Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) Dexter68 válasza SSlyTR (#17050) üzenetére


Dexter68
addikt

Merül. Ez ilyen, akármit csinálsz vele... mondjuk abban az állapotban, amikor sikítozik, hogy most aztán mindjárt végevan és végleg lemerül, még elég sokáig bírja. De hát nem ezért szeretjük :DDD
Valahogy vissza lehet venni a wifi fogyasztását is, de nyilván a teljesítmény rovására, illetve ha kikapcsolod a bluetooth-t és a wefi szolgáltatást (ha használszi ilyet), akkor nyerhetsz valamit.
Mondjuk, ha éccakára kikapcsolod, akkor nem fogyaszt annyit... ébresztéskor meg úgyis felajánlja a bekapcsolást.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#17052) TiMoN válasza SSlyTR (#17050) üzenetére


TiMoN
senior tag

Én anno levettem a 3G-t sokat nyertem vele. Itthon wifi uton meg opera mini, msn-nek elég a 2G is. Elment 3-4 napig is.

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#17053) Phoebe


Phoebe
tag

Sziasztok! Térerős kérdésem lenne. Elkezdtem olvasni a fórumot visszafelé, de 17 ezer bejegyzés van. Haladok, csak lassan..
Felmerült a gyanú, hogy néha nincs térerő, erre az alábbi ötleteim vannak, de eredmény még nincs, mert nem tudom ellenőrizni:
- szoftvert frissítek, most 200-as
- 3G-ről GSM-re állítom
- elviszem egy szervizbe és 5 ezerért tesznek bele új csipet
- elmegyek pszichológushoz és 10 ezerért megnyugtat
- feltelepítek egy térerőfigyelőt és csendben várok
Ezzel van a gond, egy fél napot eltöltöttem már, hogy telepítsem a: SigWatch, Signal Strength Monitor, SmartSignalTest, No Signal Alarm, Signal Refresh c. programok különböző verzióit, de folyton vmi. tanusítványhibát ír ki és fel se megy.
Van esetleg más módszer vagy más program? Köszi!

(#17054) rii


rii
nagyúr

nokia e51-hez lehet kapni gyári, új elő meg hátlapot? esetleg szervizt, ahol meg is csinálják hanerősítéssel együtt? :U

nincs baj asziszem a hallásommal, de halknak találom az e51-esemet .... lehet elkoszolódott? :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17055) Xantomas válasza rii (#17054) üzenetére


Xantomas
őstag

Nem kell hozzá új előlap. Szedd le a telefonról, és sűrített levegővel fújkáld ki. ( Ha ez megvan, folyóvíz alatt, el is moshatod, majd várd meg míg a porfogó szivacsok is teljesen megszáradnak.)

Egyébként: Gigatel

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#17056) rii válasza Xantomas (#17055) üzenetére


rii
nagyúr

azért kel új előlap mert szijjjel karcoltattam az egészet )))-.

köszönöm az infót!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17057) TiMoN válasza rii (#17056) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ebay... kb 1500-2500 ft-ért kapsz elő hátlapot, Persze utángyártott, de szinte teljesen ugyan az.

-TiMoN-

(#17058) Xantomas válasza TiMoN (#17057) üzenetére


Xantomas
őstag

Háát, utángyártott házat eddig hármat próbáltam, különböző forrásból, mindegyik ugyan olyan silány hulladék volt.
Ha felteszed, és meghúzod a csavarokat, akkor az egész szétjön, de legalábbis a csavaroknál elválik, mert gyenge ragasztóval van illesztve a műanyag házra a fém borítás. Gyögyörű 2-3mm-es illesztési hézag lesz, ami minden, csak nem szép, ráadásul a porvédelemnek is annyi.

Viszont ha denat szeszbe áztatod egy fél órát, szétkapod, és újraragasztod, akkor tényleg egész szép eredményt lehet kihozni belőle, de a kijelzőre mindenképpen kell egy fólia.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#17059) kovgab


kovgab
aktív tag

Hy, ha valaki mostanában foglalkozik a topikkal akkor dobjon már egy gmail beálllításokkal kapcsoaltban IMAP vagy POP3? leírást ami működik

THX...

Ká Úr

(#17060) fkrinya


fkrinya
tag

Hali!

