Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) MartinRS2


MartinRS2
csendes tag

hali
E51-esem hátlapjának bal felső sarka mozog, mit lehet kezdeni vele? illetve mielőtt megnyitok egy menüpontot egy kék csík villan fel a kijelzőn és úgy lép tovább (ergo a gomb lenyomása után elég sok idő telik el mire átvált) valami tipp?

Ha mágnesesen záródó tokba teszem az nem tesz kárt az aksiba vagy a készülékbe?

(#10852) Karma válasza Shodan (#10850) üzenetére


Karma
félisten

A Quake3 adatfájljai valahova a memóriakártyára :U
A PIPS-et feltetted? Az is kell.
Az adatfájlok kinyerését és elhelyezését itt találod leírva.

Más: ma nagyot csalódtam a Tyrian-ben :( A negyedik epizód HARVEST elnevezésű pályáján nem jött be a boss :( Megjelent az energiája, de ellenség sehol :(

Martin: a sebességre nem tudok mit mondani, ez Window... akarom mondani Symbian. Mindenesetre a mágneses toktól nem lesz semmi baja.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10853) Shodan


Shodan
addikt

akkor ezt azt hiszem kihaggyuk :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#10854) asadasad22 válasza Shodan (#10850) üzenetére


asadasad22
őstag

ipmart-ról van szó?
q3-at én biztos nem erősítettem meg, hogy megy e51-en, ha valamit megerősítettem vele kapcsolatban, az az, hogy nem megy. q2 az, ami tényleg megy rajta (és ugye q1, de ez már régen is ment)
ha q3-hoz tényleg ezt írják, hogy megerősítettem, valószínűleg valamit nagyon benéztek.
eyébként valaki mintha azt írta olna valahol, hogy a menüje bejön a q3-nak is, de annál tovább mindenféle 3d chip hiányában nem fogsz jutni sztem.. illetve elindulhat talán valahogy, de tuti, hogy élvezhetetlenül lassú lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10855) asadasad22 válasza Karma (#10852) üzenetére


asadasad22
őstag

ez nem jó hír. rá kéne kérdezni a fórumban, hogy másoknak is így van-e, és ha igen, felvenni a kapcsolatot a készítővel..
én még nem játszottam vele annyit, hogy meg tudjam erősíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#10856) Karma válasza asadasad22 (#10855) üzenetére


Karma
félisten

Persze, majd írok.

“All nothings are not equal.”

(#10857) Karma válasza Karma (#10856) üzenetére


Karma
félisten

Téves riasztás! Az öcsém mondta, hogy anno neki is volt ilyen, még az eredeti játékkal.
És igaza lett, nekimentem még egyszer, és ott volt a boss. Leöltem, megyek tovább :DD

Úgy tűnik hűen újraírták azt a kódot :C

“All nothings are not equal.”

(#10858) asadasad22 válasza Karma (#10857) üzenetére


asadasad22
őstag

hehe :)
akkor elég jól emulálja a program egészét, a bugokkal együtt :)

(#10859) zdanee válasza Shodan (#10850) üzenetére


zdanee
őstag

A nofpu_hwa az az inov8-hez van, amiben elvileg van 3D gyorsito, de nincs lebegopontos egyseg. Az E51ben ugye egyik sincs sajna. Amugy en is kiprobaltam, nem megy. Allitolag ha sikerul 50 mega ures ramot krealnod, elindul, de nekem igy sem futott...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#10860) Evo50 válasza Karma (#10849) üzenetére


Evo50
tag

telsz: 12/345-6789 ;]

Haver E51-én teszteltük a hacket és ezt is! Az enyémen a 200.xx firmware van, nekem többet ér a hack és a stabil működés.

(#10861) JimKirk


JimKirk
tag

Sziasztok!

