Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) gelencser26 válasza peugeotmate (#10646) üzenetére


gelencser26
tag

Szerintem Karma, a márka hitelességére utalt a "pontos" név leírásával...
Én mondjuk panasonic helyett találkoztam panasoanic-al! :))

(#10652) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Ha a pc suite-al csináltam lejátszási listát a telón, és elindítom a ttpod-ot akkor nem találom ezeket a listákat. A TTpod nem tudna lejátszási listákat kezelni? Bár szerintem csak én vagyok vak és nemtalálom ezt az opciót.
Segítene valaki?
Köszi!

ˣ

(#10653) Chili7


Chili7
őstag

Kint volt a telefonom úgy 3-4 órát a mínusz 8 fokban. Egy kicsit bellassult. Remélem észhez tér.

(#10654) peugeotmate válasza Chili7 (#10653) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nekem is egy kicsit meghibbant ma,de már úgy tűnik,hogy megjavult!

meg

(#10655) old rocker


old rocker
veterán

Könnyen lehet, hogy én hülyültem meg, vagy a hallásom javult... létezik, hogy a TTPod lejátszó hangzása összefüggésben a beállított skinnel? Ma elszórakozgattam vele és végül a walkman skint hagytam. Most belehallgattam a zenéimbe, azóta le sem veszem a fejemről a Sennheisert. Mondom, vagy meggárgyultam, vagy nem tudom, de félelmetesen.jól szól, messze jobban, mint a "gyári" lejátszó. Mély, magas, minden a helyén, a sztereó kiváló.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10656) Karma válasza old rocker (#10655) üzenetére


Karma
félisten

Biztos a Walkman skin az oka :DD
Lehet, hogyha iPod skint választanál, érintőképernyőssé alakulna a telefon :C

Komolyra fordítva, bár én nem próbáltam a TTPodot, de lehet hogy pont ebben a topikban mondta valaki, hogy jobban szól, mint a beépített játék.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10657) Napfénysüti válasza old rocker (#10655) üzenetére

Vistás skinnel meg megkergül és fagyogat? :DD :DD

Lehet az én fülemmel van baj de én nem tapasztaltam különbséget.

Més que un club!

(#10658) peter001


peter001
csendes tag

Hali! Ha X-plore-ral látom a telefon rendszerfájljait,akkor nincs valami mód hogy abból töröljek is? T-mobile-os bekapcsolásos animációt törölném,de attribútumot sem enged változtatni.

(#10659) Pajoz válasza tuzpenge (#10652) üzenetére


Pajoz
őstag

Szerintem azt a listát csak a gyári lejátszó látja.A teló is .m3u formátumban készít lejátszási listát.Ezt nem ismeri fel a Ttpod.
Tedd egy külön mappába a lejátszandó zenéket és így látni fogja a Ttpod.

peter001
Meg kell hackelni a telót és menni fog a dolog.A topicban már volt róla szó.Keress rá!

[ Szerkesztve ]

(#10660) peter001 válasza Pajoz (#10659) üzenetére


peter001
csendes tag

Nekem az x-plore-os hack nem ment rajta.Szignózást úgy oldom meg hogy minden fájlt külön szignózok.6220 classicom van egyébként,csak ez a topic "picit" aktívabb. Más mód nincs rá?

(#10661) Pajoz válasza peter001 (#10660) üzenetére


Pajoz
őstag

A nokiaprogramok 6220 topicban azt írják,hogy megy rajta a hack.
Egyébként nem tudok más módot a C/rendszerfájlok turkálására.
Talán a Nokia Fs Plugin...Kérdezd Dexter68-at,ő használja.#10624 post.

(#10662) Karma válasza Pajoz (#10661) üzenetére


Karma
félisten

A Nokia FS plugin nem enged semmit többet annál, mint amit a PC Suite telefon böngészőjében látsz.

“All nothings are not equal.”

(#10663) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Mod.: Közben itt a fórumon kicsit lejjebb találtam megoldási javaslatot, ki fogom próbálni...

Hello! Van egy olyan problémám, hogy a bluetooth fülesemen (Plantronics 640) nem csörög ki a telefon. Csak pittyen kettőt. Volt már ilyen gondotok?
A füles csatlakoztatva, kapcsolat rendben; telefon rendesen csörög, ha a fülesen fogadom a hívást, akkor működik, azon keresztül tudok beszélni.
Kb. egy éve volt már E51-em, akkor működött ugyanez a füles, kicsörgött meg minden...
A teló szinte új, szilveszterkor frissítettem az új, 220.34.37-es szoftverre, előtte nem próbáltam a fülessel.

