Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) danaudio válasza Dexter68 (#9140) üzenetére


danaudio
aktív tag

zsír ez a skyfire:D kár hogy nem lehet fektetett üzemmódba rakni, meg amire még nem jöttem rá hogy a startlapjátékos buggys játékban pl hogy lehet irányítani a buggyt:D amúgy a klikkelős flashgémek tök jól futnak.

(#9152) Kbali válasza Dexter68 (#9140) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kipróbáltam én is, de ennyit tud a beépített böngésző vagy az Opera Mini is. Nem jött be, le is gyaktam.

Mostanság viszont csinál olyat a készülék, hogy WiFi háló használatának kiválasztása után simán újraindul. Volt ilyen másnak is?

(#9153) Karma válasza Kbali (#9152) üzenetére


Karma
félisten

Az Opera Mini meg tud nyitni bármilyen flash tartalmat? :Y :DDD

“All nothings are not equal.”

(#9154) Dexter68 válasza Kbali (#9152) üzenetére


Dexter68
addikt

az Opera nem flashel, a beépítettről nem tudom, hogy a beágyazott videókat hogyan kezeli...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9155) dekac válasza GML (#9123) üzenetére


dekac
tag

upsz..töröljétek ezt a hsz-em részt:) köcc

elszúrtam:D

[ Szerkesztve ]

(#9156) Dexter68


Dexter68
addikt

megjelent az Opera Mini 4.2 végleges változata.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9157) Napfénysüti válasza Dexter68 (#9156) üzenetére

Kösz Dexter :R

Van olyan akinél a Jukebox kilép valami olyasmi üzenettel hogy: Failed to allocate?

Més que un club!

(#9158) enddav válasza Dexter68 (#9154) üzenetére


enddav
aktív tag

Nha mostmár működik a Skyfire Wlannal is, anno nem tudom, hogy mi volt a baj. :U A beépített böngésző a flash-t még tudja, talán Flash Lite2(?), de a beágyazott videókkal már nem tud csinálni semmit, mert ugye ahhoz már Flash Lite 3 kellene.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9159) old rocker válasza Dexter68 (#9156) üzenetére


old rocker
veterán

naasztán ... nekem már mikor megjött a végleges :D változatom...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9160) jokerone válasza Kbali (#9152) üzenetére


jokerone
tag

Nekem is volt már ilyen, hogy böngészőből kilépve (Opera) újraindult. Nem sűrűn, de volt.

Kérdés: felraktam egy programot, de nem tudom eltávolítani. Elindul az eltávolítás, aztán kiírja, hogy eltávolítás sikertelen, és ott is marad a progi. Hogy tudnám törölni? Próbáltam már simán a menüből, alkalmazás kezelőből, de semmi.

(#9161) asadasad22


asadasad22
őstag

jött végre az sms, hogy megjött a teló, megyek érte vissza, minden oké volt, aztán megfordítom és olyan randa féle volt.. nézem, hogy mi nem stimmel rajta, akkor b@ssza ki a szemem a fekete keret. a hátlap ráadásul nálam volt, szóval fekete keret ezüst hátlappal nagyon király párosítás lett volna, de ezt mondtam, hogy ezt így inkább mégse. mondták, hogy ezt benézték a központi szervízbe, most megy vissza még1 körre :S

(#9162) Dexter68 válasza Dexter68 (#9156) üzenetére


Dexter68
addikt

Csináltam belőle nagyikonos verziót, elküldtem Salminak, úgyhogy sztem előbb-utóbb felteszi a Smartnewsra.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9163) Shodan


Shodan
addikt

Azt hiszem megvan az utód: [link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#9164) Napfénysüti válasza Shodan (#9163) üzenetére

Ohh ez marha jó :C <(o.O)>
2,5 év múlva majd ilyenre váltok. :DD

Més que un club!

