csak a kártya kivétele segít. Leformáztam, újra raktam rá mindent, ugyanaz :(
Pedig már egyszer megfogadtam, hogy nem veszek mást, csak SanDisk-et, megint az lesz helyette.

(#10903) gelencser26 válasza Symbio (#10902) üzenetére


gelencser26
tag

Nagyon sokan szidják ezt a márkát...
Lehet, hogy van benne valami?! :F

(#10904) asadasad22 válasza gelencser26 (#10903) üzenetére


asadasad22
őstag

nem véletlenül hajtogatjuk minden memóriakártyával kapcsolatosan felmerülő kérdésnél, hogy Sandisk, Sandisk, Sandisk :)

(#10905) Symbio válasza gelencser26 (#10903) üzenetére


Symbio
senior tag

Occsó volt a MM-ban, ráfutottam (de utoljára). Van egy 2GB-os Nokia-m (nem tudom ténylegesen milyen márka), azzal semmi gondom sincs.

(#10906) danaudio


danaudio
aktív tag

nah közeleg telókarbantartás day, amint befejeztem vizsgákat meg síelést megy a billentyűzet csere, remélhetőleg most lesz T-nek készleten, aztán egy szoft reinstall, sok szemetet letörölni és már pontosan tudom hogy mi kell a telómnak. ami nagy dilemma nekem, hogy szerintetek már relatíve sok tapasztalat után érdemes újabbra frissíteni a 100.akárhányas szoftot? van olyan funkció ami miatt megéri? (új funkció alatt nem értem az egyébként is feltelepíthető dolgokat, hanem pl jobb kamera szoft, gyorsabb működés, stabilabb, ilyesmi)
jelen állapotban teljesen korrekt és bugmentes evvel a szoftal és nem győződtem meg róla hogy frissítsek e avagy ne.

Amúgy folyamatosan figyelve legújabb telókat még mindig ez a best szerintem, már 1 éve:), egyedüli amire hajlandó lennék cserélni az egy s60 touch, de azt megvárom míg kidobnak 2-3 példányt hogy kiforrjon a dolog.

(#10907) zdanee válasza danaudio (#10906) üzenetére


zdanee
őstag

Szerintem maradj a 100-as szoftnal. Ha most radugnad NSU-ra, a 300-asat rakna fel, akkor meg bucsuzhatsz a hacktol es vele a legtobb progitol...Mellesleg semmi egetrengetot nem talaltam a 220-asban, helyette sokaknal roviditette a akkuidot, a 200-assal meg ugy emlekszem a wifivel akadtak egyeseknel gondok. En is nezem, nemcsak a leg koltseghatekonyabb, de ertektarto is, meg mindig akorul mozog egy fuggetlen e51, mint amennyiert anno vettem. Az S60 Toucht illetoen alig varom, h ravethessem magam, de eloszor egy hardvergombos femhazas olcsobb E-szerias verziot varok, esetleg qwertyvel, es lemondok a sokmegapixeles kamerarol es a gps-rol ennek kedveert :D Mellesleg remelem az uj kijelzofelbontashoz rovidesen jar majd valami utokepes proci is (khm... Ti3640), a 369MHz ekkora kijelohoz lehet h mar harmatos.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#10908) attisx válasza Symbio (#10905) üzenetére


attisx
addikt

Elvileg a Nokia kártyák is a SanDisk gyártósorain készülnek... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10909) old rocker válasza danaudio (#10906) üzenetére


old rocker
veterán

Talán a 200-as szoftnak van értelme. (wi-fi). A 220.xx óta többet fogyaszt, vagy hallucinálok.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10910) jokerone válasza Symbio (#10902) üzenetére


jokerone
tag

Majd légyszi írdd le, hogy mit sikerült és hogyan, mert én is visszavinném, csak még nem volt időm rá, majd talán csak jövő hétvégén... én is MM, Maxell 4 gigással szívok, jelenség teljesen ugyanaz, mint esetedben.
Egyébként néha felismeri a képeket, zenéket pedig általában megjeleníti, de amiket telepítettem rá, azok teljesen elvesztek valahova :( pedig a kártyán foglalják a helyet.. cserélném én is SanDisk-re.

(#10911) pengemetal válasza Shodan (#10901) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Sziasztok!