[Ez] hogy lehet?
Nem tul nagy ez egy kicsit?:)

(#10862) attisx válasza JimKirk (#10861) üzenetére


attisx
addikt

Az szép... :Y Nálam "csak" 3680,00 MB

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10863) JimKirk válasza attisx (#10862) üzenetére


JimKirk
tag

Nah, akkor jol gondoltam, hogy ez nem normalis!:D ;]

(#10864) old rocker válasza MartinRS2 (#10851) üzenetére


old rocker
veterán

A hátlap mozgás úgy tűnik, típushiba. Nem egészen értem, milyen mágnesesen záródó szarkofágba rakod, de én a helyedben már csak azért sem tenném, mert a memóriakártyán levő adatok sérülhetnek. Szerintem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10865) gelencser26 válasza old rocker (#10864) üzenetére


gelencser26
tag

Gondolom egy övtokra gondolt, amin nem tépőzárvan, hanem mágnes. Abból a szempontból jobb is, hogy nem szedi szét az ingeket pólókat, mint a tépőzár.
Attól szvsz semmi baja nem lesz... :K
A csúsztatós telefonoknál terjeng az a tévhit, hogy a mágnesesség befolyásolja, mert elvileg egy mágnes hatására érzékeli a készülék, hogy nyitva van, vagy csukva, de én kipróbáltam egy elég bika mágnessel és semmi se történt! :))

[ Szerkesztve ]

(#10866) PhoenixK válasza gelencser26 (#10865) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nos, nekem anno a Samsung D900-nál bekavart elég szépen egy mágneses tok... Szerecsétlen állandóan azt hitte, hogy éppen kinyitom. A poén, hogy direkt D900-hoz hirdették!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10867) Karma válasza PhoenixK (#10866) üzenetére


Karma
félisten

Én legutoljára 6600-val és SE P990i-vel használtam ilyen tokot, de ott nem volt baj.

“All nothings are not equal.”

(#10868) gelencser26 válasza PhoenixK (#10866) üzenetére


gelencser26
tag

Én SE w910-el próbáltam, annak nem volt baja vele... :N

(#10869) cabii válasza old rocker (#10864) üzenetére


cabii
tag

Én az SE750-emet, és most az E51-et is mágnesesen záródó tokban hordom, és semmi baja nincs. A mem. kártyák pedig nem mágneses elven mentik el az adatokat mint a floppy, winyó, dat, VHS... hanem elektronyikusan, mint az MP3 lejátszók, tehát semmi gondot nem okozhat egy mágnes a memkariknak.

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#10870) old rocker válasza cabii (#10869) üzenetére


old rocker
veterán

Oldtróger is holtig tanul... :D

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10871) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen esetben, és miért írja ki a telefon hogy csatlakozási hiba?
Előre is köszi az infót! :R

(#10872) asadasad22 válasza JimKirk (#10861) üzenetére


asadasad22
őstag

nálam nem is írja ki a méretet mellette.. mi is ez pontosan? :)

(#10873) nemma válasza Canonfan (#10871) üzenetére


nemma
addikt

Nyilván valami nincs jól beállítva. Mikor írja ezt ki?

(#10874) JimKirk válasza asadasad22 (#10872) üzenetére


JimKirk
tag

Mar en sem tudom, azt hittem a Nokia PC Suite!

Szerintem az en keszulekemben van a hiba!:)

(#10875) Canonfan válasza nemma (#10873) üzenetére


Canonfan
senior tag

Szóval tegnap volt, hogy valaki hívott, de véletlenül kinyomtam, utána azonnal vissza akartam hívni az illetőt, és akkor írta ki hogy csatlakozási hiba, és utána a telefonszámot. Valószínű lehet viszont hogy ő is közvetlenül utána újrahívott, mert kicsivel ezután már csörgött a telefon és tudtunk beszélni. Nem tudom mi lehetett, de amikor letette, próbaképpen felhívtam, és akkor minden ok volt...

Ezért szeretném megkérdezni, hogy szerintetek ez a hálózat miatt lehetett vagy esetleg lehetett a teló hibája is?
Még egyszer köszönöm előre is az infót! :R

A telót a T-mobile-nál vettem, kb 1 hónapos.

(#10876) Karma válasza Canonfan (#10875) üzenetére


Karma
félisten

Semmi baja a telefonnak, se a hálózatnak. Tényleg az történt, amit sejtesz, akkor próbáltad őt hívni, amikor már folyamatban volt az ő híváskezdeményezése. Velem is szokott ilyen lenni :) Teljesen normális.

Ha mondjuk nem tudnál netre menni, mert mindig Csatlakozási hibát kapsz, na az már ronda lenne.

“All nothings are not equal.”