[ Szerkesztve ]

(#10664) peter001 válasza Pajoz (#10661) üzenetére


peter001
csendes tag

Kösz a segítséget!! Majd megpróbálom mégegyszer a hack-et ha lesz időm.

(#10665) zajongo


zajongo
csendes tag

hali. valaki tud perc v másodperc számlálót. a telefon számlálójával nem akarok havonta játszani. kell egy ami inteligens.

(#10666) Bandika14


Bandika14
csendes tag

Nincs valami új hír erről?? :C

*Pm-re illene válaszolni... ;)

(#10667) Pajoz válasza Karma (#10662) üzenetére


Pajoz
őstag

Csak úgy eszembe jutott...
Nem használtam még,ezért írtam,hogy "talán".
Gondoltam,hogy valaki úgyis kijavít,ha nem müxik:)

(#10668) Pajoz válasza Karma (#10662) üzenetére


Pajoz
őstag

Csak úgy eszembe jutott...
Nem használtam még,ezért írtam,hogy "talán".
Gondoltam,hogy valaki úgyis kijavít,ha nem müxik:)

(#10669) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Ma kaptam egy Nokia Navigation Packot( LD-3W-s GPS vevővel),de sehogysem tudom megnyitni a térképszoftvert,amit adtak hozzá(microSD-n)! Valakinek van valami ötlete?Esetleg valkinek ugyanilyen GPS-e?

meg

(#10670) O$zkł


O$zkł
aktív tag

sziasztok
hallottam valami olyasmit hogy fringel ingyen lehet telefonálni wifin keresztül ez valóban lehetséges és normális számokat lehet így hívni ingyen?

"Be the change you want to see in the world"

(#10671) Karma válasza O$zkł (#10670) üzenetére


Karma
félisten

A Skype/MSN/akármi hanghívásai vannak ingyen csak, és azok is csak hálózaton belül.
Ha vezetékes/mobilszámot akarnál hívni, akkor azért valakinek mindenféleképpen fizetni kell.

“All nothings are not equal.”

(#10672) Symbio válasza O$zkł (#10670) üzenetére


Symbio
senior tag

Hát ez így ebben a formában nem teljesen igaz. A Fringben be tudsz állítani bármilyen IP telefon klienst (pl SipDiscount), amit ha szabad wifin használsz, nagyon olcsó vagy ingyenes is lehet. Konkrétan az előbb említett szolgáltatónál 10EUR-ért 3 hónapon keresztül ingyen hívhatsz minden vezetékes számot és küldhetsz sms-t, 18 EUR Cent-ért pedig mobilt. Persze Skyp partnert vagy Fring partnert ingyen hívhatsz ugyanúgy, mint PC-ről (ha az illető is be van jelentkezve). De rengeteg ilyen szolgáltató van, keresgélj, hátha van olcsóbb is, vagy teljesen ingyenes.

(#10673) asadasad22 válasza O$zkł (#10670) üzenetére


asadasad22
őstag

ez csak voip szolgáltatóktól függ, szóval félig off téma, van jónéhány szolgáltató, ahol a vezetékes hívások teljesen ingyenesek, némelyik ország mobilszámai is (magyar nem, itt csak vezetékes ingyenes). pl voipdiscount, voipcheap, sipdiscount, freecall.

(#10674) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Valaki nem tud egy ingyenesen letölthető térképszoftvert hozzá?Például a Garmin XT-t ingyenesen hol lehet letölteni?

meg

(#10675) Bandika14 válasza peugeotmate (#10674) üzenetére


Bandika14
csendes tag

link :)

[ Szerkesztve ]

*Pm-re illene válaszolni... ;)

(#10676) peugeotmate válasza Bandika14 (#10675) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nah,sikerült letöltenem és telepítenem a garmin 5.00.20-as verzióját!De miután rányomok,kijön a Garmin logója majd kilép;se szó,se beszéd! Valaki le tudná írni,hogy ő honnan töltötte le és mit csinált vele,mielőtt telepítette? Vagy valamit még kéne telepítenem? Jó lenne ha valaki részletesen írna róla...