Shodan: én micro weather-t használok, be lehet állítáni képernyővédőként, kis csíkban mutatja a fokokat, napocskát/felhőt meg az órát, sztem nem rossz!

Danaudio: pont tegnap kérdeztem a T-nél a billentyűt, nincs nekik raktáron, rendelni tudnak!

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#10912) GML válasza jokerone (#10910) üzenetére


GML
őstag

ha esetleg a sandisk nincs, akkor bátran ajánlom a verbatim-ot. nekem swemmi bajom nem volt vele. eddig, igaz a teló vmiért kifeküdt,(nem tudták flesselni), de a másik telóba -6131- kiválóan és gyorsan teszi a dolgát.

(#10913) danaudio válasza zdanee (#10907) üzenetére


danaudio
aktív tag

jah, valszín maradás lesz ebből. egyetértek, a 369 MHz sztem is gyenge még ilyen kijelzőkhöz, amint az pár alkalmazás videójáról is látszik, persze a symbian gyorsan fut rajta dehát az végülis arra lett írva, de min 500MHz-s procit igényelne a cucc.
egyébként a mai hírek közt az a 5730 múzik v vmi ilyesmi nevű az tetszik:D és qwerty

(#10914) oleeka


oleeka
csendes tag

Sziasztok!

Kb 2 hete vettem a telót, nagyon meg vagyok elégedve vele eddig.
Ezeket a progikat használom:

PowerMP3 (Mp3 lejáccó)
Opera Mini (Böngésző)
SIC! FTP (FTP kliens)
X-plore ()fájl kezelő
CorePlayer (Divx lejáccó, eddig ez vitte a legtöbb filmet)
Handy Taskman (taskmanager)

Kérdéseim: 1:van e esetleg még olyan progi, amit ajánlotok, hogy tegyem fel, mert hasznos lehet, illetve:

2.:Mivel perc alapú a számlázásom, és elég idegesítő, ha a beszélgetés után veszem észre, hogy épp elkezdtem egy újabb percet mielőtt letettem volna, nem tud e valaki egy olyan progit, ami méri az időt beszélgetés közben és pl pittyen egyet, mikor közeleg a perc vége, pl 5 mp-el előtte, esetleg be lehet rajta állítani mennyi idővel az új perc kezdete előtt jelezzen, meg esetleg csak bizonyos hívásoknál.
Remélem érthető milyen progira lenne szükségem. :)
A válaszokat előre is köszi!! :R

[ Szerkesztve ]

(#10915) TokLac


TokLac
senior tag

Nekem mindenből SanDisk-van. MemoriStick, SD, MicroSd, stb. Egyikkel sem volt soha semmi gondom. A telómban 2GB-os Kingston van, ez is remek. De a Kingston-ban is vannak hibásak.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#10916) Karma válasza oleeka (#10914) üzenetére


Karma
félisten

A Tyrian-t tedd fel :DDD

“All nothings are not equal.”

(#10917) Symbio válasza jokerone (#10910) üzenetére


Symbio
senior tag

Sikerült a reklamáció (Maxell 4GB mikro SDHC MM-ban). Mivel sem a telefonban, sem PC-n, sem fényképezőben nem működik, így vita sem volt. Felajánlottak egy ugyanolyan Maxell-t (hátha egyedi hiba), de inkább a vásárlási utalványt kértem. A SanDisk 4GB-os 6.990 volt ( mert ugye hülye vagyok :D ), így inkább rendeltem 2.990-ért a neten.

(#10918) jokerone válasza Symbio (#10917) üzenetére


jokerone
tag

köszi az infókat!!!
sajnos a másik 2 eszközben (pc, fényképező) nem tudom tesztelni, de remélem elég rossz ahhoz, hogy visszavegyék. 7ezer jómagyar Forint???? huhhhhh... az viszont nem kevés :((

(#10919) Symbio válasza jokerone (#10918) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem próbálgatták, elhitték, hogy rossz.
(3.000 és ma elpostázták (+1.000).)

