Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) WiNyau válasza Karma (#10500) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Köszönöm szépen:)

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10502) WiNyau válasza asadasad22 (#10497) üzenetére


WiNyau
csendes tag

A kép hálistennek nem szúr, ellenben élőben.... :DDD

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10503) gelencser26 válasza danaudio (#10498) üzenetére


gelencser26
tag

Nem lenne egyszerűbb venni egy 2,5-es jack bementet és egy kimenetet, meg max 1 méter kábelt, és összeforrasztani? :))

Te ülve síelsz? :Y Az már inkább szánkózás... :DD

(#10504) asadasad22 válasza WiNyau (#10502) üzenetére


asadasad22
őstag

ezekszerint már ki is próbáltad? :)

(#10505) WiNyau válasza asadasad22 (#10504) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Nemtom, de biztos lehetne vele szemet bökni :)

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10506) danaudio válasza gelencser26 (#10503) üzenetére


danaudio
aktív tag

én mondjuk a hosszabbító rövidítésére gondoltam, de sajnos nem oldja meg a fő problémát ez sem, mégpedig hogy nehéz az a jack bemenet amibe a füles csatlakozik...

hátő, nemegészen:)...de a busz amíg eljut franciaországba sokidő, //mégoffabb: olaszba meg amatőr óriásműlesiklásban lenyomtam az olaszokat szal pszt:)

[ Szerkesztve ]

(#10507) asadasad22 válasza WiNyau (#10505) üzenetére


asadasad22
őstag

átvitten értelmezve a róla készült képpel is lehet :U

(#10508) Szab02


Szab02
aktív tag

A karácsonyfa meg a forrasztás helyett használható még a BT-s füles is, így nem kell madzag :N

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#10509) cabii válasza Szab02 (#10508) üzenetére


cabii
tag

...és akkor lesz még egy cucc, amit tölthetsz... hát nem tom. Valakinek van már _jó_ tapasztalata BT-s fülessel? hordhatóság, hangminőség stb. tekintetében? kb mennyi ideig használható két feltöltés között?

Akkor már én is inkább forrasztgatnék. Esetleg, ha a fülesnek nincs 2,5-ös jack-je, akkor olló, és a végére applikálni... ...vagy nem is tudom :B :F

[ Szerkesztve ]

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#10510) gelencser26 válasza cabii (#10509) üzenetére


gelencser26
tag

Az se rossz megoldás...
Mondjuk én nem vagyok valami nagy hangszakértő, bőven elég, hogy zörög a rádió a gyári fülesen, amíg buszozok! :))

(#10511) jokerone


jokerone
tag

Felpakoltam a TTPOD-ot, de mikor elkezdi betölteni a memkártyán lévő trekkeket kifagy az egész :(

szerk: mikor elkezdi betölteni őket, kb az első 5 egész gyorsan megy, utánna egyre jobban belassul a dolog és kb a 7-8-nál kifagy :((

szerk2: ha csak 7 trekket teszek be, akkor nem fagy ki..

[ Szerkesztve ]

(#10512) asadasad22 válasza jokerone (#10511) üzenetére


asadasad22
őstag

nálam minimum 200-300 track van bent és semmi gondja nincs..

(#10513) enddav válasza peugeotmate (#10474) üzenetére


enddav
aktív tag

Ha már a legújabb szoft van fent a telódón, akkor a menü-Letöltés!-Internet mappán belül megtalálod a messengert, ami nekem tökéletesen működik! :K

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#10514) old rocker válasza WiNyau (#10499) üzenetére


old rocker
veterán

Preludium hangfal, de jól felerősítve... :) fejed két oldalán levő célhardver: LOL!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10515) old rocker válasza jokerone (#10511) üzenetére


old rocker
veterán

Én sosem tapasztaltam még ilyet...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10516) tg08 válasza jokerone (#10511) üzenetére


tg08
csendes tag

Nekem is mindíg ezt csinálja. kb.120 zene van a kártyán,de egyszer jó egyszer nem.Tuti a kártya miatt csinálja,mert múltkor beletettem az 512-est és arról tökéletesen ment az összes zene.