Miért van az, hogy wifin, simán megy a böngészés, mobil internettel pedig csatlakozik a hálózathoz, de csak tölt. Fent a töltés jelző csík mozdul kb 2mm-t és ott megáll... Ha sokáig várok akkor kiirja, hogy a várakozási idő lejárt. :F

(#17061) fkrinya válasza fkrinya (#17060) üzenetére


fkrinya
tag

Ha a T-Mobile WAP-ot választom ki, akkor megy, ha T-Mobile NET-et, akkor nem

(#17062) #16695808


#16695808
törölt tag

ubuntu op.-en megosztottam a netet, (ad-hoc módon usb hálókártlyával) de a teló nem is látja a hálózatok között! mit lehetne tenni?

[ Szerkesztve ]

(#17063) ebeni95


ebeni95
tag

Ezt a telefont nagyon eltalálták!

Egyébként azt miért csinálhatja, hogy néha pár pillanatra elmegy a kép. Majd visszajön. Nem fagy le, nem csinál ezen kívül más semmit. Már így megy 1 hónapja. Nem is zavaró, csak jó lenne tudni, mitől lehet.

Köszönöm a tesztet!

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

(#17064) ebeni95 válasza ebeni95 (#17063) üzenetére


ebeni95
tag

Azt még hozzátenném, hogy 50%-os töltöttség alatt csinálja!

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

(#17065) lewton


lewton
csendes tag

Hmm, eleg kihalt a topic de talan meg kapok valaszt:
Tud valaki normalis menetrend alkalmazast a telore? Kerestem, de nem talalom.

(#17066) TiMoN válasza lewton (#17065) üzenetére


TiMoN
senior tag

Alkalmazás nincs szerintem rá.
Mávnak az elvira wap oldala érhető el. wap.elvira.hu

-TiMoN-

(#17067) huan


huan
őstag

Sziasztok
Gyári előlapot és gombsort keresek Noia E51-hez,de nemtudom hol találjak.
Honnan tudom, hogy eredeti, ha találok? Az alján lévő UMTS Hi-Speed felirat csak az eredetin van rajta, vagy amin nincs az még lehet eredeti?

(#17068) Xantomas válasza huan (#17067) üzenetére


Xantomas
őstag

Gigatel: [link]
Vagy T-mobile, Voda, Telenor boltok, ahol van szervíz, és ők tudnak gyártói alkatrészt rendelni.

Sajnos a ténylegesen gyári előlap nehezen beszerezhető, mert mindenhol az utángyártott sz@rt árulják, a jobbak már-már hozva a minőséget, egészen addig, míg nem használod napi szinten.
Viszont, amiben megegyeznek, az a plexije, ami sokkal puhább, és rugalmasabb mint a gyári plexi, és be tud alatta törni a kijelző (tapasztalat :( )

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#17069) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Mióta megvan a telefon, 2008 szeptembere, eléggé beporosodott a kijelző és a kamera is. Hol tudnám kipucoltatni és kb mennyibe kerülne?

(#17070) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Valaki cserélt már beszédhangszórót? Bonyolult művelet? Halk az enyém.
szerk: keresőt használva láttam, hogy volt már hasonló probléma, majd szétkapom, és megnézem, hogy koszos-e, de ahogy láttam ez inkább hardveres hiba lehet.

:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17071) ph2012


ph2012
senior tag

Üdv! Bocsi ne kelljen utána olvasnom. A skype működik rajta? Ingyen lehet másik okostelefont hívni? Köszi.
Vennék is! Budapesten. PÜ.

[ Szerkesztve ]

(#17072) zollek


zollek
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy a Nokia e51em egyik pillanatról a másikra elfelejtette érzékelni a billentyűzetet, hiába kapcsolgatom ki-be semmire nem reagál csak a az oldalsó gumiborítású gombokra. Ilyenkor mit lehet csinálni vele? Javítható még? Vagy kuka?
Üdv Zoli

(#17073) rii


rii
nagyúr

az mitől lehet, hogy nem hajlandó bekapcsolni?

bejön az Nokia feliratis üdvözlőképernyő, a két kéz ... aztán annyi. )-.
vagy most meg már csak annyi, hogy velvillan a kis LED a tetején, majd ki is kapcsol ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17074) rii válasza rii (#17073) üzenetére


rii
nagyúr

hülye voltam b...meg ...

annyira szétcsaptam volna magam tegnap h nem vettem észre h totál lemerült a telefon???? A'szittem hogy besz.rt. ... mondjuk közrejátszott az is, h reggel rádugtam a töltőre ... nem tudom miért, de nem ért semmit ...

azóta többször akku ki-be, majd idebent is rátettem tőtőre és most mukodik ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17075) ph2012


ph2012
senior tag

Vennék ilyen telót. Budapestről.

