Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A T-Mobile függő teló szoftvere különbözik valamiben a gyári függetlentől? Le van vmi korlátozva benne?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9052) attisx válasza old rocker (#9050) üzenetére


attisx
addikt

Warez = szerzőijogi oltalom alatt álló tartalom illegális megosztása, terjesztése...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9053) szikxi


szikxi
csendes tag

Valaki segíthetne mert a kicsikéhez kellene nekem 1Gps vevő csak nem tudom meiket is vegyem.Tomtom már mük rajta.kb 10rugóm lenne rá.Azért ajálhatnátok valami jót mert én nem értek hozzá.
Előre is koszi. :R

(#9054) Dexter68 válasza attisx (#9052) üzenetére


Dexter68
addikt

Gratula a témáidhoz. Az Xperiment a kedvencem :) Arra van valami megoldás, hogy meglévő téma hátterét hogy lehet módosítani? Meg egyáltalán hogy álljak neki a témaszerkesztésnek?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9055) old rocker válasza attisx (#9052) üzenetére


old rocker
veterán

köszi

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9056) Karma válasza szikxi (#9053) üzenetére


Karma
félisten

A Holux M1000 meg M1200-as vevők elég jól funkcionáltak az E51-esemmel, és a Te árkategóriádban vannak (kivéve persze ha a válság miatt felszaladt az áruk)

“All nothings are not equal.”

(#9057) Kilian


Kilian
csendes tag

Sziasztok én azt szeretném kérdezni, ha a wifi hozzáférést nem nézem, akkor a Nokia 5320 ExpressMusic jobb választás mint ez a készülék?

CnC Forever!

(#9058) old rocker válasza Kilian (#9057) üzenetére


old rocker
veterán

Ha a multimédiára helyezed a hangsúlyt - RDS -es rádió, zenelejátszás, videotelefonálás - akkor igen. Ha az "irodára", akkor nem feltétlenül. Wlant leszámítva.
A 6120C-met viszont gondolkodás nélkül elcserélném rá.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9059) Kilian válasza old rocker (#9058) üzenetére


Kilian
csendes tag

A videótelefonálás nem igazán érdekel, meg még nem is annyira elterjedt, zenét csak a fülesen hallgatnák azon meg nem hinném, hogy nagy különbségek lennének.

Az 5320-as topikjába már feltettem, de nem válaszoltak: ennek csak egy hangszórója van zenére/telefonásra is - tehát mindenre, ez nem baj? Nem fog hamarabb elromlani?
Kerestem rajta de sehol sem láttam a 2. hangszórót, először a Say and Play-gombról hittem, hogy az, de mégse.

Nem igazán hiszek a mobilos netezésbe, pláne ilyen kis kijelzőn ezért is nem annyira fontos nekem a wifi, viszont a szövegfelolvasó tetszik. Nincs véletlenül egy alkalmazás, amivel a többi Symbianra is át lehet ezt vinni?

CnC Forever!

(#9060) HKorn


HKorn
addikt

Miért van az, hogy pl a fősulin látja a teló a wlan hálózatot, ami nyilvános, de csatlakozni mégsem tudok rá?
Próbál csatlakozni de aztán semmi.

Run&Ride

(#9061) ~DD~ válasza HKorn (#9060) üzenetére


~DD~
tag

Hello!

Nálunk pl a telefon wifi mac címét regelni kell, és csak utána lehet használni.
Ilyet nem kell nálatok, vagy már megtörtént?

[ Szerkesztve ]

All of this has happened before, and will happen again.

(#9062) biega


biega
aktív tag

Láttam egy 4 gigás microSDHC kártyát, tudja ezt kezelni a telefon?
Mi ezzel a tapasztalatotok?

(#9063) Viktor0610 válasza biega (#9062) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minekután SDHC-kompatibilis, biztosan kezelni fogja -sőt, még a nagyobb kapacitásúakkal sem lesz gondja.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#9064) biega válasza Viktor0610 (#9063) üzenetére


biega
aktív tag

Köszi, kerestem a Nokiánál, de nem találtam.
Neked hol sikerült megtalálni?