(#10517) jokerone válasza tg08 (#10516) üzenetére


jokerone
tag

Igen, elég valószínű :( egyre biztosabb, hogy megy vissza gariba a többi karácsonyi cuccal együtt... csájna rulzzz

(#10518) O$zkł


O$zkł
aktív tag

én megcsináltam a forrasztgatós megoldást a füleshez kemény 70ft-ba került a 2.5-es csati a többi pedig volt itthon a 3.5-est kiforrasztottam egy rosszwalkman-ból és már csak egy kis kábel kellett nem is lett csúnya szerintem tök fölösleges hosszabítókat venni meg ilyenek
és még csak nem is húzza le a fülemet

"Be the change you want to see in the world"

(#10519) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Nemrég nagy fellángolás miatt vettem egy bluetoothos GPS vevőt a telóhoz, tökéletesen megy az e51-el, csak abszolut nem használom ki, így eladnám. Ha valakit érdekel, privizzen rám!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#10520) Dexter68 válasza WiNyau (#10499) üzenetére


Dexter68
addikt

Én egy Pioneer fülest vettem még az mp3 lejátszómhoz. Nyakbaakasztós, agybadugós, nincsenek az eltúlzott basszus kiemelések, sztem nagyon jól szól. Egy átalakítóval használom. (sztem tutter, nem vagy igazi szőke, mert akkor két oldalon keresztül rugóznál a szignózáson olvasás nélkül és fanyalognál, hogy szar a teló, mert túl bonyi :DDD )

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#10521) O$zkł


O$zkł
aktív tag

feltelepítettem a fringet és amikor el szeretném indítani egyszerűen nem csinál semmit ha megnyitásra nyomok akkor egy átláccó fehér kép és utánna semmi ugyan úgy visszadob szerintetek mi lehet a probléma?
a telepítés vége felé kiír vmit már nem emléxem mit

"Be the change you want to see in the world"

(#10522) asadasad22 válasza O$zkł (#10521) üzenetére


asadasad22
őstag

a telepítés végénél még várni kell, és elindul egy komponens telepítése is, ami nélkül nem fog működni az egész.

(#10523) Symbio válasza O$zkł (#10521) üzenetére


Symbio
senior tag

Uninstal, majd újra telepít. Menni kell annak, jó kis progi.

(#10524) O$zkł válasza Symbio (#10523) üzenetére


O$zkł
aktív tag

nah sikerült
csak annyi lenne még a problémám hogy amikor elindítom csatlakozni akar a szolgáltatóhoz és ilyenkor ugye zabálja a pénzt ha csatlakozik ezt át lehet állítani hogy amikor elindul a wezeték nélküli hálózatokat mutassa?

"Be the change you want to see in the world"

(#10525) Karma válasza O$zkł (#10524) üzenetére


Karma
félisten

Nincs Search for WLAN a listában?
A másik lehetőség meg az, hogy előre felveszed az access pointot, és akkor az is ott lesz a listában. Biztos megy, itthon én is WLANnal használtam :) (Most már Nimbuzz-t használok, de az elv ugyanaz.)

“All nothings are not equal.”

(#10526) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Szerintetek van értelme vírusírtot telepíten a telóra?(pl. F-secure-t?) Ha jól tudom,a mobilokra nem igen szoktak vírust írni,de kérlek javítsatok ki,ha tévedek!

meg

(#10527) old rocker válasza Dexter68 (#10520) üzenetére


old rocker
veterán

Figyelemre méltó a frekvencia átvitele...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10528) Karma válasza peugeotmate (#10526) üzenetére


Karma
félisten

Nincs értelme. Csak néphülyítés.

“All nothings are not equal.”