[ Szerkesztve ]

(#10920) TokLac


TokLac
senior tag

Aki tud Phoenix és E51 firmware fel lelhetőséget az ne kíméljen! Letesztelném az új sw-t ha tudnék régebbi sw-t visszarakni. ;]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#10921) zdanee válasza danaudio (#10913) üzenetére


zdanee
őstag

Wow. ez a 5730 eleg emberesre sikeredett. Kar h nem touchos, igy nekem egyenlore mindegy :D Ugylatszik az S60v5 es az S60v3 meg egy ideig egymas mellett fognak letezni...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#10922) GML válasza zdanee (#10921) üzenetére


GML
őstag

utána meg ellen. de ki tudja, kiderül majd a v5-ről, hogy mégsem jó és még idén lesz 6-os.. :(((

(#10923) GML


GML
őstag

hívhatának már a szervízből, de most már igazán...

(#10924) enddav válasza Canonfan (#10900) üzenetére


enddav
aktív tag

Azt azért ne felejtsd el, hog ya 3G nem csak a videótelefonálásra jó! Mert a sok hozzánem értű júzer ebben a tévhitben él. :DDD Én mondjuk 3,5G-vel netezek, tehát én sem használom viditelefonra, de mégsem kapcsolom ki, mert net az meg kell. :)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#10925) stop válasza pengemetal (#10911) üzenetére


stop
aktív tag

mit tud ez a progi (micro weather) és honnan lehet hozzájutni?
aktuális hőmérsékletet (külső) is tudja?
vagy inkább előrejelzés?

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10926) pengemetal válasza stop (#10925) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Előrejelző, netről lehet/kell frissíteni. Google vagy nokiaprogramok...

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#10927) Canonfan válasza enddav (#10924) üzenetére


Canonfan
senior tag

Aha, köszi, és mennyivel eszi jobban az akksit a 3g?

(#10928) stop válasza pengemetal (#10926) üzenetére


stop
aktív tag

aham, köszi.

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10929) GML válasza Canonfan (#10927) üzenetére


GML
őstag

Attól függ, hogy mennyit utazol (hány tornyon mész keresztül, mert az nagyon eszi, ha álandóan tornyot kell keresni), és hogy mennyire vagy közel a toronyhoz...

(#10930) old rocker válasza stop (#10925) üzenetére


old rocker
veterán

Arra a ForecaWeather a legjobb. Mezei előjelzősben meg a WorldMate. Még EU, dollár és Ft átváltó is van benne.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10931) Dexter68 válasza old rocker (#10930) üzenetére


Dexter68
addikt

Az EU, dollár és Ft átváltó is előjelzős? ;] :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#10932) GML válasza Dexter68 (#10931) üzenetére


GML
őstag

inkább történelem... :(((

(#10933) gelencser26


gelencser26
tag

Az egyik ismerősöm beállított egy telefonkódot a biztonság kedvéért a telefonjára, de elutazott egy időre és elfelejtette a kódot! :C

Szerintetek szoft.frissítés elfelejteti a kódot a telefonnal, vagy utána is kérni fogja? :F

(#10934) old rocker válasza Dexter68 (#10931) üzenetére


old rocker
veterán

Hogyne, úgy szoktam valutázni :D

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10935) GML válasza gelencser26 (#10933) üzenetére


GML
őstag

valahol láttam egy progit erre, ha ilyen van.ha megtaláltam linkelem.

(#10936) gelencser26 válasza GML (#10935) üzenetére


gelencser26
tag

Azt nagyon megköszönném! :))
A szoftverfrissítéssel nem működne? :F

(#10937) -NOKIA- válasza oleeka (#10914) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ez a Power MP3 tényleg marhajó! Tegyétek fel!

(#10938) GML válasza gelencser26 (#10936) üzenetére


GML
őstag

ha nincs rajta semmi fontos adat, akkor mehet, de telszámok naptár, programok, ezek ugranak. memből...

(#10939) GML válasza gelencser26 (#10936) üzenetére


GML
őstag

Csak azt mondd el nekem légyszi, hogy valaki hogyan felejtheti el, hogy mi volt a kódja egy telefonnak, amit azért vett, hogy használja és nem azért, hogy otthon tárolja LEZÁRVA.....
kicsit stolen gyanús....

(#10940) zdanee válasza -NOKIA- (#10937) üzenetére


zdanee
őstag

Jo lenne az a PowerMP3, ha
1: Lenne benne EQ
2: Nem fagyna ki orankent
3: Kevesebbet fogyasztana
4: Ki tudna magat rakni a keszenleti kepernyore

En is hasznaltam par hetig, de inkabb megvarom a vegleges verziot, ez egyenlore tul beta

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#10941) stop válasza old rocker (#10930) üzenetére


stop
aktív tag

Kösz,
és Ő mit tud?