(#9065) HKorn válasza biega (#9062) üzenetére


HKorn
addikt

Én egy 4Gb-s Sandisk Micro SDHC-t használok, és tökéletesen kezeli.

Run&Ride

(#9066) HKorn válasza ~DD~ (#9061) üzenetére


HKorn
addikt

Értem, köszi, akkor biztos ez a gond. És hogyan tudom regisztráltatni a telómat?

Run&Ride

(#9067) nfsu17


nfsu17
veterán

Azt szeretném megkérdezni, hogy
Nektek sem jelez a telefon, ha bekapcsolva töltitek és már feltöltött?
Nekem az S40-es telóm kiírta, hogy "Akku feltöltve" és míg nem nyúltam hozzá, addig ki is írta.
Itt ha kész a töltés, sehogy sem jelzi a kijelzőn. Bill. zár ki, és meg kell néznem, hogy mozognak-e az akkus csíkok. De ha nem és visszadugom a töltőt, na akkor jelzi, hogy fel van töltve. De ez így meg hülyeség.

(#9068) HKorn válasza nfsu17 (#9067) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem jelez egy halk csippanással ha feltöltött.

Run&Ride

(#9069) nfsu17 válasza HKorn (#9068) üzenetére


nfsu17
veterán

Okés. De ha nem vagyok a szobában? :)

(#9070) old rocker válasza nfsu17 (#9067) üzenetére


old rocker
veterán

Hát, ez egy ilyen fos telefon. Nem is érdemes egy esnegyvenest becserélni rá.Mellesleg, ha kioldod a billentyűzárt és látod, hogy nem játszanak zongorabillentyűt a töltést jelző pálcikák, akkor még milyen jelzést szeretnél? Horthy Miklós lovagoljon el előtte, kezében egy árpádsávos lobogóval, rajta matyóhímzés, "a telefon fel van töltve"?
Azt is írhatnám, hogy a telefonod azért írja ki akkor, ha visszadugod, mert szeretné mondani, nem látod, hogy már fel vagyok töltve? Csak hosszú neki a mondat magyarul és finn gyártmány.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9071) enddav válasza nfsu17 (#9067) üzenetére


enddav
aktív tag

Jelzi a telefon, de csak akkor amikor kész lett. kiírja, hogy akku feltöltve és csippant egyet. De ha nem vagy ott, akkor utána tényleg meg kell nézned, hogy feltöltött-e, nem írja úgy ki, mint mondjuk a 6230i. :)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9072) old rocker válasza nfsu17 (#9069) üzenetére


old rocker
veterán

Ja. Erre nem gondoltak a tervező mérnökök. Meg arra sem, hogy túl bonyolult feledat megnézni a kijelzőn, mozog-e még a töltés. Én még sosem jártam úgy, hogy rádugtam feltöltve, tényleg fel van-e töltve. Mert az S40-en is azt a feliratot akkor láthattad, ha kioldottad az aut. billentyűzárat. Igaz, így legalább fél másodperccel több idő kell, amíg megállapítod, a töltés már nincs folyamatban. Ergo: ki lehet húzni a töltőt.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9073) Tboy0001


Tboy0001
csendes tag

Sziasztok! E51-et cserélnék E71-re. Az lenne a kérdésem, hogy azok a programok, amik E51-en futnak, kompatibilisek-e E71-re? A kijelző formája miatt.

(#9074) nfsu17 válasza old rocker (#9070) üzenetére


nfsu17
veterán

Csak arra voltam kíváncsi, hogy ez tényleg így van-e, vagy nekem kerülte-e el valami a figyelmem. Akkor nem jelzi sokáig. Értem. Köszi. Mindenkinek.

#9072

Vicceskedhetsz, de több mint két évig 6131-em volt, amin mint köztudott, volt kívül is kijelző. És OTT ha kellett 2 napig közölte velem, hogy fel van töltve. 2 év után nem kinyithatós a telóm és hozzászoktam ahhoz a szöveghez. Sajnálom, hogy ekkora fájdalmat okoztam a kérdésemmel.