(#10529) myk74 válasza Karma (#10528) üzenetére


myk74
senior tag

Újabb symbianra nincsen vírus én is így tudom,de anno 6600-án kaptam egy comwarrior nevü valamit és az két napon keresztül, éjfélkor küldöt 50db mms-t a névjegyzékben lévő számokra.Ha nem hívnak a haverok hogy milyen krisz-krasz üzeneteket küldök észre sem veszem csak a számlázásnál.Na azon a telon volt vírusírtó, erre már nem kell hála az égnek!!!!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#10530) peugeotmate válasza Karma (#10528) üzenetére


peugeotmate
őstag

Huh...akkor jól gondoltam! Köszi a választ!!!
Egyébként vannak vírusok mobilra (leginkább az e51-re vonatkozók érdekelnének)?

meg

(#10531) asadasad22 válasza old rocker (#10527) üzenetére


asadasad22
őstag

mondjuk láttam én már hasonló adatokat egy 1500 forintos noname szaron is, olyan szép szavakkal tarkítva még, mint neodium meg a tökömtudja mi még, aztán persze ezek mind úgy szólnak, mint egy rémálom. ma már igazából szinte mindegy, hogy mit hazudnak egy fülesről az adatlapján, ki kell próbálni, hogy jól szól-e. az igazán felsőkategóriás fülesek sem ugranának ki az adatlapjukkal, aztán elég fél percig hallgatnod, és teljesen meg vagy győzve.

(#10532) Napfénysüti

Nekem olyan átalakítom van ami önmagában tartalmaz kb 10 cm-nyi vezetéket.Ezzel meghosszabbítottam az amúgy elég rövid Thomson fülesem vezetékét. :)
Így már nagyjából jó.

Més que un club!

(#10533) Shodan


Shodan
addikt

SymbianPlus v1.91 Unsigned now in english{change ur s60 menu to iphone menu} ezt már próbálta valaki?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#10534) Karma válasza peugeotmate (#10530) üzenetére


Karma
félisten

Régen (1st és 2nd edition idején) volt egy-két szerencsétlen próbálkozás. Pl. Bluetooth-on keresztül küldte magát tovább a jószág, a másik oldalon el kellett fogadnia a usernek.

Mostanra a PlatSec gyakorlatilag ellehetetlenítette az ilyen férgek írását. A kockázat maximum a kiütött installserver + megbízhatatlan helyről szerzett warez esetén áll fenn, mert ilyenkor bármit rakhatnak a csomagba. De ilyenről még nem hallottam.

A "Curse of Silence" se trójai, csak egy durva bug a Message Serverben.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10535) asadasad22 válasza Karma (#10534) üzenetére


asadasad22
őstag

azta, ez a "Curse of Silence" nem gyenge, nagyon meg lehet vele szivatni s60-as embereket.
szívesen ki is próbálnám, az egyetlen bökkenő, hogy csak full resettel lehet megszüntetni, ahhoz meg most nincs kedvem..

[ Szerkesztve ]

(#10536) asadasad22 válasza asadasad22 (#10535) üzenetére


asadasad22
őstag

kicsit megkönnyebbültem, most olvasom, hogy s60 v3.1-ra (e51 ilyen) 11 db ilyen üzenet kell hozzá, hogy kikészüljön, és amikor ez megtörtént, akkor is hibaüzenetet ír ki, tehát nem is marad észrevétlen a dolog. :)

(#10537) WiNyau válasza O$zkł (#10521) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Hogy nem vagyok szöszi, azzal (főleg ma) igencsak vitatkoznék:)
Szóval tökjól össze van rakva tényleg ez a telefon, eddig ennek a legkönnyebb lekapni a hátlapját... No de visszarakni már nem egyszerű :DDD
(Szervizesnek: ööö.. izé, ne röhögj nagyon, de levettem a hátulját és most nem tudom visszarakni... :B . Szervizes paff lett :D Na szóval tényleg nem pattant vissza a helyére, miután beleraktam a memóriakártyát, na... nem akartam viszont erőltetni, és hát közel is van, meg na... Eh, ebből már nem jövök ki :U )