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10942) GML


GML
őstag

hát skacok csendes totyik...

(#10943) Canonfan válasza GML (#10929) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi!
De úgy átlagba azért gondolom 1-2 nappal biztos kevesebbet megy így mint gsm-re állítva, vagy esetleg még többet levesz az akksiból?

(#10944) gelencser26 válasza GML (#10939) üzenetére


gelencser26
tag

A nagybátjám az illető és csak azért vette meg, mert látta nálam és megtetszett neki! :)
Beállította a kódot, mert azt hitte, hogy így biztonságosabb lesz...
Aztán elutazott külföldre a munkája miatt. 3-4 hónapot távol volt (itthon volt a készülék, 2. telefonként funkcionált) és ez lett az eredménye... :DDD
Én se értem, hogy hogyan lehet elfelejteni egy ilyen kódot! :F
De hát így járt... :P

(#10945) asadasad22 válasza gelencser26 (#10944) üzenetére


asadasad22
őstag

egyébként teljes reset után a kód visszamegy alapállapotba. illetve az is lehet, hogy eleve alapállapotban van, érdemes kipróbálni egyszer, a kód alapból ez: 12345.

(#10946) gelencser26 válasza asadasad22 (#10945) üzenetére


gelencser26
tag

Köszi, nem is rossz ötlet! Ez eszembe se jutott... :)
Tényleg nincs rajta semmi fontos, csak pár telefonszám, de azok pótolhatóak a másik telefonjáról!

(#10947) old rocker válasza stop (#10941) üzenetére


old rocker
veterán

A forecaweather?
1. Aktuális időjárás a kiválasztott városban. Szélerősség, szélirány, páratartalom.
2.Napi várható hőmérséklet
3. 7 napos előrejelzés.
4. Hőmérséklet térkép
5. Felhő, szélirány térkép.
6. Satellit nézet.
Felsoroltak animációs, vagy állóképes változatban. Az időjárási előrejelzés megjelenítése a naptárban, illetve azok elmentése. (Opcionális.)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10948) GML válasza Canonfan (#10943) üzenetére


GML
őstag

hát nálam a 200-as szofttal ment 3g+wifi, meg nyomkodtam mindíg így bírta kb másfél-2 napot. ha nem voltam 3g-n akkor bírta kb 3, nagyon jó esetben, ha még wifi sem volt, és nem is basztattam (pl nem játszottam rajta, nem telfonáltam, esemeseltem vele, magyarul csak a port fogtam vele), akkor 4 nap. de erős állandóan nyomogatós állandóan edge-3g-3,5gn netezős, ill otthon a wifilős esetben is erős 1-1,5 nap volt.
szóval a kérdésedre válaszolva, amit már el is felejtettem, ha nem használod ki semmilyen formában a 3g-t (se net, se vcall) akkor nem érdemes a kettősmód, sőt azzal is lehet nyerni pár órát, hogy asszem a hálózati beállításnál, ahol van a csomagkapcsolt nyavala, ott beállítod, arra, hogy ha szükséges-re ha elérhető helyett.(ponots útvonalat telefonom távolléte miatt nem tudok mondani, de valami olyasmi, hogy beállítások, hálózatok, ha az a 3. fül, csomagadat....) de szerintem a többiek segítenek az elérésben, ha már végképp nem megy
béke

[ Szerkesztve ]

(#10949) GML válasza old rocker (#10947) üzenetére


GML
őstag

old: nálam pl 10 napos volt az előrejelzés...lehet hogy másik verzió???

bárcsak tudnék gépeléni normáéliasn.

[ Szerkesztve ]

(#10950) old rocker válasza GML (#10949) üzenetére


old rocker
veterán

Nem, reggel utána néztem, mai+9 nap, tehát valóban tíz; elnézést a dezinformálásért, gondolom,nem lényeg ebben a szituációban a két nap tévedésem.
Szóval ugyanarról a típusról van szó.

Bárcsak normális lenne a klaviatúrám; nem elég, hogy két ujjal tudok csak gépelni, időnként kihagy betűket, de a legtöbbször a space a legrosszabb. Gyakran nem érzékeli a leütést.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.