meg

(#10677) old rocker válasza Karma (#10656) üzenetére


old rocker
veterán

Ha nem bizonyult volna valamivel jobbnak, már letöröltem volna. De elég régóta használom ahhoz, hogy ne ennyi használat után tűnjön fel. A benyomásom az volt, miután skint váltottam, markánsabban jobban szólt. Nem szedtem Nootropilt, Cavintont, nem nyaltam bélyeget, nem lufiztam a habszifonnal és a jointra se szántam el magam. Amit én inkább magyarázatnak tudnék elfogadni, az az, hogy még valamit állítottam, bár tegnap csak a Reader nevű citromos sör förmedvényből ittam egy üveggel. A delirium tremens se kerülget, hogy utoljára szilveszter éjszaka ittam alkoholt. A lejátszó most mégis jobban szól, pedig nem vagyok hallucinogén, vagy önszuggesztíós fajta... legalábbis ilyen értelemben nem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10678) WiNyau


WiNyau
csendes tag

Hello:)
Nimbuzz megjavult (kop-kop-kop).
Viszont Sims2-t keresek E51-re, olyan verziót nem tudtok véletlenül, amiben a feliratok látszanak, és a funkciók is működnek mind (azaz ha nem tudok aludni, játszani is lehet vele)? (nokiaprogramok.hu-n néztem eddig, ott egyik sem felelt meg az extra elvárásaimnak...:) )

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10679) enddav


enddav
aktív tag

Esetleg valaki betudni linkelni egy működő TrackID-t? Mert régen használtam, csak azóta volt hard reset és most meg nem találom a nokiaprogramokon azt, ami nekem volt meg anno. :(
Jha és iSkoot-ot valaki használ Skype-ra? Mert régen ezt is használtam, csak ebből sem találok olyat ami jó lenne. :U

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#10680) Szólista válasza WiNyau (#10678) üzenetére


Szólista
senior tag

Próbáld meg itt,hátha van:[link] Nagyon sok minden található ezen az oldalon.
Köszönet érte refrigerant-nak a 6300-s topicból. :R

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#10681) WiNyau válasza Szólista (#10680) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Köszi szépen a linket, nagyon úgy tűnik, hogy nincs.

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10682) asadasad22 válasza WiNyau (#10681) üzenetére


asadasad22
őstag

esetleg: [link]
[regisztrálnod kell, mielőtt tölteni tudsz]
[ezenkívül ha rákeresel, még vagy 5 sims játékot is találsz mellette]
[a többi linket inkább küldöm privátban, nem akarok itt egy letöltőközpontot létesíteni]

(#10683) old rocker


old rocker
veterán

Na, a viccet félretéve, mert én már minden csalárdságot el tudok képzelni a telefonos programokról :D : ennél a TTPOD-nál nem lehetséges, hogy a kezelőfelülethez csangkajsekék hozzárendeltek egy-egy adott hangszínt, vagy tényleg hallucinálok és közben mindegyik skin-nel egyformán szól? Mellesleg ez a walkman című kezelőfelület tetszik a legjobban.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10684) Pajoz válasza old rocker (#10683) üzenetére


Pajoz
őstag

Ha balra nyomkodod a navit meg tudod nézni milyen a hangszín beállítás.
De szerintem nem.Vagyis nálam nem változik.

(#10685) old rocker válasza Pajoz (#10684) üzenetére


old rocker
veterán

Köszi, megsasolom.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10686) old rocker


old rocker
veterán

...csak előbb egy kicsit átmegyek antifasisztába :) (Back to wolfenstein)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10687) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Van aki a netről töltött le térképszoftvert? Mert nekem nem sikerült elindítani a Garmint,amit a netről szedtem le :( :O Na,tehát ha valaki a netről szedte le,akkor azírja le hogy honnan,melyiket és mit csinált vele miután/mielőtt telepítette! Elnézést,de GPS témában még nemigen vagyok jártas :F
Előre is köszönöm a válaszokat!

ui.:A Nokia Maps működik meg minden,csak hát navigálni is szeretnék a GPS-szel és nem szeretnék fizetni érte!

meg

(#10688) cabii válasza peugeotmate (#10687) üzenetére


cabii
tag

Hali,

én a garmin mobile xt 4.10 et szedtem le, és használom is. Van benne help, hogy mit kell csinálni, hogy működjön. Nekem nincs hozzá gps-em /még/ de az is benne van, hogy hogyan lehet társítani hozzá. Az independence oldalon van fenn. http indep pont eu címen. Azt hiszem, hogy az 5-ös garminnal volt valami gond... a telcsi fogyasztását nagyon megdobta? Mind1 szóval szerintem elég a 4-es is. cca másfél gigát kell leszedned, szép magyar nyelvű, minden leírásával 1ütt.
Üdv