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10538) asadasad22 válasza WiNyau (#10537) üzenetére


asadasad22
őstag

most próbáltam valahogy elképzelni, hogy hogy lehetne nem megfelelően visszarakni azt a hátlapot és hogy a memkari hogy kavarhat be, de nem sikerült, ennél egyszerűbb dolog nincs is a világon :)

(#10539) PhoenixK válasza WiNyau (#10537) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha lehet, lépésről lépésre írd le, hogy mit és hogyan csináltál azzal a hátlappal... Erre már én is kíváncsi vagyok! :B

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10540) Karma válasza asadasad22 (#10538) üzenetére


Karma
félisten

Hogy megcáfoljam, nekem volt már olyan, hogy nem akart visszamenni a helyére a hátlap. Nem a memóriakártyával függött össze, egyszerűen rossz szögben álltam neki.
Csak én nem adtam fel :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10541) gelencser26 válasza Karma (#10540) üzenetére


gelencser26
tag

Nem tudom, nekem első ránézésre egyértelmű volt, hogy párhuzamosan és ne merőlegesen próbáljam rácsúsztatni... :DD :)

(#10542) Karma válasza gelencser26 (#10541) üzenetére


Karma
félisten

Mérnök vagyok, nem hülye :P

“All nothings are not equal.”

(#10543) old rocker válasza PhoenixK (#10539) üzenetére


old rocker
veterán

öööö először belépett a szobába...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10544) old rocker válasza asadasad22 (#10531) üzenetére


old rocker
veterán

Ebben igazad van, főleg a 20 kiló feletti frekvenciával nem spórolnak a specifikáció feltüntetésénél. De mondj nekem olyan helyet, ahol kipróbálhatod pl. az agybadugós füleseket...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10545) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

Használjátok az x-plore fájlkezelőt? Esetleg tudjátok hogy működik az eszközökben a program társítás?Azt hittem hogy beírom pl: *.jpg és kiválasztom hozzá a Resco Photo Viewer-t és azzal fogja ezentul megnyitni a képeket x-ploreból..De nem..
Ötletek?

Előre is köszi!

mod: sikerült is..Ne haragudjatok..Akit érdekel, a megoldás annyi hogy csak a kiterjesztést kell beírni,semmi *...Mondjuk logikus..Reggel van na.. :U

[ Szerkesztve ]

(#10546) WiNyau válasza asadasad22 (#10538) üzenetére


WiNyau
csendes tag

He-He.
Egyszerűen nem ment vissza a helyére az istennek se. Nem pattant be és kész:)
(pedig nem merőlegesen próbáltam, bee:) )
Ja, és a memóriakártyának semmi köze nem volt hozzá, csak annyi, hogy azért szedtem szét, hogy beletegyem, ennyi:)

[ Szerkesztve ]

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10547) Pajoz válasza ben11 (#10545) üzenetére


Pajoz
őstag

Ez a formátum a kereséshez való.Egyszerűen csak írd be,hogy jpg és válaszd ki a Rescot.Ugyanígy bármelyik fájlhoz hozzárendelheted a megfelelő programot.Pl:mp3->Zenelejátszó/Ttpod/Lcg stb.

(#10548) rohamkocka


rohamkocka
csendes tag

Nagyon szemezek e készülékkel, a sz. gépes oldalról lenne kérdésem, PC Suite mennyit okosodott kb. az elmúlt 2 évben? Mert akkoriban érdemesebb volt külön programmal kezelni a Nokiát, sokkal kézreállóbb volt (OPM, MobilEdit). (Most SE-m van, a freeware MyPhoneExplorerrel nagyon jól kezelhető.)
Egyszerre 10-20 nevet, 15-20 naptárbejegyzést nem vinnék be tel. billentyűm.

rohamkocka

(#10549) asadasad22 válasza rohamkocka (#10548) üzenetére


asadasad22
őstag

2 éve nemtom milyen volt, sztem most ahogy van, viszonylag jól használható cucc.

(#10550) rohamkocka válasza asadasad22 (#10549) üzenetére


rohamkocka
csendes tag

6230i-vel használtam utoljára.

rohamkocka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.