(#9165) old rocker


old rocker
veterán

Kiváló E51-met E75-re cserélném. Ráfizetést kérek....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9166) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Nem hiszem el, hogy nincs itt olyan valaki akinek ne T-Mobile függő lenne a telója.
Miben más, ha egyáltalán más a szoftvere a gyárihoz képest és miben jobb vagy rosszabb, mint a gyári független?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9167) asadasad22 válasza Joe bácsi (#9166) üzenetére


asadasad22
őstag

miért ne lenne olyan? :F
a tmobilos jobbnak biztosan nem jobb semmiben sem. ha valamiben más, akkor abban rosszabb.

(#9168) Napfénysüti válasza Joe bácsi (#9166) üzenetére

Ezt szerintem olyan tudná jól megválaszolni akinek van trémobilos meg független készüléke is más kártyával. Ilyen meg szerintem nincs is :DDD

Més que un club!

(#9169) Pajoz válasza Dexter68 (#9156) üzenetére


Pajoz
őstag

Remélem mihamarabb lesz hitelesített változat is belőle!Ez sem engedélyezi teljes mértékben a hozzáférést a felhasználói adatokhoz,mint a beta.

(#9170) Symbio válasza Joe bácsi (#9166) üzenetére


Symbio
senior tag

Waze, nekem nem trés, de éppen ezért nem tudom, hogy miben más :Y

(#9171) jokerone


jokerone
tag

A kérdésre valaki?

(#9172) danaudio válasza jokerone (#9171) üzenetére


danaudio
aktív tag

telepítsd újra a programot, és amikor megkérdezi hogy felülírod e a létező verziót, mondasz neki egy igent. ha ez megvan elvileg már törölni tudod a programot.

(#9173) danaudio válasza Joe bácsi (#9166) üzenetére


danaudio
aktív tag

ugyan az a kettő. elnevezésben van különbség: pl web n walk a böngéző a t-sben míg amúgy nem, aztán van hátul egy t-mobile felirat, meg ha frissíteni akarsz, át kell írni a product kódot...ennyi.

(#9174) attisx válasza Pajoz (#9169) üzenetére


attisx
addikt

Van hitelesített verzió is, de azt csak a telefon wapböngészőjével lehet letölteni a mini.opera.com címről... ;) (Ráadásul ebben a verzióban normális az ikon is...)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9175) old rocker válasza Napfénysüti (#9168) üzenetére


old rocker
veterán

Nem nyertél; igaz, nem mind a kettő az enyém... Nekem trémobilos van, a feleségemnek pedig vettem karácsonyra (csak már megkapta) egy függetlent. A telepjtgetés és nyomkodás során semmilyen különbséget nem vettem észre. Nincs rajta "web'n'walk, nagy csapás, raktam rá operát. Az előnye az, hogy bármilyen előfizetéses sim kártyát bele tudsz rakni . Ez pl. a feleségemnél előnyt jelenthet, mert a vállalati teflonjuk témobilos, a maszek pannonos.(Pl. lemerül a pannonos telefonja.) De nem tapasztaltam különbséget, tök mindegy. Korábban szó esett arról, a témobilos e51-nél még nem érhető el a legújabb frissítés. Nos, ha elérhető lesz, én biztos, hogy akkor sem fogom frissíteni. A 6120C szoftverfrissjtésénél igencsak megörültem, sikerült is, és a programokat se túrta le. Hangyányival talán fürgébb is lett, de egy biztos: picit tovább bírja egy töltéssel. Ugyanakkor: végre rászántam magam, hogy olvasó szemüveggel elvégezzem a hellocarbide akciót. Fel is ment a telefonra, csak éppen nem zárta le a programokat és nem tette elérhetővé a sys/bint. Magyarán: Nokiáék az új szoftverrel - a 6120 esetében legalábbis - kivédték a hekkelést.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9176) old rocker válasza attisx (#9174) üzenetére


old rocker
veterán

jaja, mini.opera.com - ról.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9177) cabii válasza Shodan (#9163) üzenetére


cabii
tag

Hali, hát nem tom, nekem nem tecc, hogy fényesek a számbillenytűi. Ez kicsit gagyi benyomást kelt.
Üdv Cabi