[ Szerkesztve ]

(#9075) Dexter68 válasza nfsu17 (#9069) üzenetére


Dexter68
addikt

Felteszed a Phonetinfo nevű progit, abban százalékosan benne van, hogy pont hol tart a töltés. De nem nagyon értem, hogy mi bajod van... állandóan bimbammoljon, hátha pont akkor vagy a szobában? Ha meg ott vagy, úgyis rá kell nézni, akkor meg kiderül. De pl. a Bestprofiles-ben be lehet állítani olyat, hogy ha töltőre teszed, ne zárjon le a billentyűzet. Vagy csinálsz egy profilt, amit töltéskor/otthon használsz, amiben nincs bill.zár. Én pl. keveset mászkálok az utcán, ezért direkte csináltam egy „utcai” profilt, és kizárólag abban van automata bill.zár. A többinél meg ha akarom lezárom, ha nem, akkor nem.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9076) nfsu17 válasza Dexter68 (#9075) üzenetére


nfsu17
veterán

Jó ötletek ezek, köszi. Bocsesz.

(#9077) asadasad22 válasza Tboy0001 (#9073) üzenetére


asadasad22
őstag

elvileg a programok nagyon nagy része (értsd: 80-90%) biztosan kompatibilis vele.

(#9078) asadasad22 válasza HKorn (#9066) üzenetére


asadasad22
őstag

ezt ne tőlünk kérdezd, hanem a fősulidtól, a telónak ehhez semmi köze. ha ők engedik, hogy legyen neted a telódon, akkor lesz, ilyen egyszerű.

(#9079) Dexter68 válasza Tboy0001 (#9073) üzenetére


Dexter68
addikt

Szerintem igen.
(Én is cserélnék E51-et E71-re, de még nem akadt olyan ember, aki ideadná az E71-et az E51-ért :DDD )

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9080) old rocker válasza nfsu17 (#9074) üzenetére


old rocker
veterán

Vicceskedek, mert viccelődni való szar kedvem van. A viccem egyébként nem a kérdésednek, hanem a hozzáfűzött látens fikázásnak szólt. A6131-etvéletlenül ismerem, mert egy éve s.k. olyat vettem a feleségemnek. Továbbmegyek. A 6233-nál, ami korábban a sajátom volt, vagy előtte a 6230i-nél is megjelent ez a kis üzenet. Ettől függetlenül, ha jobban meg is kell sasolnod a kijelzőt, az információ ott is rajta van, csak nehezebben kódolható a vizuális üzenet. A6231 meg cseszett neked kijelezni egy villogó fénnyel, ha nem fogadott hívásod vagy új üzeneted van. Melyik a fontosabb?
Fájni meg tegnap fájt a lábam ujja, amikor mezítláb belerúgam a küszöbbe.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9081) old rocker válasza Dexter68 (#9079) üzenetére


old rocker
veterán

Ha lesz E71-em, megígérem, cserélek veled. :)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9082) nfsu17 válasza old rocker (#9080) üzenetére


nfsu17
veterán

A látens fikázásom kb abban merült ki, hogy szerény személyem össze merte hasonlítani az előző telefonjával a mostanit. Ami tök véletlenül egy S40 volt. Ezért írtam, hogy az kiírta. Sajnálom.
Az bizony nem jelezte. Vagyis max pár percig villogott a külső kijelző.
Béke.

(#9083) attisx válasza Dexter68 (#9054) üzenetére


attisx
addikt

Köszi. Örülök, hogy tetszenek.

Meglévő témába (tudtommal) nem lehet belenyúlni. Egyébként ha témaszerkesztési ambícióid vannak, akkor értelemszerűen szükséged lesz a hivatalos szerkesztő programra: Carbide.ui . Ez alapból egy 14 napos trial, de a forum.nokia.com -on regisztrálva ingyen kapsz hozzá élesítőkódot. Ahogy látom Photoshop terén otthon vagy (PS topik, OM és Gmail ikon modding) és gondolom a vektorgrafika sem áll távol tőled, úgyhogy már csak egy csöppnyi kreativitás kell és kész is... ;)

Ha van valami kérdésed, nyugodtan küldj privit/mailt...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9084) asadasad22 válasza attisx (#9083) üzenetére


asadasad22
őstag

tényleg elsőosztályúak a témáid, respect.
a full svg-sek különösen tetszenek, szerintem frankón pizero szinten vannak :)

(#9085) Tboy0001


Tboy0001
csendes tag

Félreértések elkerülése végett: Nem elcserélni, hanem lecserélni szeretném. :-) Köszi a válaszokat.