(#10877) Vagaba válasza Canonfan (#10875) üzenetére


Vagaba
tag

Ilyen csatlakozási hibás mókát nekem is produkált kb egy hónapja. Hívást akartam kezdeményezni, de sehogy sem akarta. Én a p@nnonnál vettem, és aznap reggel pont az egyik üzletük mellett haladtam el, ezért be is néztem. A szervízes közölte is velem, hogy ha itt vannak a garancia papírok, akkor adjam oda és majd megcsinálják a szervízben. Mondtam, bocs, de ma reggel épp nem úgy indultam el, hogy csődöt fog mondani a telefonom. Pötyögött valamit a gépén, aztán mondta, hogy semmi baja a sim kártyámnak. Aztán közbeszólt a mögöttem álló fickó, hogy neki is ugyanez a problémája (nála egy sony ericsson mittomén milyen volt). Azt mondta a srác hogy hívjuk fel a 1220-at, majd ott mondanak sok sok okosat. Nekem még azt sem engedte a teló, de a fickónak sikerült, és volt olyan nagylelkű, hogy átadta a telefonját, hogy én is beszéljek a 1220-as mindenttudóval. A gyerek mondta, hogy biztos az a baj, hogy a teló érzékeli a 3G-t, de nem elég ahhoz, hogy hívást indítsak. hmm... na persze, egy év alatt nem csinált ilyen (és azóta sem), csak ma biztos ilyen kedve volt. Na mindegy. A terv a következő volt: eszközök/beállítások/telefon/hálózat és ott a hálózatmódot állítsam kettős módról GSM-re. Ez működött is. Mondjuk még aznap délután visszaállítottam és azóta is jó. Ezután átmentem a szomszédos nokia üzletbe nézelődni. Kb 2 perce voltam ott, amikor bejött egy srác a nokiájával (e51-nél régebbi volt, de pontosan nem tudom), hogy csináljanak már valamit, mert reggel óta nem tud telefonálni, mert azt írja ki hogy csatlakozási hiba...
akkor ezek szerint a probléma egy magasabb szinten volt, és nem a szolgáltatóval volt a baj.

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#10878) asadasad22 válasza Vagaba (#10877) üzenetére


asadasad22
őstag

nekem ezt elolvasva (különböző típusú készülékeken ugyanaz a hiba, gsm-re váltás megoldja) pont az jött le, hogy csakis a szolgáltatónál lehet a hiba..

(#10879) Vagaba válasza asadasad22 (#10878) üzenetére


Vagaba
tag

na jó, de nekem egy hónappal ezelőtt a panonnál, most meg másnak a tmobilnál? mind a kettő ugyanazt szopta be, csak egy hónap különbséggel?

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#10880) old rocker válasza Vagaba (#10879) üzenetére


old rocker
veterán

Hasonló jelenségek előfordultak ritkán, szórványosan a trémobilos és a feleségem pannonos telefonjaival is. Szerintem a szolgáltató részéről van valami átmeneti üzemzavar. Sőt, a kollégám Samsungjával is,meg az iPhone-val is...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10881) TokLac válasza Vagaba (#10879) üzenetére


TokLac
senior tag

A vodánál is van ilyen, és szolgáltatói hiba! Főleg 3g-n.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#10882) gelencser26 válasza asadasad22 (#10878) üzenetére


gelencser26
tag

Valószínű, hogy ott lesz a hiba!
Régebben olvastam valahol ilyet, talán itt a topicban, hogy egy párnak ugyanez a hibaüzenet érkezett mindkét telefonjára, ugyanabban a hálózatban híváskezdeményezéskor.
Ők (ha jól emlékszek) azt a választ kapták, hogy abban az időszakban, le volt terhelve az a cella térerő szempontjából...

(#10883) Vagaba


Vagaba
tag

na mindegy, azóta legalább tudom, hogy mi a teendő, ha esetleg újra előfordulna

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#10884) jokerone


jokerone
tag

Remélem még nem volt ez a tzikk.

(#10885) gelencser26 válasza jokerone (#10884) üzenetére


gelencser26
tag

Ciki... :P
Én ezért nem telepítek mindenféle megbízhatatlan forrásból származó programot! :K

(#10886) jokerone válasza gelencser26 (#10885) üzenetére


jokerone
tag

de ha jól értelmeztem az eddig leírtakat, akkor ezt a "Curse of Silence"-t nem olyan egyszerű megkapni... vagy mégis?