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#9178) old rocker


old rocker
veterán

Emberek, valakinek esetleg van-e valamilyen információja a Nokia SU-8W wireless billentyűzetről? A Nokia honlap szerint kompatibilis az E51-el; az ára kissé húzós:kb. 22 rugó.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9179) Pajoz válasza attisx (#9174) üzenetére


Pajoz
őstag

Természetesen onnan töltöttem le és a gyári böngészővel.Itt ki is van írta,hogy:No signature. Megpróbáltam a Dexter linkjéről a .jar fájlt is,de egyik sem lett hiteles.Sőt!A 4.1re rá sem tudtam telepíteni,mert azt írta ki:hitelesítés sikertelen.

(#9180) tomipower


tomipower
csendes tag

Helló mindenki!!

Most tervezem hogy beruházok egy e51-re. Elötte szeretnék egy kicsit tájékozodni:

Mivel torrent függő vagyok, az lenne a kérdésem hogy létezik-e S60-ra torrent kliesn?

Micro SDHC kártyát fogad-e és mekkora méretig??

Válaszaitokat előre is köszönöm!! :U

(#9181) GML válasza tomipower (#9180) üzenetére


GML
őstag

ha egy kicsit visszaolvasol, akkor rájössz, hogy mindenre van megoldás. volt nemolyanrégen torrentes vitaest. a memóriákról is szólt párszáz post. balfelső sarokban van a kereső:) nehari, de nincs kedv kimásolni azt a sok-sok linket.
memkarira csak annyi, hogy ne 4GB-os tájvani kingszton. amúgy mindent megevett eddig. a sandisk van dícsérve. méretre lényegtelen, hogy mit teszel bele( asszem 16GB-s a kapható legnagyobb)

[ Szerkesztve ]

(#9182) attisx válasza Pajoz (#9179) üzenetére


attisx
addikt

Nem azt kell letölteni amit elsőre felajánl, hanem kettővel lejebb van egy hosszabb link: "Ha ennek a verziónak a telepítésenem sikerült, vagy..." na e mögött találod a 4.2 "Multiple certificate" verziót... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9183) Karma válasza tomipower (#9180) üzenetére


Karma
félisten

Apropó torrent, tegnap jött ki a SymTorrent új verziója, ami már böngészőből is működik, meg ki lehet választani, melyik fájlokat szedje le. Meg van egy bemutató video is ;)
Imréék nagyon odatettek! :R

“All nothings are not equal.”

(#9184) GML


GML
őstag

Van valakinek asus wl-500gp vagy hasonló rútere?

(#9185) Napfénysüti válasza old rocker (#9175) üzenetére

Na akkor itt a válasz Joe bácsi kérdésére.

Látom neked nagyon bejött az E51 ha ilyet vettél a feleségednek.Csak vigyázz nehogy állandóan a telefont nyomkodja majd :D

Más: mennyiben különbözhet az Opera mini 4.2 bétás és most már a teljes verziója?

Més que un club!

(#9186) Pajoz válasza attisx (#9182) üzenetére


Pajoz
őstag

Így már szuper!
Köszönöm!:)
Érdekes!Most,hogy beírtam a gyári bönguszba a mini címét, a multi verziót kínálta fel.

(#9187) Viktor0610 válasza Napfénysüti (#9185) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyiban különbözik, hogy a véglegesből van digitálisan aláírt változat. Ez sokal könnyebb használatot tesz lehetővé, nem kell mindig "kiengedni a netre", megy magától. ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#9188) attisx válasza Viktor0610 (#9187) üzenetére


attisx
addikt

Illetve a fájlrendszerben is könnyebb vele mászkálni.

Nekem pl. több tíz lapot sikerült, még 4.1 -gyel, lementeni mem.kar.-ra és a 4.2 beta listázáskor egyessével kérdezgette, hogy engedélyezem-e a hozzáférést a fájlrendszerhez. Mondanom sem kell, hogy csöppet idegesítő mindenegyes alkalommal 40x okézni... ;]

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9189) tomipower válasza GML (#9181) üzenetére


tomipower
csendes tag

Kösz a gyors választ! (bocsi a bénázásért, majd belejövök)

Asszem jó kis halló lesz ez!!