(#17076) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Sziasztok eladóvá vált a szeretett E51-em, nagyon vigyáztam rá és sok évig hűen szolgált. Körülbelül egy éve nem használom már, mert váltottam én is tapifonra...

Elnézést az OFF-ért, de hátha valaki épp venni készül :)

[ Szerkesztve ]

(#17077) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Olyan feladatra szeretném befogni az E 51 -et (ezen van a net előfizetés), hogy megosztanám a net-jét egy Nexus 7-tel. Erre van valamilyen lehetőség? Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
Válaszokat előre köszönöm!!

(#17078) CleroO


CleroO
csendes tag

Valaki meg tudja nekem mondani h hogyan tudom a telefonnal megosztani a mobilnetet? (wifi hostpot)

(#17079) Hugo85 válasza CleroO (#17078) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Rakd fel a JoikuSpot (light) nevezetű programot az Alkalmazás "bolt"-ból, azzal meg tudod csinálni. ;)

(#17080) hanati64


hanati64
tag

Sziasztok! Segítsetek!
Google névjegyzéket szeretnék szinkronizálni, de valamelyik beállítás hibádzik.
- A syncML-ben felvettem egy névjegyzék nevezetű profilt
- Az alkalmazások pontban a névjegyzéknél és a naptár pont alatt megadtam a beállításokat
- A távoli adatbázis megnevezésénél a gmailos e-mal címemet írtam be ???!!!
- A kapcsolatbeállítási ponthoz mik a helyes beállítások?

(#17081) huan válasza hanati64 (#17080) üzenetére


huan
őstag

Szia!
Én így csináltam.

(#17082) hanati64 válasza huan (#17081) üzenetére


hanati64
tag

köszönöm, jó lett :R

(#17083) Namelesske


Namelesske
addikt

Kedves E51!

Nehéz időszak elé néz a családod, teljes vérvonalak szakadtak meg. A dicső királyságot elsöpörte California szele, majd felvásárolta Redmond.
Ne csüggedj öreg társam!
Téged jellemez, hogy legalább 3 évbe telt pótolni hiányodat, de immár fél éve boldogságban, örökbe fogadtam az egyik kis-unokádat: RM-914-et. Köszönöm hogy szolgáltál.

Nyugodj békében RM-244!

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#17084) Velocity válasza Namelesske (#17083) üzenetére


Velocity
aktív tag

+1

[ Szerkesztve ]

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#17085) TiMoN válasza Namelesske (#17083) üzenetére


TiMoN
senior tag

:C

-TiMoN-

(#17086) peugeotmate válasza Namelesske (#17083) üzenetére


peugeotmate
őstag

!!!

meg

(#17087) paxm


paxm
aktív tag

Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel egy ritka szép példány:
http://hardverapro.hu/apro/nokia_e51_ritka_szep_gyarilag_fuggetlen_karcmentes_allapot

Üdv.

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#17088) huan


huan
őstag

A google névjegyzék szinkronizáció valamikor még működött,de mostanában nem akar.
Tudja valaki hogyan lehetne szinkronizálásra bírni a SyncMl-t?

(#17089) Rive válasza Hugo85 (#17079) üzenetére


Rive
veterán

Nomost, hasonlóü volt a gond, megtaláltam a választ, de: hiába aktív a JoikuSpot és a mobilnet is, tablettel nem találom a telefont a wifi listában. Mi lehet a gond?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#17090) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy az updater progik hol erhetoek el a telefonhoz meg esetleges hackek vannak e hozza azok hol erhetoek el? Win11 re felmennek vagy v.mi mas modhoz kell folyamodni hogy fel tudjam rakni a progikat hozza? :W :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#17091) novoszath


novoszath
senior tag

sikerult be szereznem egy ilyen peldanyt es erdeklodnek hogy mikent lehet ra tenni frissebb SW ha van ra hol tudok utanna nezni milyen progi kell hozza? :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.