(#10887) Karma válasza jokerone (#10886) üzenetére


Karma
félisten

Küldeni és megkapni is pofonegyszerű. A cikk teljesen másról szól - crackeléskor (szerintük) pakolhatnak bele a csomagba olyan programokat, amik szabadon garázdálkodhatnak a telefonon. Szerintem ez népriogatás.

Apropó Curse. Bár én nem találtam meg a megoldást, hiába próbálkoztam (és eddig még nem volt kapacitásom kipróbálni az új E51 firmware-t, bocsesz :P), feliratkoztam egy nagyon szimpatikus RSS feedre (a "symbian underground"-ra, ahol hasonlóan gondolkodnak a Signed-ról, mint én :DDD), és ott találtam ezt. Állítólag ez egy egyszerű és ingyenes tool a CoS ellen.

“All nothings are not equal.”

(#10888) jokerone válasza Karma (#10887) üzenetére


jokerone
tag

Próbáltad is esetleg ezt a tool-t? Kíváncsi lennék rá...
tudom, h nem erről szólt a cikk, sry ha félreérthető volt.

(#10889) Karma válasza jokerone (#10888) üzenetére


Karma
félisten

Akartam írni, hogy még nem. Most éppen nagy a hajtás, de ha marad időm még ma, ráeresztem egy-két teszttelefonra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10890) asadasad22 válasza jokerone (#10884) üzenetére


asadasad22
őstag

ilyenről én még nem hallottam. csak a lényeget hagyta ki a kedves cikkíró: honnan töltött le, milyen programot..

(#10891) doki13


doki13
aktív tag

Mejik a legujabb soft az E-51re?????

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#10892) GML válasza doki13 (#10891) üzenetére


GML
őstag

pannonhoz 220, független 300-as széria
kíváncsi vagyok, hogy milyen szoftot tesznek szervízesek az enyémre...

(#10893) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Ti honnan szedtetek le a garminhoz térképeket? Pontos link jól jönne! Meg jó lenne ha mapsource-el felrakható lenne!

meg

(#10894) stop


stop
aktív tag

Kérdésem:
Elég halknak érzem a hangszóróját (más nokiával összehasonlítva), mit tudnék vele csinálni (fél éves a teló).

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10895) gelencser26 válasza stop (#10894) üzenetére


gelencser26
tag

Kb. 1000x volt már róla szó... :)
Eltömődik, szét kell szedni, ki kell tisztítani!
Nagy valószínűséggel segíteni fog rajta! :))

(#10896) stop válasza gelencser26 (#10895) üzenetére


stop
aktív tag

köszi, megpóbálom.

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10897) gelencser26 válasza stop (#10896) üzenetére


gelencser26
tag

Ha ez megnyugtat, állítólag típushiba az e51-nél...
Mondjuk én személy szerint még nem találkoztam vele! :)

(#10898) stop válasza gelencser26 (#10897) üzenetére


stop
aktív tag

Semmilyen tipushiba nem nyugtat meg. :(
Holnap nekimegyek a 10 bar-os kompesszorral. :DDD

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10899) gelencser26 válasza stop (#10898) üzenetére


gelencser26
tag

Azért meg ne öld a hangszórót teljesen! :P
:DD

(#10900) Canonfan


Canonfan
senior tag

Karma, Vagaba, asadasad22, old rocker, TokLac, gelencser26:
Köszi szépen az infókat! :) :) :R
Ez akkor megnyugtató, ha a szolgáltatónál van a gubanc akkor ok, :)) Nekem eddig szerencsére csak egyszer írta ki, ha nem lesz gyakori dolog akkor nincs nagy gáz... :)

Ezzel a 3g/gsm dologgal én úgy vagyok amúgy, hogy pl én már első nap, miután hazahoztam a boltból a telót, ráállítottam csak gsm-re, mert a 3g-t úgyse használnám ki, (nincs a környezetembe olyan akivel lehetne, + első kamera híján a videótelefonálás amúgy se lenne igazi...) akkor meg miért fogyassza jobban az akksit, semmi értelme... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.