(#9086) old rocker válasza Dexter68 (#9075) üzenetére


old rocker
veterán

Na, ezt hogy csináltad... mármint az utcai profilt, lezárással.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9087) asadasad22


asadasad22
őstag

skyfire 0.85 elvileg kint van.

[ Szerkesztve ]

(#9088) old rocker válasza nfsu17 (#9082) üzenetére


old rocker
veterán

Béke. elnézést.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9089) Dexter68 válasza asadasad22 (#9087) üzenetére


Dexter68
addikt

gyakorlatilag meg az van vele, hogy a 0,6akármire nem települ rá, ha leszedem akkor ordít, hogy más programok is használhatatlanná válnak, aztán felteleül, hiányolja a 0,6akármi által feltett Symbian pipe-cuccot és nem indul el.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9090) Dexter68 válasza old rocker (#9086) üzenetére


Dexter68
addikt

SmartSettings-ben van ilyen lehetőség.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9091) Karma válasza Dexter68 (#9089) üzenetére


Karma
félisten

Nekem N95-re feltelepült (persze miután leszedtem a 0.6-ot), bár kiabált a Pipes miatt, az N-Gage miatt már fenn volt, így elindul és fut. Jobb mint a 0.6, ez végre nem fagyasztja le a telefont 2 perc után :DDD

“All nothings are not equal.”

(#9092) PhoenixK válasza Dexter68 (#9089) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekem simán feltelepült (az OS Pipes miatt panaszkodott, de nem foglalkoztam vele). Viszont kilépéskor újraindul a teló...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9093) Pajoz válasza Dexter68 (#9090) üzenetére


Pajoz
őstag

Nem is figyeltem eddig a SmartSettings ezen funkcióját.
Thx!:)

(#9094) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A telót modemként használtam és úgy neteztem. Azt írta ki, h. 460 kb/s a max. sebesség. Nem értem miért, mert a teló HSDPA képes és olyan helyen voltam ahol volt HSDPA lefedettség. Nem minimum 3,6 mbit/s-al kellett volna mennie?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9095) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Szeretnék egy 4 gigás memóriakarit venni a telómba.
Ahogy itt olvastam a SanDisk-et javasoltátok. Viszont itt a PH-n több ember is árul Nokia micro sdhc karit. Ezeket lehet venni?
Vagy mittom én Made in taiwan és ezért nem szabad megvenni? :U Amúgy jó áron kínálják...

Köszi

(#9096) Karma válasza Joe bácsi (#9094) üzenetére


Karma
félisten

Nem. A 3,6Mb/s a maximális sebesség (lenne) a telefon osztályában.
Emellett az is számít, hogy hányan használják a hálózatot...

“All nothings are not equal.”

(#9097) hoodoo86 válasza dpetiba (#9095) üzenetére


hoodoo86
tag

Nekem is nokia kártya van benne, semmi gond nincs velük. Gondolom azért olcsóbbak, mert nem jár hozzájuk semmi.

(#9098) asadasad22 válasza PhoenixK (#9092) üzenetére


asadasad22
őstag

érdemes pedig telepíteni azt a pipes-ot, különben még sok ilyen újraindulással fogsz találkozni a külföldi fórum tanulsága szerint.

(#9099) HKorn válasza hoodoo86 (#9097) üzenetére


HKorn
addikt

Nem, azért olcsóbbak, mert jó részük nem tiszta forrásból származik.
Én a Nokia egyik beszállító cégénél dolgozom és hallottam, hogy nemrég eltűnt 6000db memkari a Nokiából. :(

Run&Ride

(#9100) Joe bácsi válasza Karma (#9096) üzenetére


Joe bácsi
őstag

De akkor sem járja, h. 226 kbit/s-al neteztem. Utánna bedugtam az usb sticket és azzal 4 mbit/s-el ment a net.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.