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#10689) peugeotmate válasza cabii (#10688) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,

de én ide nem vagyok regisztrálva! :F Ráadásul fizetni is kell! :F :Y :W

meg

(#10690) peugeotmate válasza cabii (#10688) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jah,és tékép is van benne?Vagy csak maga szoftver?

meg

(#10691) gelencser26


gelencser26
tag

Egyre jobban lenyűgöz ez a telefon!
1 hétig bírta egy feltöltéssel, úgy, hogy éjjel-nappal be volt kapcsolva, napi fél óra telefonálással és napi 15-20 perc wifi használattal!
Nem is merült le teljesen, tegnap rá kellett töltenem, bár volt, még 2 egység az akku visszajelzőn, de nem akartam, hogy ma cserben hagyjon napközbe... :C

(#10692) cabii válasza peugeotmate (#10690) üzenetére


cabii
tag

Próbálj meg regisztrálni az oldalra. :) Most szabad reg van :)
Ez torrent, nem kell fizetni, csak vissza kell tölteni amit leszedsz. Ha nem akarod visszatölteni, azt hiszem, akkor lehet sms-el javítani az arányodat.
Van benne térkép is, de pl a netről is lehet leszedni hozzá mindenféle térképeket is. Én spec a túristautakról szedtem le túristatérképeket hozzá, amiket a map source prg-vel összeollóztam, rátöltöttem a telcsire, és kész. Csak ugye a gps hiány miatt csak nézelődni tudok vele.

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#10693) cabii válasza gelencser26 (#10691) üzenetére


cabii
tag

wow ilyen jó fogyasztást még sose sikerült elérnem, pedig én is próbálkoztam vele. Gratula Hozzá!!! :R

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#10694) peugeotmate válasza cabii (#10692) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hát nekem nem sikerült regisztrálnom! :F Kéri az SMS-ben megadott aktiváló kódot!
Úgyhogy légyszi gondold meg a PÜ-met!!!

meg

(#10695) Otisz válasza peugeotmate (#10694) üzenetére


Otisz
őstag

Nem kell hozzá torrent.
Nokiaprogramok.hu-t látogasd meg, és mindenre találsz választ/megoldást.
Nekem az 5-ös Garmin van fent, tökéletes!

(OO[IIII][IIII]OO)

(#10696) jokerone


jokerone
tag

Picit visszatérve a memóriakártyás garanciába visszavivős dologra: ha ilyen indokkal visszaviszem, hogy a telefon nem mindig látja ami a memóriakártyán van, pedig fizikailag ott van. mert ha újraindítom akkor esetleg hajlandó észlelni, + a szabad méret sem változik, ergo nem töröl semmit és nem is tűnnek el az adatok, akkor nem fognak kivágni onnan, hogy talán a telefon a hibás ez esetben??? Lassan belemennék abba is, hogy visszaadom a kártyát és veszek helyette ugyanott sandisk-et. :(

Valakinek valami ötlet, tapasztalat??

gelencser26: ez tényleg elég sok idő egy feltöltéssel. Nekem sajnos a zenehallgatás + játékok eléggé szívják az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#10697) peugeotmate válasza Otisz (#10695) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ezt meg nem engedi kibontani! Kellene neki mégegy fájl...

meg

(#10698) Otisz válasza jokerone (#10696) üzenetére


Otisz
őstag

Nem tudom milyen üzletben vetted, de általában a memóriakártyáknál nem szoktak annyira kukacoskodni. Max mondd azt, hogy hajlandó vagy ugyanott venni egy másikat helyette, ilyenkor általában még odaadóbbak.

gelencser26 1 hét??? Nekem meg sem közelíti...

peugeotmate Akkor látogass el ide, nagyon sok jó leírás és segítség olvasható a fórumon:
klikk ide

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#10699) Otisz válasza peugeotmate (#10697) üzenetére


Otisz
őstag

sorry...nem néztem, hogy 5 percen belül voltam

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#10700) enddav válasza gelencser26 (#10691) üzenetére


enddav
aktív tag

1 hét... azt köszi :Y Én minden nap töltöm. :((

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.