(#9190) Viktor0610 válasza attisx (#9188) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, persze, minden olyam műveletnél engedékenyebb, ahol a nem aláírt béta verzió milliószor kérdezgetett...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#9191) old rocker válasza Napfénysüti (#9185) üzenetére


old rocker
veterán

ehhh, a feleségem örült neki, de egyébként lehangolóan müszaki antitalentum. Attól nem kell tartanom, hogy örökké azt bújja... Mondtam is már többször neki, hogy ha megdöglök, másnap már menjen férjhez, mert nem lesz, aki kicserélje a kiégett izzókat...
Rajta csak a nevelt lányom tesz túl. Bezengte, hogy elromlott az MP3 lejátszója, kér egy újat, jó sok gigásat... Én marha, nem is csekkoltam, mi lehet a baja az előzőnek, vettem neki újat. Két napja kiderült, csak az elem lombozódott le benne... áááááááááááá

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9192) Shodan válasza Karma (#9183) üzenetére


Shodan
addikt

most próbálom én is nagyon jó.Épp 250kb/s szedek core-ról. :) Az előző verziókhoz nem volt szerencsém, de ez nagyon használhatónak tűnik.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#9193) Napfénysüti

Kösz az Operás infót srácok. Ha hazaértem feldobom a rendeset.

Attisx a Mobilarenalos témádnál a gyári zenelejátszót ha használom akkor a főképernyő ott a programon belül kék marad (nem vált át a témának megfelelőre). Ez nálam van csak így (lehet a frissítés miatt) vagy úgy maradt mikor csináltad?
Amúgy nagyon jók a témáid,gratulálok.

Més que un club!

(#9194) Kbali válasza Dexter68 (#9154) üzenetére


Kbali
nagyúr

Neked és Karmanak is válaszolva: ezek azok a feature-ei egy mobilos böngészőnek (egyébként valóban sem az Opera, sem a beépített nem kezeli ezeket a tartalmakat natívan - az Opera a beépített Real Playerre tölti be a videókat), amelyek (még) hidegen hagynak. Inkább nézem, hogy stabil legyen, könnyen kezelhető, a kapcsolatokat kezelje rendesen. Böngészni amúgyis képek kikapcsolásával szoktam :)

(#9195) enddav


enddav
aktív tag

Ha már valaki emlegette a Hellocarbide-ot, akkor megkérdem, hogy miután megcsináltam a hacket és jó minden, azután letörölhetem a telórol a progit? ^^

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9196) Napfénysüti válasza enddav (#9195) üzenetére

Én letöröltem. Bár így most nem enged minden könyvtárhoz hozzányúlni.

Més que un club!

(#9197) old rocker válasza enddav (#9195) üzenetére


old rocker
veterán

Ha nem akarsz újra hozzáférni a sys/bin-hez, akkor akár le.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9198) Karma válasza Napfénysüti (#9196) üzenetére


Karma
félisten

Ha fennhagytad volna, se engedne be minden könyvtárba. Az csak addig megy, amíg újra nem indítod a telefont :)

Természetesen simán törölhető a HC az installserver berakása után.

“All nothings are not equal.”

(#9199) GML válasza Karma (#9198) üzenetére


GML
őstag

nekem van valami kikapcs, bekapcs progim... nemtommijaz

(#9200) jokerone válasza danaudio (#9172) üzenetére


jokerone
tag

juhhéé... sikerült is, köszi!

még valami: mikor le akarom húzni az usb-ről nem engedi a gép leválasztani, mert azt írja valami használja. Ez így nem károsítja a memóriát? Nyilván nem használat közben szeretném leszedni, de elszállt már pár pendrive-om így.
Asszem erről már volt szó, csak régebben. Sry..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.